Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Підвіска,трансмісія,гальма,рульове керування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Троси ручніка (https://busovod.ua/showthread.php?t=21703)

М'арк 18.07.2022 22:12

Троси ручніка
 
У темі 2 долучень
Міняв сьогодні троси ручніка. Процедура , до речі, максимально проста. (Зато ціна тросів Фебі 1000 грн :out:)
Ще раніше помітив, що троси труться об балку. Коли зняв, на них от такі пошкодження , що явно не продовжило їм життя.


На нових зробив такий "калхоз" з якогось старого шланга, думаю, зайвим не буде

Василий Ш. 18.07.2022 22:31

Re: Троси ручніка
 
Вони в тебе не правильно зафіксовані…
В балці має бути типу скоба, а жовтий типу кембрик має бути на місці „колгоспу”

М'арк 18.07.2022 23:42

Re: Троси ручніка
 
Скоба в балці є, на фото видно. Ну, може там ще шось має бути, але в мене не було ...
А жовтий кембрик протреться сильно швидше того шланга.

vitos svp 19.07.2022 12:16

Re: Троси ручніка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 467935)
Міняв сьогодні троси ручніка. Процедура , до речі, максимально проста. (Зато ціна тросів Фебі 1000 грн :out:)
Ще раніше помітив, що троси труться об балку. Коли зняв, на них от такі пошкодження , що явно не продовжило їм життя.


На нових зробив такий "калхоз" з якогось старого шланга, думаю, зайвим не буде

те тертя на працездатність тросів не впливають.
головна проблема то попадання води всередину "кішки", після чого закоксовування і примерзання тросиків, захисні ковпачки на "кішках" невічні.
В мене один закоксувався восени того року, другий в лютому, поміняв буквально за п'ять днів до війни, бо готувався їхати на день народження до дочки 24 лютого у Варшаву, а сина з 21 лютого у відпустку не відпустили з відомих причин.
Брав ті що були в нас на СТО, щось гривен по 200...300. Чи то чеські, чи то польські, чи то турецькі інших просто не було в наявності.
Поки шо проблема відсутня, та я і ручником не користуюсь, все як дід вчив - на передачу І ставлю.:meowth:

sergeyss9 19.07.2022 15:36

Re: Троси ручніка
 
Раніше також ставив бюджетні троси - десь на рік без геморою вистачало . Потім декілька разів влітку приклинило так що аж ковпак підплавився - в результаті повна переборка супортів і оригінальні троси .Вже 2 зими відкатав без проблем , ручником користуюсь постійно ,нічого не клинить і ніякого колгоспу з додатковими пружинами не ліпив.

vitos svp 19.07.2022 15:51

Re: Троси ручніка
 
З оригинального, там лише наклейка з написом Renault. А по факту порядочний виробник і скоріш за все навіть не з Європи.

М'арк 19.07.2022 18:57

Re: Троси ручніка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 467941)
те тертя на працездатність тросів не впливають.

Впливає. На фото видно, що зовнішній пластиковий кожух протерся повністю , аж сама "пружина" вже підтерлась. А, відтак, тудою досить вільно в трос потрапляє та ж вода + пил і сильно прискорює заклинювання. Хоча, особисто на моїх той пластик вже й так полопався, вони й підклинюють вже півтора року (власне, від моменту покупки машини :nasmeshka:)


Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 467943)
З оригинального, там лише наклейка з написом Renault

Понятно, що завод Рено троси не робить, як і більшість компонентів машини. Мені пропонували польські по 270 грн/шт, але сам продавець не сильно рекомендував. Ці Фебі зовні один в один як оригінал. ХЗ, побачимо, якщо поживемо...

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 467942)
ніякого колгоспу з додатковими пружинами не ліпив.

Ще взимку, не маючи бажання міняти троси, поставив як додаткові ще одну пару оригінальних пружин, тільки "навиворіт" . На пів року допомогло. Зараз, після заміни, я ті пружини так і лишив там, ніякого негативного ефекту від них не бачу.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:48.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©