Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Відпочинок (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Тур в европу (https://busovod.ua/showthread.php?t=20999)

Devid 21.02.2020 15:21

Тур в европу
 
Всем дристи. Давно витает мысль, а не покататься ли по европе? Покрутил инет и выяснил, что большинство туров из Львова. В связи с этим есть пару вопросов касаемо поездки: Где во Львове можно припарковать своё авто на недельку? Возможно кто то из клубней может посоветовать перевозчика/туроператора, интересный маршрут, что обязательно посмотреть, съесть, выпить и выгулять жену с ребёнком. Очень смущают ночные переезды между городами и странами. Дешманская гостишка во Львове уже есть, ночевали, а учитывая, что это была эконом поездка и нам было всё равно где спать абы не на вокзале. Явки и пароли приветствуются.

Rulik 21.02.2020 20:17

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 457164)
Очень смущают ночные переезды между городами и странами.

Донька їздила Будапешт-Відень, дуже виснажує. Кум літає,бронює за пів року,туда-назад,так дешевше. Знімав квартири,маршрути Краків-Прага,Вроцлав-Берлін-Магдебург.
Машину можна припаркувати навпроти Привокзального базару,вул.Городоцька,р-он ЖД вокзалу.

sergeyss9 21.02.2020 20:20

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 457164)
Всем дристи. Давно витает мысль, а не покататься ли по европе? Покрутил инет и выяснил, что большинство туров из Львова. В связи с этим есть пару вопросов касаемо поездки: Где во Львове можно припарковать своё авто на недельку? Возможно кто то из клубней может посоветовать перевозчика/туроператора, интересный маршрут, что обязательно посмотреть, съесть, выпить и выгулять жену с ребёнком. Очень смущают ночные переезды между городами и странами. Дешманская гостишка во Львове уже есть, ночевали, а учитывая, что это была эконом поездка и нам было всё равно где спать абы не на вокзале. Явки и пароли приветствуются.

В 2017 році катався через контору @к0рдтур по маршруту Краків-Прага-Дрезден .В принципі сподобалось , але відношення контори до клієнта це ппц .Жирний плюс це найнижча ціна за поїздку ,за екскурсії деруть три шкури , економлять на всьому .
В жовтні 2019 року - знов ця сама контора , маршрут - Будапешт-Любляна-Рим-Флоренція-Верона-Санмаріно-Венеція.Тур був цікавий але дуже важкий ,дуже довгі переїзди по 700-800 км в день на прибитому автобусі сильно втомлюють . В Вероні під час зливи почав текти дах автобуса - ото було кіно :D
Обидва тури були без нічних переїздів

Вищевказану контору рекомендувати не буду і відмовляти також.

Нічні переїзди - однозначно ні , тимпаче з дітьми.
Можна звісно вибрати країну/місто/місце ,забронювати готель чи хостел ,спланувати маршрут .Можливо наступного разу так і зроблю...

Беза 21.02.2020 22:26

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 457164)
Возможно кто то из клубней может посоветовать перевозчика/туроператора

Почему на своем авто не поехать?

Gena-street 22.02.2020 06:34

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 457164)
Очень смущают ночные переезды между городами и странами.

Очень правильно смущают. Физически тяжело так отдыхать. На третий день уже пофиг где я и что здесь за достопримечательности. Поспать-бы нормально. Но это я не могу нормально спать в автобусе.

PavelV 22.02.2020 10:58

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 457171)
В 2017 році катався через контору @к0рдтур по маршруту Краків-Прага-Дрезден .В принципі сподобалось , але відношення контори до клієнта це ппц .Жирний плюс це найнижча ціна за поїздку ,за екскурсії деруть три шкури , економлять на всьому .
В жовтні 2019 року - знов ця сама контора , маршрут - Будапешт-Любляна-Рим-Флоренція-Верона-Санмаріно-Венеція.Тур був цікавий але дуже важкий ,дуже довгі переїзди по 700-800 км в день на прибитому автобусі сильно втомлюють . В Вероні під час зливи почав текти дах автобуса - ото було кіно :D
Обидва тури були без нічних переїздів

Вищевказану контору рекомендувати не буду і відмовляти також.

Нічні переїзди - однозначно ні , тимпаче з дітьми.
Можна звісно вибрати країну/місто/місце ,забронювати готель чи хостел ,спланувати маршрут .Можливо наступного разу так і зроблю...

Щодо вище вказаної компанії. Я першого разу їздив через іншу турфірму (точніше купував тур в @не×, а виявилось що везе @кк0рд, як і зі всіх інших туроператорів). Але...переважна більшість автобусних турів в Європу - @кк0рд...інші пропонують їхні ж тури.
Їздив Краків-Прага -Відень-Будапешт-Токай-Мішкольц

Другий раз їздив сам по собі. Період майже вдвічі більший. Гроші ті самі.

Мій висновок: організовані екскурсії "галопом по Європам" добре тим, що організатор сам думає де тобі замешкати і чим зайнятись, екскурсії зрозумілою мовою...але все дуже швидкошвидко

Самостійно краще тим що можна скорегувати план якщо десь сподобалось/не сподобалось, але все потрібно взнавати самому...але то кожному на свій смак, мені приміром в Ґданську 3 дні було мало, а в Ґдині як на мене пів дня цілком досить

Devid 22.02.2020 17:00

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 457181)
Почему на своем авто не поехать?

особо не вижу препятствий. но, сразу возникает пару вопросов: бустер или кресло? пдд: ( свет фар, скоростной режим, платные дороги, заправки, мотели, парковка в городе, и тд и тп)

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 457183)
Очень правильно смущают. Физически тяжело так отдыхать. На третий день уже пофиг где я и что здесь за достопримечательности. Поспать-бы нормально. Но это я не могу нормально спать в автобусе.

ночной переезд даже не обсуждается. а при дневных не хватает времени всё посмотреть. бегом бегом мне не нравиться.

Олег К 22.02.2020 17:41

Re: Тур в европу
 
Їздив у 2014 році Акорд Туром в поїздку Будапешт-Відень-Мюнхен. Враження двояке.З одного боку ніби все ок. Не думаєш про житло, харчування. З іншого - рахував кілометри до Львова, ноги і спина ще довго нагадували про себе. Довгі переїзди в малокомфортних умовах не для мене. З того часу їздимо за кордон сім"ю або бусом, або легковою машиною, в залежності від кількості пасажирів. Проблем жодних. Шукаємо готелі з власною стоянкою поряд з зупинками метро, трамваїв іншого громадського транспорту. Обираємо так, щоби в одному місті бути щонайменше 2 дні.За цей час можна по мінімумі виконати культурну програму і запланувати об"єкти, які заслуговують уваги на наступну поїздку. Щодо крісел- бустерів не скажу, маленьких дітей не возив. Фари- ближнє світло всюди. Швидкісний режим в залежності від доріг.Оплата на платних дорогах - в залежності від країни, або інтернет, або заправки чи будки на дорогах.Ціна на пальне майже одинакова з нашою.

vitos svp 22.02.2020 17:52

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 457164)
Всем дристи. Давно витает мысль, а не покататься ли по европе? Покрутил инет и выяснил, что большинство туров из Львова. В связи с этим есть пару вопросов касаемо поездки: Где во Львове можно припарковать своё авто на недельку? Возможно кто то из клубней может посоветовать перевозчика/туроператора, интересный маршрут, что обязательно посмотреть, съесть, выпить и выгулять жену с ребёнком. Очень смущают ночные переезды между городами и странами. Дешманская гостишка во Львове уже есть, ночевали, а учитывая, что это была эконом поездка и нам было всё равно где спать абы не на вокзале. Явки и пароли приветствуются.

Автобусні тури, то таке!!! Можно перший і останній раз, для розуміння!
Галопом по Європах!
Якщо з дитиною, то бери тур з відвідуванням Діснейленда у Парижі!!!

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від Беза (Допис 457181)
Почему на своем авто не поехать?

Треба вже організовувати спільні клубні тури у Європу!

Devid 22.02.2020 19:29

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Олег К (Допис 457194)
Їздив у 2014 році Акорд Туром в поїздку Будапешт-Відень-Мюнхен. Враження двояке.З одного боку ніби все ок. Не думаєш про житло, харчування. З іншого - рахував кілометри до Львова, ноги і спина ще довго нагадували про себе. Довгі переїзди в малокомфортних умовах не для мене. З того часу їздимо за кордон сім"ю або бусом, або легковою машиною, в залежності від кількості пасажирів. Проблем жодних. Шукаємо готелі з власною стоянкою поряд з зупинками метро, трамваїв іншого громадського транспорту. Обираємо так, щоби в одному місті бути щонайменше 2 дні.За цей час можна по мінімумі виконати культурну програму і запланувати об"єкти, які заслуговують уваги на наступну поїздку. Щодо крісел- бустерів не скажу, маленьких дітей не возив. Фари- ближнє світло всюди. Швидкісний режим в залежності від доріг.Оплата на платних дорогах - в залежності від країни, або інтернет, або заправки чи будки на дорогах.Ціна на пальне майже одинакова з нашою.

спасибо. уже что то есть. по поводу кресла/бустер, малому 9 лет.

vitos svp 23.02.2020 08:59

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 457197)
спасибо. уже что то есть. по поводу кресла/бустер, малому 9 лет.

Пошукай в європі б/в!

Devid 23.02.2020 09:59

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 457200)
Пошукай в європі б/в!

бустер есть. ребёнок спокойно 8 часов выдерживает. для инспектора даибасова не будет ли бустер красной тряпкой?

masterok 23.02.2020 20:41

Re: Тур в европу
 
Мої їздять з 8 років без бустерів і автокрісел, можливо ростом підходять:D, німецькі полісмени одного разу при перевірці документів питань не задавали.

aragua 27.02.2020 10:32

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 457195)
Треба вже організовувати спільні клубні тури у Європу!

Все закінчеться як завжди, хоча ідея класна

vitos svp 27.02.2020 15:25

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від aragua (Допис 457300)
Все закінчеться як завжди, хоча ідея класна

Ну не всім клубом!

Хтось планує їхати і не вистачає компаньйонів:beer:, так кидає клич хто зі мною?
Звісно що кожен на своєму бусі і з власним бюджетом!

Rulik 27.02.2020 21:09

Re: Тур в европу
 
Економити на авто кріслах,даремно! https://varta1.com.ua/bilya-lvova-st...-avariya-foto/
В Польщі задні пасажири мають бути пристебнуті,штраф на пасажира.

Devid 01.03.2020 22:21

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 457327)
Економити на авто кріслах,даремно! https://varta1.com.ua/bilya-lvova-st...-avariya-foto/
В Польщі задні пасажири мають бути пристебнуті,штраф на пасажира.

об экономии никто не говорит. хочу понять, можно ли перевозить ребёнка в бустере или же только в кресле. в любом варианте, ребёнок пристёгнут.

DRB 02.03.2020 08:39

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 457409)
об экономии никто не говорит. хочу понять, можно ли перевозить ребёнка в бустере или же только в кресле. в любом варианте, ребёнок пристёгнут.

Можна.
Ми якраз їхали, коли на кордоні побачили що дитина вийшла з авто - попросили показати де він сидить. Там був бурстер. Все ок. (Кордон в Польщу)

Devid 02.03.2020 15:08

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 457415)
Можна.
Ми якраз їхали, коли на кордоні побачили що дитина вийшла з авто - попросили показати де він сидить. Там був бурстер. Все ок. (Кордон в Польщу)

спасибо. хоть что то ясное.

aragua 14.03.2020 18:30

Re: Тур в европу
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 457311)
Хтось планує їхати і не вистачає компаньйонів, так кидає клич хто зі мною?
Звісно що кожен на своєму бусі і з власним бюджетом!

Цей хтось має бути Рома DRВ. В нього і досвід і автодім. Думаю і компаньйонів висточає. але...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:00.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©