Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун та паливне обладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=90)
-   -   Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6 (https://busovod.ua/showthread.php?t=21756)

Leva 04.03.2023 11:18

Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Доброго всім дня!
​​​​​​​З'явилася помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6. З початку напанелі приладів засвітилася лампа додати adBlue, але бак був заполнений майже на 3/4. Додав, став повний бак, але лампа все ще світилася. Десь через 150км, рівень adBlue на панелі впав до 0 та з'явилось повідомлення що треба додати adBlue, або машина зупиниться через 999км. У кого таке було? Що робити?
Помилок CanClip не знаходить. Сам adBlue витрачається - тобто система працює...
Офіціали нічого не можуть зробитию.:vinovat: Вже залишилось 140км:(
Видалять adBlue не бажаю.
:dash2:
Заздалегідь дякую!

vitos svp 04.03.2023 12:30

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Leva (Допис 468763)
Доброго всім дня!
​​​​​​​З'явилася помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6. З початку напанелі приладів засвітилася лампа додати adBlue, але бак був заполнений майже на 3/4. Додав, став повний бак, але лампа все ще світилася. Десь через 150км, рівень adBlue на панелі впав до 0 та з'явилось повідомлення що треба додати adBlue, або машина зупиниться через 999км. У кого таке було? Що робити?
Помилок CanClip не знаходить. Сам adBlue витрачається - тобто система працює...
Офіціали нічого не можуть зробитию.:vinovat: Вже залишилось 140км:(
Видалять adBlue не бажаю.
:dash2:
Заздалегідь дякую!

Яким чином рівень в бачку міряється? Скоріш за все або датчик, ключить, або сигнал не проходить! Електрика - наука про контакти!

Leva 04.03.2023 13:04

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 468764)
Яким чином рівень в бачку міряється? Скоріш за все або датчик, ключить, або сигнал не проходить! Електрика - наука про контакти!

Через OBD та Clip бачу зміну рівня adBlue. А ще самостійно додав із каністри і ріневь став більше.
Фізично вимикали з баку цей датчік, та рівень падав в 0 по OBD та з'являлась помилка.

sergeyss9 04.03.2023 19:49

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Як на мене - то ту екологію добіса треба витрусити ...Там тільки форсунка на ту мочевину коштує 600-700 євро .
От маленька порада по даній проблемі https://www.youtube.com/watch?v=t7AARwzOawo

Leva 04.03.2023 19:56

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 468766)
Як на мене - то ту екологію добіса треба витрусити ...Там тільки форсунка на ту мочевину коштує 600-700 євро .
От маленька порада по даній проблемі https://www.youtube.com/watch?v=t7AARwzOawo

Дякую. Але мені потрібна ця екологія.

vitos svp 05.03.2023 10:29

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Leva (Допис 468765)
Через OBD та Clip бачу зміну рівня adBlue. А ще самостійно додав із каністри і ріневь став більше.
Фізично вимикали з баку цей датчік, та рівень падав в 0 по OBD та з'являлась помилка.

А що каже скадер ОД Рено?

Postdove 05.03.2023 10:38

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Самий дешевий і простий варіант зараз, це поставити новий датчик рівня, і спробувати проїхати 2-5 км. А далі... аби тільки не гівняна реношна проводка... Але і тут можна підстрахуватись, і разом з заміною датчика( і фішки до нього) кинути паралельно від нього до блоку керування два дублюючі дроти.

Leva 05.03.2023 12:47

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 468769)
А що каже скадер ОД Рено?

Каже що все добре. Немає помилок ніяких:dash2:

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 468770)
Самий дешевий і простий варіант зараз, це поставити новий датчик рівня, і спробувати проїхати 2-5 км. А далі... аби тільки не гівняна реношна проводка... Але і тут можна підстрахуватись, і разом з заміною датчика( і фішки до нього) кинути паралельно від нього до блоку керування два дублюючі дроти.

Можно, але рівень є(по OBD) а на приборке немаэ:(.
Він зміншується. Коли долив adBlue, він став показувати більше(по OBD)(це все я дивлюсь через Clip або можно через Launch).
Тест приборки робив - усе добре. Помилок немаэ...:dash2:

Postdove 05.03.2023 15:34

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
З вищенаписаного можна зробити висновок, що у приборки є власний блок керування. І він живе своїм життям, незалежно від блоку керування двигуном. Якщо це дійсно так, то далі 2 варіанти: він не бачить реального рівня рідини, і просто лякає блокуванням двигуна. Або він має приорітет над блоком керування двигуном. В 2-му випадку це дуже сумно.



П.С. пишіть в лічку до vectra. Це мабуть єдина людина в Україні, хто зможе допомгти.

Leva 05.03.2023 16:48

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Postdove (Допис 468775)
З вищенаписаного можна зробити висновок, що у приборки є власний блок керування. І він живе своїм життям, незалежно від блоку керування двигуном. Якщо це дійсно так, то далі 2 варіанти: він не бачить реального рівня рідини, і просто лякає блокуванням двигуна. Або він має приорітет над блоком керування двигуном. В 2-му випадку це дуже сумно.



П.С. пишіть в лічку до vectra. Це мабуть єдина людина в Україні, хто зможе допомгти.

у приборки є лічильник - це 100% .
та цей лічильник реально лякає. Судячи з youtube 100% потім заблокує двигун :( коли дойде до 0.

Дякую. Завтра спробую дещо, якщо не запрацює, тоді буду стукатися до vectra.

vitos svp 05.03.2023 18:22

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Leva (Допис 468773)
Каже що все добре. Немає помилок ніяких:dash2:

Можно, але рівень є(по OBD) а на приборке немаэ:(.
Він зміншується. Коли долив adBlue, він став показувати більше(по OBD)(це все я дивлюсь через Clip або можно через Launch).
Тест приборки робив - усе добре. Помилок немаэ...:dash2:

Clip не є повною альтернативою сканеру ОД!
Якщо воно матюкається, то не може не бути помилок! А враховуючи, те що автовиробники намагаються забокувати доступ сторнніми сканерами до повної інформації з БК, тільки до стандартного переліку.

Leva 06.03.2023 07:06

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 468777)
Clip не є повною альтернативою сканеру ОД!
Якщо воно матюкається, то не може не бути помилок! А враховуючи, те що автовиробники намагаються забокувати доступ сторнніми сканерами до повної інформації з БК, тільки до стандартного переліку.

Офіціали теж не бачуть помилок на своему сканері :( і пропонують лише почекати коли їм дадуть відповідь Рено Франція...Чекаю вже 2 тиждні:negative:

Romaha55 06.03.2023 07:52

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
коли стане 0 км. то авто не заведеться... Знаю точно що така сама біда є у пежо, і там коли закінчується кілометраж, то єдине що допомагало знову її завести, то виконати заміну форсунки вприску через комп"ютер, і тоді знову на табло поверталось 1000 км до блокування двигуна

vitos svp 06.03.2023 14:03

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Leva (Допис 468778)
Офіціали теж не бачуть помилок на своему сканері :( і пропонують лише почекати коли їм дадуть відповідь Рено Франція...Чекаю вже 2 тиждні:negative:

Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 468779)
коли стане 0 км. то авто не заведеться... Знаю точно що така сама біда є у пежо, і там коли закінчується кілометраж, то єдине що допомагало знову її завести, то виконати заміну форсунки вприску через комп"ютер, і тоді знову на табло поверталось 1000 км до блокування двигуна

То треба питати в BOSCH AG, це їхні трабли, а не в Рено, чи Пежо!
Поїдь постав машину перед воротами Рено на "0" кілометрі! :tomato:
Машина я так розумію не гарантійна?

Romaha55 06.03.2023 15:47

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Та я не мав на увазі що то проблема лиш в рено че пежо, просто варіант, що зробити щоб змогти їхати коли буде 0 км. А поставити біля офіціалів то тоже не варіант, чекати відповіді можна і пів року.. На пежо сказали що не ремонтується ця система, і тільки заміна всього блока в зборі, а це 1000 зелених було..

Leva 06.03.2023 21:28

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 468779)
коли стане 0 км. то авто не заведеться... Знаю точно що така сама біда є у пежо, і там коли закінчується кілометраж, то єдине що допомагало знову її завести, то виконати заміну форсунки вприску через комп"ютер, і тоді знову на табло поверталось 1000 км до блокування двигуна

Цікаво. А якщо теж саме зробити на 144км ?

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 468782)
То треба питати в BOSCH AG, це їхні трабли, а не в Рено, чи Пежо!
Поїдь постав машину перед воротами Рено на "0" кілометрі! :tomato:
Машина я так розумію не гарантійна?

Так не гарантійна. Офіціали сьогодні, вже мягко з'їхали...можемо змінювати поєлементно часті системи за Ваш рахунок, без можливості повернення запчастини, якщо не вгадали...:out:

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 468783)
Та я не мав на увазі що то проблема лиш в рено че пежо, просто варіант, що зробити щоб змогти їхати коли буде 0 км. А поставити біля офіціалів то тоже не варіант, чекати відповіді можна і пів року.. На пежо сказали що не ремонтується ця система, і тільки заміна всього блока в зборі, а це 1000 зелених було..

Блока чего? мозгі AdBlue вже пробував з разборки - нічого нового:dash2:

Romaha55 07.03.2023 07:08

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Leva (Допис 468785)
Цікаво. А якщо теж саме зробити на 144км ?

не знаю як у рено, але у пежо і при 500 км, коли робив таке то ставало 1200 чи 1100 км (там чомусь такий пробіг дається ) Там (у пежо) система AdBlue йшла вся в зборі, тобто у одному корпусі бачок, насос, усі датчики і клапани і мозги.. просто купив все разом і перечепив.. У рено не знаю, може все якось інакше..

Leva 07.03.2023 08:43

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 468788)
не знаю як у рено, але у пежо і при 500 км, коли робив таке то ставало 1200 чи 1100 км (там чомусь такий пробіг дається ) Там (у пежо) система AdBlue йшла вся в зборі, тобто у одному корпусі бачок, насос, усі датчики і клапани і мозги.. просто купив все разом і перечепив.. У рено не знаю, може все якось інакше..

Так само. бачок, з насосом, датчиками та якимось мозгами. Але основний блок adBlue у салоні.
Заміна вприскування форсунки чого самого ? AdBlue?

Romaha55 08.03.2023 09:50

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
так. Інакше нічого не допомогало скинути цей пробіг... Правда там ще і помилки фіксувались, по недостатньому тиску... Могло 200 км їхати без проблем, і тиск був, і вприск відбувався, а потім раз і помилка і починало відраховувати км..

Leva 08.03.2023 10:27

Re: Помилка adBlue на Рено Мастер 3 2018 року Євро6
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 468790)
так. Інакше нічого не допомогало скинути цей пробіг... Правда там ще і помилки фіксувались, по недостатньому тиску... Могло 200 км їхати без проблем, і тиск був, і вприск відбувався, а потім раз і помилка і починало відраховувати км..

Зрозумів. а тут неякіх помилок.

Добавлено через 3 часа 51 минуту
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 468788)
не знаю як у рено, але у пежо і при 500 км, коли робив таке то ставало 1200 чи 1100 км (там чомусь такий пробіг дається ) Там (у пежо) система AdBlue йшла вся в зборі, тобто у одному корпусі бачок, насос, усі датчики і клапани і мозги.. просто купив все разом і перечепив.. У рено не знаю, може все якось інакше..

Спробував як Ви, купив бачок в сборі, перечипив, та нічого не змінилось :(


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:23.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©