Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Послуги (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=122)
-   -   бл бл кар - ваши впечатления? (https://busovod.ua/showthread.php?t=16931)

вите4ек 04.12.2017 21:19

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Горючки нет и толкать некому:D

Darts-Trafik 05.12.2017 08:07

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Крымгид (Допис 424544)
Почему?

Так казали ж по теліку: маєш трьох в салоні,можеш їхати по хайвею-це швидко і економно,а не маєш трьох пасажирів-тянись в загальному потоці.

Крымгид 08.12.2017 18:44

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Darts-Trafik (Допис 424571)
Так казали ж по теліку: маєш трьох в салоні,можеш їхати по хайвею-це швидко і економно,а не маєш трьох пасажирів-тянись в загальному потоці.

:friends:

vitos svp 20.10.2018 09:05

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Позавчора було намагання розвести мене на гроші на бла-бла-карі!!!
маршрут був Львів-Київ-Дніпро-Запоріжжя-Бердянськ :out::out::out:

Забронював поїздку зранку, подзвонив, ніхто не відповів - кидало напевно спало! Набрав його десь за півтори години до виїзду - відповіло заспане! Спитав довезе і звідки рушаємо. Воно спитало а шо там написано, тоді відповіло шо довезе, тільки спочатку треба на терміналі забронювати квиткі! Я йому кажу шо мені квиток і на не треба. Воно почало терти щось про бусфор, я йому - ти автобус, він мені - ні червоний трафик, я йому - маршрутка, він - мінивен! Я кажу в о якій годині стартуємо, він каже так як на бла-бла-карі написано (ще подумав як зі Львова до Дніпра можно доїхати точно за часом бла-бла-кара). Я йому кажу за 15 хв. до старту наберу домовимся де в Дніпрі біля автовокзалу забереш, я поки прогуляюся по господарському ринку.
За 10 хвилин набираю, питаю де тебе чекати, він каже треба спочатку підійти до термінала скажу шо робити. Підходжу, (тиск вже трошки піднятий) передзвонюю, воно каже знайдіть пункт купити квитки, я кажу нема такого, воно тоді зробимо через телефон, зайдіть в меню сплати мобільного зв'язку на Київстар, кажу зайшов, він діхтує номер на 068, я набираю і питаю шо далі, воно каже сплачуйте ту суму яка була написана на бла-бла-карі! Я йому кажу що сплачу тільки тоді коли тебе побачу, воно каже якщо не сплатиш, то я не приїду!
Ну і тут я йому розповів все і за путіна, і за нього, все по материнській лінії.
Сразу написав скаргу (у четверг), сьогодні зранку з бла-бла-кару прийшла відповідь, що його заблоковано!
Скільки ж воно падло людей могло кинути за пару днів!:ireful2:

Максим 098 159-10-98

Чижик 20.10.2018 09:11

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Три рази їхав Бла-бла- каром, з Варшави до Тернополя.
То шо по тому часі що Бла-бла ра фіг доїдеш, кордон.
Але завжди було всьо ок. :tomato:

vitos svp 20.10.2018 16:55

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 440708)
Три рази їхав Бла-бла- каром, з Варшави до Тернополя.
То шо по тому часі що Бла-бла ра фіг доїдеш, кордон.
Але завжди було всьо ок. :tomato:

Синку в :meowth: вже за сотню поїздок за два роки, як водієм, так і пасажиром!
Але таке перший раз!

Будьте обережні, таких зараз вистачає, треба їх виловлювати і руки відрубати, по одній!

Вик123 20.10.2018 17:00

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 440712)
треба їх виловлювати і руки відрубати

Це навряд чи вдастся, а от інформація - то наша сила.

Беза 20.10.2018 20:06

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
С месяц назад кумы ехали Одесса - Харьков. Убацанный спринтер, деньги на входе, комфорта 0 и пару раз на трассе ломался, и это все ночью.

Aleksandrr 22.10.2018 07:01

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Я когда вожу людей то тоже беру деньги при посадке чтоб не было потом качелей. А про терминалы не попадалось ещё такого кина

blackstalker 22.10.2018 08:07

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Сам декілька раз брав людей в Польщу коли їхав туда. Декілька людей набрати мож щоб частково соляру відбити,але щоб заробити незнаю чи можна так...Якщо можна то підкажіть як )))

Piric 22.10.2018 08:28

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Aleksandrr (Допис 440747)
Я когда вожу людей то тоже беру деньги при посадке чтоб не было потом качелей. А про терминалы не попадалось ещё такого кина

Раз в месяц катаюсь на Николаев и обратно , постоянно беру пассажиров , деньги беру по приезду , качелей никогда никаких не было .
А с терминалом был аналогичный случай , забронировал , позвонил , говорит (тоже полусонным голосом ) перечисли на карту деньги потом встретимся , :disgust: снял бронь поехал с другим.

vitos svp 22.10.2018 10:31

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 440729)
С месяц назад кумы ехали Одесса - Харьков. Убацанный спринтер, деньги на входе, комфорта 0 и пару раз на трассе ломался, и это все ночью.

Його маршрутчики з диспечерами окупували! Не найкращій варіант, бо некомфортно і безвідповідально, постійно щось через жопу + водії як правило втомленні! Але коли інших варіантів нема, вимушені користуватися.

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Допис від Aleksandrr (Допис 440747)
Я когда вожу людей то тоже беру деньги при посадке чтоб не было потом качелей. А про терминалы не попадалось ещё такого кина

Коли везу пасажирів, розрахунок по приїзду! Качелів не було ні разу!
От коли збираються, то концерти бувають. Деяки вважають, що таксі наймають, а не на хвіст падають до водія!

Бла-бла-кар був безкоштовіний, набрали клієнтську базу, привчили людей, тепер плату вводять!
По Європах ще і розрахунок через себе проводять, утримуючи відсоток. В нас з безготівковим розрахунком щось не пішло!

Piric 22.10.2018 11:07

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 440757)
Його маршрутчики з диспечерами окупували! Не найкращій варіант, бо некомфортно і безвідповідально, постійно щось через жопу + водії як правило втомленні! Але коли інших варіантів нема, вимушені користуватися.

Для того что бы не попасть в такую поездку надо читать отзывы и смотреть как долго водитель пользуется данным ресурсом . А вообще это дорога , может случится все что угодно , даже новые авто ломаются .... ИМХО !

olexa 23.10.2018 11:33

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від Piric (Допис 440759)
смотреть как долго водитель пользуется данным ресурсом

Ну от і я глянув. Перше що попало у вічі - так уже те, що по одному і тому ж маршруту їздить одна і та ж діваха 20 років, на якомусь старенькому рено. Ну не вірю, що вона щодня,Ю без вихідних має потребу ганяти Київ-Херсон.(Ну може мама хвора там...) і підбирає попутньо пасажирів аби чачтково(як пишить) компенсувати вартість пального.

vitos svp 23.10.2018 13:10

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 440794)
Ну от і я глянув. Перше що попало у вічі - так уже те, що по одному і тому ж маршруту їздить одна і та ж діваха 20 років, на якомусь старенькому рено. Ну не вірю, що вона щодня,Ю без вихідних має потребу ганяти Київ-Херсон.(Ну може мама хвора там...) і підбирає попутньо пасажирів аби чачтково(як пишить) компенсувати вартість пального.

А ти не побачив, що їх їде не одна, а дві:vo::vo:, три:vo::vo::vo:, а бува і п'ять:shock::shock::shock::shock::shock:!
За одним маршрутом і стартують одночасно, або +/- 5..15 хвилин.:D

Отак забронюєш поїздку з дівахою 20 років, на старенькому Рено Клитер, а підїзжає майже прибитий ТрафоВіваСтар, з хмирем за кермом і ще сім попутників, то бабки, то діти, то чоловіки після вчорашнього!

вите4ек 23.10.2018 21:06

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Было дело, забронировал поездку с молоденькой водилкой ,приехал на место отправления а там автобус и еще человек50.:D

Беза 23.10.2018 21:30

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від вите4ек (Допис 440824)
Было дело, забронировал поездку с молоденькой водилкой ,

Харьков - Днепр, на новенькой тойоте, барышне было лет 20, давила на гашетку так, что чуть не о....ся.

vitos svp 24.10.2018 06:58

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Кажуть що і через бла-бла-кар, деякі дівчата шукають собі заможних "папіків"!!!

olexa 24.10.2018 13:08

Re: бл бл кар - ваши впечатления?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 440831)
Кажуть що і через бла-бла-кар, деякі дівчата шукають собі заможних "папіків"!!!

Не те місце...:disgust: "Папіки" оцим бала-бла-бла не користуються: самі не їздять і нікого не беруть, наскільки я знаю таких.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:21.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©