Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Підвіска,трансмісія,гальма,рульове керування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Тормозные колодки Трафик-Виваро. (https://busovod.ua/showthread.php?t=10238)

sergeysherstuk 15.03.2017 10:10

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
ставив на попередні авто і на цю поставив 2 дні тому наварку-ходять добре зауважень не має користуюсь послугами одних людей (близько 10-ти років) р-н Лівобережки Київ вартість перед 250 грн заміна 120

Дрюн 15.03.2017 20:03

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Допис від Андрей1512 (Допис 405287)
А сейчас какие себе поставил?

АBS второй комплект ставлю.Тормозит нормально, не пылит.
Кстати сменил АВЕ - стояли сзади, как по мне быстро сносились (35 ткм), хотя может субъективно, т.к. одна сторона изношена, а вторая на 70%.Но не пищат и не пылят.

А вот ICER очень пыльные, диски были всегда грязные.

vladkor 27.11.2018 15:51

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
У темі 2 долучень
Всем доброго,а я себе установил на бус,на перед и зад,тормозные колодки фирмы TRANSPORTER написано на сайте франция,дешевле даже китайских,и вы знаете довольно они не плохие,не пищат,машину хорошо останавливают,не знаю сколько на них проеду км,но я доволен.И еще пришлось изготовить зажимной ключ для зажима заднего супорта с прокрутом.

Bircha 27.11.2018 20:08

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
про ключик можно по подробней

blackstalker 30.11.2018 21:23

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цікавий ключик

vitos svp 01.12.2018 07:11

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Допис від vladkor (Допис 442462)
...тормозные колодки фирмы TRANSPORTER написано на сайте франция
...

Ну ти як мала дитина:oh:!

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від Bircha (Допис 442480)
про ключик можно по подробней

Цитата:

Допис від blackstalker (Допис 442626)
Цікавий ключик

Я використовував ключ від болгарки і струбцину!

Romaha55 01.12.2018 08:12

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
я колись (до покупки набору для супортів) спиляв стару головку.. але не зручно чесно кажучи

вите4ек 17.03.2019 17:58

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Ехал и услышал скрежет сзади, правая задняя сторона колодок в ноль до железяк. Год назад менял подшипник так как клинил супорт и по ходу вся смазка сгорела и на сухую он тупо умер. Щас поднял и опять колесо болтается я думал гудит коробка. Заказал подшипник СНР и колодки фенокс сказали типа Германия но делает Белоруссия .

vitos svp 17.03.2019 18:06

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Допис від вите4ек (Допис 447734)
Ехал и услышал скрежет сзади, правая задняя сторона колодок в ноль до железяк. Год назад менял подшипник так как клинил супорт и по ходу вся смазка сгорела и на сухую он тупо умер. Щас поднял и опять колесо болтается я думал гудит коробка. Заказал подшипник СНР и колодки фенокс сказали типа Германия но делает Белоруссия .

:tnp:
Беларусь!!!

sergeyss9 05.06.2019 18:19

Re: Тормозные колодки
 
Цитата:

Допис від Frico (Допис 450520)
Кто покупал или устанавливал тормозные колодки от Фрико? Интересно Ваше мнение

Ну якби пришли нам пробніки - ми покатаємось і озвучим свою думку :) А взагалі перший раз таку фірму чую...

Devid 05.06.2019 22:44

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
очередная реклама

Василий Ш. 11.06.2019 21:41

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Всім привіт. Хочу для профілактики передивитись, змазати тормозні циліндрики і направляйки супортів. Ато нагріваються шо шкварчить... І гальма якісь в'яленькі стали.
Так от для супортів смазка є TRW, а як бути циліндриками ? Є якісь перевірені засоби ?

k1ngenya 11.06.2019 23:00

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Допис від Василий Ш. (Допис 450720)
Всім привіт. Хочу для профілактики передивитись, змазати тормозні циліндрики і направляйки супортів. Ато нагріваються шо шкварчить... І гальма якісь в'яленькі стали.
Так от для супортів смазка є TRW, а як бути циліндриками ? Є якісь перевірені засоби ?

Смотрите спец средства для внутреннего применения в тормозной системе. Но если поршень туго ходит то смазка ему не поможет, нужно менять манжеты бо они от времени розбухают.

adminavto 12.06.2019 07:28

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Так от для супортів смазка є TRW, а як бути циліндриками ? Є якісь перевірені засоби ?
Якщо Ви про PFG-110, то вона чудово підійде для поршня супорта.

Василий Ш. 12.06.2019 16:45

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
У темі 1 долучень
Саме вона

Василий Ш. 05.09.2019 21:16

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Всім привіт. Ітак, профілактика, смазка направляючих супортів, поршеньків не допомогла. Досить проїхати 30км, і передні диски шкварчать ... як мопед. Задні не так, але теж гріються.
Проконтролюйте при можливості, як на ваших авто, відпишіться. Думаю це не є нормально.
Якби десь підклинювало, не поверталося назад, то грілося б одне колесо, а не всі. Або не два.
Які можливі причини?
Тормозні диски і колодки були замінені десь 10тис.км.
Знос передніх колодок ~1/4...

Добавлено через 3 минуты
До речі тормозуха 110тис.км не мінялась...:vinovat:

k1ngenya 06.09.2019 00:09

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Допис від Василий Ш. (Допис 453421)
Всім привіт. Ітак, профілактика, смазка направляючих супортів, поршеньків не допомогла. Досить проїхати 30км, і передні диски шкварчать ... як мопед. Задні не так, але теж гріються.
Проконтролюйте при можливості, як на ваших авто, відпишіться. Думаю це не є нормально.
Якби десь підклинювало, не поверталося назад, то грілося б одне колесо, а не всі. Або не два.
Які можливі причини?
Тормозні диски і колодки були замінені десь 10тис.км.
Знос передніх колодок ~1/4...

Добавлено через 3 минуты
До речі тормозуха 110тис.км не мінялась...:vinovat:

Тормозуху поменяйте и какой фирмы диски и колодки?

Romaha55 06.09.2019 07:49

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Допис від Василий Ш. (Допис 453421)
Досить проїхати 30км, і передні диски шкварчать ... як мопед. :

їзда по трасі? по місту? як часто тормозиш? можна і 10 км проїхати і диски будуть гарячі..

Шкодник 06.09.2019 08:31

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 453431)
їзда по трасі? по місту? як часто тормозиш? можна і 10 км проїхати і диски будуть гарячі..

Гарячі але не шкварчать..
Мож дійсно тормозуху варто замінити.

Василий Ш. 06.09.2019 08:54

Re: Тормозные колодки Трафик-Виваро.
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 453431)
їзда по трасі? по місту? як часто тормозиш? можна і 10 км проїхати і диски будуть гарячі..

Трасса, фактично без тормозів.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:40.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©