Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Автономное отопление в бусике (https://busovod.ua/showthread.php?t=6683)

vitos svp 04.02.2019 14:28

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від Roman_12345 (Допис 445719)
vitos svp, сделаю , только на следующей неделе, я в командировке, бус дома .
А мощность уменьшается вплоть до 1 килловата, это не меняя скорость вентилятора, но сдувает пламя на такой мощности , добивался стабильной работы на 2,5 килловата не уменьшая максимальные обороты вентилятора . Мозги на китайце тоже умные, видят маленькую температуру на теплообменнике и вырубают и выдают ошибку.

Цікаві можливості в программі керування!!!
Це шо можно робити після входу у сервісний режим?
То шо зрив полум'я відбувається при дуже маленькій подачі палива теж ясно, як і утворювання сажі при збагачинній суміші!
Получається кітаєць дозволяє легко змінювати співвідношення палива/повітря, шоб і фен не закоксовувався і температуру тримав комфортну???

Добавлено через 45 секунд
А ти шо Планар поміняв на кітайця?

x_mad 04.02.2019 17:01

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 445714)
Налив насоса можно менять с 1,2 мл до 3,5 мл, ток покоя не менял, но машина стоит уже неделю, езжу на легковой, вольтаж был 12,7 , за неделю упал до 12,5, но то фигня , едут новые пульты, там и экран гаснет когда не работает , а при работе притухает на 50 процентов и в нем более обширные настройки.

а ссилочку можна? чи це та, що ти вже кидав?

Dia 04.02.2019 18:31

Re: Автономное отопление в бусике
 
Колеги, які є думки відносно того яку автономку ставить у буду буса, яка перебладнана на спалку для людей.
Новий Планар.
Б/В перетрушений Планар.
Новий Китаєць.
Б/В Єбер або вебаста, трума.
Якщо інше, то що?

Roman_12345 05.02.2019 18:38

Re: Автономное отопление в бусике
 
vitos svp, да планар продал , и поставил китайца, мне он больше нравится, тихий и запускается очень быстро)

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Dia (Допис 445745)
Колеги, які є думки відносно того яку автономку ставить у буду буса, яка перебладнана на спалку для людей.
Новий Планар.
Б/В перетрушений Планар.
Новий Китаєць.
Б/В Єбер або вебаста, трума.
Якщо інше, то що?

Ну тут как бы по цене китаец на первом месте, в случае чего есть запчасти с ебера , только мозги , пульт и датчики температуры не подходят.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 445732)
а ссилочку можна? чи це та, що ти вже кидав?

Ага , ту что кидал, да в принципе он. Все одинаковые, пульты только разные, в Китае их делают три завода .

Dia 06.02.2019 11:17

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від Roman_12345 (Допис 445820)
в Китае их делают три завода

Якого з цихтрьох виробників крае взяти?

Roman_12345 07.02.2019 06:47

Re: Автономное отопление в бусике
 
На али продают только одного завода, остальные продают на али бабе, они уже идут под брендом, лунфей брос, термотроник, и тд.
Я бы не заморачивался, так как разница в цене в два раза, берите тот что по ссылке или выбирайте по отзывам продавца.

Sanek_10 07.02.2019 07:32

Re: Автономное отопление в бусике
 
Roman_12345
а ссылку можешь дать

Roman_12345 07.02.2019 09:12

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від Sanek_10 (Допис 445908)
Roman_12345
а ссылку можешь дать

https://ru.aliexpress.com/store/prod...6a4cf8aa9qx6FW
Я ее уже давал выше, но это не тот что брать именно у этого продавца, можно и у других, у этого я просто брал 4 шт , а две брали мои товарищи у других продавцов, они тоже хорошего качества.

Добавлено через 2 минуты
Рекомендую заказать сразу мозги и датчики , стоят они не дорого, спать будете спокойно, мозги если не ошибаюсь 500 гривен , а датчик около 200 гривен.

vitos svp 07.02.2019 10:19

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від Roman_12345 (Допис 445912)
...
Рекомендую заказать сразу мозги и датчики , стоят они не дорого, спать будете спокойно, мозги если не ошибаюсь 500 гривен , а датчик около 200 гривен.

Тоді краще придбати зразу два фена, один робочий, другий резервний.

В мене тут на котлі Юнкерс плата заглючила після 18 років безперебійної роботи. Пропозицій по новій оригинальній платі в інтернеті до-ху-ху! При тому, що моя модель котла вироблялась до 2000 року, після вже пішла слідуюча модифікація і з іншою платою.

Це я до чого - фірмові вироби забеспечуються запасними частинами десятиріччами після зняття їх з виробництва!
Перспектива по кітайським виробам "no name" - невідома!:meowth:

Roman_12345 07.02.2019 10:26

Re: Автономное отопление в бусике
 
vitos svp, там реально все подходит с ебера, единственное что не подходит это пульт , мозги и датчик температуры, вот этими запчастями запастись , а остальное можно и по месту купить, в принципе мозги ремонтоспособны , так что можно случае чего и отремонтировать.

Добавлено через 1 минуту
Да и есть запчасти в Украине, и сервис по китайским автономкам, но цены на запчасти...

vitos svp 07.02.2019 10:41

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від Roman_12345 (Допис 445904)
На али продают только одного завода, остальные продают на али бабе, они уже идут под брендом, лунфей брос, термотроник, и тд.
Я бы не заморачивался, так как разница в цене в два раза, берите тот что по ссылке или выбирайте по отзывам продавца.

Тай їх там може бути і 333!
Скоріш за все одна контора виробляє контрафактні фени на Ебер, друга на Вебасту, інші на все що завгодно і на все разом.
На інтернет-майданчиках ці виробникі самі не світяться, щоб за порушення інтелектуальних прав не прихопили. Тому продають один і той же вироб сотні посередників, яких хрен переловиш!:tomato:

Roman_12345 07.02.2019 11:03

Re: Автономное отопление в бусике
 
vitos svp, я узнавал , у меня товарищ занимается поставками с Китая, сотрудничает с фабриками и заводами, достать может все) вот он и пробивал, реально три завода и в одном городе .

Добавлено через 4 минуты
Кстати есть очень хорошие копии, там даже мозги не отличишь от оригинала и пульты , и работают по том уже алгоритму , вот те да очень хорошего качества, вот туда все стает от оригинала, но ценик на них не гуманый, от 350 уе...

Добавлено через 5 минут
И на алибабе их нет , только через завод заказывать.

НІК 08.02.2019 09:13

Re: Автономное отопление в бусике
 
Вітаю всіх. Сталася халепа - гавкнили мізки на підігрівачу - вебасто, термо топ С, універсал.
Винен я - розбив насос (він під бампером) і можливо плату залило. Може щось інше сталося, х.з, але плата тю-тю. Кулібіни пробували відновити - фіг-вам.
Саме питання: може в когось є мозги до такого підігрівача? Дуже не хочеться знімати, або новий ставити...

vectra20 08.02.2019 11:36

Re: Автономное отопление в бусике
 
глянь олх
там є предложенія
або пришли плату
можливо зможу допомогти

vitos svp 08.02.2019 12:36

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від Roman_12345 (Допис 445919)
vitos svp, я узнавал , у меня товарищ занимается поставками с Китая, сотрудничает с фабриками и заводами, достать может все) вот он и пробивал, реально три завода и в одном городе .

Добавлено через 4 минуты
Кстати есть очень хорошие копии, там даже мозги не отличишь от оригинала и пульты , и работают по том уже алгоритму , вот те да очень хорошего качества, вот туда все стает от оригинала, но ценик на них не гуманый, от 350 уе...

Добавлено через 5 минут
И на алибабе их нет , только через завод заказывать.

Вже не маленький, а віриш різним байкам!
Я навіть припускаю, що зараз Вебасто і Ебер, виготовляють свої котли у країні світового фуфла! Купуючи комплектуючи у суміжних кітайських виробників, які їх можуть продавати і стороннім замовникам. Може тому вони ідентичні у оригинального котла і у контрафактного? А те що на сторону не продається (плата керування, прошивка, пульт) контрафактники самі слямзали!
На одній строні вулиці працює офіційний завод Вебасто/Ебера, а через дорогу, у гаражах, кітайські роботяги з офіційного заводу, у свій вільний час, збирають контрафакту продукцію, а-ля того що роблять у робочий час.

Я тут придбав сину зарядний пристрій до ноута Dell, так зовні як оригинал! Тільки коли вітягував шнур 220V, він вийшов разом з кришкою:oh:.
Зрівняв кішки у оригинального і у цього, а вони відрізняється і по єлементній базі і по защіпках, оригинал хрен відриєш, не покрамсавши стик кришки і корпуса.
Так що хто там, що і як підроблює навіть Мао Цзе Дуну невідомо!

Dia 08.02.2019 16:21

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Добавлено через 2 минуты
Рекомендую заказать сразу мозги и датчики , стоят они не дорого, спать будете спокойно, мозги если не ошибаюсь 500 гривен , а датчик около 200 гривен.
Якщо є лінки на це, дайте, будь ласка.

Roman_12345 09.02.2019 07:51

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від Dia (Допис 445994)
Якщо є лінки на це, дайте, будь ласка.

Напишите продавцу у которого будете покупать автономку, он вам сразу в одной посылке отправит.

Добавлено через 3 минуты
https://m.ru.aliexpress.com/item/328...w1549695236435
https://m.ru.aliexpress.com/item/329...w1549695025582

vitos svp 09.02.2019 09:21

Re: Автономное отопление в бусике
 
Цитата:

Допис від Roman_12345 (Допис 446026)
Напишите продавцу у которого будете покупать автономку, он вам сразу в одной посылке отправит.

Добавлено через 3 минуты
https://m.ru.aliexpress.com/item/328...w1549695236435
https://m.ru.aliexpress.com/item/329...w1549695025582

Мд-а-а!
Ціни від Планарівських з/ч у більше ніж два рази менші, а по жк пульту
у 9 раз!!!:shock:

Чим кітайський фен на 3 кВт, відрізняється від 5 кВт і 8 кВт? Тільки налаштуванням частоти імпульсів ПН? Розміри в них ідентичні!
Чи може у кожного кітайського продавана своє розуміння про одиницю виміру потужності?

Roman_12345 09.02.2019 13:01

Re: Автономное отопление в бусике
 
3,5,8 килловат без различия, чисто программно, 2 килловата уже размер меньше , как айртроник д2.

Dia 09.02.2019 15:12

Re: Автономное отопление в бусике
 
Roman_12345
Можливо тут маєте вже проревізовани Вами обігрівач, то можемо обговорити варіанти...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:00.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©