Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Єлектрообладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Сел аккумулятор и сломана личинка замка (https://busovod.ua/showthread.php?t=20506)

smile33 18.01.2019 09:32

Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Сел аккумулятор и сломана личинка замка . Opel vivaro 2006 , 1,9 . Как теперь попасть в салон автомобиля . Замок под ключ только со стороны водителя . Смотрел в интернете , что народ кидает от внешнего аккумулятора на стартер + и - , это дает возможность открыть центральный замок . Будет ли это работать с нашим авто, может кто пробовал или знает другие способы?

Григорий Саныч 18.01.2019 10:13

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Будет....+идет на пряую с акб

Romaha55 18.01.2019 12:35

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
буде.. мав уже таке. якщо ями нема, то можна відкрити капот і кинути на любий запобіжник, я так робив, відкрив з ключа

Добавлено через 1 минуту
щоб відкрити капот треба буде акуратно зняти пластик передній, він там на защолках, і потім рукою дістати тросик, і потягнути за нього

Vaha 19.01.2019 07:51

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
На мастере снимал дворники и пластмасу под ними. Потом открутил петли капота и снял.

Шкодник 19.01.2019 09:32

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Прям пособие для нехороших людей...
А форум индексируется гуглом

vitos svp 19.01.2019 09:37

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 444921)
Прям пособие для нехороших людей...
А форум индексируется гуглом

А шо робити як ЦЗ не працює! Гачком двері на Трахіках відчиняються?

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від smile33 (Допис 444887)
Сел аккумулятор и сломана личинка замка . Opel vivaro 2006 , 1,9 . Как теперь попасть в салон автомобиля . Замок под ключ только со стороны водителя . Смотрел в интернете , что народ кидает от внешнего аккумулятора на стартер + и - , это дает возможность открыть центральный замок . Будет ли это работать с нашим авто, может кто пробовал или знает другие способы?

Ну шо відчинив машину?

smile33 19.01.2019 10:16

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 444922)
А шо робити як ЦЗ не працює! Гачком двері на Трахіках відчиняються?

Добавлено через 3 минуты

Ну шо відчинив машину?

Еще ничего не делал , бус не основная машина .... времени нет свободного... в понедельник-вторник займусь ...

Попутно еще вопрос ... меняется ли личинка замка ? или там все неразборное вместе с замком?

vitos svp 19.01.2019 10:21

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від smile33 (Допис 444924)
Еще ничего не делал , бус не основная машина .... времени нет свободного... в понедельник-вторник займусь ...

Попутно еще вопрос ... меняется ли личинка замка ? или там все неразборное вместе с замком?

Може пошукати спеціалістів, які відчиняють двері авто без ключів!:meowth:
Так лічинки повинні бути однакові!

smile33 19.01.2019 15:08

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 444925)
Може пошукати спеціалістів, які відчиняють двері авто без ключів!:meowth:
Так лічинки повинні бути однакові!

Открыл бус ... но напрямую через аккумулятор . Залез под машину , а отец подавал питание ))
Передняя решотка хрупкая, на морозе все ломается ...

Беза 19.01.2019 22:17

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від smile33 (Допис 444930)
Открыл бус ... но напрямую через аккумулятор . Залез под машину , а отец подавал питание ))
Передняя решотка хрупкая, на морозе все ломается ...

Вот тут совсем ничего не понятно.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 444922)
А шо робити як ЦЗ не працює! Гачком двері на Трахіках відчиняються?

если машина стоит под домом, то я думаю 99% автомобилей можно открыть без проблем.

vitos svp 20.01.2019 07:06

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 444942)
Вот тут совсем ничего не понятно.

Добавлено через 1 минуту

если машина стоит под домом, то я думаю 99% автомобилей можно открыть без проблем.

На клему гени кинути "+" і "-" на кузов, можно заряджати штатну АКБ! Це якщо до нього можно дістати!

На кожній є свої манси! Якщо лічинка замка вже звернута, що робити?
Треба перевірити, чи на моїх машинах цілі! Тварі ставлять тільки на одну дверь, а не на всі, ато хочаб на дві.

На Трафіках тросік у оболонці, а не тяжка! Получається потягнути і відчинити замок не получиться???:maybe:

smile33 21.01.2019 12:03

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 444942)
Вот тут совсем ничего не понятно.

Поддомкратил бус и залез под него с низу , там железный контейнер в котором стоит аккумулятор, имеет зазор достточный, что бы залезла рука с проводом . Минус кинул на ближайщий болт , а плюс подал держа рукой провод прямо на клему аккумулятора . А отец уже накидывал на клемы второго акума.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 444945)
На Трафіках тросік у оболонці, а не тяжка! Получається потягнути і відчинити замок не получиться???

Именно так , я когда скинул с петель капот и потянул тросик в надежде освободить капот от замка ... и ничего не получилось

Romaha55 21.01.2019 12:21

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
лізти під авто яке стоїть на домкраті не страшно??

Беза 21.01.2019 12:44

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Есть у меня на авто одна проблема. Может закрыться с ключами внутри. В связи с этим уже подумывал вывести кнопку открытия замков куда-нибудь под капот.
А поскольку на моей памяти уже кто-то описывал подобную ситуацию, то может и здесь надо вывести разъем с ЦЗ куда-нибудь и в дальнейшем подать туда 12V?

vitos svp 21.01.2019 13:06

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від smile33 (Допис 445000)
...
Именно так , я когда скинул с петель капот и потянул тросик в надежде освободить капот от замка ... и ничего не получилось

Чесно кажучи писав за тяжку у дверях. А оно бачиш як! І на капоті тросик у оболонці!

Вик123 21.01.2019 13:29

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 445007)
ЦЗ куда-нибудь и в дальнейшем подать туда 12V?

Ну например хорошее место - разъем фаркопа, у кого он есть.

vitos svp 21.01.2019 13:29

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 445007)
Есть у меня на авто одна проблема. Может закрыться с ключами внутри. В связи с этим уже подумывал вывести кнопку открытия замков куда-нибудь под капот.
А поскольку на моей памяти уже кто-то описывал подобную ситуацию, то может и здесь надо вывести разъем с ЦЗ куда-нибудь и в дальнейшем подать туда 12V?

Була в мене Субару, ЦЗ замок якої мав функцію самозакриватися через 1 хв, якщо двері не були відкриті - лампочка салону не світилася, після жмакання на кнопку відкрити і окрема кнопка відчинення багажника.
Так одного разу стали з жінкою у кафе в Чалтирі шашалика поїсти. Всі речі у машині залишили, в руках тільки телефон і ключ від машини.
Якийсь чорт понес мене до багажника, зняв машину з ЦЗ, відкрив багажник, ключ поклав на підлогу багажника, покопавсяу речах, дістав що треба і легким рухом захлопнув багажник з ключем.:duren:

Смачно поїли!
Виходимо, мац-мац по карманах, а ключа нема! Другий ключ від машини - вдома за 250 км. Ключ від квартири у жінкіній сумочці, а сумочка у салоні Субару. З собою тільки гаманець з дрібними грошима! Паспорти у машині!:oh:

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 445010)
Ну например хорошее место - разъем фаркопа, у кого он есть.

А там шо постійний "+" є?

Вик123 21.01.2019 13:43

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 445011)
А там шо постійний "+" є?

Від тебе я такого питання не очикував... Проблема зробити? Кажу місце гарне.

vitos svp 21.01.2019 13:48

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 445014)
Від тебе я такого питання не очикував... Проблема зробити? Кажу місце гарне.

Не саме надійне! Шоб туди виводити постійний "+".
Треба більш захищене місце.

Десь було, що на дубль кабіні замок зламався на задніх дверях, і людина питала як у будку попасти?

Так що відсутність другої лічини може доставити купу неприємностей.

В мене пацан на гульках загубив десь один ключ від Кангу, щоб другий придбати і прописати до ОД чи у чарівний ліс під Київом треба їхати!

Беза 21.01.2019 16:58

Re: Сел аккумулятор и сломана личинка замка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 445011)
А там шо постійний "+" є?

Я имел ввиду прямо от замка притащить провода, 12 вольт подал и один замок открылся


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:27.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©