Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Право, фінанси,страхування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Выезд за границу, оформление визы (https://busovod.ua/showthread.php?t=9811)

Louis 16.02.2017 15:00

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Хтось знає чи бувають проблеми в Німеччині при їзді на переробленому грузовику нормально зробленому з ремнями безпеки? в польщі і тд був багато раз без проблем. Просто чув що там дуже строго зі всім, навіть за неправильні диски можуть чіпитись.

Diesel Euro4 16.02.2017 15:12

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
якщо поляки впустили, то з німцями проблем не буде.

DRB 16.02.2017 15:26

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від Louis (Допис 402602)
Хтось знає чи бувають проблеми в Німеччині при їзді на переробленому грузовику нормально зробленому з ремнями безпеки? в польщі і тд був багато раз без проблем. Просто чув що там дуже строго зі всім, навіть за неправильні диски можуть чіпитись.

Чув? Від кого?
Попроси наступного разу в цієї людини закордонний паспорт - хай покаже чи хоч взагалі за кордоном був?

Бо я можу сказати - як тільки заїзджаєш в іншу країну, і в тебе протектор нижче 7 мм, чи є хоч одна подряпина на фарі, чи несертифіковані щітки "дворники", чи якщо машина грязна (пляма на чистому металі), чи наприклад бампер ще відрізняється від кольору авто - то автомобіль конфісковують, тебе на 10 років садять і якщо ще машина на ручній коробці - то взагалі жах! Відрубують праву руку.

Gena-street 16.02.2017 16:05

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 402605)
і якщо ще машина на ручній коробці - то взагалі жах! Відрубують праву руку.

Ну ты загнул! Это только в США.

Каспер 16.02.2017 17:41

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 402605)
і якщо ще машина на ручній коробці - то взагалі жах!

А якщо заїхать на машині з лівим рульом в Англію, то я навіть боюсь уявити...:poke:

Пи.Си. людина серйозно питає, роз'ясність хто бував всі правила. А то пофлудить всі мастаки

Louis 16.02.2017 17:59

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 402605)
Чув? Від кого?
Попроси наступного разу в цієї людини закордонний паспорт - хай покаже чи хоч взагалі за кордоном був?

конкретно про диски чув тут https://www.youtube.com/user/pervjak лінь шукати в якому відео. крім того раз друзі попали в німецький аналог сізо, через тешо їхали на спортивну виставку по польских візах, то давніше було правда. також одного знайомого не впустили в польщу на трафіка на пасажирській резині, мусів перезуватися їхав. хоча я раз 20 так їздив

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Каспер (Допис 402622)
Пи.Си. людина серйозно питає, роз'ясність хто бував всі правила. А то пофлудить всі мастаки

питаю хто реально їздив в німеччину і має досвід спілкування з їх поліцією. бо наприклад в іспанії наші права поліція може не визнавати, теж мав такий досвід.

Каспер 16.02.2017 18:12

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Louis,
постукай в лічку доDRB, він кажись пів Європи об'їхав або до Вольдемара.

DRB 16.02.2017 20:05

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від Каспер (Допис 402633)
Louis,
постукай в лічку доDRB, він кажись пів Європи об'їхав або до Вольдемара.

В Німеччині не був. Але ремені безпеки собі поставив з оригінального пасажира

sergey2012 17.02.2017 05:58

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Вольдемар на , фурі , а по бусах зовсім друге . Не нарушай і все буде гуд

Diesel Euro4 17.02.2017 09:03

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
я вродь доходчиво об"яснив

ВОЛЬДЕМАР 17.02.2017 20:04

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Нус скажем такс. В фріцах на свому горбатому не був, але з мазурами прийшлось мати справу. Так от, ніяких претензій до сидінь в салоні, вони в мене всі не рідні, правдаз ременями,ні до кенгура з доп лампами дальнього ближнього разом з штатним, ні до ксенону, правда він в мене в лінзах. Навіть до того шо він в мене чорно білий, хоча по свідоцтву, і віну просто білий, та ше й вантажний. Так шо то казки.

boba 19.02.2017 17:38

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
В польше платил штраф за ксенон.
Минимально 50 zl, хотели 100.

Каспер 19.02.2017 17:45

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від boba (Допис 402974)
В польше платил штраф за ксенон.

Ксенон просто в фарах чи в лінзах?

boba 19.02.2017 17:49

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
в фарах, поляк сказал, что на фаре должно быть написано ксенон и должны быть омывайки фар, все остальное - штраф

Каспер 19.02.2017 18:08

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від boba (Допис 402977)
поляк сказал, что на фаре должно быть написано ксенон и должны быть омывайки фар

не на всіх авто то є із заводу. ну то таке...

Цитата:

Допис від boba (Допис 402977)
в фарах

ось і основна причина зупинки. Були б лінзи, ніхто не спиняв би. А так понавтулюють ксенон прямо в фари та ще й 6000К+, це, як мінімум, неповага до інших учасників руху. я б у нас також за це ввів штраф.

boba 19.02.2017 18:18

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
у меня стояли 4300 и отрегулированы были.
остановили днем, проверили ремни (что бы все были по салону), номер кузова и доколупались к ксенону.

Добавлено через 44 секунды
свет реально был желтым и на расстоянии от лампочки не отличить.

димончик 15.10.2018 19:27

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Добрый вечер. Есть необходимость съездить на день - два в Польшу на своей машине. Что для этого нужно, какие документы, какие подводные камни могут быть ? Кроме раиси ни куда за бугор на машине не ездил.
Знающие подскажите. Спасибо!

Чижик 15.10.2018 20:01

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
На авто страховка потрібна, зелена карта. І вперед.
А от по самому авто, то є питання. Технічно справне. Ремені безпеки на всіх пасажирів, відсутність тонування на передніх вікнах.

димончик 15.10.2018 20:14

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 440566)
На авто страховка потрібна, зелена карта. І вперед.
А от по самому авто, то є питання. Технічно справне. Ремені безпеки на всіх пасажирів, відсутність тонування на передніх вікнах.

Отуди його... Ти , это где пропадав то ...
Сори , чесно кажучи , дуже здивувався.
І по темі: Відсутність тонування взагалі? Чи на треуголках де дзеркала?
А не потрібні ні які папери на перебування на території Польщі типу " з якою метою"?
І ро фари. В мене стоять лінзи , хтось казав - не можна?

blackstalker 15.10.2018 20:22

Re: Выезд за границу, оформление визы
 
Цитата:

Допис від димончик (Допис 440563)
Добрый вечер. Есть необходимость съездить на день - два в Польшу на своей машине. Что для этого нужно, какие документы, какие подводные камни могут быть ? Кроме раиси ни куда за бугор на машине не ездил.
Знающие подскажите. Спасибо!

Основне це віза або біометрія. Щоб вікна не були тоновані водійські,страхівка(зелена карта) 110 зл на кордононі вроді, не брати багато папірос і спиртного,якщо вина то можна його в бутилки коли налити вони так не дивляться. Ну і вести себе природньо посміхатись і все буде норм


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:10.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©