Автоклуб БУСОВОД Магазин тюнинга

Назад   Автоклуб БУСОВОД > Загальні форуми > Балачки в курилці > Вітання та знайомства > Бортові журнали

Каспер (Саня,м.Черкаси) Н-300 - страница №1 - Бортові журнали

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 22.01.2015, 15:13 #1
Аватар для Каспер
Каспер Каспер зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Саня,місто Черкаси

Авто: "Good Ghost" Hyundai H-300 170к.с 2008р.в

Вік: 49
Дописи: 803
Вы сказали Спасибо: 1.669
Поблагодарили 900 раз(а) в 404 сообщениях
Репутація: 0
Каспер Каспер зараз поза форумом
Местный
Аватар для Каспер

Звідки Ви: Саня,місто Черкаси
Авто: "Good Ghost" Hyundai H-300 170к.с 2008р.в
 
Вік: 49
Дописи: 803
Вы сказали Спасибо: 1.669
Поблагодарили 900 раз(а) в 404 сообщениях
Репутація: 0
Типово Каспер (Саня,м.Черкаси) Н-300

Вибір та покупка.
Привіт всім!
Ось і я вирішив відкрити свій бортовий журнал.
Прийшов час змінити свого «пижика» (Пежо Експерт 2006,2.0HDI) на повноцінний бус. Причина заміни – просто надоїв. Надоїло те,що для розвороту йому потрібна взльотна полоса,надоїли вічно торохтящі здвижні двері (регулювання помагало десь на місяць) та й дизайн аля дев’яності Каспер (Саня,м.Черкаси) Н-300 - Пост 294933 - Фото 1.

Постало питання вибору – який бус купить?Мерседес і Фольцваген відпали зразу (перший «гнилушка»,другий…просто Поцваген,після Пассата В-5 ця марка для мене вмерлаКаспер (Саня,м.Черкаси) Н-300 - Пост 294933 - Фото 2).
Зупинився на трафообразних. Довго я до них придивлявся, сидів за кермом, катався збирав інформацію, читав відгуки на форумах. Були дві причини,які мене зупиняли перед покупкою такого буса: перша – це торпеда і приборна панель,якась вона наляписта,груба ( да пробачать мені власники трафообразнихКаспер (Саня,м.Черкаси) Н-300 - Пост 294933 - Фото 3),друге – підкапотний простір,все якось напхано,щільно,доступ до багатьох елементів проблемний. Все це тільки моя особиста думка і не більше.

І тут я випадково побачив на парковці Hyundai Grand Starex на російських номерах.Чорного кольору,на хромованих 18-дюймових дисках – це просто бомба!Я просто закохався в цю машинуКаспер (Саня,м.Черкаси) Н-300 - Пост 294933 - Фото 4. Почав збирати інформацію про цей бус, читати відгуки та описи. На жаль на нашому форумі інформації по даному авто дуже мало,тому все шукав і читав на російських сайтах (там Grand Starex дуже популярний). Помоніторивши європейські сайти по продажу Н-1/Н-300, дійшов висновку,що купить таке авто з невеликим пробігом (100-150 тис.) за адекватну ціну навіть зовсім реально. Рішення було прийнято – купляти Н-1/Н-300 з 2008 р.в. з турбіною VGT (2.5, 170 к.с.).

Знайти буса в хорошому стані і за адекватну ціну було дуже непросто - або ціна захмарна,або «небитнекрашен»,або вже зовсім із «загнаним» двигуном. Та й шукав буса тільки з лядою та відтінків сірого кольору. Пригон із-за кордону - це кіт у мішку,не варіант.
І одного дня побачив на авторіа свій майбутній Н-300. Відповідав всім моїм потребам : колір – темно-сірий металік (графіт),ляда,конденціонер,елктродзеркала з підігрівом,електросклопідйомники,підігрів заднього скла, 2 подушки безпеки,АБС,ЕСП,170 К.С., пробіг 115 тис.км, 2008 р.в., ціна 9800$. По пробігу сумнівів майже не було, так як цей бус я бачив на голандських сайтах. Після попереднього огляду буса нашим співклубником Русланом із Кременця ( Руслан, ВЕЛИКЕ спасибі тобі за допомогу та оперативністьКаспер (Саня,м.Черкаси) Н-300 - Пост 294933 - Фото 5) та телефонної розмови з продавцем вирішив їхати в м.Кременець і дивитись авто в «живу».

«Вживу» бус оказався не такий гарний,як на фото і не такий «сів-поїхав»,як описував продаван. По всьому кузову були маленькі подряпинки та вм’ятинки. Права передня частина авто побувала в легкому ДТП (замінені фара,крило та передні двері). В остальному кузов був у доброму стані,без підкрасів та ржавчини. По двигуну були проблеми: не було тяги до 2000-2200 обертів,але після машина просто вистрілювала (не працював актуатор турбіни),на обертах від 1200 до 2000 при їзді внатяг появлялось цокання таке як у «москвича» при поганому бензині (закоксований клапан ЕГР), пробка масляної горловини після відкручування «танцювала румбу», із горловини виривався синюватий дим (мідні прокладки та резинові кольца форсунок ),масло та фільтри хренйогознає якої давності,шелестіли роліки навісного. Вопшем,бус до продажу не готувався,а був такий,яким його купили у Голандії.

Після вказаних продавану недоліків перейшли до торгу.Зійшлися на 9300 $. Не уступав більше ні копійки,мотивуючи тим,що переробить в «пасажира»,намаже йому губи і зіпхне якомусь лоху (я оказався «шарящим»Каспер (Саня,м.Черкаси) Н-300 - Пост 294933 - Фото 6) за 10,5 аж бігом. І він був таки правий. Вдарили по руках і поїхали оформлять документи. Ось так я і став власником своєї мрії. Далі буде.
__________________
Для когось стакан на половину повний, а для когось на половину пустий. Для мене це просто пів стакана. Я реаліст.
...
Каспер зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Эти 10 пользователя(ей) сказали Спасибо Каспер за это полезное сообщение:
bayk777 (22.01.2015), kruk (22.01.2015), kurss (22.01.2015), mehanik (18.02.2015), ruslan421 (22.01.2015), Stalker88 (22.01.2015), wasya (22.01.2015), Вик123 (22.01.2015), ВОЛЬДЕМАР (22.01.2015), Шкодник (22.01.2015)
 

Мітки
(саня , каспер , м.черкаси) , н-300


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Шурику -ломастеру))) Саня! Удали личные сообщения!) А то я не могу тебе в личку написать) Алексей С Балачки в курилці 3 02.11.2013 20:47


Облако тегов
busovod busovod.ua cdi двигатель cdi дизель citroen nemo отзывы fiat scudo отзывы hdi двигатель opel vivaro отзывы opel vivaro расход топлива opel vivaro форум renault trafic отзывы Бусовод автоаптечка авториа бусовод бусовод ком юа бусовод опель виваро бусовод форум виваро забилась канализация замена ремня грм рено трафик 1.9 мерседес вито форум опель виваро форум отзывы о опель виваро отзывы о рено трафик отзывы опель виваро отзывы рено трафик пежо експерт пежо експерт форум расход топлива рено трафик регулировка карбюратора китайской бензопилы рено мастер форум рено трафик рено трафик отзывы рено трафик расход топлива рено трафик форум ситроен джампер форум ситроен немо ситроен немо отзывы тюнинг рено трафик тюнинг форд транзит фиат скудо отзывы фиат скудо форум форум бусоводов форум мерседес вито форум опель виваро форум рено трафик чебурашка на украинском чебурашка по украински

 


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:37.


vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©