Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун та паливне обладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=90)
-   -   Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы. (https://busovod.ua/showthread.php?t=13158)

Romaha55 20.02.2021 20:28

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
у мене є.. секунд ще 5-7 після того як тухне спіралька на панельці

olexa 21.02.2021 09:31

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від Piric (Допис 463092)
видно когда напряжение просидает и на сколько.

От тепер цікаво стало, як по плафону визначити на скільки просіла напруга? Ні, ну те що просадку видно згоден, а от наскільки? За пораду - дякую:aiwan-hi:, якось не дійшло діду самостіно!:maybe:

Romaha55 21.02.2021 10:12

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
після запуску двигуна, через приблизно хвилину, включаються свічі підігріву охолоджуючої рідини і знову просідає напруга у прикурювачі, хоча на акумуляторі 14.2В...

Piric 21.02.2021 10:28

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 463098)
От тепер цікаво стало, як по плафону визначити на скільки просіла напруга? Ні, ну те що просадку видно згоден, а от наскільки? За пораду - дякую:aiwan-hi:, якось не дійшло діду самостіно!:maybe:

Цитата:

Допис від olexa (Допис 463091)
Може у когось вольметр є, який у запальничку вставляють? Мене цікавить час, який гріють свічки без старту запуску двигуна. Тобто: повернув ключа загорілась спіраль, як я розумію увімкнулись свічки, просіла напруга - так? Погасла спіраль, а свічки ще продовжують гріти і напруга просівша. Скільки часу проходить до виключення свічок, якщо не запустити двигун? Коли півищиться напруга?

Наскільки, мается на увазі в часі . Думав питання було саме в цьому , а не скільки споживають . :maybe2:

ПавелК 21.02.2021 11:22

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
"Просідання " залежить від стану електропроводки, що тут не зрозуміло ? Де дроти товщі, де тонші, клеми і т.д. Навантаження.

vitos svp 21.02.2021 13:35

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 463099)
після запуску двигуна, через приблизно хвилину, включаються свічі підігріву охолоджуючої рідини і знову просідає напруга у прикурювачі, хоча на акумуляторі 14.2В...

А що прикурювач, це точка контролю бортової напруги?

Romaha55 22.02.2021 22:23

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
а хто казав про це? питання було у кого є вольтметр у прикурювачі і що він там показує. У мене є, я і написав. Я ж не сказав, що це об"єктивний показник роботи генератора, чи бортової напруги.

vitos svp 23.02.2021 07:00

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 463152)
а хто казав про це? питання було у кого є вольтметр у прикурювачі і що він там показує. У мене є, я і написав. Я ж не сказав, що це об"єктивний показник роботи генератора, чи бортової напруги.

Схоже діду трошки плаває в питаннях електрики! Хотів таким чином визнати тривалість циклу роботи свічок!
Треба пояснювати, що по падінню напруги, не самий кращій варіант, і не факт, шо вірний, бо там ще кіп'ятильники починають працювати, і напруга буде стрибати!
Я наприклад чую по навантаженню генератора!

olexa 23.02.2021 09:42

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 463159)
Я наприклад чую по навантаженню генератора!

Як??? Коли двигун навіть не провернувся, що там чути по генератору? Я ж наче розбірливо написав, що хочу взнати тривалість роботи свічок накалу ДО запуску двигуна на самому аккумові.

ПавелК 23.02.2021 10:12

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Шо Ви один одному голови морочите ? Причепіть лампочку, та й побачите. Знайшли проблему !:meowth:

vitos svp 23.02.2021 14:26

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 463160)
Як??? Коли двигун навіть не провернувся, що там чути по генератору? Я ж наче розбірливо написав, що хочу взнати тривалість роботи свічок накалу ДО запуску двигуна на самому аккумові.

читай уважно повідомлення 197!
На ху-ха їх гріти без заведення двигуна?:maybe:
затримка перед стартом на 3..5 сек потрібна для розжарювання свічок!
Розігрів свічки і запускаємо дизеляку на працюючих свічках, а не на холодних!

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від olexa (Допис 463160)
Як??? Коли двигун навіть не провернувся, що там чути по генератору? Я ж наче розбірливо написав, що хочу взнати тривалість роботи свічок накалу ДО запуску двигуна на самому аккумові.

чутно коли свічки вимикаються, на заведенному двигуні!

olexa 23.02.2021 14:48

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 463165)
читай уважно повідомлення 197!

А почитай 192, що я питав і чому. І не треба відповідати, якщо по суті нічого сказати! А то лампочка, генератор, чути, не чути, до запуску, після...

Piric 23.02.2021 19:59

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 463165)
читай уважно повідомлення 197!
На ху-ха їх гріти без заведення двигуна?:maybe:
затримка перед стартом на 3..5 сек потрібна для розжарювання свічок!
Розігрів свічки і запускаємо дизеляку на працюючих свічках

Звідки така впевненість про 3..5 сек? Максимальний розігрів свічок - при іх відключенні (про що і було питання) , так же свічки розігрівають камеру згорання що значно полегшує старт .

vitos svp 24.02.2021 17:24

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від Piric (Допис 463170)
Звідки така впевненість про 3..5 сек? Максимальний розігрів свічок - при іх відключенні (про що і було питання) , так же свічки розігрівають камеру згорання що значно полегшує старт .

З власного досвіду, коли знімав і перевіряв!
Про розігрів камери, то таке! При холодному старті на розігрітому кінці починається запалення паливо-повітрянної суміши, коли не вистачає тепрератури для самозапалення і форсунка розприскує кисіль.
Тому не має сенсу гріти свічки два три рази! Ключ повернули, пауза для розжарювання свічок (хочеш можеш до десяти і більше рахувати) і маслаємо допоки не заведеться, справне авто заводиться практично зразу, а проблемне може і не завестись!

Добавлено через 16 минут
Цитата:

Допис від olexa (Допис 463167)
А почитай 192, що я питав і чому. І не треба відповідати, якщо по суті нічого сказати! А то лампочка, генератор, чути, не чути, до запуску, після...

Дід не читачь, дід пісятель?
Прочитай що ти запитував на мою фразу у 195 повідомленні!
Тиж не викладач та і форум не екзамен, де потрібна чітка і лаконічна відповідь на питання! Починаємо з одного, а потім ще торкаємось купи питань.

olexa 25.02.2021 09:00

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 463185)
Починаємо з одного, а потім ще торкаємось купи питань.

На оті ще купи питання почув від, не буду тицяти пальцем, саме бла-бла-бла, а по першому взагалі нічого! На половину люди відповіли, а ти все своє бла-бла-бла! Форум не екзамен, але відповідь то повинна прозвучати, хоча б приблизно. Тож, хлопче, прошу більше діду не пиши, не муч свій інтелект!

vitos svp 21.11.2021 21:30

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Почав в мене бортовий комп верещати про помилку 380 - щось там пов'язано з живленням свічок накалу. Машина заводилась з пів. тичка.
Заїхав на СТО викрутили свічки, одна була дуже іржава були
BERU GEMANY 123
0 100 226 351 11V
82 00 445 627.
Вкрутили які були - Бош, після того Трафік перестав заводитись з пів. тичка. Треба крутити стартером, навіть сьогодні вдень в +11'С! Так ще морозів не було.
Хто що думає? Щось колись чув що є швидкі свічки, і не швидки. Може щось плутаю, чи не те пам'ятаю?

Василий Ш. 21.11.2021 22:58

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466312)
Почав в мене бортовий комп верещати про помилку 380 - щось там пов'язано з живленням свічок накалу. Машина заводилась з пів. тичка.
Заїхав на СТО викрутили свічки, одна була дуже іржава були
BERU GEMANY 123
0 100 226 351 11V
82 00 445 627.
Вкрутили які були - Бош, після того Трафік перестав заводитись з пів. тичка. Треба крутити стартером, навіть сьогодні вдень в +11'С! Так ще морозів не було.
Хто що думає? Щось колись чув що є швидкі свічки, і не швидки. Може щось плутаю, чи не те пам'ятаю?

На 2,5 ніби немає швидких і не швидких… в мене також 11v. На 2.0 мжуть бути на 7 або 4.5v .

vitos svp 22.11.2021 06:51

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Зараз спробую завестись з затримкою секунд на 10.

Romaha55 22.11.2021 10:32

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
я зустрічав новий бош який не робив уже з коробки.. подивіться чи бош який поставили робочий.. Може просто свічі не робочі

vitos svp 22.11.2021 13:50

Re: Свечи накала-диагностика\замена\нюансы\вопросы.
 
Виключиві пічку, музику, фари, напруга АКБ 12,9V, проворот ключа, просадка напруги до 12,0, через 15 сек, напруга починає зростати. Значить струм свічки беруть!
Правда температура двигуна 30'С на старті була.
Зранку на холодну трошки крутив. Просадка теж була
Завтра зранку на холодну ще раз перевірю, якщо з пів тичка не заведеться, то поїду на СТО хай знімають свічки і перевіряють як гріються у порівнянні з рідними BERU.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:11.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©