| ЧаПи |
| Календар |
|
|
|
|
#10 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Украина, Днепр
Авто: Mercedes Benz Viano cdi 3.0 Extralang, AMBIENTE 2010 г. KIA c'eed SW 1.6 АТ 2017
|
ВОЛЬДЕМАР, не сумуй. В тебе є він - інтернеееет можливостей.... та атвоклуб БУСОВОД
__________________
|
|||
|
|
|
| Поблагодарили rrammstein за это сообщение: |
ВОЛЬДЕМАР (16.10.2013)
|
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Розділ | |||
| Осенний сезон 2010, сборы, болталка | Балачки в курилці | |||
| Ивеко-болталка | Інші мікроавтобуси | |||
| Маёвка 2010, сборы, болталка | Балачки в курилці | |||
| Знакомства, болталка - Днепр | Вітання та знайомства | |||