Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Обсуждение покупки и продажи Trafic\Vivaro\Primastar (https://busovod.ua/showthread.php?t=14869)

Rashka 25.09.2014 19:20

Обсуждение покупки и продажи Trafic\Vivaro\Primastar
 
Доброго времени суток.
Предлагаю в данной теме обсуждать будущую покупку или продажу своего авто модели Trafic\Vivaro\Primastar. В данной теме будущие обладатели евробусов могут задавать вопросы по пригону и расстаможке авто, проверенных гонщиков, на каких сайтах выбирать авто, на что обращать внимание чтоб не попасть на труп, помочь с просмотром авто в своем городе, предлагать своё клубное авто и т.д. и т.п. Опытные камрады конечно Ванговать по фото авто не умеют, но всё же могут найти недостатки и достоинства конкретных экземпляров. Надеюсь тема будет полезна для форумчан и удачной всем покупки\продажи. ;)

ARTYR 25.09.2014 19:52

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Да он растаможен и первая регистрация есть только цена какая то малая и кстати не ета только машина так стоит штут 13 нашел по такой же цене
может ето потому что долар 14,50 а не 8гр

Чижик 25.09.2014 20:24

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
ARTYR, чёт я очкую. Растапоменный, на учёта, и за такую цену... Разводняк какой-то.

ARTYR 25.09.2014 20:38

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Ну не знаю на автория нашел

Добавлено через 1 минуту
А сколько сейчас стоит постановка на учет если не секрет

Bircha 25.09.2014 20:42

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Цитата:

Допис від ARTYR (Допис 269685)
http://clip2net.com/s/iYxunX Хотів запитати за такі гроші на ньому ще поїздеш чи зараз вони так коштують

для начала позвони хотябы продавале ))))) а цена потом сама скажет было таких много звонишь а оно говорит оал парень 5 минут перед тобой продали не мог что ли минут 10 назад позвонить твой халява была ))))

Добавлено через 55 секунд
Цитата:

Допис від ARTYR (Допис 269730)
Ну не знаю на автория нашел

Добавлено через 1 минуту
А сколько сейчас стоит постановка на учет если не секрет

3 недели 1900 грн

ARTYR 25.09.2014 20:53

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Я его не беру пока только приглядиваюсь что и по чем ,думаб гдето через месяц брать хочу поехать в Виницу на атобазар.А вы не посоветуете где хороший автобазар на бусы

Чижик 25.09.2014 21:23

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Цитата:

Допис від Bircha (Допис 269732)
3 недели 1900 грн

Это цена не первого учёта. И тем более не первого учёта машины старше 8-ми лет.

Вик123 26.09.2014 04:25

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Цитата:

Допис від ARTYR (Допис 269737)
Я его не беру пока только приглядиваюсь что и по чем ,думаб гдето через месяц брать хочу поехать в Виницу на атобазар.А вы не посоветуете где хороший автобазар на бусы

Луцк

Bircha 26.09.2014 07:21

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
У темі 4 долучень
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 269747)
Это цена не первого учёта. И тем более не первого учёта машины старше 8-ми лет.

Сори у меня 2008 год месяц назад платил 1900 первый учет +750 пасажир

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від ARTYR (Допис 269737)
Я его не беру пока только приглядиваюсь что и по чем ,думаб гдето через месяц брать хочу поехать в Виницу на атобазар.А вы не посоветуете где хороший автобазар на бусы

могу телефон гонщика знакомого дать с изьяслава он мне приганял

Bircha 26.09.2014 12:36

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
а забыл написать заказывал специально с пластиком в салоне не хотел клеить велюры

Вакула 01.11.2014 21:55

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
доброго часу всім.шукаю теж для себе авто опель віваро 2007 року короткий грузовик. бажано не білий де краще шукати,вже трохи втомився з цими пошуками всі в один голос кажуть : спідометр не змотувався,губи не красили є сервісна книжка(знайомий каже що навіть її можливо купити).
ГОТОВИЙ ВИСЛУХАТИ ВСІ ПОРАДИ ,ЗАРАНІ ВДЯЧНИЙ ВСІМ

Freedom 02.11.2014 07:35

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Вакула, так ти рено шукай там хоть можна пробіг провірити в офіціалів, і ще я б на твому місці планку трохи опустив, ти ж не нову машину береш, і не на вічно, полюбому щось десь буде, тим більше зараз мало приганяють авто ринок стоїть, так що удачі в пошуку вона тобі не помішає

MasikS 02.11.2014 08:19

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Цитата:

Допис від Вакула (Допис 277066)
доброго часу всім.шукаю теж для себе авто опель віваро 2007 року короткий грузовик. бажано не білий де краще шукати,вже трохи втомився з цими пошуками всі в один голос кажуть : спідометр не змотувався,губи не красили є сервісна книжка(знайомий каже що навіть її можливо купити).
ГОТОВИЙ ВИСЛУХАТИ ВСІ ПОРАДИ ,ЗАРАНІ ВДЯЧНИЙ ВСІМ

Краще всього найди сам, на mobile.de, наприклад, будеш бачити реальний стан і пробіг машини. І звернись до гонщика, якому довіряєш. Особисто я так зробив. Знайшов іі там, навіть перед виіздом зізвонились з німцем, розпитали, домовились. Гонщик поіхав і пригнав. Потім нема на кого жалітись. Авто отримав в такому стані та комплекті, яке бачив в продажі. Вебасто, модна магнітола з наві, фаркоп, запаска, навіть оригінальний компрессор з ремнабором, аптечка та вогнегасник, все залишилось при ній. А головне я знав реальний пробіг.

wasya 02.11.2014 09:25

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 269460)
Есть у меня еще такое парадоксальное замечание....не любит мой мотор всякие там пульсы и мустанги( едет хуже, расход больше) обычный качественный дизель, а разница существенная в динамике.

у меня после недели езды на пульсе,вообще тягу на низах потерял,до сих пор причину не могу найти.

Вакула 02.11.2014 15:24

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
всім добрий день дякую за поради на мобіле. де я вже трохи дивився та немає такого гонщика нажаль (одне діло фото а друге руками помацать, але порада ділова)
сьгодні дивився на віварика здивувало одне на дверях водія побачив п"ятна "каші" біля опускного скла розміром з 10 мм, але десь нацьому форумі читав шо кузова цинковані чи я шось напутав

olexa 02.11.2014 18:39

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Вакула, почитай приватку!

Вакула 02.11.2014 19:45

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
olexa я відписав Вам мабуть теж в приват ше недо кінця розібрався з форумними порядками

olexa 02.11.2014 19:46

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Все правильно, я вже прочитав.

MasikS 03.11.2014 07:58

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Цитата:

Допис від Вакула (Допис 277211)
всім добрий день дякую за поради на мобіле. де я вже трохи дивився та немає такого гонщика нажаль (одне діло фото а друге руками помацать, але порада ділова)

Не треба спеціального гонщика, ти вибрав авто, сказав я хочу конкретно це, і вже ніхто нічого крутити, хімічити не зможе, бо вибрав ти його сам, і бачив реальній пробіг, та інше. І перед поїздкою гонщика за ним ти будеш знати в скільки воно тобі стане. Все прощитується до того, + - 100 долл.
На базарі вже не зможеш знайти реальний пробіг, навіть не надійся. І скручують вони навіть не завжди 100 тисяч. Повір, маю декілька знайомих гонщиків. І бізнес йде в них нормально, на брехні - не битий, не фарбований і пробіг 100% реальний. Бачив би ти з яких трупів, робляться, для продажі "цукерочки", треба бути дуже досвідченим, щоб, на базарі, з вже підготовлених, вибрати більш менш нормальний варіант. В Німеччині, добре авто, коштує таких грошей, що навару гонщик-продавець не матиме, от і беруть з великим пробігом, та станом не "айс". Мій бус теж коштував, через стан та комплектацію, стільки, що заробітку на ньому було мало, а можливо й не було взагалі.

DenVivaro 03.11.2014 22:22

Re: Обсуждение ДВС Vivaro, Trafic 1.9 или 2.0 или 2.5 плюсы и минусы каждого.
 
Цитата:

Допис від Вакула (Допис 277610)
СЛАВА УКРАЇНІ! доброго всім,шо ніхто не зає чи цинковані кузова в цих машин, чи дійсно я щось напутав?

цинкованные, фосфатированные, ржаветь не должны Трафики. Но не в той теме задаете вопрос


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:58.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©