Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Відпочинок (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Фольцваген Туарег на бездорожье (https://busovod.ua/showthread.php?t=6524)

Nazar 19.09.2009 22:15

Фольцваген Туарег на бездорожье
 
У темі 5 долучень
Сьогодні чудовий день, повний вражень. Поїхав до знайомого він на гриби запропонував мене відвести, машинка в нього Туарега, ще в житті так не їздив, завіз мене туди де машини не їздять, люди не ходять і звірі не бігають :), підйоми і спуски по 80 градусів з камнями і глиною всякою, болота, і взагалі без доріжжя, машина реально зроблена профісіоналами і не є паркетником. Пару раз сідали в болото я думав все приїхали але ні машинка крутила колесами і потрохи витягувала. Реально ще так не їздив, раз дивлюсь в вікно там обрив і знизу видно верхівки дерев, а машину помало зносить до краю на глині вот тут було взагалі весело. Приїхали на місце, пішли глянули на гриби, знайшли паро штук, вирішили перекусити і випити по 100 грам. Через годинку зустріли знайомих на квадроциклах які вертались до хати з поїздки. Покатався на квадроциклі, і пізніше маршрут назад до хати вже по нічних горах, зразу сила відчутів подвоїлась в двоє, за день адреналіну на весь тиждень отримав. Вот так покатався.

SUVOROV 20.09.2009 08:05

Nazar, Здорово вы там отдыхаете!

kolya_spb 20.09.2009 08:09

Nazar, Красивые места! А где это?

Бусовод 20.09.2009 18:22

Туарег...Это разве внедорожник...!!!! Вот настоящий джипяра!!! http://rutube.ru/tracks/612755.html?...92a7d690432e50 :D (Туарег единственное авто.которое мне нравится у фолькса...)

серж 20.09.2009 20:27

Nazar, молодец, класно отдохнул. Тоже мечтал о джипе, а купил этого красавца.

Nazar 20.09.2009 21:27

У темі 3 долучень
Цитата:

Nazar, Красивые места! А где это?
Це Сколівський район, вглиб в гори.

Вот ще пару свіжих сьогоднішніх фото на затравку. :)
Сьогодні продовжив відпочинок. Зранку в 4 год. підйом і вперед до знайомого гори, на цей раз їздили на Mitsubishi Outlander, спочатку їздив власник, а пізніше після випитих 100 грам, сів я покерувати(так як один був тверезий зі всіх, ще до хати бусом вертатись требуло), правда сильні болота і підйоми не брав(машина не та та і я не привик по такому їздити) але адреналіну відчув файно, за кермом сидіти це не збоку. Машинка сподобалась вела себе чудово і знову насолоджувався коробкою автомат, класна річ.

AlexSlovak 21.09.2009 19:25

Цитата:

Допис від kolya_spb (Допис 44266)
Nazar, Красивые места! А где это?

"Зеленi Карпати зеленi,
високi гори Карпати,
грайте хлопцi коломийку-
будем танцювати!" - это слова из песни, а самые живописные места в Карпатах - по дороге из Яремчи на Рахов и возле Синевирского озера(это моё мнение).

Nazar 21.09.2009 19:33

Цитата:

Допис від AlexSlovak (Допис 44382)
возле Синевирского озера(это моё мнение).

Вот де не був, то не був, а жаль давно туди хотів поїхати.

серж 21.09.2009 19:47

Nazar, там красота. Блин хочеться ........А! А! А!:confused::confused::confused:

Nazar 21.09.2009 19:59

Цитата:

Допис від серж (Допис 44392)
Nazar, там красота. Блин хочеться ........А! А! А!

Я знаю фотки бачив, можливо зїджу якось на вихідних відпочину від сірих буднів.

серж 21.09.2009 21:08

Езжай не пожелешь. Мы когда там были, в кафе на стоянке я попробовал местную грушовку:confused::eek:.Я думал это наливочка, грушки красиво в бутылке плавали,но на поверку оказался первак.Запомнил надолго.
Екскурсовод сказала есть примета-надо молча пройти вокруг озера до деревянных изваяний и дотронуться до них загадав желаниеи оно збудиться. Дерзай.;):D

AlexSlovak 21.09.2009 21:55

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 44398)
Я знаю фотки бачив, можливо зїджу якось на вихідних відпочину від сірих буднів.

Если ехать "якось на вихідних" - мало что увидишь, а если на 3-4 дня - уже можно спланировать маршрут и ехать наслаждаясь живописными уголками попивая при этом свеженабранную (прямо из горы) минеральную воду разного воздействия(пёшь одну-кушать хочется, пёшь другую-наоборот не хочется и т.д.) или домашнее закарпатское вино(если едешь пассажиром) - обо всем сразу и не напишешь.

Nazar 22.09.2009 20:00

Цитата:

Допис від AlexSlovak (Допис 44413)
или домашнее закарпатское вино(если едешь пассажиром) - обо всем сразу и не напишешь.

О а це взагалі окрема тема, в мене багато знайомих з Карпат, я постійно якісь вина замовляю і вони привозять під замовлення.

Цитата:

Допис від серж (Допис 44407)
Екскурсовод сказала есть примета-надо молча пройти вокруг озера до деревянных изваяний и дотронуться до них загадав желаниеи оно збудиться. Дерзай.

А екскурсоводи це кадривеликі, я пару раз в Карпатах слухав, що вони там розказують, сміявся довго і сильно. :)

AlexSlovak 22.09.2009 20:44

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 44438)
О а це взагалі окрема тема, в мене багато знайомих з Карпат,...

Наверняка хотел написать "iз Закарпаття"? А у меня много знакомых (особенно девушек:cool:) из ЛЬвовской области и Львова.

Nazar 22.09.2009 22:02

Цитата:

Допис від AlexSlovak (Допис 44444)
Наверняка хотел написать "iз Закарпаття"?

так.

Цитата:

Допис від AlexSlovak (Допис 44444)
А у меня много знакомых (особенно девушек) из ЛЬвовской области и Львова

І в мене також.:p А ще родина в Петербурзі. :)

ALEXEY 22.09.2009 22:36

Цитата:

Допис від серж (Допис 44407)
Езжай не пожелешь. Мы когда там были, в кафе на стоянке я попробовал местную грушовку:confused::eek:.Я думал это наливочка, грушки красиво в бутылке плавали,но на поверку оказался первак.Запомнил надолго.

грушевка :) помню и я такое, было дело и у меня,я правда сразу не понял почему экскурсовод не советовал пить больше 3-х рюмок,а когда понял было поздно :) ,это случайно не та кафешка там где трембиты на выходе стоят?


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:14.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©