Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Бортові журнали (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :) (https://busovod.ua/showthread.php?t=16073)

али 14.07.2015 12:06

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
это нижняя подушка? кстати подушки делают из поулиретана....сам надумываю отдать на переделку

Bober 14.07.2015 12:24

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Цитата:

Допис від shuma34 (Допис 328116)
EVOLUTION 900 NF 5W-40

Можливо опічатка,в нього не має допуску до F9Q.

DRB 14.07.2015 12:42

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Цитата:

Допис від али (Допис 328121)
это нижняя подушка? кстати подушки делают из поулиретана....сам надумываю отдать на переделку


Верхня.. Та теж дивився на поліуретанові - але ж вони більш жорсткі будуть - гасити двигун будуть гірше.
Нова коштує 1300
http://auto-mechanic.prom.ua/p156249...a-renault.html

Є й дешевші, але чомусь не хочеться :)

shuma34 14.07.2015 13:03

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 328117)
Ну і далі дивлюсь Ромаріо - мені треба подушку двигуна - код 8200378211
на механіку дешевше реально.

Добавлено через 2 минуты
А по маслу NF - я собі не придумував. Саме це масло мені порадив лити Валєра - той що в америку чухнув.
Враховуючи його досвід роботи з рено (і трафіками) плюс відгуки - я йому вірю

Завжди моніторю де може бути дешевше. І зхразу не кидаюсь на ромаріо.
Бувають різі варіанти.
На данний момент у мене там історія замовлень, куму, брату, свату, співробітнику і т.д.: История заказов (130) 52 220 грн

DRB 19.08.2015 13:40

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Забрав сьогодні диванчик назад. Третій ряд.

Замовив тримісний, 135 см шириною.
Знаю що влізе і 150 см, але ззаду в мене кондиціонер - хочу щоб була можливість його розкласти.

Замовив знову в Сумах, з боковими пуфами.
Фото буде після встановлення.

Є одна ідея як більш-менш надійно закріпити його з допомогою профіля Walraven, щоб мати можливість при зупинках на ночівлю рухати вперед-назад.
Якщо все вийде - опишу.

Добавлено через 17 часов 43 минуты
Це просто пи(цензура)

Забрав в обід диван, не розпаковував (блін).
Приїхав ввечері до майстра щоб робити каркас. Розпаковую. а там замість мого двомісний необшитий!!! без регулювання спинки :dash2:

Телефоную в суми. Менеджер оху..... Їде на роботу, знаходжу на целовані напис Бровари.

Виявляється нова пошта спутала і невірно кинула наклейки.
Телефонує клієнту в Бровари (ще сподіваюсь поїхати обмінятись). А там взагалі ідіоти - їм прийшов не їхній диван, вони нікуди не телефонують, знімають обшивку, обрізають під свій розмір - їм бачте-но треба було терміново встановити.

Це ппць. А я в 5 ранку в суботу маю їхати з чотирма пасажирами на Одесу.
Майстер в четвер (ввечері сьогодні) їде з Києва до середи..

Менеджер пообіцяв сьогодні зробити і відправити диван мій, щоб я 100% в п"ятницю його отримав. В обід сьогодні майстер має зробити рамку на підлогу по дивану який необшитий, розміри між гайками мені точні мають сказати сьогодні по телефону.

Ну чого мені так везе?

али 20.08.2015 14:39

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
нда..... капец всему...... и как дела сегодня идут? а одесса? туда же?

DRB 20.08.2015 15:24

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Все поки має бути добре - ввечері має бути готовий постамент під диван. Диван терміново зробили, завтра має приїхати на Нову пошту..

А як буде - хз.. сподіваюсь ок

Добавлено через 6 часов 39 минут
Постамент під диван тимчасовий зробили. Диван з Сум виїхав.. сподіваюсь все буде ок :)

DRB 21.08.2015 20:27

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
УРА!!! я семимісний :))))

дещо треба ще доробити але.. нарешті.

али 21.08.2015 22:53

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
А фото.....?

DRB 22.08.2015 20:50

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Одеса!!!!! Яке фото? :))) в понеділок буде

Bircha 22.08.2015 21:43

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Цитата:

Допис від DRB (Допис 333787)
Одеса!!!!! Яке фото? :))) в понеділок буде

а что в Одессе не фоткается :) :tomato:

DRB 28.08.2015 07:37

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Ну от і декілька фото третього ряду.


https://lh3.googleusercontent.com/-g...2/IMG_8578.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-q...2/IMG_8579.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-B...2/IMG_8580.JPG

x_mad 28.08.2015 08:02

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
1. в них спинка фіксується в будь-якому положенні?
2. в твоєму коротиші їх реально розкласти, шоб спальну площу утворити? місця для розкладання вистачає? Просто сама сідуха підпопна якась велика, боюсь, що якшо розкласти, то в салон не влізе. Чи влізе?
3. чи зручно на них на довгі дистанції їздити?

придивляюсь собі такий диванчик просто

Darts-Trafik 28.08.2015 08:08

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
DRB, Вигляд на 5,але шось дуже близько одна біля одної.

DRB 28.08.2015 08:20

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Бердичів теж думає що близько.
Я (182 зростом) сиджу там дуже комфортно.

Сидіння стоять по рідних місцях (я дивився в когось на зустрічі - рідні сидіння відстань ще трохи менша)

Ну і після повернення з відпустки доробимо салазки, передній диван здвинемо трохи вперед - тоді ззаду буде ще більше місця. Але повір - там реально дуже комфортно

Просто всі звикли до бердичів-стайл - такого в нас 90%
Вони зсовують задній ряд далеко назад. Для того щоб можна було столик розкласти, коли розвертають передні сидіння.

В результаті - зверніть увагу - задній ряд стоїть майже впритул до дверей ззаду. І багажника взагалі немає. І ще й люди сидять на арках коліс - більше кидає на ямах. А в мене і багажник норм (забув фото зробити) і до Одеси люди їхали - сказали що не кидає сильно, можна їхати комфортно.

Ну і задній диван буде ще зсунутий вліво трохи. Справа треба буде примудрити якийсь ящичок-підлокітник. Просто зараз часу немає взагалі. Сьогодні виїзджаю на кружочок 3000+км :)

І по ременях безпеки - зараз закинув просто поясні ремені, як повернусь вже приїдуть оригінальні бокові, а по центру залишу поясний.

Залишиться один поясний ремінь і один замок для ременя - виставлю назад на продаж :)

x_mad 28.08.2015 08:48

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
то обидви сідухі влазять в розкладеному стані в коротиш?

DRB 28.08.2015 09:15

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 334393)
то обидви сідухі влазять в розкладеному стані в коротиш?

Ще не готовий сказати, але думаю що повинні. Бо поки що вони жостко зафіксовані. Але шанс є :)

Хочу мати можливість передню відтягнути максимально вперед, задню треба вліво подати буде (бо справа в мене кондиціонер задній - не вистачає пари міліметрів. а тоді спробую примірятись.

Думаю що задній ряд навряд чи повністю розкладеться. Трохи буде ліва стійка заважати. Але зовсім трохи. Коли був диван 120 на тому місці то от так розкладався ідеально.
Зараз я взяв 135.

https://lh3.googleusercontent.com/-I...2/IMG_6137.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-r...2/IMG_6141.JPG

x_mad 28.08.2015 09:33

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
тоді питання: чи можна спинку скласти вперед, щоб вона на сідуху горизонтально лягла?

DRB 28.08.2015 10:58

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 334384)
1. в них спинка фіксується в будь-якому положенні?
2. в твоєму коротиші їх реально розкласти, шоб спальну площу утворити? місця для розкладання вистачає? Просто сама сідуха підпопна якась велика, боюсь, що якшо розкласти, то в салон не влізе. Чи влізе?
3. чи зручно на них на довгі дистанції їздити?

придивляюсь собі такий диванчик просто

Пропустив десь повідомлення

1. в будь-якому крім складання вперед. вперед десь градусів 70-80 лише, назад наповну
2. вже відповів.
3. дуже зручно. тільки треба на 3 см приблизно підняти перед. хоч там і стараються зробити зручно, але найбільш зручно коли 2-3 сантиметра перед ставити вище за зад.

Цитата:

Допис від x_mad (Допис 334403)
тоді питання: чи можна спинку скласти вперед, щоб вона на сідуху горизонтально лягла?


Ні, не можна.

али 28.08.2015 11:35

Re: Яскраво-зелений трафік.. 1,9 .. з голандського вантажного в український пасажир :)
 
да все будет очень даже гуд!!!!!! главное найти штучки о которых рассказывал возле эпицентра!!!!! кстати на меня тоже если что!!!!! А места там реально достаточно и главное что все удобно! Видел в живую. и если поставить салазки на обе сидухи....поверь стойка мешать не будет


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:22.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©