Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Підвіска, ходова, гальма, рульове керування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Механічна коробка передач (https://busovod.ua/showthread.php?t=5542)

Nazar 11.02.2009 20:39

Механічна коробка передач
 
У темі 1 долучень
Народ що це за противовіс виходить з коробки підкажіть.
Сьогодні глянув під машину, коробка потекла завтра батько підійде буду розбирати(не знаю но нелюблю сам щось робити, не подати ні підтримати тай дві голови завжди краще ніж одна) заодно нарешті подушки поміняю.
Хтось розбирав коробку і яке масло туда краще лити.

alexusaty 11.02.2009 20:46

ИМХО похоже на грузы для уравновешивания смещенного центра тяжести у коробки. Точно не знаю что такое. Завтра посмотрю в книжке.

sekas 11.02.2009 22:01

У меня на КПП такого нет,зато на редукторе возле хвостовика,стоит хрень какаето,вроде противовес или ????

Nazar 11.02.2009 23:20

Знайшов що туда йде масло "MTF 75W/90 (API GL-4)" в кількості 2,5 літра.

SUVOROV 12.02.2009 06:09

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 29011)
в кількості 2,5 літра.

Может у нас разные корбки? Противовесов у меня нет. Масла в коробке литра 4 точно! Заливал синтэтику-трансмиссионную, дорого стоит! А откуда течет НАЗАР?

Nazar 12.02.2009 09:35

Цитата:

Может у нас разные корбки?
А він взагалі в когось є окрім мене, а то вкого не питаюсь нівкого не має.
Та я не знаю скільки масла потрібно ще не міняв, вот і питаюсь, блін 4 літри то дофіга.
Втулки на кріпленні противовісу розбились, і пішло масло, буду розбирати зафоткаю.
Взагалі до того давно вже йшло, походу то він у мене і стукаї при їзді, а не подушки, але не хтів до коробки лізти, тепер за 2 дні понад 1000 км зробив і це стало останьою крапльою.

Nazar 12.02.2009 19:11

У темі 1 долучень
Розібрав коробку, блін яка там система капєць, буду зараз літеретуру якусь читати, а то фіг сам зроблю.
Масла злив 3,5 літрів, але чисте походу міняли.

Вот фотка стабілізатора і втулка чи сальник яка протікає.

alexusaty 12.02.2009 21:24

Nazar,
Цитата:

А він взагалі в когось є окрім мене, а то вкого не питаюсь нівкого не має.
У меня есть, я ж писал. Но в книжке посмотреть сёдня забыл.

Nazar 13.02.2009 21:02

У темі 1 долучень
Дальше розбирали коробку сьогодні, знайшов причину, виявилось якийсь урод вже лазив до коробки тільки йому було влом зібрати все назад як було і він замість болта закрутити, забив і розплескав кусок стерженька(познач 1) який всередині тріснув і вал ходив собі розбиваючи сальник(познач 2), 4 години мурдувались з тою сраною закльопкою і пиляли, висверлювали(метал такий міцний що за 1 год сверління просверлилось на 1мм), врезультаті вибили його.

Завтра буду шукати сальник і думати що замість тої закльопки вліпити.

Игорь 16.02.2009 22:42

Ув. бусоводы!
Сегеодня обнаружил люфт между хвостовиком коробки передач и карданом,который начал напрягать пару недель назад.
Буду снимать коробку.Если можете,подскажите номера сальников и деталей ,или номера телефонов профильных фирм.
Удачи всем. Игорь.

abez 16.02.2009 22:49

Игорь, вбиваем VIN код на этой странице и смотрим запчасти.
Кстати и заказать можно там же, иногда бывают хорошие цены !

Nazar 16.02.2009 22:50

Игорь, шукав сальник собі в суботу, було напряжно обійшов базари(там і в очі таке не бачили) зразу сказали тільки в магазинах шукати, по магазаних також не було хіба під замовлення але в одному таки знайшов (ціна 25 грн), на жаль номер не підкажу прям з ним ходив і показував.

Игорь 16.02.2009 23:03

Вже трохи легше.По базару ходити не буду.Негативний результат-також результат.

Nazar 17.02.2009 20:48

SUVOROV,
Цитата:

Масла в коробке литра 4 точно
Питання до тебе, а як заливав масло. Вже зібрали сьогодні лишилосьмасло залити, думаю шпріцом залити. І ще як визначив рівень який треба? знаю щопальцьом попробувати до дирки щоб було, а можна ще якось?

Игорь,
Цитата:

Сегеодня обнаружил люфт между хвостовиком коробки передач и карданом,который начал напрягать пару недель назад
А як від відчутний люфт і як почав напрягати, попробува ніби маленький люфт є напевно розбило коли подушки були розбиті.

Игорь 17.02.2009 21:10

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 29404)
А як від відчутний люфт і як почав напрягати, попробува ніби маленький люфт є напевно розбило коли подушки були розбиті.

Вибрация при езде.Похожая при езде с разбитой крестовиной.

василь 17.02.2009 22:00

Nazar в баночках з маслом є трубочки що витягуються, через них і заливай, а фланець я тоже недавно міняв, правда довго чекав на нього

Nazar 17.02.2009 23:08

Цитата:

Nazar в баночках з маслом є трубочки що витягуються, через них і заливай
Я масло не міняю лию тое саме, що і злив, походу чисте вирішив не міняти.

SUVOROV 18.02.2009 07:11

Nazar, Шприцом замахаешся! На СТО есть бачки, наливаеш масло в него, накачиваеш, и под давлением заливаеш в коробку! Но если ни чего нет, тогда наверное придется шприцом! А заливать его надо до края заливной пробки, пока с нее масло не начнет течь.

Nazar 18.02.2009 07:35

В нас ті заливні коробки називають шпріцом, принцип той самий, про нього і пишу є в мене пару таких.

SUVOROV 18.02.2009 08:02

Nazar, Я думал ты про 5-ти кубовый!:D


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:14.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©