| ЧаПи |
| Календар |
|
|
|
|
|
|
#1 | |||
|
||||
|
Заблокирован
Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
|
Цитата:
ЕГР в двигунах: F9Q; М9R; G9U 730; G9U630. Різні. В Тебе- G9U 730 В чоловіка- М9R |
|||
|
|
|
|
|
#2 | |||
|
||||
|
Новичок
Звідки Ви: львів
Авто: opel vivaro
|
От "буде видно" і насторожує. В суботу маю 2200км проїхати і будь мудрий. Якщо і станеться що машина заглохне, як діяти зняти клемуабо щось інше?
|
|||
|
|
|
|
|
#3 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Гайворон, Кіровоградської, UA
Авто: Vivaro 2004 р.в, 2.5CDTI
|
Так, але принцип то той самий.
|
|||
|
|
|
|
|
#4 | |||
|
||||
|
Заблокирован
Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
|
На F9Q EГР іде соліноїдним клапаном. На M9R дроссельною заслонкою. На G9U 730 та G9U 630, на жаль не знаю.
Автівка не стане на шляху. Просто буде висвічуватись помилка. Можливий правда вихід на "аварійний режим", Але в мене такоі ситуації з"аварійним режимом" не було. Питання ще й друге- Хай автівка їде нормально. Що скажуть німці про відсутність ЕВРО3 и Евро4? Не памятаю які там норми для двигуна M9R. На цугундер не потрапиш? За порушення цих самих норм? По клапану ЕГР для М9R - Поширена несправність - виход з ладу електричних компонентів ЕГР (при наймі так було в моєму випадку) На жаль з випадками самостійного ремонту не зіштовхувався. Лікується лише заміною ЕГРа. По поводу глушіння ЕГРа : Харківська бусовод братія мабуть вся поглушила цей вузол. Але вони катаються по Украіні. Людям які мають за мету, виїзд за кордон. Глушить ЕГР не варто. Не дуже знайомий з правилам перетину кордону. Але якщо і пустять туди з заглушеним ЕГРом. То все одно маем шанс попасти на цугундер. Поправте мене будласка хто небудь, якщо я не правий. |
|||
|
|
|
| Поблагодарили shuma34 за это сообщение: |
mark0098 (24.11.2014)
|
|
|
#5 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Гайворон, Кіровоградської, UA
Авто: Vivaro 2004 р.в, 2.5CDTI
|
Ну якщо вже забитий, то як їхати? Почистити треба, а потім в дорогу.
|
|||
|
|
|
|
|
#6 | |||
|
||||
|
Заблокирован
Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
|
Для того щоб добратись до ЕГР в M9R.
Потрібно: 1.Зняти Корпус повітрянного фільтра не забувши від"єднати повітрянні патрубки та фішку з розходоміра. 2. Зняти верхню частину морди(решітку) 3. Зняти інтеркулер. 4. Зняти патрубок до турбіни, умудрившись не поламатьпосадочні місця хитрої пружиннох защьолки в районі турбіни. 5. Бажано відкрутить два гвинти радіатора, для того щоб радіатор подать трохи вперед, збільшивши при цьому простір для рук. Через плойом де був інтеркулер царапаючи та вивертаючи руки вже можно буде добратись до вузла ЕГР. От так то "просто" добратись до ЕГРа на двигуні М9Р та почистить його.
Востаннє редагував shuma34: 24.11.2014 о 22:17. |
|||
|
|
|
|
|
#7 | |||
|
||||
|
Новичок
Звідки Ви: львів
Авто: opel vivaro
|
Сьогодні щей загорілася спіраль накалу та стоп (моторчик) по центру приборів. Це те саме що і клапан рецеркуляції чи вже щось з повітряним клапаном (сусід на прімастарі порадував)?
|
|||
|
|
|
|
|
#8 | |||
|
||||
|
Заблокирован
Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
|
Цитата:
Не гадай. Їдь на діагностику. Та не забудь переписать коди помилок які там знайдуть! Добавлено через 5 минут Починаю прозрівать: Який датчик? На приборці нема такого датчика. Є індікація включення пропалки сажового фільтра.(В лівій нижній частині приборки). В 2.0 в базовій версії, не встановлювались сажовики. В Тебе є сажовий фільтр? Не каталізатор. Сажовик? Друже знайди толкового діагноста по Рено чи Опелю. Краще по Рено. Ато наламаємо ми тут дров. Востаннє редагував shuma34: 25.11.2014 о 20:22. Причина: Добавлено сообщение |
|||
|
|
|
|
|
#9 | |||
|
||||
|
Заблокирован
Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
|
Схожа на таку:
індікація загорілась спочатку? Добавлено через 16 минут В нижньому лівому куті? Востаннє редагував shuma34: 25.11.2014 о 21:03. Причина: Добавлено сообщение |
|||
|
|
|
| Поблагодарили shuma34 за это сообщение: |
mark0098 (25.11.2014)
|
|
|
#10 | |||
|
||||
|
Новичок
Звідки Ви: львів
Авто: opel vivaro
|
shuma34 в меме приборна панель старіша напевно так як у Вас не показує. В лівому нижньому куті горить тіпа моторчика, а сьогодні в день загорілось по центру приборної панелі спіраль та машинка з ключиком. Заглушив-завів по центру все згасло. Панель приладів така
![]() Добавлено через 4 минуты Цитата:
Востаннє редагував mark0098: 25.11.2014 о 21:15. Причина: Добавлено сообщение |
|||
|
|
|
|
|
#11 | |||
|
||||
|
Заблокирован
Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
|
Цитата:
Друже. Найди дагноста. До тих же офів Реношних у Львові звернись. Хай Кліп підключать та помилки почитають. От тоді вже, можна буде зробить якісь висновки. |
|||
|
|
|
|
|
#13 | |||
|
||||
|
Заблокирован
Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
|
Перечитав тему. Топікастер звертався до "Майстера по компютеру" Той йому й приговорив ЕГР.(протупив я)
Наступного разу коли звернешся не забудь законспектавати коди помилок. Та уточнить яким приладом майстер користується. |
|||
|
|
|
|
|
#14 | |||
|
||||
|
Новичок
Звідки Ви: Стрий
Авто: Peugeot Expert
|
прблема в клап.він посилає сигн. і переводить двигун в аварійний режим . тобто відкл .турбіну.як правильно відкл електромотор клап.?
|
|||
|
|
|
|
|
#15 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: харьков
Авто: рено трафик 2,0dci
|
если красный чек со стопом скорее всего проблемы с топливной.нужна нормальная диагностика.
|
|||
|
|
|
|
|
#16 | |||
|
||||
|
Новичок
Звідки Ви: Стрий
Авто: Peugeot Expert
|
ДОПОМОЖІТЬ!!пежо експерт,2008р.2.0 заглушив клапан ЕГР,а .він посилає сигн. і переводить двигун в аварійний режим . тобто відкл .турбіну.як правильно відкл електромотор клап.?
|
|||
|
|
|
|
|
#20 | |||
|
||||
|
Новичок
Звідки Ви: Украина
Авто: Пешеходовод
|
Цитата:
Всегда поражает наша недалекость и клиническая уверенность в собственной правоте. Гоняясь за довольно сомнительной экономией мы готовы уделать в хлам свою экологию. А потом ропчем на нашу медицину и самый высоки процент раковых заболеваний. Хотя когда дело касается себя любимого, тут мы стаем щепетильными. И, к стати, о проблемах с экологией у них. Вы в Германии были? ))) Востаннє редагував Frank300: 21.12.2014 о 09:56. |
|||
|
|
|
| Поблагодарили Frank300 за это сообщение: |
Rulik (21.12.2014)
|
![]() |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Розділ | |||
| Смарт ТВ, все вопросы. | Домашні питання | |||
| Все вопросы по электрике | Двигун паливна єлектроника | |||
| Ксенон и все вопросы по нему. | Балачки в курилці | |||
| Вопросы по покраске авто. | Балачки в курилці | |||