Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Бортові журнали (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Opel Vivaro Long 2.0 2008 р. Tour (https://busovod.ua/showthread.php?t=20594)

Олег К 10.03.2019 21:10

Opel Vivaro Long 2.0 2008 р. Tour
 
Вітаю шановне бусоводське товариство.Нарешті вирішив завести бортовий журнал. Спочатку трохи історії. Машинка була придбана в 2012 році в одному невеличкому французькому містечку. Пробіг грузовичка на день придбання склав неповних 140 тис.км. Зовнішній вигляд був
зовсім далеким від ідеалу, але двигун та ходова у відмінному, що підтверджувалося документами проведених робіт і проходження техоглядів. З огляду на прийнятну ціну, було вирішено придбати цю машину. Грузовичок був потрібний для вирішення поточних проблем на будівництві власного житла, тому особливих вимог для нього не виставлялося, враховуючи те, що в сім"ї були ще легкова машина і Шнива. До серпня 2013 році машинка успішно і безвідмовно трудилася на завершальному етапі будівельних робіт. Але якось в серпні випадково виникло питання подальшої її долі: залишити все як є, або підвищити у статусі - переоформити в пасажира. 31 серпня 2013 року машина отримала почесне звання ПАСАЖИРСЬКИЙ-В, з кількістю сидячих місць-9, та що головне- вікна.Машинка ще трохи часу виконувала роль грузовичка з закритими з середини фанерою вікнами, але поступово готувалася для організації сімейних поїздок. Зроблено вібро-шумоїзоляцію, придбано польську пластикову обшивку. Після тривалих роздумів було прийнято рішення встановити комплект сидінь з Т5 Мультивана. В результаті отримав - зручні сидіння водія і пасажира та функціональні сидіння і диван в салоні з пасами безпеки та ізофіксами. З цього часу і розпочав свою нову історію "Tour".

Добавлено через 22 минуты
Початок весни цього року приніс ряд позитивних вражень. 8 березня в Ірпінському лісі чудесним способом було загнано стадо свіжих коників під капот Toura.Крім цього поправлено ще ряд питань по електриці, але, напевне, основним було встановлення круїз-контролю.Ця опція була мені найбільш необхідна.Величезне спасибі п.Володимиру за фаховий підхід до вирішення проблем.

vectra20 10.03.2019 22:20

Re: Opel Vivaro Long 2.0 2008 р. Tour
 
Цитата:

Допис від Олег К (Допис 447475)
Початок весни цього року приніс ряд позитивних вражень. 8 березня в Ірпінському лісі чудесним способом було загнано стадо свіжих коників під капот Toura.Крім цього поправлено ще ряд питань по електриці, але, напевне, основним було встановлення круїз-контролю.Ця опція була мені найбільш необхідна.Величезне спасибі п.Володимиру за фаховий підхід до вирішення проблем.

Олег дякую що звернувся саме до мене і надіюсь я не розчарував
хай авто і надалі катаеться і не ломаеться

Олег К 13.03.2019 12:18

Re: Opel Vivaro Long 2.0 2008 р. Tour
 
Початок весни приніс нові сюрпризи. Щеплення, яке до цього не нагадувало про себе, почало пробуксовувати. Особливо це стало помітно після чіповки. Скажу відверто. що не був цьому здивований, бо впродовж попередніх 3 років експлуатації щеплення працювало в екстремальних умовах- через проблеми з чуттєвістю в нозі та стопі, я його просто регулярно підпалював. Та й пробіг теж вже досяг майже 219тис. км. Роботи по заміні щеплення проводилися на СТО RS service в с.Солонка біля Львова. Замінено комплект - вижимний диск, корзина, вижимний підшипник. Крім цього замінено головний вижимний циліндр. Всі розхідні матеріали виробництва Рено. Після ремонту машина поводить себе нормально. Ціни на запчастини аналогічні тим, що пропонують магазини. Ціни за виконану роботу теж в принципі середні. Маю надію, що щеплення не буде турбувати наступні 200 тис.

Darts-Trafik 17.03.2019 10:55

Re: Opel Vivaro Long 2.0 2008 р. Tour
 
Вітаю на форумі! Фото "коника" і салону будуть?!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:11.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©