| ЧаПи |
| Календар |
|
|
|
|||||||
|
|
Параметри теми | Параметри перегляду |
|
|
#11 | |||
|
||||
|
Местный
Звідки Ви: Україна, Біла Церква
Авто: Nissan Primastar L2H2 2.5 2007 ホワイトサムライ
|
Домкрат стоїть ззаду біля лівої стійки за аркою колеса, він типа жигульського для класики.
Там болти зі спец головкою, у балонному ключі "ответка" для них, у вигляді Мерсовського значка.
__________________
L2H2 х 2,5l x R17 - как-то маловато получается:eek: |
|||
|
|
|
| Параметри теми | |
| Параметри перегляду | |
|
|
Схожі теми
|
||||
| Тема | Розділ | |||
| обустройство дома или просто мебель | Домашні питання | |||
| Мопэд не мой, я просто разместил объяву | Балачки в курилці | |||
| Замена передних тормозных накладок- Это просто??!!.... | Підвіска, ходова, гальма, рульове керування | |||
| Лада 3С, просто анекдот ! | Балачки в курилці | |||