Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Домашні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=72)
-   -   котел Candle Time 35 (https://busovod.ua/showthread.php?t=20490)

wasya 10.01.2019 22:33

котел Candle Time 35
 
У темі 6 долучень
Привіт усім!..не ради реклами,а в звязку з цінами на газ,вирішив поділитись своїм досвідом в "боротьбі з цим злом":)..можливо кому пригодиться у виборі котла,або хто має такий і підскаже щось,так як досвід не великий ще у користуванні..
..вообщем опалював попередній сезон трохи газом(Вісман 30),а у вихідні,коли вдома дровами(КЧМ 6-ти секційний з автоматикою)..дровяний горів 3-5 год.,при цьому спалював 3 будів.тачки дров за 12-14 год..
цього літа продав КЧМ,і вирішив купити щось сучасніше,з більшим КПД..довго шукав,читав..перш за все цікавив обєм топки,щоб збільшити час горіння..знайшов у Львові оптимальний варіант спільно польське-укр.виробництво..їхав вже брати,на фірмі випадково був знайомий,і відговорив від цього котла,запрпонував Candle Time 35..ціна,як для мене зашкалювала 28500грн:dash2:
...але купив..результат:опалюю ним з 17 листопада,ще не використав ні одного м.куб газу..горить до 2 суток при т-рі 0-5,тепер при т-рі -10-15 1,5 сутки..одна закладка рівно 2 тачки дров,зважив 100кг..на закладку і розпал іде 15-20 хв,натиснув кнопку на програматорі..і на 2 сутки закриваю котельню і не дивлюсь до нього..в будинку +22..пепел викидую 1-2 рази в місяць...дрова сухі бук,дуб...вобщем,поки що,одне задоволення ним опалювати порівняно з традиційним ТТ котлом..і економія дров в декілька раз..дуже задоволений ним,і не жалію ні однієї потраченої гривні на нього..хоча перед цим начитався різних відгуків,і не розглядав як варіант..обвязку робив сам, "без наворотів"..подача-звортка,і між ними механічний трьохходовий кран,для підтримання т-ри звортки 50-55гр,щоб не "плакав"..

kruk 11.01.2019 08:38

Re: котел Candle Time 35
 
Серьёзный аппарат. Греет напрямую батареи ? За сколько трёхходовой куплял ? Теперь безперебойник, в принципе ,бесполезен

wasya 11.01.2019 09:41

Re: котел Candle Time 35
 
да,греет напрямую..поставил в паралель с газовым,но без автоматики переключения,вручную переключаю если надо..треходовой покупал за 600грн...безперебойник остался от прошлого котла,так на всякий случай..ради эксперемента,отключал питание сети,держит 3 часа на автомобильн. акум.б/у..потом обесточил полностью котел(насос) на 3 часа,не закипел..т-ра поднялась за 3 часа, с 60 гр. до 71 гр...затухает при пропаже електричества в сети..и это радует,а то всегда боялся прошлый котел, на ночь оставлять или без присмотра,когда на работу уходил..

vitos svp 11.01.2019 13:00

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 444383)
...
ще не використав ні одного м.куб газу..горить до 2 суток при т-рі 0-5,тепер при т-рі -10-15 1,5 сутки..одна закладка рівно 2 тачки дров,зважив 100кг..на закладку і розпал іде 15-20 хв,натиснув кнопку на програматорі..і на 2 сутки закриваю котельню і не дивлюсь до нього..в будинку +22..пепел викидую 1-2 рази в місяць...дрова сухі бук,дуб...вобщем,поки що,одне задоволення ним опалювати порівняно з традиційним
...

На вас лісу в Україні не вистачить!!!:oh:
Був в Карпатах і бачив якими буковими потиками опалюються!:shock:
З них можно було Скрипок наробити і в Ізраіль продати, на зароблені гроші газ придбати. Якщо Карпатськи Скрипки з буку чи дуба, будуть важкуваті і незручно на них буде Хаванагілу :ga:, то паркета настрогати і його продати.

wasya 11.01.2019 14:50

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 444428)
На вас лісу в Україні не вистачить

там любе паливо можна спалювати,брикети,тирсу,щепу...але декілька років підряд купляв по 2 машини в сезон дрова,а палив в основному газом,була субсидія..от і назбиралось трохи..а ліс,дійсно, по звірячому у нас вирізають..одне наше підприємство спалює тільки за день 2-3 машини,а їх десятки по місту..купляєм в лісгоспі офіційно по 900грн./м.куб..,і вигідніше як газом.

vitos svp 11.01.2019 14:58

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 444431)
там любе паливо можна спалювати,брикети,тирсу,щепу...але декілька років підряд купляв по 2 машини в сезон дрова,а палив в основному газом,була субсидія..от і назбиралось трохи..а ліс,дійсно, по звірячому у нас вирізають..одне наше підприємство спалює тільки за день 2-3 машини,а їх десятки по місту..купляєм в лісгоспі офіційно по 900грн./м.куб..,і вигідніше як газом.

А лісгоспи дерева саджають, чи ттільки вирізають?
З нього треба щось виготовляти, а не спалювати! Відходи виробництва можно і спалити!

Дешевше, бо податкі в тій ціні відсутні, на відміну від інших енергоносіїв!

wasya 11.01.2019 15:19

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 444432)
А лісгоспи дерева саджають, чи ттільки вирізають?

то я вже не знаю:maybe:

Беза 11.01.2019 17:01

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 444383)
.горить до 2 суток при т-рі 0-5,тепер при т-рі -10-15 1,5 сутки..одна закладка рівно 2 тачки дров,зважив 100кг..на закладку

Ну а минусы есть?

Tkach73 11.01.2019 17:15

Re: котел Candle Time 35
 
У соседа такой котёл стоял,поменял его на пеллетный. Сказал,что он жрал очень много дров, экономически невыгодно его держать. Сейчас продаёт его, вроде за 16 или 18 тысяч гривен.

Беза 11.01.2019 17:17

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від Tkach73 (Допис 444441)
Сказал,что он жрал очень много дров, экономически невыгодно его держать.

тоже слышал такую информацию

Romaha55 11.01.2019 19:41

Re: котел Candle Time 35
 
давайте подивимось... середня густина букових дров 700 кг/м.куб. дві тачки по вазі, що вказали -100кг на 1.5 сутки тобто на місяць 30/1.5=20 загрузок по 100кг =2000кг дров тобто десь 3 куба за місяць. у нас куб дров не різаних і не колотих офіційно у лісгоспі 600грн. плюс їх порізати поколоти поскладати, навіть якщо це робити самому то ще 100 грн за куб треба докинути.. маємо 3*700=2100гривень за місяць.. так, що кожен для себе визначає..

Беза 11.01.2019 19:50

Re: котел Candle Time 35
 
Для меня интерес в закладке на 1,5-2 суток, против моих 2-3 закладок в сутки, но тут возникает другой вопрос, при определенных моментах после прогорания дров можно не топить часов 5-8, а котел горит дрова улетают.

vectra20 11.01.2019 22:43

Re: котел Candle Time 35
 
само экеномично - это тирить.....
хоть дрова, хоть электро, хоть газ

шары нету в любом случаэ

есть разница....например дрова\газ....електро\газ.... и т.д....
и тут каждый сам сходит с ума, как ему кажется лучше.

для справки - на Доминикане...круглый год лето....родина Боба Марли...и рома...

wasya 12.01.2019 13:35

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 444440)
Ну а минусы есть?
__________________

из минусов..думаю,сырые дрова гореть не будут хорошо..а может вообще не будут,так как горение идет сверху,и подсушки во время горения нет снизу,как в класических котлах..и еще один минус,не возможность докладывать дрова во время горения,тоесть горение может закончится в неудобное для вас время..хотя это все ерунда полная,по сравнению с тем что 1,5-2 сутки вообще не бегааешь в котельню,не смотриш за ним,и пепел раз в месяц выгребаешь(10 мин.работы)..в комплект входит специальное приспособление для уборки пепла.
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 444450)
маємо 3*700=2100гривень за місяць..

а 500м.куб газа= більше 4 тис.
Цитата:

Допис від Tkach73 (Допис 444441)
Сказал,что он жрал очень много дров

класичний в мене "жрав" 3 тачки на 12-14 год. роботи...цей 2 тачки на 36-48 год...є різниця?..не кажучи вже про комфорт.
Цитата:

Допис від Tkach73 (Допис 444441)
поменял его на пеллетный

вартість пелетного в рази..вартість і якість пелет?..сам думав про такий,бачив його в роботі..але початкова ціна відразу "вбиває" весь задум і економію..та і в разі поломки пелетного пальника,дороге задоволення

Добавлено через 5 часов 30 минут
Цитата:

Допис від Беза (Допис 444453)
при определенных моментах после прогорания дров можно не топить часов 5-8, а котел горит дрова улетают.

так и я так делаю..после прогорания всей закладки,сразу не закидываю новую..только через 4-5 часов,иногда дольше..есть 2 причины..во первых,дом прогрелся и можно спокойно это время не палить,замечал что т-ра за 4-5 часов падает всего на 1-2гр. в доме..и основная причина,по котрой сразу не закидываю,там на дне еще много остается разжаренных углей,а т -ра теплоносителя при этом всего 25гр.,вот и думаю чтоб снизу случайно не загорелась закладка от них..хотя не должна,по идее,там нет доступа воздуха:maybe:..но в инструкции,четко написано,что запрещается хранение дров в котле..наверно,по этой причине..но когда пепел убрать,тогда это простая бочка получается,и можно хранить,думаю..но убираю 2 раза в месяц,и то так от нечего делать..

Добавлено через 20 часов 6 минут
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 444475)
само экеномично - это тирить.....

красти-гріх,у кого небудь,чи держави,чи приватній структурі..в свій час,був на курсах по теплотехніці,фірми Данфос..так там один розумний дядько-професор,казав: утепліть ідеально будинок,і я його нагрію вам свічкою..тобто ,щоб економити,кошти потрібно вкладати в утеплення будинку(квартири),а не потужність котла(кВт)

Bircha 13.01.2019 20:17

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 444479)
вартість пелетного в рази..вартість і якість пелет?..сам думав про такий,бачив його в роботі..але початкова ціна відразу "вбиває" весь задум і економію..та і в разі поломки пелетного пальника,дороге задоволення

Пелетная горелка на котел в разы дешевле

Добавлено через 57 секунд
Цитата:

Допис від wasya (Допис 444479)
професор,казав: утепліть ідеально будинок,і я його нагрію вам свічкою

А тут конешно правда но тогда мне нужно снести дом и построить новый :ah:

wasya 13.01.2019 21:07

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від Bircha (Допис 444628)
Пелетная горелка на котел в разы дешевле

возможно подешевела немного,не знаю,не интересовался..но в прошлом году мне с какой то фирмы пришли c предложением поставить пелетные горелки на наши котлы..назвали цену..дорого,подумал,тогда..начал,типа торговаться..а это цена еще в евро оказалась...а я в гривнях торговался:maybe2: + еще надо бункер со шнеком,автоматика..не так все дешево,если посчитать..да и сам котел футеровать надо(камеру сгорания)

Bircha 13.01.2019 22:34

Re: котел Candle Time 35
 
wasya, Ну про шнековую то конешно дорого есть варианты по проще Тыць

wasya 14.01.2019 00:01

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від Bircha (Допис 444651)
есть варианты по проще

так там сама горелка..бункер,понял отдельно,еще столько стоит..поджиг вручную,наверно..а автоматика,дозировка пелет?..какой то "недоделанный" пелетник получается..отсюда и цена...не знаю,не видел принцып его работы,и судить не могу,но чисто теоретически,думаю,пелеты будут застрягать при выъходе с бункера,особенно в конце,давление малое..а в начале сыпатся сколько попало..автоматика со шнеком,подает их столько,сколько надо для поддержания мощности в определенный момент,а тут не понятно,чем это регулируется..

СкИВ 17.01.2019 08:25

Re: котел Candle Time 35
 
Цитата:

Допис від Tkach73 (Допис 444441)
У соседа такой котёл стоял,поменял его на пеллетный. Сказал,что он жрал очень много дров, экономически невыгодно его держать. Сейчас продаёт его, вроде за 16 или 18 тысяч гривен.

в каком городе и какая модель?

Bircha 17.01.2019 09:17

Re: котел Candle Time 35
 
Игорь помоему аналог этого котла Стропува, делают в днепре


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:21.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©