Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Підвіска,трансмісія,гальма,рульове керування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Пильник заднього супорта (https://busovod.ua/showthread.php?t=21370)

М'арк 17.05.2021 21:41

Пильник заднього супорта
 
У темі 2 долучень
Почав підклинювати ручник на правому супорті. Поліз змазати-розробити, а там пильник порваний.
Питання - можна його купити окремо? А то я шось не знайшов...

Шкодник 18.05.2021 05:47

Re: Пильник заднього супорта
 
Ремкомплекти э, там або всі резінкі або с поршнем разом взагалі.

М'арк 18.05.2021 19:35

Re: Пильник заднього супорта
 
Да, замовив ремкомплект Frenkit 241001 , будуть зразу пильники на запас - скоро колодки буду міняти. А, так як ціна їх 100 грн, то замовив зразу два

mehanik 18.05.2021 20:35

Re: Пильник заднього супорта
 
М'арк, На пильовику номер є. Забивай у пошук на авто-про.

sergeyss9 18.05.2021 20:57

Re: Пильник заднього супорта
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 464365)
Да, замовив ремкомплект Frenkit 241001 , будуть зразу пильники на запас - скоро колодки буду міняти. А, так як ціна їх 100 грн, то замовив зразу два

Заміна одного пильніка проблему не вирішить .Бажано повністю розібрати , перемити і змастити супорт - тоді буде толк. Також зверни увагу на троси ручніка - вони теж клинять .

М'арк 18.05.2021 21:03

Re: Пильник заднього супорта
 
Цитата:

Допис від mehanik (Допис 464366)
М'арк, На пильовику номер є. Забивай у пошук на авто-про.

Номер не б'ється ні по яких сайтах :no: Можливо, він не повний, там кусок відірвано, але й по частині номера (є такі пошуковики) нічого не знайшов.
Та, фіг з ним, там ремкомплект сто грн коштує !

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 464367)
Заміна одного пильніка проблему не вирішить .Бажано повністю розібрати , перемити і змастити супорт - тоді буде толк. Також зверни увагу на троси ручніка - вони теж клинять .

Чесно - знімати супорт і потім прокачувати систему немає ніякого бажання... Плюс, тут же, на форумі, читав, що це допомагає не надовго.
Шток я залив проникаючою змазкою (типу WD-40) і розробив, зараз ходить легко. Трос не клинить. І ще поставив додаткову пружину (теж на форумі вичитав). Поїжджу - побачу, якщо буде клинити, тоді доведеться розбирати.

victor4 18.05.2021 22:07

Re: Пильник заднього супорта
 
Міняв пильники... Там є два варіанти кріплення пильника, в залежності від виробника суппорта. І пильники різні... і ремкомплекти також під суппорт... Якщо не помиляюсь може бути лукас і трв, на суппорті написано(вилито). Якщо лукас прийдеться витягати поршеньки...

sergeyss9 18.05.2021 22:21

Re: Пильник заднього супорта
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 464368)
Номер не б'ється ні по яких сайтах :no: Можливо, він не повний, там кусок відірвано, але й по частині номера (є такі пошуковики) нічого не знайшов.
Та, фіг з ним, там ремкомплект сто грн коштує !

Добавлено через 7 минут


Чесно - знімати супорт і потім прокачувати систему немає ніякого бажання... Плюс, тут же, на форумі, читав, що це допомагає не надовго.
Шток я залив проникаючою змазкою (типу WD-40) і розробив, зараз ходить легко. Трос не клинить. І ще поставив додаткову пружину (теж на форумі вичитав). Поїжджу - побачу, якщо буде клинити, тоді доведеться розбирати.

В мене також не було бажання туди лізти , але дойшло до того що ручник систематично підклинював .З початку тільки при мінусових температурах а потім і літом .Одного разу від високої температури деформувався колісний ковпак - ця падла підклинила не впливаючи на динаміку руху.:dash2:

Piric 19.05.2021 08:07

Re: Пильник заднього супорта
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 464368)
Номер не б'ється ні по яких сайтах :no: Можливо, він не повний, там кусок відірвано, але й по частині номера (є такі пошуковики) нічого не знайшов.
Та, фіг з ним, там ремкомплект сто грн коштує !

Добавлено через 7 минут


Чесно - знімати супорт і потім прокачувати систему немає ніякого бажання... Плюс, тут же, на форумі, читав, що це допомагає не надовго.
Шток я залив проникаючою змазкою (типу WD-40) і розробив, зараз ходить легко. Трос не клинить. І ще поставив додаткову пружину (теж на форумі вичитав). Поїжджу - побачу, якщо буде клинити, тоді доведеться розбирати.

Тоже была подобная ерунда , тоже пытался разрабатывать вд , хватает ненадолго , пришлось разбирать , теперь вобще проблем нету . По тросам ручника проблему в приклинивании тоже решил ( новых хватило на год, полтора ) реанимировал старые , методом : вытянул сам трос с кожуха , снял наружный слой он типа силиконового пластика что ли и промыл кожух внутри , теперь уже года два работают просто сказка , при необходимости процедуру можно повторять , они клинят из за того что внутрь кожуха попадает грязь , либо где-то перетирается об кузов .
P/S Прокачка тормозов не такой сложный и страшный процесс, прокачал вобще без проблем , тем более что при снятии спорта всю систему проганять не нужно . :beer:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:47.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©