| ЧаПи |
| Календар |
|
|
|
|
|
|
#1 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Харьков
Авто: Були у дідуся два прикольних буся- один білий, другий сірий, два надійних Хайса.
|
Добавлено через 5 минут
Цитата:
Добавлено через 1 час 25 минут Цитата:
Тут часу не вистачило відшукати тему. Гадаю, Вад не образився![]()
__________________
Шуруп, забитий молотком, тримає набагато міцніше, ніж цвях загвинчений викруткою!
Востаннє редагував mehanik: 25.06.2020 о 18:20. Причина: Добавлено сообщение |
|||
|
|
|
|
|
#2 | |||
|
||||
|
Мигеанец бориславский,бер
Звідки Ви: Первая столица
Авто: Старекс и Краз
|
__________________
![]() Если вы хотите, что бы вас облили помоями, просто сделайте этому человеку доброе дело Люблю свою жену Решил и я померяться у кого длиннее, итак знаком - Gazda a1mit,abez,Alexej,ALEXEY,alexusaty,aver,bayk777,bo za 2008,dmishanya,Dvakyma,ВазХельсинг,Витос свп,Gena-street,genagirka,Gazda,IgBer,malenkaya,MANяк,Вик12 3,mehanik,Nazar,Oleg_2000,Rashka,Rich76,RossoNeri, rrammstein,sergey2012,TECHNIK200,Trafim,Vasek,Викт ория,ВОЛЬДЕМАР,димончик,Игорь,олежка,рэкордз,серж, Степан,_Yuryi_,Мишаня,Руслан21,Суворов,Пайболит,Се рнет,Вандам,Читатель,Славян,Электроник,Вовачка,Кро т, Олег,Денвиваро,Лазарев,Ткач,Глеб,Механик,Бобров,Жу равель,Вет,Ibn5555 а также МаксРус,кабан,кисинтин...Серый Волк, Григорий Саныч. |
|||
|
|
|
| Поблагодарили Беза за это сообщение: |
Romaha55 (26.06.2020)
|
|
|
#3 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
|
А що, ближче такого добра не знайшли? Чи друг не Франківський? Чому пишу, бо куму, з Умані, шукали авто від Білої Церкви по кругу всю площу західніше дороги Київ-Одеса, а знайшли за кілька км від дому у якомусь селі Уманського району. І теж, до речі таке саме, лише трохи старше.
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek: |
|||
|
|
|
|
|
#4 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Івано-Франківська обл. м. Долина
Авто: opel vivaro 1.9cdti
|
Він сам у Харкові зараз живе... Але уже відмовився від покупки даного авто... так, що і проблема відпала сама собою. Люди хочуть знайти авто якому 10 років який має стан краще нового...
|
|||
|
|
|
|
|
#5 | |||
|
||||
|
Мигеанец бориславский,бер
Звідки Ви: Первая столица
Авто: Старекс и Краз
|
Тема согласована
__________________
![]() Если вы хотите, что бы вас облили помоями, просто сделайте этому человеку доброе дело Люблю свою жену Решил и я померяться у кого длиннее, итак знаком - Gazda a1mit,abez,Alexej,ALEXEY,alexusaty,aver,bayk777,bo za 2008,dmishanya,Dvakyma,ВазХельсинг,Витос свп,Gena-street,genagirka,Gazda,IgBer,malenkaya,MANяк,Вик12 3,mehanik,Nazar,Oleg_2000,Rashka,Rich76,RossoNeri, rrammstein,sergey2012,TECHNIK200,Trafim,Vasek,Викт ория,ВОЛЬДЕМАР,димончик,Игорь,олежка,рэкордз,серж, Степан,_Yuryi_,Мишаня,Руслан21,Суворов,Пайболит,Се рнет,Вандам,Читатель,Славян,Электроник,Вовачка,Кро т, Олег,Денвиваро,Лазарев,Ткач,Глеб,Механик,Бобров,Жу равель,Вет,Ibn5555 а также МаксРус,кабан,кисинтин...Серый Волк, Григорий Саныч. |
|||
|
|
|
|
|
#6 | |||
|
||||
|
Мигеанец бориславский,бер
Звідки Ви: Первая столица
Авто: Старекс и Краз
|
Парни , а что это за новый прикол ездить без переднего номера
__________________
![]() Если вы хотите, что бы вас облили помоями, просто сделайте этому человеку доброе дело Люблю свою жену Решил и я померяться у кого длиннее, итак знаком - Gazda a1mit,abez,Alexej,ALEXEY,alexusaty,aver,bayk777,bo za 2008,dmishanya,Dvakyma,ВазХельсинг,Витос свп,Gena-street,genagirka,Gazda,IgBer,malenkaya,MANяк,Вик12 3,mehanik,Nazar,Oleg_2000,Rashka,Rich76,RossoNeri, rrammstein,sergey2012,TECHNIK200,Trafim,Vasek,Викт ория,ВОЛЬДЕМАР,димончик,Игорь,олежка,рэкордз,серж, Степан,_Yuryi_,Мишаня,Руслан21,Суворов,Пайболит,Се рнет,Вандам,Читатель,Славян,Электроник,Вовачка,Кро т, Олег,Денвиваро,Лазарев,Ткач,Глеб,Механик,Бобров,Жу равель,Вет,Ibn5555 а также МаксРус,кабан,кисинтин...Серый Волк, Григорий Саныч. |
|||
|
|
|
|
|
#7 | |||
|
||||
|
Бездельник
Звідки Ви: Київ
Авто: Опель Віваро 2.0 бензин-газ
|
Можливо гублять в калюжах
Після дощу багато таких. А, ще амерікоси бувають , там взагалі нема місця під номер( дікарі))
__________________
Опель Віваро,2.0.бензин-газ. Хочешь мира? Готуйся до війни! |
|||
|
|
|
|
|
#8 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Харьков
Авто: Були у дідуся два прикольних буся- один білий, другий сірий, два надійних Хайса.
|
Може поцупили?
__________________
Шуруп, забитий молотком, тримає набагато міцніше, ніж цвях загвинчений викруткою!
|
|||
|
|
|
|
|
#9 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Київ, Березняки
Авто: Renault Megane Grandtour, ВАЗ 2121, Peugeot Partner 1.6 HDI - був, DongFeng 244
|
Або знімають щоб камери не змалювали...
__________________
Борітеся — поборете. Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая! Кохайтеся, чорнобриві, Та не з москалями, Бо москалі — чужі люде, Роблять лихо з вами. |
|||
|
|
|
|
|
#10 | |||
|
||||
|
Бездельник
Звідки Ви: Київ
Авто: Опель Віваро 2.0 бензин-газ
|
Багато камер працюе по заднему номеру
__________________
Опель Віваро,2.0.бензин-газ. Хочешь мира? Готуйся до війни! |
|||
|
|
|
| Поблагодарили Шкодник за это сообщение: |
филин (10.07.2020)
|
|
|
#12 | |||
|
||||
|
Мигеанец бориславский,бер
Звідки Ви: Первая столица
Авто: Старекс и Краз
|
никаких калюж, у нас реально много авто ездят без переднего номера
__________________
![]() Если вы хотите, что бы вас облили помоями, просто сделайте этому человеку доброе дело Люблю свою жену Решил и я померяться у кого длиннее, итак знаком - Gazda a1mit,abez,Alexej,ALEXEY,alexusaty,aver,bayk777,bo za 2008,dmishanya,Dvakyma,ВазХельсинг,Витос свп,Gena-street,genagirka,Gazda,IgBer,malenkaya,MANяк,Вик12 3,mehanik,Nazar,Oleg_2000,Rashka,Rich76,RossoNeri, rrammstein,sergey2012,TECHNIK200,Trafim,Vasek,Викт ория,ВОЛЬДЕМАР,димончик,Игорь,олежка,рэкордз,серж, Степан,_Yuryi_,Мишаня,Руслан21,Суворов,Пайболит,Се рнет,Вандам,Читатель,Славян,Электроник,Вовачка,Кро т, Олег,Денвиваро,Лазарев,Ткач,Глеб,Механик,Бобров,Жу равель,Вет,Ibn5555 а также МаксРус,кабан,кисинтин...Серый Волк, Григорий Саныч. |
|||
|
|
|
|
|
#13 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Украина
Авто: Рено
|
Если за пределы села не выезжать, то почему бы нет, а вот в наше село так не заедешь уже
__________________
Всю жизнь живёш так чтоб было что вспомнить в старости......а в старости - бац - и склероз. |
|||
|
|
|
|
|
#14 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Украина,Харьков
Авто: рено трафик 2.0, 2007г.в.
|
А в нашем селе ездят, и 3д номера размножаются(
|
|||
|
|
|
|
|
#16 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Украина. Кировоградская обл.
Авто: Опель Зафира 1.7
|
Всім привіт. Натрапив на спільноту у вайбері. З продажу палива. Хо хоче приєднуйтись. https://invite.viber.com/?g2=AQBAhrI...YoJzd%2BL0I2xF
Сам заправлявся декілька разів на вог. -5 гривень від стели, онлайн. |
|||
|
|
|
|
|
#17 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Украина. Кировоградская обл.
Авто: Опель Зафира 1.7
|
Всім привіт. Підскажіть як знайти carpass на опеля.
|
|||
|
|
|
|
|
#20 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Украина. Кировоградская обл.
Авто: Опель Зафира 1.7
|
У кого опель и нет карпаса-
сейчас офы бесплатно его восстанавливают. Некоторые правда хотят что то поиметь. 0672861090 на вайбер отправить фото техталона с двух сторон+ фото прав владельца ил первую страницу паспорта. Обещают в течении 7 рабочих дней бесплатно восстановить. ( Херсонские ) |
|||
|
|
|
![]() |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Розділ | |||
| Осенний сезон 2010, сборы, болталка | Балачки в курилці | |||
| Ивеко-болталка | Інші мікроавтобуси | |||
| Маёвка 2010, сборы, болталка | Балачки в курилці | |||
| Знакомства, болталка - Днепр | Вітання та знайомства | |||