Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Єлектрообладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Датчик наружной температуры воздуха. (https://busovod.ua/showthread.php?t=15612)

fredi5 06.08.2018 20:10

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від EmPulse (Допис 437093)
Подскажите датчик температуры в норме...В общем на разъеме должно быть хоть какое то напряжение?Думаю может в разъеме дело, прозвонить провода пока времени нету, да и руки не те)

напряжения там нет , сам датчик это термистор (сопротивление) , он либо правильно показывает температуру , либо глючит - показывает либо выше либо ниже (намного) , либо мёртвый (ваще не показывает)

EmPulse 08.08.2018 06:17

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Сопротивление нового и моего отличаются на 0,01 - 0,02кОм.А за напряжение я имел ввиду на разъеме не самого датчика ,а провода который к нему подключается

vitos svp 08.08.2018 08:30

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від fredi5 (Допис 437373)
напряжения там нет , сам датчик это термистор (сопротивление) , он либо правильно показывает температуру , либо глючит - показывает либо выше либо ниже (намного) , либо мёртвый (ваще не показывает)

А напруго на нього подавати не треба?

Беза 08.08.2018 09:27

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
По логике он должен работать как выключатель

fredi5 08.08.2018 13:44

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 437709)
А напруго на нього подавати не треба?

ничего подавать не нужно , это переменное сопротивление которое изменяет килоомы в зависимости от температуры , можно купить простой термистор на 2.2 кОм (по памяти вроде бы так) в радиодеталях за 3-5 грн и подключить проверить вместо штатного

vitos svp 08.08.2018 13:50

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Температура міряється якщо терморезистор, то за зміною опору, якщо полупровідниковий термодатчик, то за зміною напруги!
Який з цих типів стоіть штатно - не знаю, бо в мене його не було.
На мультітроніксі стоіть полупровідникового типу.

fredi5 08.08.2018 13:56

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 437728)
Температура міряється якщо терморезистор, то за зміною опору, якщо полупровідниковий термодатчик, то за зміною напруги!
Який з цих типів стоіть штатно - не знаю, бо в мене його не було.
На мультітроніксі стоіть полупровідникового типу.

там обычный терморезистор

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від EmPulse (Допис 437698)
Сопротивление нового и моего отличаются на 0,01 - 0,02кОм.А за напряжение я имел ввиду на разъеме не самого датчика ,а провода который к нему подключается

там нет ни какого напряжения , в дисплей подключается на 1 и 2 пин , подключи напрямую к дисплею , может шото с проводкой

Василий Ш. 08.08.2018 14:06

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Все правильно, датчик це терморезистор, який міняє опір в залежності від температури. Тим самим керує мікросхемою, яка в свою чергу виводить дані про температуру на дисплей. Логіка проста, раз датчик мінявся, а на дисплеї реакції немає значить обрив... дзвонити провоку, роз'єм... від датчика до дисплея. Якщо є піни самого дисплея, для експеременту підкл датчик без штатної проводки, і все буде ясно, датчик, проводка чи дисплей . Удачі

vitos svp 08.08.2018 16:10

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від fredi5 (Допис 437729)
там нет ни какого напряжения , в дисплей подключается на 1 и 2 пин , подключи напрямую к дисплею , может шото с проводкой

Я як без подачи струма (12 або 5V), можно поміряти опір терморезистора???:D
Якщо немае струма на кой туди проводку вести до терморезистора?
Якщо терморезистор то перевіряють зміну його опору, при зміні температури звіряючи відповідними показниками. Тому напруга на одному з проводку повинна бути, скільки треба дивитися у мануал.
Термодатчик звіряють так само тільки по зміні напруги, якщо не помиляюсь то вхідна напруга на нього - 5V.

Sustanon_250 15.11.2018 16:58

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Друзі, підкажіть. А якщо у мене ніссан, то реально присобачити датчик від віваро? Чи обов'язково має бути в дзеркалі. Просто бачив, що віваровський в 2 рази дешевший.

vitos svp 15.11.2018 17:15

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 441768)
Друзі, підкажіть. А якщо у мене ніссан, то реально присобачити датчик від віваро? Чи обов'язково має бути в дзеркалі. Просто бачив, що віваровський в 2 рази дешевший.

А до чого ти його зібрався собачити? В тебе штатний був?

Sustanon_250 15.11.2018 18:35

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 441769)
А до чого ти його зібрався собачити? В тебе штатний був?

Ні не було, але там походу дзеркало міняне. Хтось ще до мене там начудив. Треба, хоч глянути чи там є фішка. Ти правий. Завдра розколупаю дзеркало і гляну.

fredi5 16.11.2018 11:28

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 437742)
Я як без подачи струма (12 або 5V), можно поміряти опір терморезистора???:D
Якщо немае струма на кой туди проводку вести до терморезистора?
Якщо терморезистор то перевіряють зміну його опору, при зміні температури звіряючи відповідними показниками

нет там никакого напряжения , ты когда меряешь обычный резистор напругу ж не подаёшь :D , а это терморезистор который меняет сам сопротивление в зависимости от внешней температуры

vitos svp 16.11.2018 11:38

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 441771)
Ні не було, але там походу дзеркало міняне. Хтось ще до мене там начудив. Треба, хоч глянути чи там є фішка. Ти правий. Завдра розколупаю дзеркало і гляну.

Спитаю по іншому!
Ти датчик до чого підключати будеш? Щоб він температуру показував!

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від fredi5 (Допис 441784)
нет там никакого напряжения , ты когда меряешь обычный резистор напругу ж не подаёшь :D , а это терморезистор который меняет сам сопротивление в зависимости от внешней температуры

А ну розкажи через що міряється опір провідників електричного струму???

ПавелК 16.11.2018 13:13

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
))) Він лінійкою міряє ! :D

fredi5 16.11.2018 14:18

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 441785)
А ну розкажи через що міряється опір провідників електричного струму???

спрошу ещё раз - какое напряжение ты подаёшь чтоб измерить сопротивление обычного резистора ?

vitos svp 16.11.2018 15:17

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від fredi5 (Допис 441790)
спрошу ещё раз - какое напряжение ты подаёшь чтоб измерить сопротивление обычного резистора ?

В закона Ома спитай!!!

Беза 16.11.2018 17:15

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від fredi5 (Допис 441790)
спрошу ещё раз - какое напряжение ты подаёшь чтоб измерить сопротивление обычного резистора ?

Напряжение прибора, которым ты меряешь

Sustanon_250 16.11.2018 19:51

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
[QUOTE=vitos svp;441785]Спитаю по іншому!
Ти датчик до чого підключати будеш? Щоб він температуру показував!

Добавлено через 3 минуты

Друже, ще не знаю. Тому і хочу розібратись з цим. Просто є машина ніссан, на табло над магнітофон ом не показує температуру. При чому, не має навіть прочерків. В обох дзеркала пусті дірки. Дзеркала, ще не вскривав. Тому і кажу,треба глянути. Сьогодні не було часу, може завтра гляну. Коротше буду новини відпишусь.

vitos svp 17.11.2018 04:41

Re: Датчик наружной температуры воздуха.
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 441807)
... Просто є машина ніссан, на табло над магнітофон ом не показує температуру.
...

Привіт!
Спочатку знайди роз'єм до термодатчика за тим таблом і перевір чи працює він! Може його треба буде якось активувати!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:14.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©