Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун та паливне обладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=90)
-   -   Плавают обороты на холостую (https://busovod.ua/showthread.php?t=19437)

Анатолии 23.06.2017 18:53

Плавают обороты на холостую
 
Рено трафик 1.9 80л.с 2004г. плавают прыгают обороты на холостую. Утром выезжаю нормально только прогреется машына начинает ее колбасить.( Снял видео но не знаю тут можно прикрeпить? Может eсть спeцы кто рeально поможeт, так как мecныe сто и оф.сeрвис нe помогли.

vectra20 23.06.2017 19:13

Re: Плавают обороты на холостую
 
проверять клапан и регулятор давления топлива

Анатолии 23.06.2017 19:22

Re: Плавают обороты на холостую
 
Спасибо, я обращусь к вам за помощью..
https://youtu.be/4gXKpx3uDXg
Вот видео

Эрик 25.08.2017 10:35

Re: Плавают обороты на холостую
 
Цитата:

Допис від Анатолии (Допис 413776)
Рено трафик 1.9 80л.с 2004г. плавают прыгают обороты на холостую. Утром выезжаю нормально только прогреется машына начинает ее колбасить.( Снял видео но не знаю тут можно прикрeпить? Может eсть спeцы кто рeально поможeт, так как мecныe сто и оф.сeрвис нe помогли.

Добрый день! Столкнулся с похожей проблемой. Рено трафик 1.9 80л.с Прогрессировала болячка постепенно и переодически Но вчера начал мотор троить и уже возникли всякие нехорошие мысли ,открыл капот и вижу как колбасит двигатель и случайно нажал на крышку воздушного фильтра и чудо! перестало колбасить и потом увидел что к воздухану сбоку крепиться трубка обратки и она касалась проводов датчика давления , поправил контакты и вроде пока холостые не плавают,Может кому поможет:)

blackstalker 23.11.2017 16:46

Re: Плавают обороты на холостую
 
Була в мене така проблема !
Винний регулятор холостого ходу. Він знаходиться на ТНВД вгорі і кріпиться на 3 болти. Дорога зараза..
Його поняв і все стало на свої місця..Старий почав глючити після того як форсунки привів в порядок..незнаю з чим це звязано

Romaha55 24.11.2017 09:03

Re: Плавают обороты на холостую
 
це не регулятор холостого ходу а регулятор тиску топлива..

blackstalker 24.11.2017 10:26

Re: Плавают обороты на холостую
 
Вчора поміняв регулятор тиску на ТНВД думав що все стало на свої місця але ні...
Сьогодні ранком прогрівав машину і знову обороти скакали як дурні і троїло чорним димом наче з тепловоза. Був в моториста і він порадив фішку ЕГР відєднати тому що він може барахлити...Фішку відєднав і вроді не було скачків але завтра рано ще перевірю на холодну ... Тепер гарно чути свист турбіни)) динаміка змінилась в кращу сторону ( троха)
Якщо треба то можу старий регулятор продати....

Darts-Trafik 24.11.2017 10:39

Re: Плавают обороты на холостую
 
blackstalker, Жабка,над педалю зчеплення,може викаблючуватися. Коли обороти плавають,вижати зчеплення-картина змінюється?

Romaha55 24.11.2017 10:45

Re: Плавают обороты на холостую
 
на діагностику нормальну підїхати, а тоді дивитись.. а то так можна всю машину перебрати.. від клапана егр машина не димить і не троїть.. швидше за все це форсунки..

blackstalker 24.11.2017 19:42

Re: Плавают обороты на холостую
 
Форсунки робились і після цього воно почалось+егр чистився..і фільтр мінявся на бош.
Коли щеплення вижимаю то нічого не міняється зама найгірше на світлофорах кадить як дурне. Коли фішку з Егр відєднав то обороти стоять на одному місці і на холодну і на гарячу.При ньому вона скакали інколи.І диму немає коли перегазуєш..

Romaha55 25.11.2017 13:55

Re: Плавают обороты на холостую
 
якщо до ремонту форсунок цього не було напевне щось не дуже добре їх зробили.. а від чистки клапана егр на 1.9 принаймні у мене ніяких змін..

fredi5 25.11.2017 14:22

Re: Плавают обороты на холостую
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 423783)
від клапана егр машина не троїть

может на ХО троить

Romaha55 25.11.2017 14:29

Re: Плавают обороты на холостую
 
а від чого їй троїти??

fredi5 25.11.2017 14:58

Re: Плавают обороты на холостую
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 423861)
а від чого їй троїти??

от ЕГР

Romaha55 25.11.2017 16:05

Re: Плавают обороты на холостую
 
ну не знаю чим він впливає на хх, але на 1.9 чи він працює чи ні ніякої різниці я не бачу

blackstalker 25.11.2017 17:14

Re: Плавают обороты на холостую
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 423857)
якщо до ремонту форсунок цього не було напевне щось не дуже добре їх зробили.. а від чистки клапана егр на 1.9 принаймні у мене ніяких змін..

Після того був на діагностиці то проблем по них небуло все було справне.
Піся зняття фішки ЕГР обороти перестали скакати все процює добре сам не знаю чого..можливо паршиво його почистили

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 423877)
ну не знаю чим він впливає на хх, але на 1.9 чи він працює чи ні ніякої різниці я не бачу

Різниця є в роботі двигуна. без Егр він більш шумний і трішки шустріший.
Це принаймні в мене..Більше чути свис турбіни до 2000 тисяч..
З егр я її чув від 2200

Romaha55 25.11.2017 18:15

Re: Плавают обороты на холостую
 
різниця у роботі є 100% у всіх, я мав на увазі що чи з ним чи без нього у мене двигун не троїть... навіть якщо на заведеному авто зняти а потім одіти фішку то авто не троїть.. при цьому чути як змінюється звук роботи двигуна, але це зв"язано напевне із зміною топливно воздушної суміші, так як при відключеному егр все повітря чисте... просто хочеться взнати чому саме егр може так впливати на роботу двигуна..

blackstalker 25.11.2017 18:41

Re: Плавают обороты на холостую
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 423884)
різниця у роботі є 100% у всіх, я мав на увазі що чи з ним чи без нього у мене двигун не троїть... навіть якщо на заведеному авто зняти а потім одіти фішку то авто не троїть.. при цьому чути як змінюється звук роботи двигуна, але це зв"язано напевне із зміною топливно воздушної суміші, так як при відключеному егр все повітря чисте... просто хочеться взнати чому саме егр може так впливати на роботу двигуна..


сам незнаю...я через це влетів на гарну суму (1700 грн регулятор в закупці а так то 80-90 євриків)
Але в мому випадку саме він винуватий. Може бути що коли його чистили то погано запхали або почистили зле..

blackstalker 25.03.2018 16:25

Re: Плавают обороты на холостую
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 423884)
різниця у роботі є 100% у всіх, я мав на увазі що чи з ним чи без нього у мене двигун не троїть... навіть якщо на заведеному авто зняти а потім одіти фішку то авто не троїть.. при цьому чути як змінюється звук роботи двигуна, але це зв"язано напевне із зміною топливно воздушної суміші, так як при відключеному егр все повітря чисте... просто хочеться взнати чому саме егр може так впливати на роботу двигуна..


Пройшло пару місяців коли я відєднав фішку то обороти ніколи не скакали,недавно почистив сам егр підключив і за 2 хв знову почали скакати обороти і почало троїти чорним димом...Навіть незнаю що то робиться...
Проблеми почались після реставрації форсунок

Василий Ш. 25.03.2018 18:23

Re: Плавают обороты на холостую
 
Єгр має механічну частину і електричну. Відповідно якщо при знятій фішці все ок, то механічна частина працює. А от в електричній підносились контакти, неправильний(невідповідний) опір, який дурить ебу , а ебу в свою чергу ставить в не правильне положення механічну частину. Звідси не правильна пропорція паливної суміші, бідна.. багата... троїть... димить.
Це моя думка, але наведені факти заставляють думати саме так.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:07.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©