Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Право, фінанси,страхування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Про ПДД и штрафы (https://busovod.ua/showthread.php?t=16373)

wasya 02.03.2018 11:45

Re: Про ПДД и штрафы
 
Цитата:

Допис від Gazda (Допис 429875)
я здивувався що можуть отак на рівному місці написати зовсім інше замість правди,

в 2010 році їхав в Одесу на авто..вночі,на стаціонарному посту,десь в Хмельницікій обл. зупинили,що я пересік суцільну перед постом..то у них така фішка там була,всіх розводили на це..брат підняв хай,сказав ,що буде судитись,і вони щоб не палити "точку" підійшли до мене і запрпонували мнімальний штраф ,суму не памятаю. за перехід дороги в неустановленому місці,бо протокол вже спортили,а написати щось треба..я згодився.
після 2 тижнів відпочинку,приїхав додому,заплатив штраф,і пішов реєєструвати в місцеве ДАІ...з мене там довго ржали і питали,що я робив о 3 ночі,в якомусь їз сіл Хмельницької обл,,і головне як там в такий час взявся ДАІшник,що оштафуфвав мене за перехід в неустановленому місці :D

Eugene 02.03.2018 15:12

Re: Про ПДД и штрафы
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 429883)
що я робив о 3 ночі,в якомусь їз сіл Хмельницької обл,,і головне як там в такий час взявся ДАІшник,що оштафуфвав мене за перехід в неустановленому місці

Не фігово так за хлібчиком збігав.:lol:

Добавлено через 6 минут
А сестра моя теж отримала 51грн за пасок, хоча причина зупинки була за світло поза населеним пунктом, не побачили що було ввімкнене, геть свідки з магазину вийшли доказували, що світло було включене. А вони тим свідкам кажуть: Ми не до вас звертаємось, вас сюди ніхто не кликав. Наче як графу з поясненнями від свідків відмінили.

Romaha55 02.03.2018 15:44

Re: Про ПДД и штрафы
 
От мені вчора водій із 30-ти літнім стажем розказав історію)) було то ще у далекі 80-ті чи 90-ті. Кажуть був такизакон що не можна було ввечері (чи взагалі) брати попутчиків, ніби через розбої, кражі і вбивства водіїв.. Каже їхав десь біля першої ночі на службовому авто, і треба було тоді ще на постах стаціонарних реєструватись.. Каже зайшов на пост там сидять два гаїшника і жінка.. Відмітили в путьовці що треба і питають його куди їде той каже так і так на Франківськ.. Гаїшники кажуть візьми жінку вона на повороті через кілометр вийде, він і взяв.. Каже не від"їхав і 500 м ззаді з мигалками машина, зупиняють його ті самі гаїшники))) І ваші документи, він їм та я лиш від вас)) А ті йому ми тебе перший раз бачимо))) Потім жінка хто? Він - та ж то ви мені її посадили.. Вони- нічого не знаємо, з вас штраф))) Той заплатив а гаїшники жінку в машину і назад на пост)))) От так)))

Gazda 14.03.2018 06:05

Re: Про ПДД и штрафы
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 429888)
От мені вчора водій із 30-ти літнім стажем розказав історію)) було то ще у далекі 80-ті чи 90-ті. Кажуть був такизакон що не можна було ввечері (чи взагалі) брати попутчиків, ніби через розбої, кражі і вбивства водіїв.. Каже їхав десь біля першої ночі на службовому авто, і треба було тоді ще на постах стаціонарних реєструватись.. Каже зайшов на пост там сидять два гаїшника і жінка.. Відмітили в путьовці що треба і питають його куди їде той каже так і так на Франківськ.. Гаїшники кажуть візьми жінку вона на повороті через кілометр вийде, він і взяв.. Каже не від"їхав і 500 м ззаді з мигалками машина, зупиняють його ті самі гаїшники))) І ваші документи, він їм та я лиш від вас)) А ті йому ми тебе перший раз бачимо))) Потім жінка хто? Він - та ж то ви мені її посадили.. Вони- нічого не знаємо, з вас штраф))) Той заплатив а гаїшники жінку в машину і назад на пост)))) От так)))

Добре що та жінка ще від себе заяву не написала про спробу згвалтування...

kruk 14.03.2018 08:26

Re: Про ПДД и штрафы
 
Цитата:

Допис від Gazda (Допис 430518)
Добре що та жінка ще від себе заяву не написала про спробу згвалтування...

так можно и присесть . На данное время , инфа с интернета, похожый развод делают с несовершеннолетним ребёнком. И качают деньги.

Romaha55 14.03.2018 14:09

Re: Про ПДД и штрафы
 
ну це вже була б повна біда...

cruiser 26.07.2018 15:33

Re: Про ПДД и штрафы
 
Возвращение ГАИ с 27 июля: за какие нарушения будут штрафовать

Цитата:

В Украине с 27 июля возвращается скоростной контроль на дорогах. Узнайте, к каким ограничениям нужно готовиться водителям

Решение о возвращении контроля скорости было принято 20 июля на межведомственном оперативном совещании представителей Мининфраструктуры, Национальной полиции и Укртрансбезопасности. Тогда в один день произошло несколько трагических ДТП с участием маршруток и грузового транспорта в Николаевской, Хмельницкой и Житомирской областях, погибли 18 человек, ещё 20 были ранены. Серия смертельных аварий на дорогах Украины заставила чиновников ввести тотальный контроль перевозчиков и вернуть скоростной контроль на дорогах.

kruk 27.07.2018 08:21

Re: Про ПДД и штрафы
 
Цитата:

Допис від cruiser (Допис 436817)
Серия смертельных аварий на дорогах Украины заставила чиновников ввести тотальный контроль перевозчиков и вернуть скоростной контроль на дорогах.

Брехня , це зубожіння чиновників та поліціянтів заставило повернути старі схеми.

Шкодник 27.07.2018 11:25

Re: Про ПДД и штрафы
 
У меня вобще очучение что специально последние пару недель вплят все в новости
Раньше куча дтп не освещались вобще
А тут просто вал идет

Добавлено через 9 часов 34 минуты
https://interfax.com.ua/news/general/521266.html
Отменяется контроль
Пс седня мотался в Харьков, все смотрел где же трукамы)
Фенов конечно не было но экипажей реально много на трассе.
Жаль что в патруле немного, основная масса по кустам на знаки обгон запрещен(

kruk 27.07.2018 22:14

Re: Про ПДД и штрафы
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 436866)
Жаль что в патруле немного, основная масса по кустам на знаки обгон запрещен(

У нас в засаде по 2 машины сидят. С утра до вечера косят. С видеофиксацией.

vitos svp 28.07.2018 11:57

Re: Про ПДД и штрафы
 
Кажуть з наповненням пенсійного фонду проблеми, ЄСВ не вистачає!

В Еміратах штрафи за порушення ПДР друга стаття доходу до державного бюджету!
Позавчора мотався у Дніпро, під Запоріжжям реально дрючать автобуси і машрутки!

Беза 29.09.2018 19:43

Re: Про ПДД и штрафы
 
https://24tv.ua/novi_pravila_parkuva...vannya_n953636
Уже есть, или как обычно откладывается?

Шкодник 30.09.2018 06:41

Re: Про ПДД и штрафы
 
Есть
Набирают состав новых парковщиков инспекторов

Беза 30.09.2018 18:52

Re: Про ПДД и штрафы
 
Они бы дятлы, лучше производства похеренные восстановили, а они парковщиков набирают.

cruiser 22.03.2019 15:08

Re: Про ПДД и штрафы
 
НОВШЕСТВО ДЛЯ УКРАИНСКИХ ВОДИТЕЛЕЙ: ПОКАЗЫВАТЬ ПРАВА БОЛЬШЕ НЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО

Шкодник 22.03.2019 15:25

Re: Про ПДД и штрафы
 
А где решение суда?
И номера решения нет почемуто..

uvagr 22.03.2019 18:00

Re: Про ПДД и штрафы
 
ПОСТАНОВА ВІД 15.03.2019 № 686/11314/17 ВЕРХОВНИЙ СУД. КАСАЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Але тут є одне но: це рішення не зразкове.

Gena-street 22.03.2019 18:03

Re: Про ПДД и штрафы
 
А что нужно/можно показывать? В "толерантной" Европе(я конкретно о Польше сейчас)) сейчас не нужно возить с собой документы на авто, страховку или что у вас там ещё есть - это всё пробивается по базе. Достаточно прав, но остановить вас могут где угодно и под любым предлогом(а может и без него) и попробуй только не покажи прав.

Шкодник 23.03.2019 06:29

Re: Про ПДД и штрафы
 
Цитата:

Допис від uvagr (Допис 447890)

Велике но однако, вважаю пощастило отбить.

Добавлено через 1 минуту
Gena-street, згідно с пдр треба

olexa 23.03.2019 08:23

Re: Про ПДД и штрафы
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 447891)
это всё пробивается по базе.

Так то ж в
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 447891)
"толерантной" Европе

А в нас... капец...! Зять отримував права в Білій Церкві, і в ній його ж спинили і .... прав у базі не змогли виявити!!! Більше того, зробили у цьому його ж і винним, типа треба було проконтролювати внесення у базу. Піпець! Яка Європа?, - тут повна Жо... дупа!!! Все більше переконуюсь, шо кудись не туди прямуємо, мажори задовбали вже, поки не тицьнеш битою у рило, нічого не розуміють!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:50.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©