Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун та паливне обладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=90)
-   -   Датчик уровня топлива (https://busovod.ua/showthread.php?t=21247)

vivarius 23.12.2020 11:59

Датчик уровня топлива
 
Добрый день, виваро 1.9, проблема с датчиком уровня топлива.
Меняли колбу сказали что не показывает, пробовали рукой двигать не работало ни там ни там, не знаю может и не рабочую прислали, подкидывал приборку другую тоже не работает. Когда подкидывали новую колбу сказали на фишки контролькой или мультиметром подключались, сказали "нет контакта" хз что делать уже, электрика толкового нет в городе, явно хоть какое-то питание на него идет так как насос же электрический, так вот вопрос в том есть ли какая-то схема как идет на поплавок провода от куда и куда, устал кататься заливая по 20 литров и высчитывать сколько проехал, так 2 раза уже и заглох

Romaha55 23.12.2020 12:32

Re: Датчик уровня топлива
 
в інтернеті є книга із схемами у вільному доступі.. скачайте і будете мати спокій... а так то шукайте нормального електрика..

Виваро 2207 23.12.2020 20:06

Re: Датчик уровня топлива
 
Добрий вечір. Можливо хтось знає який опір (0м.) видає датчик палива на порожньому баку і на повному баку. Хочу поставити дополнитенльнии датчик рівня палива

М'арк 23.12.2020 20:44

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від Виваро 2207 (Допис 461842)
дополнитенльнии датчик рівня палива

Навіщо?

Виваро 2207 23.12.2020 21:12

Re: Датчик уровня топлива
 
Хочу поставити маленький екран на якому буде показувати зарядку акумулятора, температуру двигуна, давление масла в двигуні і рівень палива в баку. Ставлю такий приборчик щоб бачити зарядку і температуру і тиск в двигуні а рівень палива як додаткова опція

М'арк 23.12.2020 21:34

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від Виваро 2207 (Допис 461845)
Ставлю такий приборчик

То сам ставиш? Чи електрик цим займається ?

madi 23.12.2020 21:48

Re: Датчик уровня топлива
 
У меня другая фигня не показывает что бак пустой ,минимум 3-4 квадратика хоть бак и пустой из 9 так докататся и можно....

Виваро 2207 23.12.2020 22:00

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 461848)
То сам ставиш? Чи електрик цим займається ?

Сам буду ставити,дачику на доп. приборці потрібно вказати опір при порожньому баку і при повному і він тоді показувати рівень палива у %. Знімати бак не дуже хочеться щоб зняти показання з поплавкового дачику вірішив запитати може хто знає параметри того датчику. Доп приборчик заказав у Китаї,температуру і вольти показуе правильно,незнаю як буде з паливом і тиском масла в двигуні

vitos svp 24.12.2020 05:41

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від Виваро 2207 (Допис 461845)
Хочу поставити маленький екран на якому буде показувати зарядку акумулятора, температуру двигуна, давление масла в двигуні і рівень палива в баку. Ставлю такий приборчик щоб бачити зарядку і температуру і тиск в двигуні а рівень палива як додаткова опція

Для підключення БК треба ставити підсилювач електричного сигналу!
Я з 2013 року його до баку не підключив!
Схема була на Реношному форумі, який ліг!
Калібровка бака повинна по 5...10 показаннях, а не по 2, тоді буде більш-менш точно показувати!

Опір можеш поміряти не знімаючи бак!

Виваро 2207 24.12.2020 07:49

Re: Датчик уровня топлива
 
А чим чином можна заміряти опір порожнього баку і на повному незнімаючи поплавок з баку? Я розумію що можна заправити до повного і зняти показання а от виїжджувати до самого нуля не дуже хочеться. І що то за тідсилювач сигналу???

vitos svp 24.12.2020 20:51

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від Виваро 2207 (Допис 461859)
А чим чином можна заміряти опір порожнього баку і на повному незнімаючи поплавок з баку? Я розумію що можна заправити до повного і зняти показання а от виїжджувати до самого нуля не дуже хочеться. І що то за тідсилювач сигналу???

- по перше поплавок починає щось показувати не з "0" і не до самого "max";
- подумай як поміряти опір не знімаючи бак;
- в тебе яма є, на ямі можеш злити бак від повного до "0" не знімаючи його- теж думай як. тільки тару треба мати і два бачки 5 л. з під води.
- якщо я вірно зрозумів, коли планував підключати ДРП до Мультітронікса. жабоїди щось намутили з напругою, чи дуже замала, чи зміна опору дуже незначна! панель приладів реагує, а сторонні прилади ні!

vivarius 25.12.2020 18:17

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 461838)
в інтернеті є книга із схемами у вільному доступі.. скачайте і будете мати спокій... а так то шукайте нормального електрика..

Такое себе совет честно говоря, я уже интернет перед созданием темы перерыл вдоль и поперек не нашёл

Виваро 2207 25.12.2020 19:24

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 461877)
- по перше поплавок починає щось показувати не з "0" і не до самого "max";
- подумай як поміряти опір не знімаючи бак;
- в тебе яма є, на ямі можеш злити бак від повного до "0" не знімаючи його- теж думай як. тільки тару треба мати і два бачки 5 л. з під води.
- якщо я вірно зрозумів, коли планував підключати ДРП до Мультітронікса. жабоїди щось намутили з напругою, чи дуже замала, чи зміна опору дуже незначна! панель приладів реагує, а сторонні прилади ні!

Дякую за пораду буде вільний час буду ставити. Знайшов в інтернеті дані на реношні дачики палива де повний бак 20 0м 1/2--170 0м порожній 320 0м
Якщо неполучиться будем пробувати іншим способом.

Romaha55 27.12.2020 16:16

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від vivarius (Допис 461891)
Такое себе совет честно говоря, я уже интернет перед созданием темы перерыл вдоль и поперек не нашёл

напевне не дуже шукали....
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4371169

Igor'OK 19.10.2022 11:20

Re: Датчик уровня топлива
 
Вдруг кому актуально- сижу за столом, на столе датчик уровня топлива))
Сопротивление при нижнем положении поплавка( пустой бак) 321Ом, при верхнем положении поплавка 10 ом.
Меняется плавно.
Полез ковырять бо при пустом баке показывает половину уровня. А контактной дорожке между ламелями то ли затерто, то ли грязь попала, почистил резаком- всё заработало

Postdove 19.10.2022 15:05

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 461877)
-
- в тебе яма є, на ямі можеш злити бак від повного до "0" не знімаючи його- теж думай як. тільки тару треба мати і два бачки 5 л. з під води.


А дійсно, як повністю з бака злити солярку? Пробки немає. Колись відкручував бак, щоб біля заборника поправити підігнуту трубку. Так при тому, що стрілка була десь посередині червоної зони, в баку бовталося більше ніж 20 літрів.

Хіба що зняти шланг з заливного патрубка самого бака, і відкачати через цей патрубок якоюсь грушкою?
Ще одне питання, лампочка резерву палива на Трафіку/Віваро колись взагалі світиться?

vitos svp 19.10.2022 15:57

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 468253)
А дійсно, як повністю з бака злити солярку? Пробки немає. ...

https://i.postimg.cc/FsjmT8qq/image.jpg

https://i.postimg.cc/RCWP6ZgQ/1.jpg

знаходиш ці штуцера, вони ідентичні тим що на паливному фільтрі, знімаєш подачу, потім підсмоктуєш, пробуєш на смак солярку і зливаєш її з бака до "сухого" стану!
Візьми два бачки 5 л. з під води, гачок з електрода зроби, щоб вішати бачок на тягу стабілізатора, а не тримати в руках!
Поки один бачок набирається з другого зливаєш ДП в іншу ємність.

Postdove 19.10.2022 16:05

Re: Датчик уровня топлива
 
Дякую за ідею. Але в мене ще насос всередині бака стоїть. Думаю , що через нього солярка сама не потече.

vitos svp 19.10.2022 17:44

Re: Датчик уровня топлива
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 468255)
Дякую за ідею. Але в мене ще насос всередині бака стоїть. Думаю , що через нього солярка сама не потече.

А хто знає, що в тебе, як профіль не заповнений!

Igor'OK 20.10.2022 16:23

Re: Датчик уровня топлива
 
У темі 1 долучень
Подскажите как починить...
После долгой езды с неработающим датчиком уровня топлива на приборке перестал отображаться остаток пробега до заправки, мигают 4 прочерка. После починки дктчика и заправке почти до полного остаток не появилс


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:07.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©