Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Єлектрообладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Opel vivaro не горит знак АКБ (https://busovod.ua/showthread.php?t=15537)

Popylyushko 09.01.2015 22:24

Opel vivaro не горит знак АКБ
 
Всем доброго времени суток. Искал тему не нашол.
После ремнта "генадия"(замена якоря), не загорается на зажигании лампочка аккумулятора. Гена заряд вроде дает. Что может быть?

wasya 09.01.2015 22:38

Re: Opel vivaro не горит знак АКБ
 
протестируйте для начала саму лампочку,мож прегорела банально..а потом дальше копайте,реле зарядки,предохранители итд

Popylyushko 10.01.2015 08:45

Re: Opel vivaro не горит знак АКБ
 
Та лампочка нормальная. Там так же "стоп" должен гореть(до старта двигателя), но не горит.

shuma34 10.01.2015 11:16

Re: Opel vivaro не горит знак АКБ
 
Цитата:

Допис від Popylyushko (Допис 291757)
Всем доброго времени суток. Искал тему не нашол.
После ремнта "генадия"(замена якоря), не загорается на зажигании лампочка аккумулятора. Гена заряд вроде дает. Что может быть?

Подивився схемы. З генератора сигнал подається на приборку, через розєм R34(який знаходиться під фарою зі сторони водія)
До розєму R34 не лазив при ремонті гени. Значить причину треба шукать на фішці гени. Мо дротик відломився. Мо фішка погано одіта.
Це те що прийшло в голову..

Popylyushko 10.01.2015 12:31

Re: Opel vivaro не горит знак АКБ
 
Завіз на сервіс де рообили генератор(вчора), кажуть що потрібно міняти "шоколадку". Після довгої бесіди що як так, вчора робили все було добре а сьогодні вже знову щось міняти, та їхніх слів що давайте в понеділок. Все таки вони подивилися та оказавлося що просто погано був закріплений якись контакт(чи діодний міст чи ще щось там інше, я не зрозумів). Вот і все, на цьому проблема закінчилась.

shuma34 10.01.2015 12:38

Re: Opel vivaro не горит знак АКБ
 
Цитата:

Допис від Popylyushko (Допис 291816)
кажуть що потрібно міняти "шоколадку"

Ага щасс! На мій 150 амперний "шокодадка" коштує десь 58-60 Євриків.

Popylyushko 10.01.2015 12:47

Re: Opel vivaro не горит знак АКБ
 
І я про те. Вчора якоря міняли, за сам якорь (валео брав) віддав 650 гривень, все було добре. А сьогодні вже кажуть шоколадку. а рішилося як все просто) Казали що через шоколадку давтчик на приборці може не робити.. хм.. цікаво... )

shuma34 10.01.2015 13:45

Re: Opel vivaro не горит знак АКБ
 
Цитата:

Допис від Popylyushko (Допис 291820)
І я про те. Вчора якоря міняли, за сам якорь (валео брав) віддав 650 гривень, все було добре. А сьогодні вже кажуть шоколадку. а рішилося як все просто) Казали що через шоколадку давтчик на приборці може не робити.. хм.. цікаво... )

До речі. Якщо міняли якір зза спрацьованих ламелей (мідні кільця) то вони, кільця також міняються. Але бувають випадки (дуже рідкі) коли відривають дроти від обмоток.

Popylyushko 10.01.2015 14:29

Re: Opel vivaro не горит знак АКБ
 
Можливо. Все рівно новий якір поставив)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:46.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©