Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Вибір та відгуки Опель Віваро,Рено Трафік (https://busovod.ua/showthread.php?t=9014)

Nazar 03.12.2011 18:12

Шкодник, по вашому запиту вже обговорювалось 100 раз, пошукайте по форуму, невже так важко.

Шкодник 03.12.2011 18:28

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 95856)
Шкодник, по вашому запиту вже обговорювалось 100 раз, пошукайте по форуму, невже так важко.

Не важко,буду шукати :rolleyes:.
Сам прекрасно понимаю как старожилам лень отвечать на надоедливые и однообразные вопросы новичков.

olexa 03.12.2011 19:23

Ну я ще не зовсім старожил, тож перше і найголовніше, на мою думку. Заводитись повинен одразу і ніяких маслань стартером. При цьому ніяких диму, пари, попелу і т.п. з вихлопної, інакше одразу, або майже одразу на сервіс. Нехай ніхто не розказує, що так повинно бути, - то є неправда, або брехня! Якщо холодно і двигун встиг охолонути, то після пуску оберти будуть вище 1000, а після роботи 1-1,5 хв впадуть автоматично до 800. При цьому ніякого підтроювання, шипіння, сопіння, детонацій бути не повинно. Все інше , як прикупівлі б/в машин і на Ваш розсуд.

Шкодник 03.12.2011 19:56

Цитата:

Допис від olexa (Допис 95858)
Ну я ще не зовсім старожил, тож перше і найголовніше, на мою думку. Заводитись повинен одразу і ніяких маслань стартером. При цьому ніяких диму, пари, попелу і т.п. з вихлопної, інакше одразу, або майже одразу на сервіс. Нехай ніхто не розказує, що так повинно бути, - то є неправда, або брехня! Якщо холодно і двигун встиг охолонути, то після пуску оберти будуть вище 1000, а після роботи 1-1,5 хв впадуть автоматично до 800. При цьому ніякого підтроювання, шипіння, сопіння, детонацій бути не повинно. Все інше , як прикупівлі б/в машин і на Ваш розсуд.

Получается одному нужно заводить а второму смотреть на выхлоп.Принято к сведенью:rolleyes:
Б.у не пугает, не первая,кот в мешке,это в курсе,дизель можно сказать что первый,в основном бензинки были..
Но Канго не тянет новый прицеп,да и перерос я ее.:rolleyes:

alexusaty 03.12.2011 20:48

Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 95859)
Но Канго не тянет новый прицеп,да и перерос я ее

Ну, и учитывая что от природы кангу одно сплошное недоразумение, пересесть на трафик правильный выбор! Правда не совсем понял почему коротыш если нужно таскать грузы? ИМХО взять длинного или длинного-высокого как у Suvorova и не надо совсем таскать прицеп. Без него ездить гораздо проще.
По дизелю - звук работающего мотора у CDi движков должен быт достаточно тихий. То есть стоя рядом с моторным отсеком можно разговаривать не повышая голоса. Греметь не должно ничего - это не трактор. При езде, а также на месте стоит прислушаться не издает ли лишних звуков коробка. Повыжимать сцепление и прислушаться - характер звука изменяться не должен.
И еще - для комфортного владения таким бусом он должен быть с механической КПП - не автомат! Ибо классических автоматов с гидромуфтой на них не бывает, бывает робот, а вот он после определенного пробега доставляет очень много головной боли и опустошения кошельку.

Шкодник 03.12.2011 21:18

Цитата:

Допис від alexusaty (Допис 95863)
Ну, и учитывая что от природы кангу одно сплошное недоразумение, пересесть на трафик правильный выбор! Правда не совсем понял почему коротыш если нужно таскать грузы? ИМХО взять длинного или длинного-высокого как у Suvorova и не надо совсем таскать прицеп. Без него ездить гораздо проще.
По дизелю - звук работающего мотора у CDi движков должен быт достаточно тихий. То есть стоя рядом с моторным отсеком можно разговаривать не повышая голоса. Греметь не должно ничего - это не трактор. При езде, а также на месте стоит прислушаться не издает ли лишних звуков коробка. Повыжимать сцепление и прислушаться - характер звука изменяться не должен.
И еще - для комфортного владения таким бусом он должен быть с механической КПП - не автомат! Ибо классических автоматов с гидромуфтой на них не бывает, бывает робот, а вот он после определенного пробега доставляет очень много головной боли и опустошения кошельку.

Выбор коротыша связан с тем что в гараж длинный просто не влезет..
Груз,это квадроцикл в прицепе:rolleyes: после покатухи его в бус незагонишь...или прийдется потом долго отмывать))
А так хочется большое семейное авто для души,поездок на моря и дачу:rolleyes:
Робот однозначно нет, механика наше все.

olexa 03.12.2011 21:53

Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 95859)
Получается одному нужно заводить а второму смотреть на выхлоп.Принято к сведенью:rolleyes:
Б.у не пугает, не первая,кот в мешке,это в курсе,дизель можно сказать что первый,в основном бензинки были..
Но Канго не тянет новый прицеп,да и перерос я ее.:rolleyes:

Можна ще заїхати на яму, естакаду і продивитись шлях системи вихлопу, щоб усі з'єднання, хомути були цілими і не заглушеними в тупик. Нічого складного там нема, просто треба глянути. А то деякі умільці глушать(вірніше від'єднують) датчики, які йдуть до сажового фільтра, щось подібне до проміжного резонатора Жигуля, і тоді на виході нема диму, чи вирізають, просвердлюють каталізатор, щоб його не міняти. Все це добре буде видно.

Nazar 03.12.2011 21:58

Цитата:

Допис від olexa (Допис 95882)
чи вирізають, просвердлюють каталізатор, щоб його не міняти.

Ну так не виріжуть так сам виріжиш, фіг хтось по 400 баксів буде платити за новий.
я вирізав, не наскільки я за екологію, щоб бабло платити таке:D

olexa 03.12.2011 21:58

Ну це кому як.

Беза 03.12.2011 22:05

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 95883)
я вирізав

а на дизелях лямбда зонды стоят?

Чижик 04.12.2011 07:50

Цитата:

Допис від Беза (Допис 95886)
а на дизелях лямбда зонды стоят?

На Горбатых 1,9 и 2,5 до 2007 года их нет.
На 2,0 и 2,5 после 2007 года не на всех.

Беза 04.12.2011 11:20

Цитата:

Допис від Чижик (Допис 95902)
На 2,0 и 2,5 после 2007 года не на всех.

Ну так там же и не вырежешь

Nazar 04.12.2011 12:02

Цитата:

Допис від Беза (Допис 95915)
Ну так там же и не вырежешь

Я на опелі не вирізав, роки не ті, щоб його чіпати.

А вот на хенде недалеко перед продажою вирізав, і тяга появилась і розхід зменшився.

Чижик 04.12.2011 12:04

Цитата:

Допис від Беза (Допис 95915)
Ну так там же и не вырежешь

Я б так не сказал. На програмном уровне мозги можно нае... :rolleyes:
Просто процедура удаления будет стоит неких денег. А не просто в гараже снял и выбил.

SUVOROV 05.12.2011 11:42

Цитата:

Допис від abez (Допис 95851)
знакомься - это передний привод.

Димон, не поверишь! Я наверное снега и гололеда, никогда еще так не ждал, как сейчас!:)

Чижик 05.12.2011 13:43

Цитата:

Допис від SUVOROV (Допис 96108)
Димон, не поверишь! Я наверное снега и гололеда, никогда еще так не ждал, как сейчас!:)

Так вот оно почему ни одного ни другого нет.:mad:

olexa 05.12.2011 13:54

Цитата:

Допис від SUVOROV (Допис 96108)
Димон, не поверишь! Я наверное снега и гололеда, никогда еще так не ждал, как сейчас!:)

Готовий до того, щоб замість гальма тиснути на газ і не гальмувати двигуном?:) Ой-йой як це непросто, особливо спочатку!:rolleyes:

Kay 06.12.2011 09:01

У темі 1 долучень
Цитата:

Допис від olexa (Допис 95169)
Всередині, хоч і високий, ніяких полиць, крім над кабіною водія(штатної) не маю. Як не старався придумати, щось розумного і зручного не вийшло.

Вот нашел случайно фото полки

abez 06.12.2011 11:24

Kay, часто в маршрутках видел эту мебельную фрнитуру всю.

olexa 06.12.2011 16:54

Цитата:

Допис від abez (Допис 96245)
Kay, часто в маршрутках видел эту мебельную фрнитуру всю.

Воно то так, але це машина з однією правою зсувною дверкою, а у мене дві.:p


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:51.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©