Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Єлектрообладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут (https://busovod.ua/showthread.php?t=20215)

Валентин 100 16.07.2018 18:50

Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Пересел после т5 2010 года в Опель Виваро 2014 года и просто в шоке как же здесь все странно и сложно.

Штатная магнитола выключается при открывании двери (водительской и даже пассажирской). Эту гениальную функцию можно отключить?:maybe:

Ещё магнитола сама отключается через минут 10. Отключить бы и эту функцию.

Ещё обыскал весь интернет в попытках найти инструкцию как настроить часы. Но информации нет...

При включении фар, яркость экрана сильно уменьшается (типо ночной режим). Настроить яркость тоже в настройках нет. А если я днём фары включаю?:dash2:

https://prntscr.com/k755mf

DRB 17.07.2018 07:19

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Та нормально все крім дверей. Уявіть як буде Вас сліпити вночі якщо не буде тухнути. :)

vitos svp 17.07.2018 07:40

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Цитата:

Допис від Валентин 100 (Допис 436338)
Пересел после т5 2010 года в Опель Виваро 2014 года и просто в шоке как же здесь все странно и сложно.

Штатная магнитола выключается при открывании двери (водительской и даже пассажирской). Эту гениальную функцию можно отключить?:maybe:

Ещё магнитола сама отключается через минут 10. Отключить бы и эту функцию.

Ещё обыскал весь интернет в попытках найти инструкцию как настроить часы. Но информации нет...

При включении фар, яркость экрана сильно уменьшается (типо ночной режим). Настроить яркость тоже в настройках нет. А если я днём фары включаю?:dash2:

https://prntscr.com/k755mf

Завжди штатні голови роблять трошки через Ж, а тут ще Ж-хранцузька з віворотом!
Через 10...20 хвилин (можливо час затримки у налаштуваннях є) відключається живлення стронніх споживачив, при не заведенному двигуні. Дуже корисна функція, шо не розрядити АКБ!
Їхай до ОД Рено, нехай оригинальною прогою полазять у налаштуваннях, може шо і виправлять! Звісно не безкоштовно!

Василий Ш. 17.07.2018 08:27

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
При включенні фар налаштування має бути, при наймі в мене є:авто, день, ніч... Виключається через 1год також, не настроюється. І ще є логіка замка.

cruiser 17.07.2018 11:31

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
У меня та же фигня на Мегане - задумка французов для сбережения аккумулятора.

blackstalker 17.07.2018 12:14

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Висновок такий :Китай 2 дін рулить) нічого автоматично не регулюється захотів підкрутив яскравість або скрутив)

vitos svp 17.07.2018 12:19

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Цитата:

Допис від blackstalker (Допис 436390)
Висновок такий :Китай 2 дін рулить) нічого автоматично не регулюється захотів підкрутив яскравість або скрутив)

Ніху-ху він не рулить!
Треба брати нормальну голову від Pioneer, JVC, Kenwood...
І фукціі і якість звуку дійсно відповідні.

blackstalker 17.07.2018 12:42

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 436391)
Ніху-ху він не рулить!
Треба брати нормальну голову від Pioneer, JVC, Kenwood...
І фукціі і якість звуку дійсно відповідні.


Ну хз якщо чесно.... Ту що я взяв там ціна і якість повністю мене влаштовує. Звісно хочеться якусь фірмову взяти і поставити хорошу акустику,але це вже зовсім інші ціни, як для невеликого бюджету і основних функцій таких як відтворення радейка,музики з флешки, блютуз гарнітури і камери заднього ходу китайця за 3000 повністю стає. Хоч він видає тільки по 50 ват на колонки цього достатню щоб трішки "гупало" в машині, Тай звук порівняно з штатними магнітолами кращий принаймні в тій моделі що я взяв. До того в мене сонька оригінальна 1 дін стояла,різниці я не помітив в звучання.
Колонки стоять оригінальні спереду а ззаду jvc від них якість звуку залежить

Darts-Trafik 17.07.2018 13:58

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 436391)
Pioneer, JVC, Kenwood...

Про джівісі і кенвуд не скажу-не знаю,а от піонера,не китайського,вже давно нема!.Тут вже треба дивитись на оріджінал китай і оріджінал-подвал китай,а от як їх відрізнити?!

blackstalker 17.07.2018 15:55

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Цитата:

Допис від Darts-Trafik (Допис 436394)
Про джівісі і кенвуд не скажу-не знаю,а от піонера,не китайського,вже давно нема!.Тут вже треба дивитись на оріджінал китай і оріджінал-подвал китай,а от як їх відрізнити?!


Мабуть ціна. Я коли свою шукав то натрапляв за похожі моделі за 1500-2300 грн. Сумніваюсь що за такі кошти щось можна купити нормальне, Тай навіть якщо в руки взяти її то по вазі чути .
А в теперішній час форуми рулять, купа обговорень є майже буть яких моделей

dmitrich 19.07.2018 21:07

Re: Штатная тупая магнитола выключается при открывании двери и сама тухнет через 10 минут
 
Доброго времени всем! Раз-уж тут за китайские мафуны пошла речь, кто может поделится опытом как прописать кнопки подрулевого в памяти китайца PI-707. Подкинул проводной адаптер. Далее по инструкции к адаптеру - прописать в памяти головы, а на русском инструкций в PI-707 не нарыл. Благодарю всех откликнувшихся.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:37.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©