Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Из робота в механику (https://busovod.ua/showthread.php?t=18657)

Den777 18.10.2016 13:34

Из робота в механику
 
Доброго времени суток уважаемые форумчане.
Доканала меня чудо автопрома РКПП. Созрел на операцию по перемене "пола" Пациент виваро 2л. 2008г.
Прошу откликнуться проходивших эту процедуру. В Залещики не отсылать, многа эвро просят +дорога 2000км на аварийной машине не радует.
Написал форумчанину Шурику в личку, молчит. Потом увидел, что машину продает и живет уже не в Украине, ему не до меня.
Вобщем буду рад и даже благодарен любым советам подсказкам!

али 18.10.2016 13:39

Re: Из робота в механику
 
Цитата:

Допис від Den777 (Допис 391314)
Доброго времени суток уважаемые форумчане.
Доканала меня чудо автопрома РКПП. Созрел на операцию по перемене "пола" Пациент виваро 2л. 2008г.
Прошу откликнуться проходивших эту процедуру. В Залещики не отсылать, многа эвро просят +дорога 2000км на аварийной машине не радует.
Написал форумчанину Шурику в личку, молчит. Потом увидел, что машину продает и живет уже не в Украине, ему не до меня.
Вобщем буду рад и даже благодарен любым советам подсказкам!

Вечером может Олег подтянется.....после работы

Den777 18.10.2016 14:09

Re: Из робота в механику
 
Цитата:

Допис від али (Допис 391315)
Вечером может Олег подтянется.....после работы

Спасибо, жду за темой слежу.

Vaha 18.10.2016 15:49

Re: Из робота в механику
 
Когда посчитаешь сколько обойдется, напиши. После 2-х недельного ремонта и заеб.... Харьковских мастеров у них проскальзывала такая мысль, но мы его победили. У тебя в чем проблемы?

Den777 18.10.2016 16:20

Re: Из робота в механику
 
как показывает практика у столкнувшихся эта победа чаще всего оказывается временной. Математика данного мероприятия 250$ комплект переделки и работа. Залещики просят 5т.грн за работу +500 евреев зп. Мне показалось дорого.
Проблема в роботе, живет своей жизнью, переключает передачи когда захочет, в аварийный режим тоже по желанию, не моему). И лечить его желания нет.

vectra20 18.10.2016 16:47

Re: Из робота в механику
 
Цитата:

Допис від Den777 (Допис 391324)
как показывает практика у столкнувшихся эта победа чаще всего оказывается временной. Математика данного мероприятия 250$ комплект переделки и работа. Залещики просят 5т.грн за работу +500 евреев зп. Мне показалось дорого.
Проблема в роботе, живет своей жизнью, переключает передачи когда захочет, в аварийный режим тоже по желанию, не моему). И лечить его желания нет.

перезвони...
098 255 71 58
я те раскажу чё те надо для решения этой проблемы

x_mad 18.10.2016 20:23

Re: Из робота в механику
 
Пройшов дану процедуру десь місяць тому. В мене теж 2.0 2008. Тут є форумчанин Razbrakovka https://busovod.ua/member.php?u=9978 - робив у нього. Робив там, бо:
1. вони мене лафетою забрали за соляру в обидва кінці по суті
2. ціна переробки нижча ніж в Заліщиках
В сумі мені стало до 400$ за все (враховуючи перевезення), але це без перепрошивки. Хоча хлопці там і перешивають блок, але ми не встигали трохи, а лишатись на другий день я не міг. Ліхтарі заднього ходу теж не зробили, але кабель кинули в салон. у машин з роботом там є реле для задного ходу, тому цей провід просто треба на масу замкнути, щоб ліхтарі загорілись. Просто не хотілось кнопку колхозити, тому попрохав просто кабел вивести.

По суті - робота там реально нескладна. Будь який автомеханік це може зробити. Та й ти сам можеш це зробити теж. Основна штука - мати повний комплект переробки з робота на механіку. Ну і бажано на якомусь трафіку/віваро подивитись під капот, як там все організовано. Всмислі як там троси йдуть і т.п. Якшо є людина, яка трафікі ремонтує - думаю, шо для неї взагалі ця робота, як 2 пальця ..

Розбирається морда (як для чистки ЕГР - відео на ютубі є). Робот помоєму на 3-х болтах лише кріпиться. Знімаєш його. В салон ставиться ручка кпп з тросами. На коробку передач ставиться кронштейн, який триматиме троси. Заводиш троси, кріпиш до кронштейна і на коробку. Міняєш бачок тормозухи, бо там є вивід на сцепу окремий, Міняєш педальний блок в салоні.
Якось так. Нюанси може і не всі згадав, але пам_ятаю, шо нескладно.

По електричній частині: ось тут я не розбирався, але мабуть гляну скоро з цікавості. Від ЕБУ вприску на робот йде шлейф, який пов'язаний з реле стартера. Електрик його кудись замкнув, щоб машина заводилась - тут точно не скажу, але впринципі можу розібратись. Далі треба вивести кабель від реле заднього ходу в салон. І жабку на зчепленні треба під'єднати

По прошивці - можеш взагалі нічо не робити. Машина буде їхати як і їхала, але не зможе вище 3тис обертів набрати. Ну і круїз не буде працювати, бо жабки зчепленняне буде бачити. Я так і їжджу поки )). Ну і буде помилка горіти на приборці. Якщо є кліп, то помилка без проблем прибирається з приборки. Але при діагностиці все одно буде помилка, але на приборці буде чисто.

Добавлено через 6 минут
А, ну і по хлопцям з Ізяслава - позитив. Все показали, розказали, нерідні болти на рідні поміняли де треба )) Ну і звісно ціна

vectra20 18.10.2016 20:45

Re: Из робота в механику
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 391342)
Пройшов дану процедуру десь місяць тому. В мене теж 2.0 2008. Тут є форумчанин Razbrakovka https://busovod.ua/member.php?u=9978 - робив у нього. Робив там, бо:
1. вони мене лафетою забрали за соляру в обидва кінці по суті
2. ціна переробки нижча ніж в Заліщиках
В сумі мені стало до 400$ за все (враховуючи перевезення), але це без перепрошивки. Хоча хлопці там і перешивають блок, але ми не встигали трохи, а лишатись на другий день я не міг. Ліхтарі заднього ходу теж не зробили, але кабель кинули в салон. у машин з роботом там є реле для задного ходу, тому цей провід просто треба на масу замкнути, щоб ліхтарі загорілись. Просто не хотілось кнопку колхозити, тому попрохав просто кабел вивести.

По суті - робота там реально нескладна. Будь який автомеханік це може зробити. Та й ти сам можеш це зробити теж. Основна штука - мати повний комплект переробки з робота на механіку. Ну і бажано на якомусь трафіку/віваро подивитись під капот, як там все організовано. Всмислі як там троси йдуть і т.п. Якшо є людина, яка трафікі ремонтує - думаю, шо для неї взагалі ця робота, як 2 пальця ..

Розбирається морда (як для чистки ЕГР - відео на ютубі є). Робот помоєму на 3-х болтах лише кріпиться. Знімаєш його. В салон ставиться ручка кпп з тросами. На коробку передач ставиться кронштейн, який триматиме троси. Заводиш троси, кріпиш до кронштейна і на коробку. Міняєш бачок тормозухи, бо там є вивід на сцепу окремий, Міняєш педальний блок в салоні.
Якось так. Нюанси може і не всі згадав, але пам_ятаю, шо нескладно.

По електричній частині: ось тут я не розбирався, але мабуть гляну скоро з цікавості. Від ЕБУ вприску на робот йде шлейф, який пов'язаний з реле стартера. Електрик його кудись замкнув, щоб машина заводилась - тут точно не скажу, але впринципі можу розібратись. Далі треба вивести кабель від реле заднього ходу в салон. І жабку на зчепленні треба під'єднати

По прошивці - можеш взагалі нічо не робити. Машина буде їхати як і їхала, але не зможе вище 3тис обертів набрати. Ну і круїз не буде працювати, бо жабки зчепленняне буде бачити. Я так і їжджу поки )). Ну і буде помилка горіти на приборці. Якщо є кліп, то помилка без проблем прибирається з приборки. Але при діагностиці все одно буде помилка, але на приборці буде чисто.

Добавлено через 6 минут
А, ну і по хлопцям з Ізяслава - позитив. Все показали, розказали, нерідні болти на рідні поміняли де треба )) Ну і звісно ціна


ну дак чого до мене недоїдешь?
давно б уже все перешили б
без потери чипа......
да і поправив би тобі , щоб всі помилки счезли

x_mad 18.10.2016 20:49

Re: Из робота в механику
 
вирішую фінансову сторону питання )

vectra20 18.10.2016 20:53

Re: Из робота в механику
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 391349)
вирішую фінансову сторону питання )

тю....
наче ти мене перший день знаешь.
приїхав би зробив да і їздив би без мороки.
а питяння фінансове вирішили б....;)

x_mad 18.10.2016 20:55

Re: Из робота в механику
 
варіант.. наберу на днях )

Den777 19.10.2016 07:36

Re: Из робота в механику
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 391327)
перезвони...
098 255 71 58
я те раскажу чё те надо для решения этой проблемы

Перезвонил, проблема решается. Но консультации по телефону еще будут) :beer:

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 391342)
Пройшов дану процедуру десь місяць тому. В мене теж 2.0 2008. Тут є форумчанин Razbrakovka https://busovod.ua/member.php?u=9978 - робив у нього. Робив там, бо:
1. вони мене лафетою забрали за соляру в обидва кінці по суті
2. ціна переробки нижча ніж в Заліщиках
В сумі мені стало до 400$ за все (враховуючи перевезення), але це без перепрошивки. Хоча хлопці там і перешивають блок, але ми не встигали трохи, а лишатись на другий день я не міг. Ліхтарі заднього ходу теж не зробили, але кабель кинули в салон. у машин з роботом там є реле для задного ходу, тому цей провід просто треба на масу замкнути, щоб ліхтарі загорілись. Просто не хотілось кнопку колхозити, тому попрохав просто кабел вивести.

По суті - робота там реально нескладна. Будь який автомеханік це може зробити. Та й ти сам можеш це зробити теж. Основна штука - мати повний комплект переробки з робота на механіку. Ну і бажано на якомусь трафіку/віваро подивитись під капот, як там все організовано. Всмислі як там троси йдуть і т.п. Якшо є людина, яка трафікі ремонтує - думаю, шо для неї взагалі ця робота, як 2 пальця ..

Розбирається морда (як для чистки ЕГР - відео на ютубі є). Робот помоєму на 3-х болтах лише кріпиться. Знімаєш його. В салон ставиться ручка кпп з тросами. На коробку передач ставиться кронштейн, який триматиме троси. Заводиш троси, кріпиш до кронштейна і на коробку. Міняєш бачок тормозухи, бо там є вивід на сцепу окремий, Міняєш педальний блок в салоні.
Якось так. Нюанси може і не всі згадав, але пам_ятаю, шо нескладно.

По електричній частині: ось тут я не розбирався, але мабуть гляну скоро з цікавості. Від ЕБУ вприску на робот йде шлейф, який пов'язаний з реле стартера. Електрик його кудись замкнув, щоб машина заводилась - тут точно не скажу, але впринципі можу розібратись. Далі треба вивести кабель від реле заднього ходу в салон. І жабку на зчепленні треба під'єднати

По прошивці - можеш взагалі нічо не робити. Машина буде їхати як і їхала, але не зможе вище 3тис обертів набрати. Ну і круїз не буде працювати, бо жабки зчепленняне буде бачити. Я так і їжджу поки )). Ну і буде помилка горіти на приборці. Якщо є кліп, то помилка без проблем прибирається з приборки. Але при діагностиці все одно буде помилка, але на приборці буде чисто.

Добавлено через 6 минут
А, ну і по хлопцям з Ізяслава - позитив. Все показали, розказали, нерідні болти на рідні поміняли де треба )) Ну і звісно ціна

Спасибо, буду пытаться по месту рапетлять.
Благо Вова подсказывает что куда и как.

CIGAN 20.10.2016 09:45

Re: Из робота в механику
 
У мене перероблена коробка і круіз працює.
Але на сцепу не реагує. І от на днях їхав я на круізі і певно вижав сцепу, висвітилась спіралька і машинка зоавсім тупа на розгон стала.
Буду мабуть на днях проситись в ліси Ірпеня :)

oleg9489 20.10.2016 22:34

Re: Из робота в механику
 
Если снять робота ... А эбу оставить.. получается противоугонка.
Не заведеш ..пока на педаль тормоза не нажмеш :meowth:
Ну и на приборке значок КПП горит ...
На месте больше 3000 об.не подымались..а на ходу до 4000 об.крутил легко

shuma34 21.10.2016 07:55

Re: Из робота в механику
 
Цитата:

Допис від CIGAN (Допис 391463)
У мене перероблена коробка і круіз працює.
Але на сцепу не реагує. І от на днях їхав я на круізі і певно вижав сцепу, висвітилась спіралька і машинка зоавсім тупа на розгон стала.
Буду мабуть на днях проситись в ліси Ірпеня :)

Миколо. Мається на увазі, круіз закладений в мозгах авто.
А не довстановленний як в Тебе, з механічним приводом.

Den777 21.10.2016 10:12

Re: Из робота в механику
 
Цитата:

Допис від oleg9489 (Допис 391520)
Если снять робота ... А эбу оставить.. получается противоугонка.
Не заведеш ..пока на педаль тормоза не нажмеш :meowth:
Ну и на приборке значок КПП горит ...
На месте больше 3000 об.не подымались..а на ходу до 4000 об.крутил легко

Так это шикарная побочка) Некоторые заморачиваются с секретными кнопками, а тут такой подарок!

Den777 26.10.2016 21:11

Re: Из робота в механику
 
Операция прошла успешно! Робот мертв да здравствует мех) Впринципе все как и описывалось, никакого там космоса нет, можно сделать самому, если будут подсказывать, кто шарит. Бютжет: 250$ комплект переделки (досих пор не пойму нахрена мне прислали вакум с главным цилиндром если можно было обойтись просто бачком тормозной?) Работа-свой труд бесценен) асистировал за сигареты, пиво и символическую благодарность д. Вася с гаражей, по времени с 8 утра до 3 ночи, можно быстрее но мы косячили:) Предстоит еще прошивка-отшивка мозгов, тут цен не знаю, но Владимир наверное сориентирует, и сварганить свет заднего хода. А так все ехаеть, уже накатал 300км.
П.С.
Особая благодарность Александру ака Шурик и Владимир он же Вектра20, парни, без вас хрен бы решился на это мероприятие! Вразумили, направили, были на связи и оперативно решали вопросы касаемо переделки. Спасибо! За мной причитается.

vectra20 26.10.2016 21:22

Re: Из робота в механику
 
:beer:

Макс977 05.06.2017 14:30

Re: Из робота в механику
 
Renault Master 2007 года, 2,5 дизель,


хочу поменять коробку робот на механику, подскажите, где это в Киеве/области лучше сделать и сколько это стоит?

vectra20 05.06.2017 15:33

Re: Из робота в механику
 
098 255 71 58
звони и решим....
и по деньгам и по времени


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:45.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©