Автоклуб БУСОВОД Магазин тюнинга

Назад   Автоклуб БУСОВОД > Технічні форуми бусоводів > Opel, Renault, Nissan > Двигун та паливне обладнання

Двигун та паливне обладнання Загальні питання

Вопросы и ответы по ЕГР - страница №10 - Двигун та паливне обладнання

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 24.11.2014, 20:49 #1
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Цитата:
Допис від MasikS Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281316 - Фото 1
Я, перед тим як глушити, витяг його почистив і поставив назад. А перед ним поставив заглушку. Там нема нічого складного. Можливо й не працює, бо забитий. Почистиш буде видно.
Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281316 - Фото 2
Зверни увагу що ви ведете діалог про різні двигуни.
ЕГР в двигунах:
F9Q; М9R; G9U 730; G9U630. Різні.
В Тебе- G9U 730
В чоловіка- М9R
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 24.11.2014, 21:02 #2
Аватар для mark0098
mark0098 mark0098 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: львів

Авто: opel vivaro

Вік: 53
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
mark0098 mark0098 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для mark0098

Звідки Ви: львів
Авто: opel vivaro
 
Вік: 53
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Цитата:
Допис від MasikS Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281324 - Фото 1
Я, перед тим як глушити, витяг його почистив і поставив назад. А перед ним поставив заглушку. Там нема нічого складного. Можливо й не працює, бо забитий. Почистиш буде видно.
Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281324 - Фото 2
От "буде видно" і насторожує. В суботу маю 2200км проїхати і будь мудрий. Якщо і станеться що машина заглохне, як діяти зняти клемуабо щось інше?
mark0098 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 24.11.2014, 20:51 #3
Аватар для MasikS
MasikS MasikS зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Гайворон, Кіровоградської, UA

Авто: Vivaro 2004 р.в, 2.5CDTI

Вік: 53
Дописи: 1.063
Вы сказали Спасибо: 2.332
Поблагодарили 1.204 раз(а) в 566 сообщениях
Репутація: 0
MasikS MasikS зараз поза форумом
Местный
Аватар для MasikS

Звідки Ви: Гайворон, Кіровоградської, UA
Авто: Vivaro 2004 р.в, 2.5CDTI
 
Вік: 53
Дописи: 1.063
Вы сказали Спасибо: 2.332
Поблагодарили 1.204 раз(а) в 566 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Так, але принцип то той самий.
MasikS зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 24.11.2014, 21:17 #4
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Цитата:
Допис від MasikS Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281332 - Фото 1
Так, але принцип то той самий.
На F9Q EГР іде соліноїдним клапаном. На M9R дроссельною заслонкою. На G9U 730 та G9U 630, на жаль не знаю.

Цитата:
Допис від mark0098 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281332 - Фото 2
Маю поїздку в Німетчину і не хотілось би зупинитись на автобані.
Автівка не стане на шляху. Просто буде висвічуватись помилка. Можливий правда вихід на "аварійний режим", Але в мене такоі ситуації з"аварійним режимом" не було.
Питання ще й друге- Хай автівка їде нормально. Що скажуть німці про відсутність ЕВРО3 и Евро4? Не памятаю які там норми для двигуна M9R.
На цугундер не потрапиш? За порушення цих самих норм?
По клапану ЕГР для М9R - Поширена несправність - виход з ладу електричних компонентів ЕГР (при наймі так було в моєму випадку) На жаль з випадками самостійного ремонту не зіштовхувався. Лікується лише заміною ЕГРа.
По поводу глушіння ЕГРа : Харківська бусовод братія мабуть вся поглушила цей вузол. Але вони катаються по Украіні. Людям які мають за мету, виїзд за кордон. Глушить ЕГР не варто. Не дуже знайомий з правилам перетину кордону. Але якщо і пустять туди з заглушеним ЕГРом. То все одно маем шанс попасти на цугундер.
Поправте мене будласка хто небудь, якщо я не правий.
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили shuma34 за это сообщение:
mark0098 (24.11.2014)
Старий 24.11.2014, 21:18 #5
Аватар для MasikS
MasikS MasikS зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Гайворон, Кіровоградської, UA

Авто: Vivaro 2004 р.в, 2.5CDTI

Вік: 53
Дописи: 1.063
Вы сказали Спасибо: 2.332
Поблагодарили 1.204 раз(а) в 566 сообщениях
Репутація: 0
MasikS MasikS зараз поза форумом
Местный
Аватар для MasikS

Звідки Ви: Гайворон, Кіровоградської, UA
Авто: Vivaro 2004 р.в, 2.5CDTI
 
Вік: 53
Дописи: 1.063
Вы сказали Спасибо: 2.332
Поблагодарили 1.204 раз(а) в 566 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Ну якщо вже забитий, то як їхати? Почистити треба, а потім в дорогу.
MasikS зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 24.11.2014, 21:47 #6
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Цитата:
Допис від MasikS Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281345 - Фото 1
Ну якщо вже забитий, то як їхати? Почистити треба, а потім в дорогу.
Для того щоб добратись до ЕГР в M9R.
Потрібно:
1.Зняти Корпус повітрянного фільтра не забувши від"єднати повітрянні патрубки та фішку з розходоміра.
2. Зняти верхню частину морди(решітку)
3. Зняти інтеркулер.
4. Зняти патрубок до турбіни, умудрившись не поламатьпосадочні місця хитрої пружиннох защьолки в районі турбіни.
5. Бажано відкрутить два гвинти радіатора, для того щоб радіатор подать трохи вперед, збільшивши при цьому простір для рук.
Через плойом де був інтеркулер царапаючи та вивертаючи руки вже можно буде добратись до вузла ЕГР.
От так то "просто" добратись до ЕГРа на двигуні М9Р та почистить його. Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281345 - Фото 2

Востаннє редагував shuma34: 24.11.2014 о 22:17.
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 25.11.2014, 19:59 #7
Аватар для mark0098
mark0098 mark0098 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: львів

Авто: opel vivaro

Вік: 53
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
mark0098 mark0098 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для mark0098

Звідки Ви: львів
Авто: opel vivaro
 
Вік: 53
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Сьогодні щей загорілася спіраль накалу та стоп (моторчик) по центру приборів. Це те саме що і клапан рецеркуляції чи вже щось з повітряним клапаном (сусід на прімастарі порадував)?
mark0098 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 25.11.2014, 20:14 #8
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Цитата:
Допис від mark0098 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281540 - Фото 1
Сьогодні щей загорілася спіраль накалу та стоп (моторчик) по центру приборів. Це те саме що і клапан рецеркуляції чи вже щось з повітряним клапаном (сусід на прімастарі порадував)?
Який повітрянний клапан? Роходомір повітря?
Не гадай. Їдь на діагностику. Та не забудь переписать коди помилок які там знайдуть!

Добавлено через 5 минут
Починаю прозрівать:
Цитата:
Допис від mark0098 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281540 - Фото 2
Загорівся датчик рециркуляції вихлопних газів Опель Віваро, 2.0
Який датчик? На приборці нема такого датчика.
Є індікація включення пропалки сажового фільтра.(В лівій нижній частині приборки). В 2.0 в базовій версії, не встановлювались сажовики. В Тебе є сажовий фільтр? Не каталізатор. Сажовик?
Друже знайди толкового діагноста по Рено чи Опелю. Краще по Рено. Ато наламаємо ми тут дров.

Востаннє редагував shuma34: 25.11.2014 о 20:22. Причина: Добавлено сообщение
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 25.11.2014, 20:46 #9
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Схожа на таку: Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281553 - Фото 1
індікація загорілась спочатку?

Добавлено через 16 минут
В нижньому лівому куті?

Востаннє редагував shuma34: 25.11.2014 о 21:03. Причина: Добавлено сообщение
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили shuma34 за это сообщение:
mark0098 (25.11.2014)
Старий 25.11.2014, 21:10 #10
Аватар для mark0098
mark0098 mark0098 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: львів

Авто: opel vivaro

Вік: 53
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
mark0098 mark0098 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для mark0098

Звідки Ви: львів
Авто: opel vivaro
 
Вік: 53
Дописи: 9
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Репутація: 0
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

shuma34 в меме приборна панель старіша напевно так як у Вас не показує. В лівому нижньому куті горить тіпа моторчика, а сьогодні в день загорілось по центру приборної панелі спіраль та машинка з ключиком. Заглушив-завів по центру все згасло. Панель приладів така Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281564 - Фото 1

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Допис від shuma34 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281564 - Фото 2
Схожа на таку: Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281564 - Фото 3
індікація загорілась спочатку?

Добавлено через 16 минут
В нижньому лівому куті?
Самий нижній крайній правийтакий, а в центральному табло з ліва від заправки і в верхньому правому куті авто з ключиком.

Востаннє редагував mark0098: 25.11.2014 о 21:15. Причина: Добавлено сообщение
mark0098 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 25.11.2014, 21:29 #11
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Цитата:
Допис від mark0098 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281574 - Фото 1
Самий нижній крайній правийтакий, а в центральному табло з ліва від заправки і в верхньому правому куті авто з ключиком.
Там купа різних причин може буть. Мене цікавить звідки взявся висновок, про ЕГР?
Друже. Найди дагноста. До тих же офів Реношних у Львові звернись. Хай Кліп підключать та помилки почитають. От тоді вже, можна буде зробить якісь висновки.
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 25.11.2014, 21:43 #12
Аватар для nvv80
nvv80 nvv80 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Харьков. Владимир.

Авто: Газ М20, траф 2.0 пасс. 2007

Вік: 46
Дописи: 620
Вы сказали Спасибо: 644
Поблагодарили 999 раз(а) в 318 сообщениях
Репутація: 1
nvv80 nvv80 зараз поза форумом
Местный
Аватар для nvv80

Звідки Ви: Харьков. Владимир.
Авто: Газ М20, траф 2.0 пасс. 2007
 
Вік: 46
Дописи: 620
Вы сказали Спасибо: 644
Поблагодарили 999 раз(а) в 318 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Цитата:
Допис від shuma34 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 281580 - Фото 1
Найди дагноста. До тих же офів Реношних у Львові звернись. Хай Кліп підключать та помилки почитають. От тоді вже, можна буде зробить якісь висновки.
Поддерживаю, лучше сначала сделать диагностику, а потом уже "ломать".
nvv80 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 25.11.2014, 21:55 #13
Аватар для shuma34
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
 
 

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy

Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007

Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
shuma34 shuma34 зараз поза форумом
Заблокирован
Аватар для shuma34

Звідки Ви: Коло Киева. New Petrivtci. State Kalihvorniy
Авто: Renault Trafiс 2,0 DCI 90++++ конь як 2007
 
Дописи: 4.607
Вы сказали Спасибо: 1.675
Поблагодарили 4.401 раз(а) в 1.822 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

Перечитав тему. Топікастер звертався до "Майстера по компютеру" Той йому й приговорив ЕГР.(протупив я)
Наступного разу коли звернешся не забудь законспектавати коди помилок. Та уточнить яким приладом майстер користується.
shuma34 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 01.12.2014, 19:22 #14
Аватар для Віталік Дорош
Віталік Дорош Віталік Дорош зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Стрий

Авто: Peugeot Expert

Вік: 35
Дописи: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Віталік Дорош Віталік Дорош зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Віталік Дорош

Звідки Ви: Стрий
Авто: Peugeot Expert
 
Вік: 35
Дописи: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

прблема в клап.він посилає сигн. і переводить двигун в аварійний режим . тобто відкл .турбіну.як правильно відкл електромотор клап.?
Віталік Дорош зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 25.11.2014, 22:26 #15
Аватар для dmitriy64
dmitriy64 dmitriy64 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: харьков

Авто: рено трафик 2,0dci

Вік: 61
Дописи: 297
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 173 раз(а) в 87 сообщениях
Репутація: 0
dmitriy64 dmitriy64 зараз поза форумом
Местный
Аватар для dmitriy64

Звідки Ви: харьков
Авто: рено трафик 2,0dci
 
Вік: 61
Дописи: 297
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 173 раз(а) в 87 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Загорівся, клапан, рециркуляції

если красный чек со стопом скорее всего проблемы с топливной.нужна нормальная диагностика.
dmitriy64 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 01.12.2014, 20:22 #16
Аватар для Віталік Дорош
Віталік Дорош Віталік Дорош зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Стрий

Авто: Peugeot Expert

Вік: 35
Дописи: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Віталік Дорош Віталік Дорош зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Віталік Дорош

Звідки Ви: Стрий
Авто: Peugeot Expert
 
Вік: 35
Дописи: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Глушить-ли ЕГР

ДОПОМОЖІТЬ!!пежо експерт,2008р.2.0 заглушив клапан ЕГР,а .він посилає сигн. і переводить двигун в аварійний режим . тобто відкл .турбіну.як правильно відкл електромотор клап.?
Віталік Дорош зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 01.12.2014, 22:25 #17
Аватар для nvv80
nvv80 nvv80 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Харьков. Владимир.

Авто: Газ М20, траф 2.0 пасс. 2007

Вік: 46
Дописи: 620
Вы сказали Спасибо: 644
Поблагодарили 999 раз(а) в 318 сообщениях
Репутація: 1
nvv80 nvv80 зараз поза форумом
Местный
Аватар для nvv80

Звідки Ви: Харьков. Владимир.
Авто: Газ М20, траф 2.0 пасс. 2007
 
Вік: 46
Дописи: 620
Вы сказали Спасибо: 644
Поблагодарили 999 раз(а) в 318 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Глушить-ли ЕГР

Цитата:
Допис від Віталік Дорош Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 282982 - Фото 1
ДОПОМОЖІТЬ!!пежо експерт,2008р.2.0 заглушив клапан ЕГР,а .він посилає сигн. і переводить двигун в аварійний режим . тобто відкл .турбіну.як правильно відкл електромотор клап.
Заглушка не мешает клапану "шевелиться"?
nvv80 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 21.12.2014, 07:37 #18
Аватар для Frank300
Frank300 Frank300 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Украина

Авто: Пешеходовод

Вік: 58
Дописи: 10
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 4 раз(а) в 3 сообщениях
Репутація: 0
Frank300 Frank300 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Frank300

Звідки Ви: Украина
Авто: Пешеходовод
 
Вік: 58
Дописи: 10
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 4 раз(а) в 3 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Бортовик Трафик 2.0d 66 KW

Цитата:
Допис від nvv80 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 287455 - Фото 1
Приветствую!
Сразу посоветую заглушить ЕГР, для 2.0 без каких либо последствий, но добавляет динамичности и уменьшает расход на пол литра.
Прошу прощения, а зачем глушить ЕГР? Оно же там есть, кем-то придумано и установлено. Или "там" все дураки, одни мы умные?
Frank300 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 21.12.2014, 09:31 #19
Аватар для nvv80
nvv80 nvv80 зараз поза форумом
Местный
 
 

Звідки Ви: Харьков. Владимир.

Авто: Газ М20, траф 2.0 пасс. 2007

Вік: 46
Дописи: 620
Вы сказали Спасибо: 644
Поблагодарили 999 раз(а) в 318 сообщениях
Репутація: 1
nvv80 nvv80 зараз поза форумом
Местный
Аватар для nvv80

Звідки Ви: Харьков. Владимир.
Авто: Газ М20, траф 2.0 пасс. 2007
 
Вік: 46
Дописи: 620
Вы сказали Спасибо: 644
Поблагодарили 999 раз(а) в 318 сообщениях
Репутація: 1
Типово Re: Бортовик Трафик 2.0d 66 KW

Цитата:
Допис від Frank300 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 287462 - Фото 1
Прошу прощения, а зачем глушить ЕГР? Оно же там есть, кем-то придумано и установлено. Или "там" все дураки, одни мы умные?
У этих дураков салярка лучше, и проблемы у них с экологией намного хуже чем у нас, поэтому и придумали для нас ненужный ЕГР.
nvv80 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Старий 21.12.2014, 09:50 #20
Аватар для Frank300
Frank300 Frank300 зараз поза форумом
Новичок
 
 

Звідки Ви: Украина

Авто: Пешеходовод

Вік: 58
Дописи: 10
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 4 раз(а) в 3 сообщениях
Репутація: 0
Frank300 Frank300 зараз поза форумом
Новичок
Аватар для Frank300

Звідки Ви: Украина
Авто: Пешеходовод
 
Вік: 58
Дописи: 10
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 4 раз(а) в 3 сообщениях
Репутація: 0
Типово Re: Бортовик Трафик 2.0d 66 KW

Цитата:
Допис від nvv80 Вопросы и ответы по ЕГР - Пост 287466 - Фото 1
У этих дураков салярка лучше, и проблемы у них с экологией намного хуже чем у нас, поэтому и придумали для нас ненужный ЕГР.
Ну и правильно! Пускай дураки думают про экологию и здоровье своих детей. Мы умные и нам наши дети дожопы (прошу пардону)
Всегда поражает наша недалекость и клиническая уверенность в собственной правоте. Гоняясь за довольно сомнительной экономией мы готовы уделать в хлам свою экологию. А потом ропчем на нашу медицину и самый высоки процент раковых заболеваний. Хотя когда дело касается себя любимого, тут мы стаем щепетильными.

И, к стати, о проблемах с экологией у них. Вы в Германии были? )))

Востаннє редагував Frank300: 21.12.2014 о 09:56.
Frank300 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням Вгору
Поблагодарили Frank300 за это сообщение:
Rulik (21.12.2014)
Відповідь

Мітки
глушить-ли , егр... , загорівся , клапан , почистил , рециркуляції


Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Смарт ТВ, все вопросы. Беза Домашні питання 52 22.11.2019 12:24
Все вопросы по электрике gnomikUA Двигун паливна єлектроника 382 20.10.2019 15:16
Ксенон и все вопросы по нему. DIMA Балачки в курилці 10 05.02.2015 08:17
Вопросы по покраске авто. igrok960 Балачки в курилці 6 28.04.2014 10:51


Облако тегов
busovod busovod.ua cdi двигатель cdi дизель citroen nemo отзывы fiat scudo отзывы hdi двигатель opel vivaro отзывы opel vivaro расход топлива opel vivaro форум renault trafic отзывы Бусовод автоаптечка авториа бусовод бусовод ком юа бусовод опель виваро бусовод форум виваро забилась канализация замена ремня грм рено трафик 1.9 мерседес вито форум опель виваро форум отзывы о опель виваро отзывы о рено трафик отзывы опель виваро отзывы рено трафик пежо експерт пежо експерт форум расход топлива рено трафик регулировка карбюратора китайской бензопилы рено мастер форум рено трафик рено трафик отзывы рено трафик расход топлива рено трафик форум ситроен джампер форум ситроен немо ситроен немо отзывы тюнинг рено трафик тюнинг форд транзит фиат скудо отзывы фиат скудо форум форум бусоводов форум мерседес вито форум опель виваро форум рено трафик чебурашка на украинском чебурашка по украински

 


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:03.


vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©