Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Двигун та паливне обладнання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=90)
-   -   Давайте беречь топливную (https://busovod.ua/showthread.php?t=12731)

vectra20 13.01.2019 10:55

Re: Давайте беречь топливную
 
тіко горить поразному
соляра
і бенз

Sustanon_250 13.01.2019 15:51

Re: Давайте беречь топливную
 
Вроді вияснив. Коли заводив машину, то грушка зжималась. Не могло витягнути соляру, по пробував продукти компресором в бак, там щось булькнуло і грушка запрацювала. Солярка по трубці пішла нормально і грушка стала в норму. Качав на ходу все гуд. Розжимається. Виходить десь або в Баку забитий вхід був, а а грушці щось з клапаном.

Sustanon_250 13.01.2019 17:56

Re: Давайте беречь топливную
 
У темі 2 долучень
Доречі, про пальне. Десь 3 дні тому міняв масло і всі фільтра. Коли витягнув паливний то він був весь в от такій жижі. Проїхав на ньому 10 тиківзапоавка лише шелл.

Bircha 13.01.2019 20:03

Re: Давайте беречь топливную
 
Sustanon_250, я только АНП лью нету никакого жира и не замерзал ни разу

Беза 13.01.2019 20:53

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 444585)
Або перепутали з бензиною.

когда моему товарищу залили бенз в убацанный транзит, то он сказал, что что-то не так, я понял когда на скорости в 200 км/ч машина продолжала разгоняться.

Sustanon_250 09.02.2019 17:17

Re: Давайте беречь топливную
 
У темі 2 долучень
Всім привіт. Трохи давно не заходив. От вирішив поділитись продовженням історії. На наступний день, авто знов зупинилося грушка зжалась і все пальне з Баку не поступає. Продувка компрессором не допомогла. Потягну в на сервіс. Зняли бак почистили, перецідили соляру, бо в Баку було десь 70л. Шкода стільки виливати. Ось що знайшли в прийомнику. Не знаю чи воно там було давно і зараз роз'їло, чи це шелл солярка така. Але всі мої знайомі їздять на цій солярі і кажуть, що сама краща в місті.

Доречі, після цієї процедури я не можу нормально заправитись. Дуже пінится і вибиває пістолет. Треба почучуть заливати. Останній раз 50 л. Заливали хв. 20. Заправщик сплювався поки заправляв. Треба буде знов до них їхати. Бо і датчик якось дивно показує. Щось був останні 2 дні підвис на позначці 4. А сьогодні, зупинився під наклоном на лівий бік, показник впав відразу на 1. Цілий день так їздив, поки що 1 тримається. Хоча після останньої заправки в 50л. По компу спалив лише 30.

Viktor47 05.02.2021 15:59

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 446056)
Всім привіт. Трохи давно не заходив. От вирішив поділитись продовженням історії. На наступний день, авто знов зупинилося грушка зжалась і все пальне з Баку не поступає. Продувка компрессором не допомогла. Потягну в на сервіс. Зняли бак почистили, перецідили соляру, бо в Баку було десь 70л. Шкода стільки виливати. Ось що знайшли в прийомнику. Не знаю чи воно там було давно і зараз роз'їло, чи це шелл солярка така. Але всі мої знайомі їздять на цій солярі і кажуть, що сама краща в місті.

Доречі, після цієї процедури я не можу нормально заправитись. Дуже пінится і вибиває пістолет. Треба почучуть заливати. Останній раз 50 л. Заливали хв. 20. Заправщик сплювався поки заправляв. Треба буде знов до них їхати. Бо і датчик якось дивно показує. Щось був останні 2 дні підвис на позначці 4. А сьогодні, зупинився під наклоном на лівий бік, показник впав відразу на 1. Цілий день так їздив, поки що 1 тримається. Хоча після останньої заправки в 50л. По компу спалив лише 30.

наче такі само симптоми як і у Вас. треба з бака починати? і як потім, все було нормально?

Крымгид 13.06.2021 16:04

Re: Давайте беречь топливную
 
Маю клопіт.
Не заводиться.
Без будь яких попередніх перебоїв чи щось таке. Взагалі ніколи не було перебоїв - хоч би й місяць взимку стояла.

Дим відсутній.
Жабка м'яка, стає твердою після двух-трьох натискань. Покрутив стартером - знову м'яка.
Який алгорітм подальших дій? (у селі :))

Після останньої заправки проїхав більше 100.

Sustanon_250 06.11.2021 12:28

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від Viktor47 (Допис 462708)
наче такі само симптоми як і у Вас. треба з бака починати? і як потім, все було нормально?

Якщо грушка сама зжимається при роботі двигуна то точно бак чистити і приймач .

Piric 06.11.2021 17:47

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від Sustanon_250 (Допис 465967)
Якщо грушка сама зжимається при роботі двигуна то точно бак чистити і приймач .

Ні . Ще може забитись сіточка в самій груші , на вході !

Tal_Rasch 28.01.2022 13:23

Re: Давайте беречь топливную
 
Всім привіт! трафік 2,5 2006року.
Машина почала довго заводитися, раньше пару оборотів стартера, а зараз так якби завоздушена. Що замітив, перед заводкою підкачую грушою(таке враження що корпус фільтра взагалі пустий, багато качків треба зробити) коли підкачаю то заводиться нормально. Я так розумію - це в мене згорів насос той що в баку знаходиться? Сьогодні пробував зняти патрубок вхід в фільтр, завів а з патрубка не тече соляра на заведеній(пропрацювала секунд 10-15 і заглохла). Хто підкаже на зажиганні\заведеній машині з патрубка там де груша має текти соляра? просто я чую як моторчик жужить перед заводкою.

vitos svp 28.01.2022 14:08

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від Tal_Rasch (Допис 467318)
Всім привіт! трафік 2,5 2006року.
Машина почала довго заводитися, раньше пару оборотів стартера, а зараз так якби завоздушена. Що замітив, перед заводкою підкачую грушою(таке враження що корпус фільтра взагалі пустий, багато качків треба зробити) коли підкачаю то заводиться нормально. Я так розумію - це в мене згорів насос той що в баку знаходиться? Сьогодні пробував зняти патрубок вхід в фільтр, завів а з патрубка не тече соляра на заведеній(пропрацювала секунд 10-15 і заглохла). Хто підкаже на зажиганні\заведеній машині з патрубка там де груша має текти соляра? просто я чую як моторчик жужить перед заводкою.

там або насос в баку, або груша біля фільтра
Схоже зворотній клапан на груші не тримаю, тому і накачати не можеш.
Шукай нову грушу, може з лодочних моторів підійде, якщо рідна дорогою виявиться.
То не паливний насос жжжж!

Tal_Rasch 28.01.2022 16:37

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 467319)
там або насос в баку, або груша біля фільтра
Схоже зворотній клапан на груші не тримаю, тому і накачати не можеш.
Шукай нову грушу, може з лодочних моторів підійде, якщо рідна дорогою виявиться.
То не паливний насос жжжж!

завтра зніму грушу і подивлюсь що з нею. А яка тоді задача насоса того що в стакані бака знаходиться? тягнути обратку, чи качати на вхід в фільтр я не розумію, можливо є якийсь клапан обратки який вже не тримає?
І ще одне, один раз мені на високих оборотах засвітився чек, сервіс і помилка двигуна, но при цьому мотор на ходу не заглох, діагностика показала неправильний тиск палива в системі(жаль не записав код помилки) після того такої помилки не було ніразу.

sergeyss9 28.01.2022 16:49

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від Tal_Rasch (Допис 467322)
завтра зніму грушу і подивлюсь що з нею. А яка тоді задача насоса того що в стакані бака знаходиться? тягнути обратку, чи качати на вхід в фільтр я не розумію, можливо є якийсь клапан обратки який вже не тримає?

Насос ставиться на подачу палива .:meowth:За звичай якщо стоїть фабрична груша то насоса в баку нема .Там на виході з форсунок стоїть підпорний клапан обратки .

Помилки треба записувати , а ще краще фоткати , а не терти бездумно все підряд .При таких проблемах в першу чергу треба дивитись корекцію по форсунках і тиск в паливній рампі .

vitos svp 28.01.2022 17:26

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від Tal_Rasch (Допис 467322)
завтра зніму грушу і подивлюсь що з нею. А яка тоді задача насоса того що в стакані бака знаходиться? тягнути обратку, чи качати на вхід в фільтр я не розумію, можливо є якийсь клапан обратки який вже не тримає?
І ще одне, один раз мені на високих оборотах засвітився чек, сервіс і помилка двигуна, но при цьому мотор на ходу не заглох, діагностика показала неправильний тиск палива в системі(жаль не записав код помилки) після того такої помилки не було ніразу.

Уважно читай як я написав!
Насоси в баках на бензинових авто стоять, і його вистачає для тиску в паливній!
На 1,9 d якись період був в баку, потім поміняли ПНВТ і підкачивающий став з ним моноблоком.

Postdove 28.01.2022 21:18

Re: Давайте беречь топливную
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 467324)
На 1,9 d якись період був в баку, потім поміняли ПНВТ і підкачивающий став з ним моноблоком.


Ти плутаєш різні види насосів. Основний підкачуючий в ПНВТ на1,9 завжди був і є.

В баку стоїть підкачуючий, який перед запуском качає 10 секунд. Замість нього пізніше поставили грушу. Тобто і груша, і підкачуючий в баку це допоміжні насоси, наприклад при заміні фільтра, і інших моментах, коли треба розвоздушити систему.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:48.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©