Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Кузов та салон (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=89)
-   -   Передний бампер (https://busovod.ua/showthread.php?t=21475)

Юдик 24.10.2021 11:07

Передний бампер
 
Добрый день коллеги. Решил привести в порядок передний бампер,за ремонт цена больше чем за новый PolCar.Суть вопроса,кто себе ставил такой,как он в установке и попадает ли в цвет? Спасибо.

М'арк 24.10.2021 20:26

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від Юдик (Допис 465786)
и попадает ли в цвет

Навряд.
Я на попередню машину купляв їхню вставку в бампер. Вона і зразу трохи відрізнялась по кольору, а з часом змінила колір і взагалі виділялась

Юдик 25.10.2021 10:07

Re: Передний бампер
 
Спасибо. Наверное поэтому и цена у него такая.

vitos svp 25.10.2021 11:29

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від Юдик (Допис 465786)
Добрый день коллеги. Решил привести в порядок передний бампер,за ремонт цена больше чем за новый PolCar.Суть вопроса,кто себе ставил такой,как он в установке и попадает ли в цвет? Спасибо.

Постав собі новий не фарбований бампер і буде в тебе щастя!

Не чужой 25.10.2021 13:36

Re: Передний бампер
 
В барахолке мой. Не? Там где "морду" продаю.

М'арк 25.10.2021 21:48

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від Юдик (Допис 465804)
Наверное поэтому и цена у него такая.

Там ще й пластик так собі по якості. Я вставив, а потім чогось виймав ту вставку (а виймається вона туго), то вона вже трошки тріснула. Зрештою, свої гроші воно варте.

Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 465808)
Постав собі новий не фарбований бампер і буде в тебе щастя!

Я, взагалі то, писав про нефарбований. Там сам пластик іншого кольору.

vitos svp 26.10.2021 06:43

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 465817)
Там ще й пластик так собі по якості. Я вставив, а потім чогось виймав ту вставку (а виймається вона туго), то вона вже трошки тріснула. Зрештою, свої гроші воно варте.

Свого часу придбав тайваньський бампер - проблем до сьогодні не маю. Замовляв в інтернеті, а забирав на краю Троєщині в гаражному кооперативі по вул.Пухівській.

Цитата:

Допис від М'арк (Допис 465817)
Я, взагалі то, писав про нефарбований. Там сам пластик іншого кольору.

А він що зібрався ремонтувати пластиковий не фарбований бампер? А потім його фарбувати?:maybe:
Ну не знаю, я між переднім і заднім бампером різниці не бачу, правда і не придивлявся!
Якщо пластикат був неякісним, чи не відповідним, то може вигорати на сонці.

М'арк 26.10.2021 17:18

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 465822)
А потім його фарбувати?


A в чому проблема пофарбувати бампер? Є бамперна фарба, можна накалатати підходящий колір, можна в колір кузова.
Якби я не був впевнений, що рано чи пізно десь коцнусь бампером, то й собі в колір кузова дунув би

Юдик 27.10.2021 14:46

Re: Передний бампер
 
В том то и дело, хочу взять новый, чтобы не красить старый. Но если новый со временем выгорит и его придется всё равно красить,то наверное можно и старый покрасить. Хотя цена покраски больше,чем Полкаровский бампер.В цвет кузова красить не хочу, не нравится мне крашенный дорестаийлинг.

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Допис від Не чужой (Допис 465810)
В барахолке мой. Не? Там где "морду" продаю.

Спасибо,мой лучше.

vitos svp 27.10.2021 16:17

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 465825)
A в чому проблема пофарбувати бампер? Є бамперна фарба, можна накалатати підходящий колір, можна в колір кузова.
Якби я не був впевнений, що рано чи пізно десь коцнусь бампером, то й собі в колір кузова дунув би

Цитата:

Допис від Юдик (Допис 465834)
В том то и дело, хочу взять новый, чтобы не красить старый. Но если новый со временем выгорит и его придется всё равно красить,то наверное можно и старый покрасить. Хотя цена покраски больше,чем Полкаровский бампер.В цвет кузова красить не хочу, не нравится мне крашенный дорестаийлинг.

А на кой його взагалі фарбувати?

М'арк 27.10.2021 17:42

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 465836)
А на кой його взагалі фарбувати?

Покоцали, або хочеться.
В колір машини мені, напр., подобається.

Юдик 28.10.2021 21:34

Re: Передний бампер
 
Ну не нравится мне поцарапанный бампер. Хочу,что бы глаз радовало. Поэтому и решил заморочиться с заменой или покраской.

М'арк 28.10.2021 22:46

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від Юдик (Допис 465848)
Ну не нравится мне поцарапанный бампер


Мені теж, але я забив.

Юдик 29.10.2021 16:17

Re: Передний бампер
 
То же долгое время забивал и вот решил.

М'арк 29.10.2021 18:51

Re: Передний бампер
 
Цитата:

Допис від Юдик (Допис 465852)
и вот решил

Це правильно!
Я, просто, знаю себе :D Хоча, коли натхнення прийде - може й теж пофарбую.

Sasha_autopol 16.06.2022 20:32

Re: Передний бампер
 
Добрий вечір. Є новим участником групи. Придбав Vivaro і поки тільки знайомлюсь з форумом.... маю питання... чим краще відновити (відчорнити) чорні структурні бампера та молдинги ? Є щось реально дієве і на тривалий час ?

vitos svp 16.06.2022 23:14

Re: Передний бампер
 
Свого часу на ТАЗіках 2108-09, гуталіном натирали, але не надовго! Можно ще смальцем почорнити, отримаєш повагу у дворових псів, будуть облизувати бампери і молдінги, правда ще і колеса по помічають.
А так якщо дуже покоцані, то заміна на новий пластиковий! Коли їх ремонтують і перефарбовують, то камінці і пісок все одно те фарбування псують!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:43.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©