Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г. (https://busovod.ua/showthread.php?t=17090)

aldoo 12.09.2015 22:11

Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Воняет кондер сстрашно,думаю скидывать торпеду чтобы добраться до испарителя конд. Снять его и помыть керххером ну и внтренности в которыхх он стоит.
Ктонибуть проводил подобное? Блок печка+конд нужно наверное вытаскивать полностью,фреон спускать нужно... ?
Спассибо за внимание.

Vet 12.09.2015 22:21

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Если есть время и вдохновение то можно торпеду разворотить, я чистил очистителем кондиционера, бывают двух видов- аэрозольные и пенные, стоимость около 200-250 гривен

aldoo 13.09.2015 07:52

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від Vet (Допис 336245)
Если есть время и вдохновение то можно торпеду разворотить, я чистил очистителем кондиционера, бывают двух видов- аэрозольные и пенные, стоимость около 200-250 гривен

Та я думал вытащить его и полностью помыть.

vitos svp 13.09.2015 08:58

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від aldoo (Допис 336255)
Та я думал вытащить его и полностью помыть.

Может сначала попробуй аэрозолью удалить запах! Разобрать дело не хитрое, как потом собрать что бы греметь не начало!
И глуши машину, только после того как отключиш кондер и даш вентилятору печки поработать пару-тройку минут - осушить испаритель! Смотриш и вони не будет!

dima_kharkov 13.09.2015 09:55

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
я не знаю как назывется, но вот инфо и ссылка по устраниению запаха от кондера Уважаемые клиенты. Прошу обратить Ваше внимание, что стоимость химии для дезинфекции зафиксирована в 20евро. Стоимость услуги составляет 100грн.
http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=1476096
человека зовут Гена

Вик123 13.09.2015 10:55

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
dima_kharkov, там ссылка на ремонт зеркал.

aldoo 13.09.2015 13:48

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 336261)
Может сначала попробуй аэрозолью удалить запах! Разобрать дело не хитрое, как потом собрать что бы греметь не начало!
И глуши машину, только после того как отключиш кондер и даш вентилятору печки поработать пару-тройку минут - осушить испаритель! Смотриш и вони не будет!

всеравно думал скидывать торпеду,заодно и посмотрю,просто знаю что кроме как по факту на испаритель и пластмасу,никакие аэрозоли,шампуни итд итп не помогут!!!! путинх

vitos svp 13.09.2015 14:01

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від aldoo (Допис 336279)
всеравно думал скидывать торпеду,заодно и посмотрю,просто знаю что кроме как по факту на испаритель и пластмасу,никакие аэрозоли,шампуни итд итп не помогут!!!! путинх

Шо, мешает! ;)

aldoo 13.09.2015 17:37

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 336284)
Шо, мешает! ;)

та думал мож подскажут ченить тонкости какиенибуть, да и ладна, пофоткаю все и посмотрим что там воняет...:beeee:

dima_kharkov 13.09.2015 17:40

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 336268)
dima_kharkov, там ссылка на ремонт зеркал.

хз почему так, вот http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=1476096

vectra20 13.09.2015 18:39

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
там по-моему даже сняв торпеду не сильно, что поможет
нету подхода к испарителю
надо из под капота лезть.

igrok960 13.09.2015 21:12

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 336322)
надо из под капота лезть.

Все верно,снять систему рециркуляции и прямой доступ через окно,свой так промывал.http://f19.ifotki.info/thumb/70d6fa3...7224831501.jpg

Vet 13.09.2015 21:27

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
vectra20,
igrok960, Если есть вдохновение пусть сымает, заодно и моторный щит обезшумить можно и наклеить зону обогрева дворников

Nissanchik 14.09.2015 21:07

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
у меня запах пропал после замены фильтра-осушителя (круглая колбочка)и фреона,пшикалки не помогали

igrok960 15.09.2015 00:07

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Nissanchik, Причем фильтр-осушитель фреона к запаху,бактерии замерзли ?

НІК 15.09.2015 07:00

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Шановні други і побратими. Хочу поділитися в вами великим секретом, який збереже ваші кровні грошенята і дасть вам можливість потратити їх на інших членів вашої сім"ї:D.
В аптеках продається вже готовий до використання препарат ХЛОРГЕКСИДИН. Недавно я його купляв по 8 грн за бутильок 100мл.
Берем 2-3 флакончика (я використав 1.5), находимо пульвелізатор (дома в дружини бризкалка для прасування білизни), відкриваємо капот, запускаємо двигун і включаємо кондюк. Через 2-3 хв кондюк виключаємо, вентилятор пічки працює. З вулиці в забірник повітря (капот відкритий) пульвіком розпилюємо препарат (1 флакон). Переходимо в салон, вмикаємо рециркуляцію (забір повітря з салону) і в районі ніг пасажира ропилюємо решту припарата. Все вимикаємо, даємо постояти 15-20 хв. Відкриваємо двері, вмикаємо обдув (забір повітря з вулиці) і вуаля - радуємосяя відсутності смороду.
Деякий час можливо присутність запаху аптеки, але це не на довго.
Якщо запах відразу не пройшов (міг стати меншим, але не зникнути зовсім) процедуру слід повторити.
Даний спосіб перевірений на трьох моїх машинах. В Трафіку це зробити найлегше через легкість доступу до забірнки повітря з вулиці.
На СТО і спеалізованих сервісах діють саме так, просто препарати в них інші і ціну "трошки" відрізняються. Повну розборку панелі для доступу до випаровувача (а саме він є джерелом смороду, точніше бактерії, які поселяються на ньому) ніхто не проводить.
Для того, щоб в майбутньому не з"являвся сморід, рекомендується за 2-3 хв до вимкнення двигуна вимикати кондюк і продувати випаровувач теплим повітрям з вулиці.
Якщо в когось є питання - буду радий пояснити та відповісти

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від igrok960 (Допис 336527)
Nissanchik, Причем фильтр-осушитель фреона к запаху,бактерии замерзли ?

повністю підтримую - це не пов"язані між собою факти

Devid 18.09.2015 17:04

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
У темі 1 долучень
Цитата:

Допис від НІК (Допис 336533)
Шановні други і побратими. Хочу поділитися в вами великим секретом, який збереже ваші кровні грошенята і дасть вам можливість потратити їх на інших членів вашої сім"ї:D.
В аптеках продається вже готовий до використання препарат ХЛОРГЕКСИДИН. Недавно я його купляв по 8 грн за бутильок 100мл.
Берем 2-3 флакончика (я використав 1.5), находимо пульвелізатор (дома в дружини бризкалка для прасування білизни), відкриваємо капот, запускаємо двигун і включаємо кондюк. Через 2-3 хв кондюк виключаємо, вентилятор пічки працює. З вулиці в забірник повітря (капот відкритий) пульвіком розпилюємо препарат (1 флакон). Переходимо в салон, вмикаємо рециркуляцію (забір повітря з салону) і в районі ніг пасажира ропилюємо решту припарата. Все вимикаємо, даємо постояти 15-20 хв. Відкриваємо двері, вмикаємо обдув (забір повітря з вулиці) і вуаля - радуємосяя відсутності смороду.
Деякий час можливо присутність запаху аптеки, але це не на довго.
Якщо запах відразу не пройшов (міг стати меншим, але не зникнути зовсім) процедуру слід повторити.
Даний спосіб перевірений на трьох моїх машинах. В Трафіку це зробити найлегше через легкість доступу до забірнки повітря з вулиці.
На СТО і спеалізованих сервісах діють саме так, просто препарати в них інші і ціну "трошки" відрізняються. Повну розборку панелі для доступу до випаровувача (а саме він є джерелом смороду, точніше бактерії, які поселяються на ньому) ніхто не проводить.
Для того, щоб в майбутньому не з"являвся сморід, рекомендується за 2-3 хв до вимкнення двигуна вимикати кондюк і продувати випаровувач теплим повітрям з вулиці.
Якщо в когось є питання - буду радий пояснити та відповісти

Добавлено через 2 минуты
повністю підтримую - це не пов"язані між собою факти

все вышеперечисленное, относится к проблеме с легким неприятным запахом работы кондера. периодически встречаются довольно тяжелые пациенты, которым пшикалки из аптеки не помогут

vitos svp 18.09.2015 18:36

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 337061)
все вышеперечисленное, относится к проблеме с легким неприятным запахом работы кондера. периодически встречаются довольно тяжелые пациенты, которым пшикалки из аптеки не помогут

Которые с рождения ездют без салонного фильтра!

alexusaty 19.09.2015 22:42

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 337061)
периодически встречаются довольно тяжелые пациенты

мдаааа, патология...

Devid 20.09.2015 08:37

Re: Вопрос по испарителю кондиционера виваро 2.0 06г.
 
Цитата:

Допис від alexusaty (Допис 337257)
мдаааа, патология...

не всегда. вчера на мазде6, подозрение на мышу в вентиляторе печки+вонище в салоне.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:25.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©