Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун та паливне обладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=90)
-   -   Не тухнет свеча накала до движения (https://busovod.ua/showthread.php?t=20884)

Bodik_BorN 27.10.2019 20:14

Не тухнет свеча накала до движения
 
У темі 3 долучень
Історія така, машина приїхала з дальняка, при включенні запалювання не загасає свічка і ключик з машинкою. Якщо виключи щапалювання і включити знову теж саме, засне тільки після того я пару метрів проїхатись. Інколи може знову засвітити при швидкості більше 100 км/год.
Прочитав помилки, то було декілька помилок, але вони мені не знайомі, можливо хтось підскаже в чому справа?
Після стирання помилок, залишилась тільки P0380 і не стирається.

sahastepa 27.10.2019 21:59

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
Это ошибка по свечам накала. Быстрее всего одна или пару вышли из строя. (если не прав исправьте)

Кстате кто менял их сам на двигателе 2,0dci M9R ? Сложно?

Romaha55 28.10.2019 07:39

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
якщо не ломаються то просто... але часто вони ломаються, і тоді уже треба спец інструмент і прямі руки..

vectra20 28.10.2019 08:12

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
гарна ....довга головка но 10...і поняття коли треба зробити стоп, щоб не заломити

sahastepa 28.10.2019 08:17

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 454513)
гарна ....довга головка но 10...і поняття коли треба зробити стоп, щоб не заломити

Если меняли форсунки, свечи должны были выкручивать?
И если снимали головку, выкручивают или нет?
Просто менял предыдущий хозяин, вот и интерестно. И головка на герметике не родном помоему.

vectra20 28.10.2019 08:29

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
не викручують
хіба шо для замеру компрессии
або коли шліфують

Bodik_BorN 28.10.2019 08:45

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
Цитата:

Допис від sahastepa (Допис 454508)
Это ошибка по свечам накала. Быстрее всего одна или пару вышли из строя. (если не прав исправьте)

Кстате кто менял их сам на двигателе 2,0dci M9R ? Сложно?

Як провіряти на насправність, знаю що має бути опір десь 0,03 Ом, і на всіх однаковий має бути. Куди стпви мінус і плюс, щоб перевірити, якщо вони закручені?

vitos svp 28.10.2019 09:48

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від Bodik_BorN (Допис 454516)
Як провіряти на насправність, знаю що має бути опір десь 0,03 Ом, і на всіх однаковий має бути. Куди стпви мінус і плюс, щоб перевірити, якщо вони закручені?

Знімати і гріти одночасно весь комплек свічок!
Замір опору, це тільки на обрив перевірка!

Romaha55 28.10.2019 10:02

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
0,03 Ом китайським тестером заміряти напевне не получиться...

Василий Ш. 28.10.2019 10:08

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
Цитата:

Допис від Bodik_BorN (Допис 454516)
Як провіряти на насправність, знаю що має бути опір десь 0,03 Ом, і на всіх однаковий має бути. Куди стпви мінус і плюс, щоб перевірити, якщо вони закручені?

Найкраще перевірити це - струм споживання. Якщо це Beru , то в робочої свічки порядка 14Ампер. Дуже часто буває К.З.
Мінус вже є ,тобто маса, плюс це ковпачок. Найпростіше це зняти роз'єм з реле накала і там все продзвонити.

Romaha55 28.10.2019 10:08

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 454517)
Ніколи не чув, що на машині є тест стану свічок накалу!

Якщо мозги бачать помилку по свічах накалу, то напевне якось вони їх провіряють..
також вибивається помилка коли свіча має опір більше допустимого.. недавно був у мене опель зафіра 2012 року, з помилкою по свічах, дві з 4-х мали опір у 4-ри рази більше чим номінальний, хоча працювали.. замінив їх і помилка пропала. Так, що провірити можна..

vitos svp 28.10.2019 10:29

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 454521)
Якщо мозги бачать помилку по свічах накалу, то напевне якось вони їх провіряють..
також вибивається помилка коли свіча має опір більше допустимого.. недавно був у мене опель зафіра 2012 року, з помилкою по свічах, дві з 4-х мали опір у 4-ри рази більше чим номінальний, хоча працювали.. замінив їх і помилка пропала. Так, що провірити можна..

:aiwan-hi:
Щось я сплутав свічки накалу з релюхами кіп'ятильника!
По схемі вони живляться через окремий блок, який напевно і проводить тест, коли повертаємо ключ і блимає лямпочка свічок!
Причому він силовий і називається ЕБК!

вите4ек 31.10.2019 18:34

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
Сегодня на станции менял ремни ролики и попросил просто попробовать открутить свечу у меня кончик обломан, отказались, побоялись. Я так понял нужна удлиненная головка на 10 , попробую сам . Если доломаю ее совсем смогу дальше ездить или прийдется все разбирать?

vectra20 31.10.2019 19:08

Re: Не тухнет свеча накала до движения
 
смотря как доламаешь
крути на холодном движке
невздумай на гарячем


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:25.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©