Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Підвіска,трансмісія,гальма,рульове керування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной. (https://busovod.ua/showthread.php?t=20306)

Piric 10.09.2018 16:57

Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Где-то как-то на форуме видел как дорабатывали (ставили дополнительную пружину) на ручник, чтобы полностью откидывался при выключении. Может кто подскажет, не могу найти.

Piric 11.09.2018 17:17

Re: Болталка
 
У темі 1 долучень
Цитата:

Допис від Piric (Допис 439233)
Где-то как-то на форуме видел как дорабатывали (ставили дополнительную пружину) на ручник, чтобы полностью откидывался при выключении. Может кто подскажет, не могу найти.

Вот как то так

D.A.D 11.09.2018 22:38

Re: Болталка
 
Цитата:

Допис від Piric (Допис 439271)
Вот как то так

У меня так сделано уже три года, проблем с ручником нет. Ручником пользуюсь регулярно.

Bircha 11.09.2018 23:22

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Ну так а детально описать ху из ху? с чего скоба, пружина и тд?

D.A.D 12.09.2018 20:00

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від Bircha (Допис 439291)
Ну так а детально описать ху из ху? с чего скоба, пружина и тд?

Пружины покупал в автомагазине, от тормозов с москвича или жигулей. Кронштейн из жести 2-3мм сделал.

Вова4ка 12.09.2018 20:16

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
из жести 2-3мм Хорошая жесть. Сегодня читал описание двери, так там был МЕТАЛЛ 1.2-1.5 мм.

blackstalker 12.09.2018 20:23

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Ідея дійсно крута. Теж буду робити собі таке. краще на болт ставити чи зваркою прихватити?

Piric 13.09.2018 10:51

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
А розмер кронштейна не помнишь?

Інкогніто 16.09.2018 19:33

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від Piric (Допис 439361)
А розмер кронштейна не помнишь?

Я собі зробив кронштейн см 3-4....Користуюсь вже років 5-6.....

Piric 26.10.2018 08:04

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
У темі 6 долучень
Планочка длинна 11см. изгиб 7,5*3,5см.
Пружины покупал на рынке , где они используются неизвестно , укоротил на 6 витков .
Приварил планочку к пластине упора ручника , установил на место .
Как то так !

x_mad 26.10.2018 10:31

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
а підкажіть, для чого таку доробку робити? Всмислі від чого вона рятує?

blackstalker 26.10.2018 12:08

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 440908)
а підкажіть, для чого таку доробку робити? Всмислі від чого вона рятує?

Не так врятує як запобіжить поломці тросів ручника. Троси будуть служити більш ніж 1-2 роки..

x_mad 26.10.2018 16:39

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від blackstalker (Допис 440909)
Не так врятує як запобіжить поломці тросів ручника. Троси будуть служити більш ніж 1-2 роки..

а можна докладніше? я просто не розумію суті доробки. Ну і як вона на троси впливає теж.
п.с.
Якщо просто не відкидається язичок ручніка на супорті, то краще полагодити супорт, а не пружину додаткову вішати
п.п.с
Троси рідні з 2008р служать, тьху-тьху-тьху

sergeyss9 26.10.2018 17:45

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 440912)
а можна докладніше? я просто не розумію суті доробки. Ну і як вона на троси впливає теж.
п.с.
Якщо просто не відкидається язичок ручніка на супорті, то краще полагодити супорт, а не пружину додаткову вішати
п.п.с
Троси рідні з 2008р служать, тьху-тьху-тьху

Є в трафіків болячка в холодну пору року коли клинить ручнік - от і бюджетне вирішення проблеми :) Або якшо грошей кури не клюють замінити супорт на новий:meowth:

Александр виваро 26.10.2018 17:49

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Така доробка дуже допомагає. В мене цієі весни був випадок- троси замінив, а ручнік клинитт і клинить. До супортів- все гуд. Допомогло розтягування рідноі пружини та змащення троса. Думаю, встановлення додатковоі пружини , такоі як на фото вирішить це питання на довго

x_mad 26.10.2018 20:44

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 440914)
Є в трафіків болячка в холодну пору року коли клинить ручнік - от і бюджетне вирішення проблеми :) Або якшо грошей кури не клюють замінити супорт на новий:meowth:

Якщо проблема в супорті, то треба просто його розібрати і зачистити від іржі палець/шток на якому язичок ручніка сидить.
Але раджу зробити повну ревізію супорта - ну там промити все, можливо трохи шліфанути поршеньок і замінити резиночки/сальнічки/пильнічки
Бюджет: трохи тормозухи на долив, бо супорт знімався. Якщо з ревізією то + 100/150 грн на ремкомплект (якщо без поршня). По часу десь 2,5 години для людини яка це робить вперше. Помоєму бюджетніше не буває

sergeyss9 26.10.2018 21:43

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 440920)
Якщо проблема в супорті, то треба просто його розібрати і зачистити від іржі палець/шток на якому язичок ручніка сидить.
Але раджу зробити повну ревізію супорта - ну там промити все, можливо трохи шліфанути поршеньок і замінити резиночки/сальнічки/пильнічки
Бюджет: трохи тормозухи на долив, бо супорт знімався. Якщо з ревізією то + 100/150 грн на ремкомплект (якщо без поршня). По часу десь 2,5 години для людини яка це робить вперше. Помоєму бюджетніше не буває

Я в курсі як це робиться .
Питання стояло - навіщо мудохатись з тими пружинками - я відповів .
Але це проблама дійсно масова і не завжди переборка супорта та заміна тросів приносить бажаний результат !

Dimonmoz 27.10.2018 07:04

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Это проблема не только трафиков, а всех переднеприводных авто. Как только колодка примерзла и ее пытаются сорвать, сам механизм суппорта идет на перекос, отсюда и выработка. В заднеприводных такой проблемы нет. На прошлой машине новые троса и новые суппорта прослужили две зимы, потом опять начались проблемы.

Чижик 27.10.2018 09:32

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від Dimonmoz (Допис 440925)
Это проблема не только трафиков, а всех переднеприводных авто. Как только колодка примерзла и ее пытаются сорвать, сам механизм суппорта идет на перекос, отсюда и выработка. В заднеприводных такой проблемы нет. На прошлой машине новые троса и новые суппорта прослужили две зимы, потом опять начались проблемы.

Ну не знаю... Я до ручника в свому авто 6-ть років не Того. Не лазив. Працює без нарікань.
Але взимку, я його майже ніколи не використовую.

Dimonmoz 27.10.2018 19:12

Re: Стояночный тормоз (ручник) VTP с дополнительной пружиной.
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 440927)
Але взимку, я його майже ніколи не використовую.

Ну у меня так не получается. Много горок. Оставлять порой, только на передаче очень опасно.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:36.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©