Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Балачки в курилці (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Турбина симптомы смерти (https://busovod.ua/showthread.php?t=14713)

Сторчеков 12.10.2014 20:27

Турбина симптомы смерти
 
Подскажите , кто сталкивался с выходом из строя турбины ?? Какие симптомы ?? У меня свист из под капота ,как будто пальцы цокотят в бензиновом , что это еще может быть ?? , и из всасывающего воздух элемента стук нехороший . что может быть , и еще лампа топливного фильтра загорелась вчера . хотя менял 3000 км назад ...

Беза 12.10.2014 20:47

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від Сторчеков (Допис 272738)
лампа топливного фильтра загорелась вчера .

Привет, давно тебя не было. Как у вас обстановка?
А лампа это вода.

sgas 12.10.2014 21:18

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від Сторчеков (Допис 272738)
что это еще может быть ??

Рокера смотри. Турбина свистит если подсекает, смотри прокладки в выпускном тракте. Свистеть и ремень может.

Rafic:) 12.10.2014 21:31

Re: Турбина симптомы смерти
 
sgas,
:+1:у напарника дважды так было,рокера

kruk 12.10.2014 21:32

Re: Турбина симптомы смерти
 
У меня свистела- выбил кат ,прошло.

Сторчеков 13.10.2014 11:52

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 272741)
Привет, давно тебя не было. Как у вас обстановка?
А лампа это вода.

Привет , обстановка мрачная в Луганске , неделю назад приехал А я сейчас в Питере , уже год как , тут все ок ))

Добавлено через 1 минуту
Хреново , сегодня на диагностику поеду ,,,, напишу результат ))

evgesha 13.10.2014 22:50

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від Сторчеков (Допис 272835)
неделю назад приехал А я сейчас в Питере

Может познакомимся,раз в Питере,заодно и пивкануть можно.

ozalisk 13.10.2014 22:53

Re: Турбина симптомы смерти
 
назва теми - жостка як двутавр номер 40. Прошу вибачення за флуд

genagirka 14.10.2014 07:09

Re: Турбина симптомы смерти
 
Месяц как восстанавливал (огромное спасибо за помощь Сергею Sgas). Симптомы которые были у моей турбины:
- потеря мощности при наборе оборотов (приём) -30%
- если при нормальной работе лёгкий свист слышно при где то 120, то при умирании турбы сразу как толькодаеш газ.
- после активного движения, останавливаешся и на холостых облако белого парообразного дыма, реально облако.

Сергей TDI 21.10.2014 12:52

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від genagirka (Допис 272962)
Месяц как восстанавливал

Вы турбину делали? Сколько заплатили, и что с ней было?

ВОЛЬДЕМАР 08.11.2014 15:12

Re: Турбина симптомы смерти
 
І в мого віварика, напевне приходить кирдик турбіні. Сьогодні зранку, почув якийсь непреємний звук з під капота. Після двох тисяч обертів появляється, свист ше з якимісь металевим звучком. Не знаю як по другому сформулювати. Раніше був тільки свист. Суть в чому. Тяжко її там знімати, і які тонкощі, шоб самому зняти? Тут знайшов турбіну за 21000. Є Гаррет, і ще вроді Боге німецька. На бакси, це 440. А відреставрувати, від 9000 до 15000 рубликів. От і не знаю, шо робити?

DenVivaro 08.11.2014 16:49

Re: Турбина симптомы смерти
 
ВОЛЬДЕМАР, еще нужно рассчитывать на замену прокладок турбины с 2-х сторон

ВОЛЬДЕМАР 08.11.2014 17:11

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від DenVivaro (Допис 278195)
еще нужно рассчитывать на замену прокладок турбины с 2-х сторон
__________________

DenVivaro, то я розумем.:ok:

DenVivaro 08.11.2014 17:23

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від ВОЛЬДЕМАР (Допис 278199)
DenVivaro, то я розумем.

ведь бывает используют старые резинки, заливают кучей герметика, а через 1-2 года этот герметик рассыхается, рассыпается со всеми вытекающими

sgas 08.11.2014 17:35

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від DenVivaro (Допис 278204)
ведь бывает используют старые резинки, заливают кучей герметика, а через 1-2 года этот герметик рассыхается, рассыпается со всеми вытекающими

Применять герметик, в масляном контуре, при монтаже турбины НЕЛЬЗЯ

SkyNET 08.11.2014 17:46

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від ВОЛЬДЕМАР (Допис 278187)
І в мого віварика, напевне приходить кирдик турбіні. Сьогодні зранку, почув якийсь непреємний звук з під капота. Після двох тисяч обертів появляється, свист ше з якимісь металевим звучком. Не знаю як по другому сформулювати. Раніше був тільки свист. Суть в чому. Тяжко її там знімати, і які тонкощі, шоб самому зняти? Тут знайшов турбіну за 21000. Є Гаррет, і ще вроді Боге німецька. На бакси, це 440. А відреставрувати, від 9000 до 15000 рубликів. От і не знаю, шо робити?

Це справді такий гемор з Горботурбами чи я шось не так розумію?..На Віто собі реставрував літом - ціни набагато демократичніші: від 1950 грн за базовий ремонт до 3700 за повний (майже заміна всього в свому корпусі...) зі зйомом і встановкою на місці, якщо приніс зняту - дешевше на 700 грн, гарантія 6 місяців без обмеження пробігу; турбіна вакуумна з плаваючою геометрією, приймають перевізником і відправляють назад...

В мене як турба рхнула у травні, то так і було: Б/У - 300$ і вище, ну і край - також 21+ кгрн за нову типу Гаретт або оригінал Мерседесовський.

Коли поставив Б/У - працювала з трохи меншою продуктивністю і потужністю ніж треба, також звук металевий різав вухо на обертах від 2200. Завіз на реставрацію, діагноз: дисбаланс на вищих обертах із-за погнутих лопаток на крильчатці холодної камери. 2500 грн обійшлося все; крильчатку забрав на пам"ять як страшилку для тих хто забув свозити свою турбу на планову діагностику...

ЗІ: доречі, турбіна що рухнула працювала ідеально на всьому діапазоні швидкостей і обертів, масло не кидала і нікуди не дівала куди не треба, ніяких посторонніх звуків не було...але коли згадую білу хмарку на всю вулицю і непрацюючий двигун з клином, то зразу розумієш, що в майбутньому треба трохи завчасно показувати турбу для планової і непланової діагностик навіть за лишнє бабло,- воно трохи спокійніше буде на душі і, можливо дешевше...

MasikS 08.11.2014 18:18

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від SkyNET (Допис 278210)
Коли поставив Б/У - працювала з трохи меншою продуктивністю і потужністю ніж треба, також звук металевий різав вухо на обертах від 2200

Звук ніби мілке, високочастотне цокотіння пальців?

Maksikkk 08.11.2014 18:27

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від SkyNET (Допис 278210)
Це справді такий гемор з Горботурбами чи я шось не так розумію?.

Он цены в рублях рф привел ;)

SkyNET 08.11.2014 19:01

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від Maksikkk (Допис 278215)
Он цены в рублях рф привел ;)

Тьфу, йопт, Вольдемар там, мабуть зовсім з глузду з"їхав: читаю "тут", у профілі "УКРАЇНА.ЛЬВІВ-МИКОЛАЇВ.", говорить українською, а ціни в рублях називає :D
Тепер зрозумів шоза, трохи сходиться...але все-рівно, у нас дешевше )))

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від MasikS (Допис 278214)
Звук ніби мілке, високочастотне цокотіння пальців?

Нє-нє, у мене звук був начебто бормашина у стоматолога працює по зубу, саме та шо на надвисоких обертах робить звук, від якого немало людей втрачають свідомість ще у коридорі при очикуванні своєї черги))

Десь він в мене був записаний, якщо знайду - викладу.

olexa 08.11.2014 19:06

Re: Турбина симптомы смерти
 
Цитата:

Допис від SkyNET (Допис 278220)
...але все-рівно, у нас дешевше )))

Де це чи у кого це - у нас? Коли в Ураїні, - то да, а коли у Мерса, - то я б так не сказав. Все залежить від контори, яка займається ремонтом чи продажею.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:48.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©