Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Відпочинок (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Короновирус. Новая болячка (https://busovod.ua/showthread.php?t=21062)

вите4ек 23.04.2020 13:57

Короновирус. Новая болячка
 
Давайте поговорим про эту заразу, кто что думает.

nekolay 23.04.2020 15:24

Re: Короновирус. Новая болячка
 
особисто моя думка. великі дяді грають свою гру. а ми стали заложниками. Білл гейтс говорив про коронавірус ще років 6-8 назад. звідки і про що він знав. і те що зараз відбувається. ну ніяк не пандемія або епідемія. 2млн хворих в світі це скільки в процентному відношенні від 7 млрд. те що ми бачимо з ЗМІ не є правда. і комусь вигідно залякати людей. для чого побачим пізніше. В Україні 200 померлих. і це привід щоб 35 млн тримати 2 місяці на карантині????

Freedom 23.04.2020 15:33

Re: Короновирус. Новая болячка
 
епідемія починається тоді коли захворіли 5 % населення. якщо не помиляюсь.... тут явно йдуть замути на горі і то досить на високому рівні.... майже всі країни (за африку не скажу) на карантині .... оце так солідарність.... світ раптово змінився і ми тільки можем догадуватись яким він ще може стати,.... думаю буде вакцина і не проста з певними добавками,.... і то обовязкову зроблять,.... доречі Біл Гейтс ярий фанат вакцин і прививок,... особливо як метод зменшення кількості населення. він сам проце на одній конференції сказав.... на 15-20 % має зменшитись завдяки вакцинації (вся) парадокс но так і сказав.... но це не основна мета цього шухера, тут багато ходовка і комбінації дій, які тяжко зрозуміти на перший погляд,... + законів можуть прийняти такі що нам і на думку не приходили і це не тільки в нас, так всюди

Шкодник 23.04.2020 19:38

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Як на мене краще так чим як в Італіі
Наша моз скінчится дюже швидко, та трупи будуть не рефрижираторами а вагонами складати
Чекаем вакціну та бережем себе та рідних

vitos svp 23.04.2020 19:38

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Що ви не розумієте!!!
З людей таким чином дрессерують отару слухняних вівець!
Щоб не бекали без команди і бігли гуртом туди, куди сказано не задаючи питання! Хоч на стрижку, хоч на бійню!

Як треба керувати стадом, показали на виборах у 2019 році!

PavelV 23.04.2020 19:53

Re: Короновирус. Новая болячка
 
В мене сестра працює в лікарні вірусологом-імунологом.
Коротко кажучи, це не на пустому місці.
З половина людей може тим вірусом перехворіти і навіть не помітити, але з якимись супутніми хворобами чи ослаблений організм не впорається.
І так, цей сраний вірус відомий давно, але віруси як і все живе еволюціонує, і від того штаму (виду) який розлетівся зараз покищо ліків немає. Ніяких. Взагалі.

mehanik 23.04.2020 19:54

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458405)
Як треба керувати стадом, показали на виборах у 2019 році!

:yes3::yes3:

savages 23.04.2020 19:58

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Уменьшение количества народонаселения до мизера , в первую очередь вирус косит пожилых и больных любого возраста.
Точный подсчет кто есть и что умеет, определение статуса единицы.Определение послушания единицы.Вакцинация - чип для отслеживания и воздействия на организм,кто не имеет чипа - не имеет ничего.Кроме того вакцина не лечит от короны - вакцина выхолащивает мужское население - регуляция популяции. Отказ от любых денег кроме безнала , непослушание - перекроют финансы моментально .5Г , воздействия на организм, вплоть до воздействия на полевом уровне .
Цель - создания управляемого и регулируемого трудконцлага....золотой ярд в действии...

Для того чтобы не было лишнего и ненужного возмущения - перекрывают воздух сейчас , остановка экономик и производства, загоняют в долги , паника и истерия в массах по поводу короны,сми в помощь(опробовано на майдане). Закрытие рынков , всех гонят в сторону больших магазов- Метро и Эпик , Ашан....(собственность больших корпораций) отьем на законодательном уровне земли, воды и вероятно воздуха с невозможностью отыграть назад.Вероятно ожидаем запрета на выращивание продуктов на земле и запрет набирать воду в водоемах - за все придется платить ... за каждый вздох.

вите4ек 23.04.2020 20:17

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Вот и у меня такая мысля, что мы на пороге какого то обезличивания, люди нужны только в виде здоровых роботов послушных, потребителей и исполнителей команд какой то высшей касты.

Freedom 23.04.2020 20:19

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від savages (Допис 458408)
Уменьшение количества народонаселения до мизера , в первую очередь вирус косит пожилых и больных любого возраста.
Точный подсчет кто есть и что умеет, определение статуса единицы.Определение послушания единицы.Вакцинация - чип для отслеживания и воздействия на организм,кто не имеет чипа - не имеет ничего.Кроме того вакцина не лечит от короны - вакцина выхолащивает мужское население - регуляция популяции. Отказ от любых денег кроме безнала , непослушание - перекроют финансы моментально .5Г , воздействия на организм, вплоть до воздействия на полевом уровне .
Цель - создания управляемого и регулируемого трудконцлага....золотой ярд в действии...

Для того чтобы не было лишнего и ненужного возмущения - перекрывают воздух сейчас , остановка экономик и производства, загоняют в долги , паника и истерия в массах по поводу короны,сми в помощь(опробовано на майдане). Закрытие рынков , всех гонят в сторону больших магазов- Метро и Эпик , Ашан....(собственность больших корпораций) отьем на законодательном уровне земли, воды и вероятно воздуха с невозможностью отыграть назад.Вероятно ожидаем запрета на выращивание продуктов на земле и запрет набирать воду в водоемах - за все придется платить ... за каждый вздох.

думаю перше буде масова вакцинація,.... глянуть як піпел реагує,.... а потім чіп.... ну точно як скотам... все йде до безготівкових розрахунків і це давно мосується. ну а на світовому рівні, до одного світового уряду і правителя або точніше як давно вже навязується і пропагується .... новий світовий порядок.... це буде цифровий порядок... точно як в Євангелії кн. Обявлення 13: 16-18 " И он сделает то, что всем, малым и великим, богатым и нищим, свободным и рабам, положено будет начертание на правую руку их или на чело их, и что никому нельзя будет ни покупать, ни продавать, кроме того, кто имеет это начертание, или имя зверя, или число имени его. Здесь мудрость. Кто имеет ум, тот сочти число зверя, ибо это число человеческое; число его шестьсот шестьдесят шесть"... але це моя думка і багато можуть не погодитись ваше право....

вите4ек 23.04.2020 20:33

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Если делать по законам библии то все равно нас еще долго будут нагибать но воля бога исполнится . А если по своему характеру то пора напрягатся , и быть готовым дать отпор этому безобразию.

vitos svp 23.04.2020 20:38

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від PavelV (Допис 458406)
В мене сестра працює в лікарні вірусологом-імунологом.
Коротко кажучи, це не на пустому місці.
З половина людей може тим вірусом перехворіти і навіть не помітити, але з якимись супутніми хворобами чи ослаблений організм не впорається.
І так, цей сраний вірус відомий давно, але віруси як і все живе еволюціонує, і від того штаму (виду) який розлетівся зараз покищо ліків немає. Ніяких. Взагалі.

Звісно, що не на пустому місці! Віруси, були, є, і надалі будуть! Мутують вони теж постійно!
Схоже, що за грудень-березень більша частина населення України перехворіла/переходила на ногах той вірус!:meowth:

вите4ек 23.04.2020 20:43

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Я в начале февраля с дочкой лежал с температурой под 40 даже два раза скорую ребенку вызывал, жена была в командировке, сын не болел хоть и в одной квартире , в справке было написанно ОРЗ.

Romaha55 23.04.2020 21:20

Re: Короновирус. Новая болячка
 
нам би скоріше дочекатись не вакцини, а тестів для визначення чи дійсно ми перехворіли (визначення певних антитіл). От тоді можна буде сказати, що ми перехворіли уже, і пора всім до праці.. а то загнали людей по хатах, а жити за що не сказали...

sergeyss9 23.04.2020 22:50

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від вите4ек (Допис 458415)
Я в начале февраля с дочкой лежал с температурой под 40 даже два раза скорую ребенку вызывал, жена была в командировке, сын не болел хоть и в одной квартире , в справке было написанно ОРЗ.

От в тому то і біда шо х.з чим ми боліїм .Ставлять на нас досліди .Медицина наша взагалі в зародковому стані .Недай бог в нас такого як в європі - виздихаїм кбісу.

Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 458416)
а то загнали людей по хатах, а жити за що не сказали...

Так вони ж ломбарди повідкривали - все для людей ! Захтів купити хліба - здав скат з виварки ,захтів масла - здав ще один :dash2:

nekolay 23.04.2020 23:12

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 458404)
Як на мене краще так чим як в Італіі
Наша моз скінчится дюже швидко, та трупи будуть не рефрижираторами а вагонами складати
Чекаем вакціну та бережем себе та рідних

https://www.youtube.com/watch?v=mEYzM9czeAk

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 458404)
Як на мене краще так чим як в Італіі
Наша моз скінчится дюже швидко, та трупи будуть не рефрижираторами а вагонами складати
Чекаем вакціну та бережем себе та рідних

https://www.youtube.com/watch?vhttps...GQ=mEYzM9czeAk
якось віриться що це правда.
тим більш що в Італії родичі і не одні. говорять приблизно те саме.

Шкодник 24.04.2020 07:25

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від nekolay (Допис 458419)
https://www.youtube.com/watch?v=mEYzM9czeAk

Добавлено через 1 минуту

https://www.youtube.com/watch?vhttps...GQ=mEYzM9czeAk
якось віриться що це правда.
тим більш що в Італії родичі і не одні. говорять приблизно те саме.

Кожен вірить в що хоче

Чижик 24.04.2020 07:48

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 458404)
Як на мене краще так чим як в Італіі
Наша моз скінчится дюже швидко, та трупи будуть не рефрижираторами а вагонами складати
Чекаем вакціну та бережем себе та рідних

А ти був там в Італії?


Люди, повикидайте ті телевізори...

vitos svp 24.04.2020 08:45

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 458421)
Кожен вірить в що хоче

Голосував за нинішнього препіздента?

Gena-street 24.04.2020 08:52

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Якби оті всі ваші страшилки були метою верхівок, то гайки тільки б закручували, але в багатьох країнах вже почали послаблювати каратинні вимоги. Щодо керування отарою, так це завжди і всюди було мрією уряду. До речі сьогодні четвер, от і послухаємо що нам сьогодні скажуть - в Польщі по четвергах виступає прем'єр Моравецький і озвучує наступні дії і подальший курс країни в зв'язку з карантином.

vitos svp 24.04.2020 09:27

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 458424)
Якби оті всі ваші страшилки були метою верхівок, то гайки тільки б закручували, але в багатьох країнах вже почали послаблювати каратинні вимоги. Щодо керування отарою, так це завжди і всюди було мрією уряду. До речі сьогодні четвер, от і послухаємо що нам сьогодні скажуть - в Польщі по четвергах виступає прем'єр Моравецький і озвучує наступні дії і подальший курс країни в зв'язку з карантином.

Ти ж в армії служив!
Періодично проводяться навчання на випадок війни чи масових заворушень!
От і зараз проводяться світові навчання з Цивільної оборони і спецрежиму!

Gena-street 24.04.2020 10:27

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Весь світ разом ніколи не домовиться.

Romaha55 24.04.2020 13:17

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 458422)
А ти був там в Італії?


Люди, повикидайте ті телевізори...

У мене мама там... не весело коли цілий день попри вікна труни возять... Друг в США, також каже що такого навіть не уявляв..

Чижик 24.04.2020 13:43

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 458430)
У мене мама там... не весело коли цілий день попри вікна труни возять... Друг в США, також каже що такого навіть не уявляв..

І в мене Мама там. І працювала в родині лікарів.
І я по Європі катався. І з людьми спілкувався.
І повір, обстановка не така, як наше ЗМІ малює.

Шкодник 24.04.2020 18:36

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 458422)
А ти був там в Італії?


Люди, повикидайте ті телевізори...

Невключаю телек
Інтернет теж повикидати?

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458423)
Голосував за нинішнього препіздента?

Це до чого тут?
Зайди в політічку, там все зрозуміло хто за кого..

mehanik 24.04.2020 19:07

Re: Короновирус. Новая болячка
 
О! Ще одна тема де можна пересратись:oh::tomato:

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 458431)
І в мене Мама там. І працювала в родині лікарів.
І я по Європі катався. І з людьми спілкувався.
І повір, обстановка не така, як наше ЗМІ малює.

А чого 2 тижні вдома сидів?:nasmeshka:

Добавлено через 13 минут
Ми усі помремо, хтось раніше, хтось пізіше, Хтось від віруса, хтось в аварії, хтось по дурісті, хтось від болячки, а хтось і на передку, в окопах, щоби ми тут могли пізд... іти ні про що.

Bober 24.04.2020 19:30

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Краще пєрєбдєть чим не добдєть ,Сидітьвдома !:beach:

nekolay 24.04.2020 20:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Bober (Допис 458441)
,Сидітьвдома !:beach:

в дома можна і посидіти. тільки ніхто це сидіння не оплачує. а їсти хочеться кожен день.:maybe:

Bober 24.04.2020 21:20

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від nekolay (Допис 458442)
в дома можна і посидіти. тільки ніхто це сидіння не оплачує. а їсти хочеться кожен день.:maybe:

Розумію,але життя це найцініше що ми маємо,бережімо його ,воно у нас одне:yes3: !

vitos svp 24.04.2020 21:41

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 458435)
...
Це до чого тут?
Зайди в політічку, там все зрозуміло хто за кого..

До того що, ті хто голосував за порадою телевізора', зараз істерику і закатує згідно з телевізором'!
' - під телевізором маю на увазі всі ЗМІ.

Я там не прописаний!
І ти мене сам заблокуєш на третій день! Бо писати буду так як вважаю за потрібне, а не толерантно!

Чижик 24.04.2020 23:07

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від mehanik (Допис 458437)
А чого 2 тижні вдома сидів?:nasmeshka:

Бо я ніщєброд! І маю "добрих", затурканих сусідів.
Яким тєлік і Фейсбук насрав в мозок.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від Bober (Допис 458444)
Розумію,але життя це найцініше що ми маємо,бережімо його ,воно у нас одне:yes3: !

Від самого коронавірусу, вмирає людей меньше ніж від СНІДу, туберкульозу, раку, і т.д.
Мені не віриш? Сам погугли. Почитай, розберись.
А то сидить якнсь чмо, і всі зафіксовані смерті, списує на вірус новомодний.
А стадо хаває.

З. И. В Чехії вже є прецендент. Суд визнав незаконним обмеження пересування людей.
А ми сидимо тихенько. Хаваєм, і запиваєм.

Добавлено через 8 минут
Масок в нас нема! Всі продали за кордон!
Та навідь в Німцях, масок в аптеках нема!
Але одна різниця. Ніхто їх, там носити не заставляє!
Скажете рівень медицини там кращий? А я скажу що ліків від Того вірусу НЕМА! І срав пес на той рівень! Самодисципліна! Уникати скупчення людей, тримати дистанцію, і гігієна! Всьо, що радять.

Bober 24.04.2020 23:40

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 458450)
Від самого коронавірусу, вмирає людей меньше ніж від СНІДу, туберкульозу, раку, і т.д.
Мені не віриш? Сам погугли. Почитай, розберись.

Статистику знаю добре,але наш нарід якийсь занадто часто перевтомлений то від війни то від корони,я не втомився,краще перебдю !

Rulik 25.04.2020 11:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Ще тиждень, півтора, побачимо яка була самодисципліна на Пасху.

PavelV 25.04.2020 12:03

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 458462)
Ще тиждень, півтора, побачимо яка була самодисципліна на Пасху.

Вже побачили.
Єдина біда, що Лаври на карантині, а всі хто на Пасху був в них на службах розносять вірусню

sergeyss9 25.04.2020 12:06

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 458462)
Ще тиждень, півтора, побачимо яка була самодисципліна на Пасху.

Ага , особливо в прихожан москальськго патріархату...

А в супермаркетах перед паскою шо робилось ппц , дистанції ніякої ,на антисептик вліпили магнітний замок (щоб не зпіонерили),баби на голови лізли за огірками :disgust:

Про кпп з вимірюванням температури то взагалі дибілізм - по 30-40 хв стояти в черзі щоб в місто в'їхати.

PavelV 25.04.2020 12:10

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 458464)

Про кпп з вимірюванням температури то взагалі дибілізм - по 30-40 хв стояти в черзі щоб в місто в'їхати.

І при цьому курва нічого не міряли, сиділи хто в телефоні хто куняв...хіба як в тілівізєр знімали то може одну з 20-30 машин зупиняли для показухи

Шкодник 25.04.2020 16:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 458462)
Ще тиждень, півтора, побачимо яка була самодисципліна на Пасху.

Мені шкода хіба що лікарів та тих хто реально випадково попав а місця зайняті

Rulik 25.04.2020 16:58

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 458471)
Мені шкода хіба що лікарів та тих хто реально випадково попав а місця зайняті

А Мені хреново робиться при думці коли будуть вибирати, кому надати апарат, це точно не мені.
Не будували храми замість лікарень, набудували житлові квартали без школ, садків і звичайно лікарень. Премії виписували всі, крім звичайних молодих спеціалістів медиків, п'ять років не набирають вірусологів!?
Саме час зрозуміти, лікарня рятує реально,а церква це посередник за грощі! Гігієна і порядок у всім, особистий простір важливіше. Забути звичку либизатися при зустрічі і зависати над плечима. Нарешті, перестати гадити на природі,прибирати за собою і псами!

vitos svp 25.04.2020 17:36

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від PavelV (Допис 458465)
І при цьому курва нічого не міряли, сиділи хто в телефоні хто куняв...хіба як в тілівізєр знімали то може одну з 20-30 машин зупиняли для показухи

Питання тільки одне - на кой приймати дебільні рішення, виконати які неможливо!!!
- Що в супермаркеті вірусів менше ніж в церкві, чи на базарі?
- Вдихати власні шмарклі з намордника краще, ніж вентилірувати легені в парку, чи на березі водойми!
- Сидіти в багатоповерхових клоповниках корисніше, ніж працювати на дачі, чи в селі!

Ви громадяне, чи маріонетки???:duren:

Rulik 25.04.2020 17:52

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458477)
Питання тільки одне - на кой приймати дебільні рішення, виконати які неможливо!!!
- Що в супермаркеті вірусів менше ніж в церкві, чи на базарі?
- Вдихати власні шмарклі з намордника краще, ніж вентилірувати легені в парку, чи на березі водойми!
- Сидіти в багатоповерхових клоповниках корисніше, ніж працювати на дачі, чи в селі!

Ви громадяне, чи маріонетки???

-Ходи в маркет без людей,ніч! я затарився до абсурду і ходжу там де немає людей, на 1грн. дорожче.
-з парками не зрозуміло,скоріш за все що б не збирали протести в парках).?
- дача, хоть загнися там,чотири рази маму возив, повна стерильність, немає обмежень, можна там жити.
Ти ще скажи,що в черзі в ощад стоїш,комуналку заплатити.

Вик123 25.04.2020 17:53

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Гілка вірусологів)))

vitos svp 25.04.2020 18:00

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Коронавірус розпадається при впливі різних елементів у повітрі та гине від високої температури і вологості, а також ультрафіолетового світла. Таким чином поширення вірусу може зменшитися протягом літніх місяців.

Про це свідчать нові лабораторні дані, представлені на прес-брифінгу цільової групи щодо COVID-19 у Білому домі в США, передає The Washington Post.

Висновки американських учених значною мірою відповідають іншим глобальним лабораторним дослідженням, згідно з яким новий коронавірус не виживає довго на певних поверхнях і в повітрі при впливі великої кількості ультрафіолетового світла і теплих та вологих умовах.

"Отже, якщо ми подивимося на 18-годинний період напіврозпаду (вимірювання часу, який потрібен для зменшення вірусу вдвічі) те що ви в основному скажете, це те, що кожні 18 годин життя вірусу зменшується вдвічі. Так що якщо ви почнете з тисячі частинок вірусу, то через 18 годин ви знизитесь до 500, а через 18 годин після цього ви зменшите до 250 і так далі", - пояснив виконувач обов'язки заступника міністра науки і технологій Міністерства національної безпеки США Вільям Брайан.

Так, період напіврозпаду вірусу при відсутності сонячного світла (в приміщенні) знижується з 18 годин до 1 години, коли температура підіймається від кімнатної (21-24 градусів) до 35 градусів, а вологість збільшується з 20 до 80 відсотків.

Цей висновок стосується вірусу при контакті з непористими поверхнями, такими як дверні ручки.

При додаванні сонячного світла період напіврозпаду вірусу зменшується з 6 годин до 2 хвилин при температурі 21-24 градусів і вологості 80 відсотків.

Лабораторний експеримент також показав, що коли вірус, який знаходиться в повітрі, при температурі 21-24 градусів піддається дії сонячного світла, його період напіврозпаду зменшується приблизно з 60 хвилин до 1,5 хвилини.

"В умовах, які ми тестували наразі, вірус у краплинах слини найкраще виживає в закритих і сухих умовах. ...Вірус помирає найшвидше при наявності прямих сонячних променів", - резюмував Брайан.

За його словами, на вулиці вірус на поверхні дитячого майданчика під впливом прямих сонячних променів швидко помре, але може довше виживати в тіні.

"Для нас було б безвідповідально сказати, що літо вб'є вірус", - зазначив Брайан і назвав літні умови можливістю прискорити боротьбу з COVID-19 і не вдаватися при цьому до жорстких карантинних заходів.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 458480)
-Ходи в маркет без людей,ніч! я затарився до абсурду і ходжу там де немає людей, на 1грн. дорожче.
-з парками не зрозуміло,скоріш за все що б не збирали протести в парках).?
- дача, хоть загнися там,чотири рази маму возив, повна стерильність, немає обмежень, можна там жити.
Ти ще скажи,що в черзі в ощад стоїш,комуналку заплатити.

По супермаркетах і аптеках не ходжу, бо там намордник треба одягати! Жінка ходить!
В магазин під домом ходжу без маски!

Rulik 25.04.2020 18:06

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Вик123 (Допис 458481)
Гілка вірусологів)))

Всадники апокалипсиса)))

видаляюсь, хай йому грець.

АнатолийК 26.04.2020 06:51

Re: Короновирус. Новая болячка
 
У темі 1 долучень
Начитався, та про всяк випадок перестрахувався.)

Tkach73 26.04.2020 07:11

Re: Короновирус. Новая болячка
 
[QUOTE=vitos svp;458482]Коронавірус розпадається при впливі різних елементів у повітрі та гине від високої температури і вологості, а також ультрафіолетового світла. Таким чином поширення вірусу може зменшитися протягом літніх місяців.

Про це свідчать нові лабораторні дані, представлені на прес-брифінгу цільової групи щодо COVID-19 у Білому домі в США, передає The Washington Post.

Висновки американських учених значною мірою відповідають іншим глобальним лабораторним дослідженням, згідно з яким новий коронавірус не виживає довго на певних поверхнях і в повітрі при впливі великої кількості ультрафіолетового світла і теплих та вологих умовах.

"Отже, якщо ми подивимося на 18-годинний період напіврозпаду (вимірювання часу, який потрібен для зменшення вірусу вдвічі) те що ви в основному скажете, це те, що кожні 18 годин життя вірусу зменшується вдвічі. Так що якщо ви почнете з тисячі частинок вірусу, то через 18 годин ви знизитесь до 500, а через 18 годин після цього ви зменшите до 250 і так далі", - пояснив виконувач обов'язки заступника міністра науки і технологій Міністерства національної безпеки США Вільям Брайан.

Так, період напіврозпаду вірусу при відсутності сонячного світла (в приміщенні) знижується з 18 годин до 1 години, коли температура підіймається від кімнатної (21-24 градусів) до 35 градусів, а вологість збільшується з 20 до 80 відсотків.

Цей висновок стосується вірусу при контакті з непористими поверхнями, такими як дверні ручки.

При додаванні сонячного світла період напіврозпаду вірусу зменшується з 6 годин до 2 хвилин при температурі 21-24 градусів і вологості 80 відсотків.

Лабораторний експеримент також показав, що коли вірус, який знаходиться в повітрі, при температурі 21-24 градусів піддається дії сонячного світла, його період напіврозпаду зменшується приблизно з 60 хвилин до 1,5 хвилини.

"В умовах, які ми тестували наразі, вірус у краплинах слини найкраще виживає в закритих і сухих умовах. ...Вірус помирає найшвидше при наявності прямих сонячних променів", - резюмував Брайан.

За його словами, на вулиці вірус на поверхні дитячого майданчика під впливом прямих сонячних променів швидко помре, але може довше виживати в тіні.

"Для нас було б безвідповідально сказати, що літо вб'є вірус", - зазначив Брайан і назвав літні умови можливістю прискорити боротьбу з COVID-19 і не вдаватися при цьому до жорстких карантинних заходів.

Виталя,в Египте вроде жарко сейчас,а заболевших всё равно куча!!!

kruk 26.04.2020 09:32

Re: Короновирус. Новая болячка
 
наш карантин не остановит грипп. Только разрушит экономику, которая "успешно" падает под квартальцами . Но для данной власти он выгоден - загнать в стойло народ , списать на корону свои преступления. Борьба с короной доходит до абсурда. Власть беспокоит только картинка. Много людей умирает от туберкулёза ( на прошлой неделе 2 с моих вызовов ) добавьте онкологию и спид . Но боремся с гриппом со смертностью 3,5 %

Gena-street 26.04.2020 10:22

Re: Короновирус. Новая болячка
 
А тепер почитайте нові заяви від німецьких дослідників - вони кажуть, що вірус взагалі не тримається на поверхнях, гине за декілька хвилин буквально. І про це писали китайці ще пару місяців тому(ХЗ, я не бачив). Щоб заразитися через поверхню треба, щоб хворий кашлянув собі в долонь, зразу до чьогось доторкнувся, зразу до цієї поверхні доторкнувся хтось іще і зразу доторкнувся собі до лиця. Тому вони заявляють, що практично 99% зараження відбувається тільки при особистому довготривалому контакті.

vitos svp 26.04.2020 13:45

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Tkach73 (Допис 458492)
Виталя,в Египте вроде жарко сейчас,а заболевших всё равно куча!!!

Я епідемію не заперечую, я проти тієї істерії, яку підняли!

Не знаю, як там в Єбипті, я там не був, а в нас все робиться, через дупу! І схоже що дупа зеленого кольору! Правда не факт, що якби вона була іншого кольору, то були б інші "геніальні методи".

А чому б йому там не бути! Вони ж в містах і в будівлях живуть, а не в пустелі голяка під сонцем!

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Допис від АнатолийК (Допис 458489)
Начитався, та про всяк випадок перестрахувався.)

Це перестрахування не від короновірусу, а від "веселих хвороб" що передаються статевим шляхом.

АнатолийК 27.04.2020 07:47

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458504)
Це перестрахування

Намьок на значок рено??)

Freedom 27.04.2020 19:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
https://www.youtube.com/watch?v=ZvddduDqK3U .... не думав що така реакція буде...

Чижик 27.04.2020 20:48

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 458518)

Навіщо тут, висер ватного тєлєвідєнія?

Freedom 28.04.2020 07:27

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 458519)
Навіщо тут, висер ватного тєлєвідєнія?

до чого тут вата? .... це фрагмент интервью на проекте RT Германия с американским инженером Массачусетского технологического института и системной биологи Shiva Ayyadurai.... там є силка на перше джерело...

vitos svp 28.04.2020 07:59

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 458524)
до чого тут вата? .... це фрагмент интервью на проекте RT Германия с американским инженером Массачусетского технологического института и системной биологи Shiva Ayyadurai.... там є силка на перше джерело...

Ти що вважаєш там пі_доболів не існує! Ти діплом того інженера бачив?
RT , це часом на раша тудей?

Чижик 28.04.2020 08:20

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458525)
RT , це часом на раша тудей?

Саме воно! Саме правдиве на весь Світ.

vitos svp 28.04.2020 08:36

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 458524)
до чого тут вата? .... це фрагмент интервью на проекте RT Германия с американским инженером Массачусетского технологического института и системной биологи Shiva Ayyadurai.... там є силка на перше джерело...

Ти що агент підораши?

Freedom 28.04.2020 10:43

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458531)
Ти що агент підораши?

ні :stop:,.... просто ділюсь різними поглядами на ситуацію.... не дивуюсь людям сходу + населеню росії, що їм всюди бандеровців видно,.... а тут свої перегиби вата, раша і тд... я стараюсь глянути з боку на речі, які відбуваються в світі і в країні,... і якщо на то пішло відео по темі коронавірус..... а ви тут вже все інше притулили

vitos svp 28.04.2020 11:45

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 458536)
ні :stop:,.... просто ділюсь різними поглядами на ситуацію.... не дивуюсь людям сходу + населеню росії, що їм всюди бандеровців видно,.... а тут свої перегиби вата, раша і тд... я стараюсь глянути з боку на речі, які відбуваються в світі і в країні,... і якщо на то пішло відео по темі коронавірус..... а ви тут вже все інше притулили

Треба ж якось розум мати, що то таке! ким! і навіщо зняте!
Професійні пропаГандони вони можуть бути ким завгодно, тільки не дурнями!
Питання тільки як називати і як відноситися до тих, хто на ту пропаганду ведеться! Я деякі ще і розповсюджують!
Що ти проти Бандерівців маєш?

Romaha55 28.04.2020 12:12

Re: Короновирус. Новая болячка
 
По великому рахунку, все те, що ми читаємо і бачимо навіть в інтернеті, це дозовано-фільтрована інформація, яка підготовлена для споживача... ніхто і ніде правди зараз не скаже про цей вірус, звідки він, і для чого... А переводити це на політику. то хіба добре на сварку.. Головне будьте всі здорові :beer: Як то кажуть " береженого Бог береже"

Freedom 28.04.2020 12:30

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458538)
Що ти проти Бандерівців маєш?

ні чого проти немаю,... я негативно ставлюсь до шкідників (вредители), а яка їх політ/соціал/чи інші класифікації ролі не має... дуже багато їх останнім часом розвелося.... і думаю з кожним днем все більше....
да той самий вірус (і нетільки він один) використовується для закулісної гри і наївно думати, що то не так,...
да відфільтровано но стоїть питання хто? і для чого?.... треба вміти серед цього всього знайти правду... я за правду і справедливість...

Чижик 28.04.2020 14:13

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 458539)
По великому рахунку, все те, що ми читаємо і бачимо навіть в інтернеті, це дозовано-фільтрована інформація, яка підготовлена для споживача... ніхто і ніде правди зараз не скаже про цей вірус, звідки він, і для чого... А переводити це на політику. то хіба добре на сварку.. Головне будьте всі здорові :beer: Як то кажуть " береженого Бог береже"

Я три тижні як приїхав з охопленою пандемією Європи.
І сказати що я капєц як здивувався тому що робиться вдома? То просто помовчати...

З. І. Дід, інвалід, в Італії, випадково задусився, злазячи з медичного ліжка. Земля йому пухом...
Як вважаєте? Причину смерті що записали?

sergeyss9 28.04.2020 15:00

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Чижик (Допис 458545)
Я три тижні як приїхав з охопленою пандемією Європи.
І сказати що я капєц як здивувався тому що робиться вдома? То просто помовчати...

З. І. Дід, інвалід, в Італії, випадково задусився, злазячи з медичного ліжка. Земля йому пухом...
Як вважаєте? Причину смерті що записали?

Напишуть халатність мед персоналу - хтось полетить з роботи ,напишуть корона - зарплата ,премія і орден .

Чижик 28.04.2020 15:58

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 458546)
Напишуть халатність мед персоналу - хтось полетить з роботи ,напишуть корона - зарплата ,премія і орден .

Мімо.
Причина смерті, каранавірус.
І це факт.

vitos svp 28.04.2020 16:48

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Давайте домовимось, що хто з Бусоводів, не дай боже, підхопить той кітайський вірус, повідомить про це форумчан!!!
Може хто вже перехворів і не признається!

Чижик 28.04.2020 17:55

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458550)
Може хто вже перехворів і не признається!

А хто його знає? Може і перехворів. І навідь непойняв чим.
Різні організми, переносять вірус по різному!
Одні як застуду, інші як звичайний грип, а хтось важко...
І отой. Не з Березня, і навідь не з Лютого вірус є.

vitos svp 05.05.2020 07:46

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Альо! Бусоводи!
Де реальні випадки кітайського грипу??? Не з ЗМІ і Інтернету!

Як травневі свята відбуваються? Всі по своїх халупах сидять в намордниках?

На природу ніхто не виходить?

fredi5 05.05.2020 13:10

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458623)
На природу ніхто не виходить?

нет

PavelV 05.05.2020 13:40

Re: Короновирус. Новая болячка
 
У темі 1 долучень
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 458623)
Альо! Бусоводи!
Де реальні випадки кітайського грипу??? Не з ЗМІ і Інтернету!

Як травневі свята відбуваються? Всі по своїх халупах сидять в намордниках?

На природу ніхто не виходить?

Якось так

Шкодник 05.05.2020 16:33

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від PavelV (Допис 458629)
Якось так

Гарний коник))
І ізоляція- навколо нікого))

fredi5 05.05.2020 17:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 458632)
Гарний коник

свого коня покажи :)

PavelV 06.05.2020 09:23

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 458632)
І ізоляція- навколо нікого))

То на вихідних...
А так робота, після роботи - підвожу медиків, так що ізоляція так собі

Deefrag 07.05.2020 11:43

Re: Короновирус. Новая болячка
 
У темі 1 долучень
Изучаю спрос на пульсоксиметры. Надо ли кому из наших?
Он меряет сатурацию(содержание кислорода в крови и пульс). Нужен чтобы понять когда человеку нужен срочно кислород (пневмония, тот же короновирус и т.д.)
Едут несколько штук из Китая.
Точные, с качественным дисплеем, ещё по старой цене. (для своих готов отдать за 650)
Надо ли комуто? Интересно? или нет?
В розетке он стоит 1200
https://bt.rozetka.com.ua/207331849/p207331849/

DRB 07.05.2020 21:25

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Я знаю людину яка перехворіла коронавірусом.
Невисока температура, жорстокий кашель.
Сухість в горлі.
хворіла біля 3 тижнів - підтверджено тестом і КТ

Виздоровіла, тест показав відсутність вірусу.

Але найголовніше - наслідки - атрофовано частину альвеол, дуже тяжко підійматись на поверх, кров дуже погано насичується киснем. Дуже тяжко їй зараз
Їй десь біля 40

Що було б якби було 60+ можете здогадатись.

Було це правда в Польщі, привезла з Іспанії болячку.

Поліція приходила щодня. Приносили продукти і ліки (не від коронавірусу а лише для горла щоб полегшити кашель), вірус проходить сам. Проблеми це наслідок вірусу.


Ну і живе вона з чоловіком. Як тільки відчули що щось не так - дезинфекція постійна всього що можна, чоловік не захворів.


Другий кого знаємо - один з караванерів - дуже схоже проходило все в нього, але на відміну від моєї знайомої - він захворів від дружини, вона медик.
Вже здорові. Хоча схоже що без таких ускладнень як в моєї знайомої

Romaha55 08.05.2020 19:05

Re: Короновирус. Новая болячка
 
я знаю трьох у яких тест підтвердив коронавірус.. двоє взагалі безсимптомно перенесли, а третя людина (їй уже за 60) мала одностороннє запалення легенів, але за тиждень уже на рентгені все чисто..

Piric 09.05.2020 08:48

Re: Короновирус. Новая болячка
 
У темі 1 долучень
Какие-то магические , закономерные 500 + - в день ...

Romaha55 09.05.2020 10:46

Re: Короновирус. Новая болячка
 
статистику треба тримати... яку сказали таку і показують... то я точно знаю

Cordalanim 12.05.2020 13:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Наскільки я знаю - сетра розповіла, вона зі Львова- у них почалося ще напередодні НР, захворів знайомий, що прилетів з Китаю, перехворіла більша частина фірми,де він робив, потім його батько, що живе окремо і його офіс. А сестра з усією родиною перехворіла як раз до середини березня, 14го як раз вивписали з лікарні з найменшим - з діагнозом бронхіт. тестів не робилося, але думаю, висновки зрозумілі

Cordalanim 08.02.2021 16:01

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Сам вот переболел в середине января, всё началось с панкреатита(алкогольная интоксикация) после уже пошла температура 37-38 и кашель с отхаркиванием, также достаточно сильно болели суставы. 2-2.5 недели отлежался в постели.

mehanik 08.02.2021 16:37

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Cordalanim (Допис 462788)
Сам вот переболел в середине января, всё началось с панкреатита(алкогольная интоксикация) после уже пошла температура 37-38 и кашель с отхаркиванием, также достаточно сильно болели суставы. 2-2.5 недели отлежался в постели.

Не бережеш ти себе, Юрій Венедиктович:nasmeshka:

Колян БУ-БУ 10.02.2021 01:42

Re: Короновирус. Новая болячка
 
У меня сосед, 50 лет, двор напротив, перед Крещением заболел, жена тоже и дитё 7 лет, у всех подтвердился.. Но слава Богу, все в лёгкой форме, отсидели дома 14 дней, из них, говорит, три дня кашлял и вначале пару дней температура была 37.5-38.
Другой парень сидел на карантине 2 недели, т.к у его водителя подтвердили.. Вышел на работу больничный не оплачивают..- ты же не болел! а карантин оплачивать не будем, ты ведь и не работал.. говорит неделю уже бьюсь, никак не сдвину.. хорошо хоть не прогулы. И такое бывает.

vitos svp 10.02.2021 07:33

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 462809)
У меня сосед, 50 лет, двор напротив, перед Крещением заболел, жена тоже и дитё 7 лет, у всех подтвердился.. Но слава Богу, все в лёгкой форме, отсидели дома 14 дней, из них, говорит, три дня кашлял и вначале пару дней температура была 37.5-38.
Другой парень сидел на карантине 2 недели, т.к у его водителя подтвердили.. Вышел на работу больничный не оплачивают..- ты же не болел! а карантин оплачивать не будем, ты ведь и не работал.. говорит неделю уже бьюсь, никак не сдвину.. хорошо хоть не прогулы. И такое бывает.

Хто не працює, той не їсть!!!

wasya 11.02.2021 11:00

Re: Короновирус. Новая болячка
 
в мене теща десь місяць назад захворіла,живе з нами..пару днів не висока температура трималась,але дуже ослаблена була..кажу здайте аналізи на корону,а вона нє,то просто простуда..і через пару днів піщла на роботу знову..аж тепер чмо призналася,що тільки через місяць почав відновлюватись у неі смак і нюх :ireful2:..скоріше всього також цю заразу мала..ми(дружина,я і двоє дітей) з нею постійно контатували дома,і ніхто слава Богу не захворів...знав би раніше,що в неі вбив би,постійно наражала нас на небезпеку:devil:

вите4ек 11.02.2021 11:19

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Жена воспитатель, позвонили с поликлиники и сказали нужно прийти и сделать прививку от ковида (бесплатно) а она отказалась сказала сначала сдам кровь на анализ. Анализ показал что в организме присутствует этот самый ковид и нужно самоизолироватся. Нас в семье 5 человек, жена каждый день на работе в саде, уже прошло две недели пока все живы. Как оно все проявляется сто процентов точно никто не знает.

Romaha55 11.02.2021 13:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
я уже перехворів... три дні температури.... далі уже все нормально, просто ослаблений.. Через 10 днів здав аналізи і є антитіла..

vitos svp 11.02.2021 15:12

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 462837)
в мене теща десь місяць назад захворіла,живе з нами..пару днів не висока температура трималась,але дуже ослаблена була..кажу здайте аналізи на корону,а вона нє,то просто простуда..і через пару днів піщла на роботу знову..аж тепер чмо призналася,що тільки через місяць почав відновлюватись у неі смак і нюх :ireful2:..скоріше всього також цю заразу мала..ми(дружина,я і двоє дітей) з нею постійно контатували дома,і ніхто слава Богу не захворів...знав би раніше,що в неі вбив би,постійно наражала нас на небезпеку:devil:

Не переймайся Ковид не Спід!!!
Успішно лікується!
Всі перехворіємо, рано чи пізно!
Я разом з жінкою перехворів на початку грудня!
В мене висока температура трималась з середи і до суботи, потім з тиждень відходняк був, то 37,2, то 36,2.
Жінка з двостороннім запаленням легенів 19 днів в лікарні лікувалась, перешу половину розмовляти не могла, сразу кашляла!
Спилкувався напряму з завідувачкою відділення! На моє питання - в жінки ковідне запалення легенів?
Відповідь: В вашої жінки - вірусна пневмонія. Яка існувала, існує і нікуди не дінеться. Який вірус є причиною її виникнення, великого значення не має!!! Як її лікувати - медотики існують! Ліків для лікування вірусної пневмонії не існує! Організм сам повинен її подолати! Даємо різні підтримуючі ліки + антибіотики, щоб до вірусної пневмонії не добавились бактеріальна пневмонія і інші хвороби. Тоді організму дуже важко прийдеться.
Пневмонія лікується довго і нудно, в стаціонарі 21 день + 30...60 днів вдома!
І головне в лікуванні - не допустити кисневого голодування організму, всіх органів, тоді можуть бути різні ускладненння, в різних органах!
А з ковід просто роздутий піар - її слова! Каже в складі міському відділі здоровья в міськ раді, нема ні одного професійного лікаря! Що ти хочеш!

Добавлено через 10 минут
Цитата:

Допис від вите4ек (Допис 462840)
Жена воспитатель, позвонили с поликлиники и сказали нужно прийти и сделать прививку от ковида (бесплатно) ...

Все це бізнес! Бізнес на епідемії! Безкоштовна для виховательки, але не для виробника/аптеки/лікарні - всі гроші отримають!
Не знаю на скільки правда, але в СМІ озвучується інформація ніби то з медецинських джерел, що після хвороби, антітела в організмі знаходяться 2...3 місяці, після чого може відбутись наступне захворювання на ковід!
В мене тільки одне питання до тих, хто тих вакцин робить панацею - який час в організмі будуть присутні антітела? Теж два три місяці? Щоб не хворіти треба прививатись кожен квартал?
Оце бізнес на вакцинах буде прибутковим!

А як наступного сезону новий штамт з'явиться, нова епопея з наступною вакциною буде? А потім слідуюча!

Добавлено через 14 минут
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 462845)
я уже перехворів... три дні температури.... далі уже все нормально, просто ослаблений.. Через 10 днів здав аналізи і є антитіла..

всі перехворіємо! Головне щоб ковід не спричинив ускладнення хронічних хвороб!
Буде як вірусом Коха, всі люди є її носіями, а туберкульозом хворіють дуже мала частина людства!

Romaha55 12.02.2021 07:10

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Згідний на всі 100%. Дана вакцина як вакцина від грипу... Нині зробив, через тиждень сказали, що йде мутований штамт і ваша вакцина курить бамбук...

vitos svp 12.02.2021 15:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 462837)
в мене теща десь місяць назад захворіла,живе з нами..пару днів не висока температура трималась,але дуже ослаблена була..кажу здайте аналізи на корону,а вона нє,то просто простуда..і через пару днів піщла на роботу знову..аж тепер чмо призналася,що тільки через місяць почав відновлюватись у неі смак і нюх :ireful2:..скоріше всього також цю заразу мала..ми(дружина,я і двоє дітей) з нею постійно контатували дома,і ніхто слава Богу не захворів...знав би раніше,що в неі вбив би,постійно наражала нас на небезпеку:devil:

Радуйся! Значить перенесли ковід безсимтомно!

vobos 12.02.2021 16:59

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Добавлено через 45 секунд
Рецепт як вберегтися від "Карона" вірусу:
відключіть ТВ , включіть мізки і пропаде "Карона "....:D

Шкодник 12.02.2021 18:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vobos (Допис 462873)
Добавлено через 45 секунд
Рецепт як вберегтися від "Карона" вірусу:
відключіть ТВ , включіть мізки і пропаде "Карона "....:D

Це доки в лікарні ніхто не побував з рідних такі лозунги
Як пройдешь оті круги пекла то мізки по іншому включатся

Gennadij 12.02.2021 19:59

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vobos (Допис 462873)
Добавлено через 45 секунд
Рецепт як вберегтися від "Карона" вірусу:
відключіть ТВ , включіть мізки і пропаде "Карона "....:D

Піди скажи це у найблищу інфекційну лікарню у своєму місті пацієнтам, що там від корони лікуються. Може вони встануть та підуть по домівках!? До речі, мізки у деяких з них дійсно відключені, чудять, як у дурці. Мабудь кисневе голодування мозку, через часткове враження легенів. Або вірус так діє на мозок. Сам там провів три тижні, мабудь ТВ не відключів вчасно, як ти радиш, інакше не пішло б на ліки більше 50 000.

vitos svp 12.02.2021 20:54

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gennadij (Допис 462876)
... інакше не пішло б на ліки більше 50 000.

Ну так на ковіді - бізнес і тільки бізнес!:oh:

wasya 12.02.2021 23:07

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 462848)
А як наступного сезону новий штамт з'явиться, нова епопея з наступною вакциною буде? А потім слідуюча!

в дружини,сестра,дуже класний лікар-терапевт,зав відділенням,повністю ій довіряю,то казала що не буде колоти вакцину,бо не вірить ій,каже якщо за десятки років не можуть знайти вакцину, по моєму ,від гепатиту казала,а цей той самий вірус РНК,то як тут знайшли за декілька місяців?...

mehanik 13.02.2021 07:00

Re: Короновирус. Новая болячка
 
На роботі знайомий охоронец, 64 роки, помер місяц тому. Підтверджена корона у нього та у його жінки. Жінка одужала.

Шкодник 13.02.2021 10:18

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 462881)
в дружини,сестра,дуже класний лікар-терапевт,зав відділенням,повністю ій довіряю,то казала що не буде колоти вакцину,бо не вірить ій,каже якщо за десятки років не можуть знайти вакцину, по моєму ,від гепатиту казала,а цей той самий вірус РНК,то як тут знайшли за декілька місяців?...

Як на мене то противникі вакцин,масок та іншого повинні спочатку написати заяву-
По тіпу в випадку хвороби в лікарню не класти, місце не займаю ,лікуюсь сам в дома бо в це все не вірю а там як повезе
Так буде чесніше по відношенню до інших .

vitos svp 13.02.2021 10:26

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від mehanik (Допис 462882)
На роботі знайомий охоронец, 64 роки, помер місяц тому. Підтверджена корона у нього та у його жінки. Жінка одужала.

Помер від чого?

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 462886)
Як на мене то противникі вакцин,масок та іншого повинні спочатку написати заяву-
По тіпу в випадку хвороби в лікарню не класти, місце не займаю ,лікуюсь сам в дома бо в це все не вірю а там як повезе
Так буде чесніше по відношенню до інших .

Може бути чесніше визнати, що намордники, локдауни і вся інша херня до сраки! На захворюваність на ковід ніяк не впливають!
Головні розсадники зарази - приймальні відділення лікарень і лікарів, рентгенкабінети!
Після чого нема довіри нашим "ЗЕмед":duren:спеціалістам і до вакцини, яку вони намагаються нав'язати!
Томіфлю нагадати!

Добавлено через 27 минут
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 462886)
...в лікарню не класти, місце не займаю ,лікуюсь сам в дома бо в це все не вірю а там як повезе
Так буде чесніше по відношенню до інших .

Наша недовлада тими ЗЕдаунами, намордниками і іншими обмеженнями лише створює видимість діяльності, а не реальну боротьбу з хворобою, замість того щоб створити центри по лікуванню епідеміологічних хвороб - старі казарми, спортзали, школи, бази відпочинку, санаторії в кожному районі, обладнавши централізованими системами кисневого дихання біля кожного ліжка!!!
Лікування в умовах лікарні і домашнім відрізняється тільки кисневими масками! Реанімаційні процедури потрібні дуже малій кількості хворих на ковід, і то у випадку коли звертаються запізно.
В мене тітка 1954 р.н., два тиждні ходила до сімейного "недолікаря", яка їй лікувала хер зна що, поки не подзвонила до моєї жінки, що їй становиться гірше!
Моя поїхала до неї, викликала "швидку", разом з лікарем швидкої, дзвонили до тої "недолікарки", вкрили "х..ями", жінка пообіцяла підключити Прокуратуру, якщо та курва не оформить направлення в лікарню, бо без нього "швидка" не може її відвезти до стаціонару. Тепер десятий день дихає киснем, поправляється, слава богу обійшлось без ускладнень, в понеділок-вівторок повинні виписати!
Так що все лікується, тільки треба це робити як слід, а не для піару!

Шкодник 13.02.2021 11:43

Re: Короновирус. Новая болячка
 
До сраки то занадто категорично..
По перше набагато менше літом було піщевих отравленій
Ібо народ нарешті почав мити руки
По друге в такий час у нас вже була жопа с грипом
Так що маскі та антісептікі свое дають,а 100 відсотків ніхто і не обіцяв

Локдауни б спрацювали аби не імпотенція влади
Звісно закривати парки та пляжі при робочому єпіцентру дібілізм
Можливо якщоб закрили все але на менший термін булоб діево
А так толку такі з них не було ніякого на жаль
Тількі добили малий та середній бізнес

vitos svp 13.02.2021 14:47

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 462891)
...
Локдауни б спрацювали аби не імпотенція влади
...

Економіка не концерт кварталу! Можу виступати, а можу не виступати! Потім два рази концерт дам!
Зупинити легко, хрен потім запустиш! Навіть генделик "Вельвет"працюючи забезпечує замовляння іншим підприємствам!
В Україні не настільки добра економічна ситуація, щоб вводити ЗЕдауни:beeee:, за прикладом розвинутих країн!

М'арк 28.02.2021 13:46

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Коли закінчаться гроші на неї.

vitos svp 01.03.2021 07:45

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 463264)
Коли закінчаться гроші на неї.

Вигадають наступну епідемію!

Romaha55 01.03.2021 08:03

Re: Короновирус. Новая болячка
 
це один із засобів тримати контроль над людьми... коли захотіли статистику підняли, і всіх додому..

vitos svp 01.03.2021 09:32

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 463278)
це один із засобів тримати контроль над людьми... коли захотіли статистику підняли, і всіх додому..

Головне людям в голову вдовбати, що всі їхні хвороби від корони, а не з інших джерел, чи від набраних років!
Цирроз він не від алкоголізму, а від корони, чи волосся на голові почало випадати, не він нової кітайської фарби, а від тогорічної корони!
Так?
Зараз всі свої хронічні хвороби списують на корону! А ви коли останній раз аналізи здавали, в до коронний період?
Колись профосмотр був кожного року!

Здорових людей не буває, існують недообстежені!!!

Romaha55 01.03.2021 13:22

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Я кожен рік проходжу медогляд))) На роботі треба.
Коронавірус він просто зразу показує органи які у людини мають якусь недугу.. Він не викликає рак, цероз чи астму..

vitos svp 01.03.2021 14:29

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 463284)
...Він не викликає рак, цероз чи астму..

Ти це ЗЕмедикам розкажи!
В них зникли випадки звичайного грипа, згідно статистики!

Rulik 01.03.2021 16:35

Re: Короновирус. Новая болячка
 
У темі 1 долучень
https://youtu.be/Acdw2NwMe9o

Vet 02.03.2021 17:35

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 463281)
Колись профосмотр був кожного ро

у меня и сейчас так, но делается для галочки

vitos svp 02.03.2021 19:32

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Погляд на вакцину зі сторони юриста
Здається в Україну завезли індійську вакцину на випробовування! Зразки на випробовування як правило надаються виробниками безкоштовно!
Цікаво за що ЗЕмедики збираються сплачувати 1,5 млрд?

Хто хоче з Бусоводів прийняти участь в випробовуваннях?

vitos svp 31.03.2021 12:49

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Вчора один з партнерів по бізнесу вколовся індійською ветеринарною вакциною.
Каже, що сьогодні хреново що піпець, температура під 39 градусів. Вік - на пару-трійку років молодший!

М'арк 31.03.2021 21:49

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Хай самі колються тою х....ю, шо вони приперли

https://yoursmileys.ru/msmile/negative/m1329.gif

vitos svp 01.04.2021 17:49

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 463682)
Вчора один з партнерів по бізнесу вколовся індійською ветеринарною вакциною.
Каже, що сьогодні хреново що піпець, температура під 39 градусів. Вік - на пару-трійку років молодший!

Сьогодні температура впала, але стан не комільфо!
Вакцинувались всією фірмою (12 чол.), хреново було трьом!

MasikS 07.04.2021 17:57

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Проблема в тому, що доза вірусу, в вакцині, нормована, однакова, а кожній людині треба різна, щоб вистачило для вироблення антитіл і не було важкого стану. А як підібрати індивідуальну дозу?
Тому одні переносять вакцинування легко, а інші як захворювання, тяжко. І доречі, хто важче, той здобуває якісніший захист антитілами. Якось так, своїми словами. Це особисто мої думки, не предендують на достовірність.

vitos svp 07.04.2021 19:56

Re: Короновирус. Новая болячка
 
в тирнеті пишуть що після хвороби антитіла в організмі існують десь 14 тижднів, плюс/мінус, не думаю що вакцини такі супер-пупер, що після них антитела будуть півроку-рік в організмі!
Готові кожного кварталу вкалуваться?

Romaha55 08.04.2021 07:16

Re: Короновирус. Новая болячка
 
так і вірус мутує... якою вакциною через пів року будем прививатись? думаю теперішня вже буде не дуже дієва...

vectra20 08.04.2021 22:22

Re: Короновирус. Новая болячка
 
вообще вивод який?
ТРЕБА БУХАТИ !!!!
хоть смерть буде не така позорна

vitos svp 08.04.2021 22:34

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 463812)
вообще вивод який?
...

свинячій грип - перехрюкали!
птичий грип - перекукарекали!
кітайський грип - перекашляємо.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 463812)
...
ТРЕБА БУХАТИ !!!!
...

дивись так до церроза печінки довакцинуєшся!

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 463812)
вообще вивод який?
ТРЕБА БУХАТИ !!!!
хоть смерть буде не така позорна

схоже ти прибічник вакцинування індійською ветеринарною вакциною!
Дай тільки одну відповідь - скільки строк дії тих вакцин???

vectra20 08.04.2021 23:11

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 463813)
свинячій грип - перехрюкали!
птичий грип - перекукарекали!
кітайський грип - перекашляємо.

Добавлено через 1 минуту

дивись так до церроза печінки довакцинуєшся!

Добавлено через 3 минуты

схоже ти прибічник вакцинування індійською ветеринарною вакциною!
Дай тільки одну відповідь - скільки строк дії тих вакцин???

поняття не маю.... вакцинуюсь Капітаном Морганом...гроші не збираю на вакцину...трачу на ковбасу...

vitos svp 09.04.2021 07:43

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 463816)
поняття не маю.... вакцинуюсь Капітаном Морганом...гроші не збираю на вакцину...трачу на ковбасу...

Володимире! То я на ніч схоже тебе сплутав з членами секти носіння намордників!
Магазинна ковбаса гірша навіть за вакцину!

Rulik 09.04.2021 12:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Ще була *іспанка* 1918 році , хворіло чверть населення планети , як прийшла так і зникла , забравши за деякими джерелами навіть до 100 млн осіб .
Кум вакцинувався , поки все добре .
Не потрібно недооцінювати загрозу .

vitos svp 09.04.2021 12:57

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 463822)
Ще була *іспанка* 1918 році , хворіло чверть населення планети , як прийшла так і зникла , забравши за деякими джерелами навіть до 100 млн осіб .
Кум вакцинувався , поки все добре .
Не потрібно недооцінювати загрозу .

Виживуть міцніші, щоб народити наступне міцне покоління!
Природній відбір людина змінити не зможе! Людство полізло в ті частини генетики, куди краще не лізти, бо наслідки можуть бути не очикуванними!:meowth:

Переоцінювати загрозу не слід! В кого слабий імунітет все одно помре раніше, ніж в кого він кращій!

Rulik 19.04.2021 20:52

Re: Короновирус. Новая болячка
 
У темі 1 долучень
Все амба , скінчилась вакцина для пенсіонерів :ah:

Rulik 07.05.2021 13:23

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Мама отримала вакцину , тиждень переносила тяжко .
Сьогодні Я вакцинувався по програмі для ОСББ .

М'арк 07.05.2021 20:54

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 464201)
Сьогодні Я вакцинувався

Чим ?

Rulik 07.05.2021 21:45

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 464218)
Чим ?

AstraZeneca корейського виробництва
Не уявляю як страждає людина яка захворіла на Ковід , мене гребе від малої дози:plach:

vitos svp 08.05.2021 10:26

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 464220)
AstraZeneca корейського виробництва
Не уявляю як страждає людина яка захворіла на Ковід , мене гребе від малої дози:plach:

Хто як, все залежить від імунітету людини! :meowth:
Зараз тим Ковідом прикривають всі інші хвороби!

Rulik 08.05.2021 13:04

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 464224)
Хто як, все залежить від імунітету людини!

ніч була весела:zloy:

victor4 08.05.2021 19:57

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 464220)
AstraZeneca корейського виробництва

Також нею тиждень тому. Мені нічого. На другий день трохи рука вічувалась та температура була до 37,5... на третій день трохи кволість і все минуло...

М'арк 09.05.2021 17:10

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Стрємає мене Астразенека ...
Пфайзером би вколовся

Rulik 10.05.2021 12:20

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 464245)
Пфайзером би вколовся

це як, вибір масла, кожному двигуну своє.
Приїхав кум , два по по 0.7 віскаря, як бабка відшєптала , навіть був в Карпатах:yo-ho-ho:

mehanik 10.05.2021 16:40

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 464263)
це як, вибір масла, кожному двигуну своє.
Приїхав кум , два по по 0.7 віскаря, як бабка відшєптала , навіть був в Карпатах:yo-ho-ho:

Я теж профілактуюсь потихесеньку у гаражі, поки дружина не бачить:secret: Але дози малуваті;) А підтримати нікому:en::plach:

М'арк 11.05.2021 17:10

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 464263)
Приїхав кум , два по по 0.7 віскаря

На двох - серйозно так :vo:
Думаю, Астразенека просто курить в стороні
:D

Gena-street 13.06.2021 16:40

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Всім привіт. Вчора вранці прийняв першу дозу пфайзера - наче нічого, живий, тільки місце уколу болить досить сильно. Лариска моя пару тижнів тому теж вкололася модерною - 3 дні температура і голова дуже боліла. Дочка вкололася джонсоном, бо їм тільки 1 раз треба колоти а в неї паспорт закінчувався(полетіла додому, в Україну) - їй взагалі нічого, що ви хочете - молодість.

Cheatatel 13.06.2021 18:16

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Gena-street, привіт! Самі вирішили колотись чи "добровольно/принудітєльно"?

Gena-street 13.06.2021 20:35

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Та тут начебто нема "прінудітєльно", але вакциновані звільнені від карантину та тестування при пересіченні кордону ЄС та пересуванні Європою.

vitos svp 13.06.2021 21:17

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 464669)
Та тут начебто нема "прінудітєльно", але вакциновані звільнені від карантину та тестування при пересіченні кордону ЄС та пересуванні Європою.

Коли пшеки відкриють кордони для туристів? Не чув?

Gena-street 13.06.2021 21:50

Re: Короновирус. Новая болячка
 
До вересня не відкриють точно, це офіційна заява була в змі

vitos svp 13.06.2021 22:05

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 464678)
До вересня не відкриють точно, це офіційна заява була в змі

бл..ді!

М'арк 14.06.2021 17:37

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Відкриють, коли вся Європа почне відкривати.
І то, швидше всього, тільки для вакцинованих.


І той ...
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 464675)
пшеки

нефайно, якось звучить ... Не уподібнюйся кацапні

Bravlos 15.06.2021 08:39

Re: Короновирус. Новая болячка
 
И не важно какой именно вакциной вакцинировался?

Gena-street 15.06.2021 09:24

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Теж думаю, що тільки для вакцинованих, не даремно придумали "паспорт вакцинованого".

vitos svp 15.06.2021 10:55

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 464704)
Теж думаю, що тільки для вакцинованих, не даремно придумали "паспорт вакцинованого".

А він що в Україні існує?
Колють, аби що колоти і створювати видимість боротьби!:meowth:

Жінка хоче до дитини в гості, аж місця собі не знаходить! Та і Трафіка треба вигуляти після заміни конденсатора кондиционера!

Gena-street 15.06.2021 11:39

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 464705)
А він що в Україні існує?

А кого це тут цікавить? Україну ж не цікавить що ти вакцінований приїхав - будьте ласкаві зробіть тест за 700грн. та на карантин до результатів.
А паспорт вакцінованого сам собі друкуєш зі своєї сторінки на сайті після вакцінації.

vitos svp 15.06.2021 18:59

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 464706)
А кого це тут цікавить? Україну ж не цікавить що ти вакцінований приїхав - будьте ласкаві зробіть тест за 700грн. та на карантин до результатів.
А паспорт вакцінованого сам собі друкуєш зі своєї сторінки на сайті після вакцінації.

Я завжди казав, що то "Великий бізнес" і тільки бізнес!:meowth:
Треба буде якось через кордон прориватись, от і цікавлюсь. У "місцевих"!:D

М'арк 15.06.2021 22:04

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 464712)
Треба буде якось через кордон прориватись

Куди ?

vitos svp 16.06.2021 07:27

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 464718)
Куди ?

У Варшаву!

Gena-street 16.06.2021 08:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
На теперішній момент заїхати в Польщу можна тільки з умовою о праці(або освядченєм од працьодавці о намірі затруднити) + безвіз(прокатує на 90 відсотків), віза робоча (видається на підставі отого освядченя), або віза учбова(видається на підставі довідки з учбового закладу). Тільки ці 3 варіанти. Нагадую, що тема про коронавірус.

vitos svp 16.06.2021 09:11

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 464726)
На теперішній момент заїхати в Польщу можна тільки з умовою о праці(або освядченєм од працьодавці о намірі затруднити) + безвіз(прокатує на 90 відсотків), віза робоча (видається на підставі отого освядченя), або віза учбова(видається на підставі довідки з учбового закладу). Тільки ці 3 варіанти. Нагадую, що тема про коронавірус.

Нажаль це не мої варіанти. Чекаємо коли почне попускати з цими дебільними карантинами!

Шкодник 16.06.2021 14:20

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 464729)
Нажаль це не мої варіанти. Чекаємо коли почне попускати з цими дебільними карантинами!


Восени прогнозують нову хвилю, так що чекати ще довго

Gena-street 16.06.2021 17:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Ізраїль відмінив масочний режим, бо вони майже всі вже привиті. Подивимось.

М'арк 16.06.2021 19:35

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 464729)
Нажаль це не мої варіанти


Ну, запрошення на роботу (оте " освядченіє од працьодавці о намірі затруднити") можна і трошки купити ...

Gena-street 16.06.2021 20:16

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Можна. Але можна і "бан" отримати од прикордонників. Зараз більше перевіряють.

Шкодник 16.06.2021 20:22

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gena-street (Допис 464736)
Ізраїль відмінив масочний режим, бо вони майже всі вже привиті. Подивимось.

З нюансами))тобто якщо ти в масці значить або невакцинованний або залетний)

Цитата

Зазначається, що маски залишаться обов’язковими у будинках для літніх людей, лікарнях й для невакцинованих та хворих на COVID-19. Не стосуватиметься скасування заборони й пасажирів авіарейсів та людей, які прямують до місця карантину.

Dyren 16.09.2021 11:02

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Кто кололся пфайзером, после укола всегда рука так сильно болит в месте укола ?

olexa 16.09.2021 15:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Кому як. Мені майже не боліло, а дружині дві доби нило.

wowa-fwa 16.09.2021 16:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Мені після першого нічого, після другого годин 15-20 нило.

Беза 07.11.2021 20:21

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Ну что сказать, я чуть не сдох

Cheatatel 07.11.2021 20:30

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Ігоре, лікуйся! Ставай на ноги!

fandizel 08.11.2021 07:29

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Мы с женой оба подхватили, она первая, 2 прививки модерны, был только сильный насмор и чих(с двух ноздней так лилось, я такого не видел ещё) неделю. Потом я, 2 прививки короновакса, у меня по хуже. Температура до 39, сильный сухой кашель. Таблетка Гофена сбивала до 37, через 6 часов 39, и так неделю трахался. Сейчас уколами температуру побороли, остался только сильный кашель, лечу. Да забыл кислород(сатурация) у нас обоих был в норме и легкие чистые. Модерна рулит, короновакс похуже(имхо). Не болейте!

mehanik 08.11.2021 07:32

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Вколовся пфайзером, перша доза, 2 дні трохи нила рука. А так без симптомів.

М'арк 08.11.2021 11:15

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Я перехворів, вважаю, ще в легкій формі - темперетури майже не було ( 37,1 ), сатурація в нормі, на кисні не сидів, кашель не діставав (хоча в мене хронічний бронхіт), але ... я три дні сидів не обезболюючих ! При тому, що до цього за все життя я їх випив, може, таблетки дві. Так хріново мені, мабуть, ще не було, причому, що вдень, що вночі ... А в дружини температура валила 39 .

Добавлено через 1 минуту
Да, і хто перехворів - добивайтесь довідки про позитивний тест ! Бо зараз давати її не хочуть (принаймі, в нас), а вона має силу "зеленого" сертифіката навіть в червоній зоні !

mehanik 08.11.2021 12:30

Re: Короновирус. Новая болячка
 
М'арк, Довідку про одужання можна згенерувати у Дії

М'арк 08.11.2021 13:00

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від mehanik (Допис 466011)
Довідку про одужання можна згенерувати у Дії

Мгг, попробуй. В мене вже місяць нічого не виходить. Генерується тільки сертифікат вакцинації.

sergeyss9 10.11.2021 16:53

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від mehanik (Допис 466011)
М'арк, Довідку про одужання можна згенерувати у Дії

Сьогодні отримав таку довідку в місцевій поліклініці .Лікарі і самі толком не знали як дану довідку правильно виписати . Ганяли мене з кабінета в кабінет :dash2:
Багато людей взагалі по 5 раз приходили щоб отримати довідку про повну вакцинацію !
При онлайн записі до лікаря талончики на однаковий час можуть отримати декілька людей одночасно . В електронній базі повний бардак - воно й не дивно що Дія не підтягує дані .

М'арк 10.11.2021 19:51

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 466050)
Сьогодні отримав таку довідку в місцевій поліклініці

Це саме довідка про одужання, чи позитивний результат ПЛР тесту ?

sergeyss9 10.11.2021 20:46

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 466052)
Це саме довідка про одужання, чи позитивний результат ПЛР тесту ?

Довідка про одужання ...Дійсний папірець лише 3 міс.

vitos svp 10.11.2021 21:11

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 466054)
Довідка про одужання ...Дійсний папірець лише 3 міс.

А вакцина скільки захищає?
Не строк дії папірця про вакцинацію, а гарантований строк дії вакцини?

sergeyss9 10.11.2021 21:28

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466055)
А вакцина скільки захищає?
Не строк дії папірця про вакцинацію, а гарантований строк дії вакцини?

А де на вакцину є хоч якась гарантія ? Вакциновані також хворіють і це факт !
В нас з 12 числа червона зона :disgust:Знову буду без роботи дома відсиджуватись .Мабуть треба закупитись 40 градусною вакциною і носа на вулицю не показувати :D

Rulik 10.11.2021 22:05

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 466056)
Мабуть треба закупитись 40 градусною вакциною і носа на вулицю не показувати

Першу хвилю пандемії провів саме так , благо були онлайн замовлення які дозволяли купувати оковиту :russian: . Але реальність життя по нових правилах намалювала нові заробітки , наприклад , косіння трави 100-120 грн. сотка , підрізка дерев 200 година і т.д. Як казав Азаров , - хватіт скігліти , работайте!:)

vitos svp 10.11.2021 23:18

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 466056)
А де на вакцину є хоч якась гарантія ? Вакциновані також хворіють і це факт !
...

тоді це не вакцини, а шмурдяк!

Колись нас вакцинували проти віспи, поліемеліту, і ще якісь були!
Ти хворів тими хворобами? Я думаю що ні, як щось на форумі пишеш!
А написав що вакцини не гарантують нічого!

Я так розумію вакцина, вакцині велика різниця!:meowth:

Колян БУ-БУ 11.11.2021 01:43

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Я у своего врача спросил, чем прививается наша райбольница? Отвечает,- астразенека,- ну тогда и мне такую же колите! Говорит , есть лучше неё! А мне не нужно.., на себе потренируетесь, и меня заодно вытащите(если что) Две прививки в августе, и слава Богу бегаю, хотя и стою на рынке, а вокруг народ болеет улицами.. Мрёт народ серьёзно, и богат и беден, а вот с двумя настоящими прививками хоть и болеют, но ни один ещё не сдох(информ ОБС; завхоз, водила ск.помощи и чел из похоронного бюро, это мои клиенты, врать им не зачем)..
Если флуд удаляйте.

Romaha55 11.11.2021 07:16

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Хворіють як не вакциновані так і вакциновані... і дуже багато летальних випадків людей які мали по дві дози вакцини.. їх менше чим тих хто не вакцинувався, але багато не вакцинованих це люди які не хворіли у першій хвилі, але думали , що перенесли безсимптомно. Ті люди які дійсно перехворіли хоч раз, і вижили, у них організм уже має у пам"яті якийсь сценарій по якому буде боротись з короновірусом (і не тільки з ним)

vitos svp 11.11.2021 10:40

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 466066)
... Ті люди які дійсно перехворіли хоч раз, і вижили, у них організм уже має у пам"яті якийсь сценарій по якому буде боротись з короновірусом (і не тільки з ним)

Схоже що наслідки захворювання більше залежать від імунітету організму, а не від вакцинації.
В мене син війсковослужбовець перехворів перший раз тої осені, лікувався по місцю мешкання, влітку зробили військовим примусову вакцинацію кітайським шмурдяком, на початку вересня перехворів ще раз, лікувався знову по місцю мешкання. Відмінність від першого разу не втрачав нюх, але срався так, що казав думав і шлунок вийде.

sergeyss9 11.11.2021 10:47

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466061)
тоді це не вакцини, а шмурдяк!

Колись нас вакцинували проти віспи, поліемеліту, і ще якісь були!
Ти хворів тими хворобами? Я думаю що ні, як щось на форумі пишеш!
А написав що вакцини не гарантують нічого!

Я так розумію вакцина, вакцині велика різниця!:meowth:

Ну раніше нас вакцинували від болячок які були ще при динозаврах ...
Зараз мова йде про синтетичний вірусняк який вносить зміни в днк .І ще не відомо які будуть наслідки в майбутньому...

vitos svp 11.11.2021 10:53

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 466080)
Ну раніше нас вакцинували від болячок які були ще при динозаврах ...
Зараз мова йде про синтетичний вірусняк який вносить зміни в днк .І ще не відомо які будуть наслідки в майбутньому...

На парканах багато чого пишуть! Навіть в часи дінозаврів щось дряпали на стінах печер!
І вируси різні були, є, і надалі будуть, але помилка природи вижила і зараз виживе!

Romaha55 11.11.2021 14:33

Re: Короновирус. Новая болячка
 
проблема у тому, що при динозаврах і мамонтах не було людей які вважали себе всесильними, і в лабораторіях всяку х..ю не робили. Природні віруси і бактерії живуть на Землі мільйони років і так само видозмінюються, але разом із ними живуть і інші живі істоти, які привикають до них на протязі цих величезних періодів часу. А зараз якась "помилка природи" зробила якусь бацилу з якою не понятно що робити.. То так ніби людину з 21-го століття перенесли років на 1000 назад і він там пробував комусь розказувати про мобільні телефони телевізори і.т.д.

Колян БУ-БУ 11.11.2021 16:49

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466078)
перший раз тої осені, лікувався по місцю мешкання, влітку зробили військовим примусову вакцинацію кітайським шмурдяком, на початку вересня перехворів ще раз, лікувався знову по місцю мешкання

И оба раза подтверждённый ковид?

vitos svp 11.11.2021 19:35

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466085)
И оба раза подтверждённый ковид?

Ти вважаєш в ЗСУ відправляють на лікарняний і самоізоляцію без аналізів, ще і кожного дня контролюють стан і температуру по телефону, дзвонять з Київа і збирають дані де був і з ким? Лякають що в любий момент приїдуть контролювати режим самоізоляції!

Rulik 11.11.2021 20:05

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466078)
Відмінність від першого разу не втрачав нюх, але срався так, що казав думав і шлунок вийде.

Після двох доз , пережив те саме , вийшов на роботу , переказав симптоми ,думали , що з бадуна , через два дні зліг менегер по повній.
Думаю що ,Я його нагородив :beeee:, він бідолага кинув курити , каву і втратив нюх, мінус 30т.грн..

fandizel 11.11.2021 20:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Вакцина не спасает от болезни(переболею всё равно все) она спасает от осложнения.

vitos svp 12.11.2021 08:40

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від fandizel (Допис 466091)
Вакцина не спасает от болезни(переболею всё равно все) она спасает от осложнения.

Ти взагалі розумієш, що надряпав, повторюючи маячню деяких профанів!
Як ти собі уявляєш трошки перехворіти віспою, чи поліомелітом?
Я дотримуюсь версії, що перебіг захворювання кітайським грипом залежить від імунітету організму і наявності хронічних хвороб, а також початком і якістю лікування, а не от вакцинації!
Люди поомирають не від ковіда, а від хронічних хвороб, які загострюються під час зараження вірусом ковіда!

Коли в мене жінка підхопила цю заразу і задихалась, я спілкувався з завідуючою інфекційного відділення. На моє питання: В моєї жінки ковідне запалення легенів? вона відповіла:
- в Вашої жінки вірусна двостороння пневмонія і яким вірусом вона викликана не має значення. Методика лікування вірусних пневмоній відома і не секретна. Ліків від вірусної пневмонії не існує, організм повинен її подолати сам!
Я питаю: а накой я тоді купляю кучу антибіотиків і іншого? Вона відповідає. Пневмоній буває декілька видів, і щоб до вірусної, не добавилась ще наприклад бактеріальна ми вколюємо превентивно препарати які повинні не дати їй виникнути, ще даємо інші препарати які допомагають організму подолати вірусну пневмонію.
Потім каже: курс лікування вірусної пневмонії - мінімум 21 день + 60..90 діб на доліковування вдома, і щоб мені не було, що трохи полегшає і ваша жінка буде виносити мізки мені до дому треба, там діти і чоловік без мене!
Лежала в інфекційному відділені три доби, потім після отримання підтвердження на ковід перевели у відділення до коронованих. Там ще 16 діб і наскільки я зрозумів сама головна процедура в лікуванні - кисневе дихання, що не падав рівень кисню в крові, а кисень як окислювач допомагає "вижигати" той вірус. І проблеми в інших органах виникають в тому числі і від кисневого голодання!
Я до речі відчув цю заразу і захворів на на наступний день після жінки, в середу, і в суботу в мене вже впала температура до 37,2 і десь з тиждень після того скакала, від 36,0 до 37,2. Був набряк носоглотки, так я його прочищав аєрозольною морською водою з балончика - знайшов у жінки! Зрозумів що відчуває риба коли її живу солять.
Мені потім моя тітка каже, так нас в дитинстві так ваша баба лікувала від ОРВІ, робила з солі розчин і ми полоскали ніс і горло!

Чому в нас ні одна бл..ь з влади не каже, що в США не рекомендовано вакціануватись жінкам які ще не народжували дітей, бо в фарм. компаній відсутні дані на дію вакцини на дітонароджувальну функцію жінок!

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Допис від fandizel (Допис 466091)
Вакцина не спасает от болезни(переболею всё равно все) она спасает от осложнения.

Звісно перехворіють всі! В кого добрий імунітет - без ускладнень, потім народять здорове покоління!
В кого заслабий - покинуть цей світ, хто не покине, то навряд чи будуть розмножуватись!
Ви бачите, що молодь дуже легко переносить цю заразу, а коли ти вже не хлопчик чи дівчинка і в тебе вже є букет хронічних хвороб, за які ми навіть не думаємо, то може жахнути так, що і закопають!
Як кажуть - C'est La Viі - таке життя!

Добавлено через 15 минут
Цитата:

Допис від Rulik (Допис 466090)
Після двох доз , пережив те саме , вийшов на роботу , переказав симптоми ,думали , що з бадуна , через два дні зліг менегер по повній.
Думаю що ,Я його нагородив :beeee:, він бідолага кинув курити , каву і втратив нюх, мінус 30т.грн..

Цікаво дві дози чого ти прийняв, часом не перорально?:D

sergey2012 12.11.2021 16:17

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від fandizel (Допис 466091)
Вакцина не спасает от болезни(переболею всё равно все) она спасает от осложнения.

Два тиждні назад поховав свата , вакцинований ще літом , а сьогодні помер тато сусідки по магазину ,теж вакцинірований , так шо не пиши дурниць , в реанімації лежать всі і ті і ті .То шо вакцина не спаса від смерті то це точно.

Колян БУ-БУ 12.11.2021 16:37

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergey2012 (Допис 466098)
Два тиждні назад поховав свата , вакцинований ще літом , а сьогодні помер тато сусідки по магазину ,теж вакцинірований ,

А от чего умерли? Вскрывали?

sergey2012 12.11.2021 21:50

Re: Короновирус. Новая болячка
 
А вони шо правду кажуть , в одного кров як холодець , в другого легені згоріли , так записали

vitos svp 12.11.2021 22:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergey2012 (Допис 466101)
А вони шо правду кажуть , в одного кров як холодець , в другого легені згоріли , так записали

Скоріш за все вважали що після вакцинації їм той кітайський грипп до одного місця і за лікуванням звернулись запізно.
В мене тітка в січні 2020 бухикала два-три тиждні, причому казала що просто бронхіт і їй лікарка прописала ліки, не хотіла турбувати. та коли стало зовсім зле подзвонила мені, я був у відрядженні, відправив жінку, яка вже лікувалась і знала, що до чого! Приїхала подивилась на ліки і спитала, вас лікарка від чого лікує, від бронхіта чи геммороя?
Викликала швидку, подзвонила тій недолікарки, настращала скаогою до прокуратури, бо та не хотіла направляти в лікарню, хоча по симптомах явний ковід! Відправила до лікарні, навчила чк треба себе вести і як лікуватись. Слава богу за два тиждні тітка вилікувалась!

А сестра - її дочка, вперлась і не пішла до лікарні, коли я її туди матюками гнав, зараз має ускладнення на серце!

Колян БУ-БУ 15.11.2021 00:22

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466102)
просто бронхіт

Во-во, просто бронхит.. я таких человек 10 знаю, ходят бухикают. Причём наверное половина из них, не верят в прививку, в медицину и т.д. А верят в свой иммунитет, калину с мёдом и самогон. На самом же деле на 10 тыс населения, за неделю 2-3 человека умирает значимых(ну таких о которых разговаривают, начальники, шишки) а простой люд думаю мрёт пачками..
Здоровья всем!

vitos svp 15.11.2021 07:51

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466126)
Во-во, просто бронхит.. я таких человек 10 знаю, ходят бухикают. Причём наверное половина из них, не верят в прививку, в медицину и т.д. А верят в свой иммунитет, калину с мёдом и самогон. На самом же деле на 10 тыс населения, за неделю 2-3 человека умирает значимых(ну таких о которых разговаривают, начальники, шишки) а простой люд думаю мрёт пачками..
Здоровья всем!

Ти не уважно прочитав моє повідомлення з словами завідувачки інфекційного відділення!

Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466092)
...Методика лікування вірусних пневмоній відома і не секретна. Ліків від вірусної пневмонії не існує, організм повинен її подолати сам!
Я питаю: а накой я тоді купляю кучу антибіотиків і іншого? Вона відповідає. Пневмоній буває декілька видів, і щоб до вірусної, не добавилась ще наприклад бактеріальна ми вколюємо превентивно препарати які повинні не дати їй виникнути, ще даємо інші препарати які допомагають організму подолати вірусну пневмонію.
...

Превентивно і вакцінація відбувається, але вона не захищає, все залежить від імунітету конкретної людини і її хронічних хвороб.

Колян БУ-БУ 15.11.2021 19:02

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Я, вас очень внимательно прочёл, и согласен с каждым словом заведующей, вот кроме этого-
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466131)
Превентивно і вакцінація відбувається, але вона не захищає, все залежить від імунітету конкретної людини і її хронічних хвороб.

Из этих слов вытекает, что вакцинация не нужна абсолютно! А это не правильно, т.к именно прививка "научит" организм бороться с вирусом, конечно иммунитет играет главенствующую роль в этой борьбе, но у всех он разный. У кого мощный, тому та прививка возможно и не нужна, но тому у кого он ослаблен прививка- это шанс переболеть с минимальными последствиями.

vitos svp 15.11.2021 19:59

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466141)
... Из этих слов вытекает, что вакцинация не нужна абсолютно!
...

Де я таке писав!
Проблема в тому що вакцини не сможуть стримати епідемію, і треба вчитись яким чином ефективно допомогати організму подолати вірус, а не розраховувати що всіх вколемо і епідемії не буде!
Приклад Ізраіль де майже всіх вкололи, а люди хворіють все одно і вмирають!
Даш відповідь чому цю вакцинацію не визнають обов'язковою?

М'арк 15.11.2021 20:18

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466143)
вакцини не сможуть стримати епідемію

Cерйозно ???
А що стримувало епідемії?

Шкодник 16.11.2021 08:50

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 466144)
Cерйозно ???
А що стримувало епідемії?

Свята вода мабудь

Десь проскочило про Сінгапур, ті хто невакцинувався оплачуе послуги лікування за свій рахунок
Як на мене гарне рішення, хоч приватні зароблять

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466126)
Во-во, просто бронхит.. я таких человек 10 знаю, ходят бухикают. Причём наверное половина из них, не верят в прививку, в медицину и т.д. А верят в свой иммунитет, калину с мёдом и самогон. На самом же деле на 10 тыс населения, за неделю 2-3 человека умирает значимых(ну таких о которых разговаривают, начальники, шишки) а простой люд думаю мрёт пачками..
Здоровья всем!

Є зараз таке, чи воно бронхіт чи хз але плр нічого не показуе а люди тижднями бухикають

vitos svp 16.11.2021 10:58

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 466144)
Cерйозно ???
А що стримувало епідемії?

За яку конкретно епідемію ти питаєш?

Дай відповідь чому вакцинування проти Ковід не роблять обов'язковим, а намагаються проводити з порушенням прав і свобод громадян?
Це я в тебе питаю як людина вакцинована!

Добавлено через 37 секунд
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 466144)
Cерйозно ???
А що стримувало епідемії?

Деякі банальна гігієна!

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 466155)
...
Десь проскочило про Сінгапур, ті хто невакцинувався оплачуе послуги лікування за свій рахунок
Як на мене гарне рішення, хоч приватні зароблять

В Україні не так? В нас послуги лікування безкоштовні?
В тебе хтось, не дай боже, хворів?
Мене якась зараза на рибалці вкусила літом, два тиждні набрях не сходив, пішов в травматологію - не загрожує життю, йдіть до хірурга, той тільки через сімейного, з напрвленням ще спробуй талончик отримати.
Жінка вистояла, отримала талончик, прийшов до хірурга - той, а хрен його що то таке, ідіть до дермантолога.
Я - доктор, а може треба розрізати, може там якись діверсант сидить?
Той - це треба в лікарню лягати!
Я -дохтор мені треба термінова допомога!!!
Той - що це за хворі такі пішли, що командують, що треба робити!
Добре каже - 500 грн. і 10 хв. вашого часу! Прямов в поліклиниці, розрізав, почистили, ранку забінтували! Я на перев'язку наступного дня ы не ходив, бо бінтова намотка спала ввечері сама і рана з ранку вже засохла була.

М'арк 16.11.2021 16:22

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466163)
За яку конкретно епідемію ти питаєш?


Будь-яку. Тиф, чума, кір, грип ...
Бо ніяка гігієна жодної епідемії не спинила. І, допоки людство не почало вакцинуватись, від них гинули десятки, сотні тисяч, часом навіть мільйони людей. Да, по великому рахунку, вакцини вбивають імунітет, але наш імунітет вбивали ще при народженні (а інколи і до нього). Знаєш, як здобувався той, оспівуваний вами, імунітет до появи пеніциліну і вакцин ? Природним відбором. П'ять померло, один вижив, от в нього сильний імунітет. Думаю, ще чув розповіді бабусь про десятки народжених дітей, з яких виживали одиниці - от то воно, і було це менше ста років тому. Хотів би бути одним з тих п'яти? Чи, все таки, краще прибити імунітет, але вижити? Так от : при народженні за тебе цей вибір зробили. І ти живий і тут пишеш. Зараз вибір треба зробити самому.
Конкретно до тебе я звертаюсь образно, просто як до автора поста, бо це зверення стосується кожного з нас.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466163)
чому вакцинування проти Ковід не роблять обов'язковим

Бо тоді візг про порушення прав і свобод буде чутно аж в Арктиці.
До речі, на рівні європейского о.б.с. вже йде мова про обов'язкову вакцинацію , а диму без вогню не буває ...

Колян БУ-БУ 16.11.2021 16:47

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Вчера Зеленский пообещал по 1000грн каждому кто дважды вакцинирован, деньги через "Дия" и в том же выступлении сказал, что привитых всего 30%,

olexa 16.11.2021 17:10

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Звідки ЗЕ..***взяв 30%, коли їх до 20% не дотягує? Та й та 1000 на балагани, цирк та ін. непотріб. І ще й невідомо, як, коли будуть роздавати.

Шкодник 16.11.2021 17:49

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466163)
За яку конкретно епідемію ти питаєш?

Дай відповідь чому вакцинування проти Ковід не роблять обов'язковим, а намагаються проводити з порушенням прав і свобод громадян?
Це я в тебе питаю як людина вакцинована!

Добавлено через 37 секунд

Деякі банальна гігієна!

Добавлено через 1 минуту

В Україні не так? В нас послуги лікування безкоштовні?
В тебе хтось, не дай боже, хворів?
Мене якась зараза на рибалці вкусила літом, два тиждні набрях не сходив, пішов в травматологію - не загрожує життю, йдіть до хірурга, той тільки через сімейного, з напрвленням ще спробуй талончик отримати.
Жінка вистояла, отримала талончик, прийшов до хірурга - той, а хрен його що то таке, ідіть до дермантолога.
Я - доктор, а може треба розрізати, може там якись діверсант сидить?
Той - це треба в лікарню лягати!
Я -дохтор мені треба термінова допомога!!!
Той - що це за хворі такі пішли, що командують, що треба робити!
Добре каже - 500 грн. і 10 хв. вашого часу! Прямов в поліклиниці, розрізав, почистили, ранку забінтували! Я на перев'язку наступного дня ы не ходив, бо бінтова намотка спала ввечері сама і рана з ранку вже засохла була.

Це госструктури вірно? Звісно і ліки купляешь і дякую суешь, якщо маешь бажання,але-сходи в приватні, там рівень трохи інший
Тебе оглядати на шаріка ніхто не буде
Про лікування або госпіталізацію можешь погуглити прайс від ковід

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466174)
Вчера Зеленский пообещал по 1000грн каждому кто дважды вакцинирован, деньги через "Дия" и в том же выступлении сказал, что привитых всего 30%,

Ну до введення червоних зон було щось біля 25 вроде
От трохи кіпішнули народ
На вихідних родичку возив, доволі цівільно
Запис через хелсі, вибрали трц поближче ,час
Ні черг ні кіпішу

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Допис від olexa (Допис 466176)
Звідки ЗЕ..***взяв 30%, коли їх до 20% не дотягує? Та й та 1000 на балагани, цирк та ін. непотріб. І ще й невідомо, як, коли будуть роздавати.

В грудні через дію вроде як
Знову дію покладуть ))
Михалич так в тому ідея, щоб на квартал люди білетікі купляли за оті гроші

М'арк 16.11.2021 18:28

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 466176)
Та й та 1000 на балагани, цирк та ін. непотріб

Цитата:

"Кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати одну тисячу гривень - швидко і зручно, тобто, через додаток "Дія". За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або у фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр або купити квитки для мандрівок всередині країни, на внутрішні авіа- та залізничні перевезення", - сказав Зеленський
Для тих, кому реально ти тисяча потрібна, то хіба на транспорт зможуть потратити. Довбограї кавеенські :duren: На продукти/ліки дали б ...

Rulik 16.11.2021 21:24

Re: Короновирус. Новая болячка
 
були адепти :beeee: команди, Вам смішно ?, скину мою 1т . грн. Вам на потіхи!
дружина вжалила другу файзаре, не може прийти до справ, хоча дуже сильна жінка(

vitos svp 18.11.2021 12:09

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Для тих хто прищепився і ще планує зачати дитину, рекомендую зробити спермограму!

М'арк 18.11.2021 15:04

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466208)
Для тих хто прищепився і ще планує зачати дитину, рекомендую зробити спермограму!

... Правда, це щось вам дасть лише у випадку, якшо в її зробили ше й до вакцинації.

vitos svp 19.11.2021 09:08

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Ну мені вона вже до одного місця! Маю і дочку, і сина!
Але ще і онуків хочеться здорових.
Чому написав. В знайомих дочка в Київі живе з хлопцем, одружуватись не поспішають. Так той клоун , чи то за гроші, чи то з інших якихось причин є донором сперми! Так чергову дозу після вакцинації не прийняли - живчики не рухаються!
Сказали треба чекати, може з часом відновиться!

В мого кума аналогічна проблема, правда після свинки якою перехворів в дитинстві! Дитину не можуть ніяк зачати, бо живчики не рухаються. Що тільки не робили, як тільки не оплодотворялись. Грошей сплатив по інститутах різних! Я вже кумі казав візьміть живчиків від рідного брата і в пробірці оплодотворіть і підсадить, як з кумовими не получається.

М'арк 19.11.2021 19:15

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466245)
... є донором сперми! ...

Такі історії передаються з уст в уста антивакцинаторами, як скандинавські саги :D
Міняється тільки місце проживання "донора" , але воно завжди чимдалі від оповідачів/слухачів. Коли мені це розказували, то спермороздатчик "жив" в Миколаївській області :lol:

Да, і це, обов'язково, будуть або знайомі знайомих, або рідний брат чоловікової сестри двоюрідного племінника того діда, що з війни не прийшов

Шкодник 20.11.2021 11:26

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Австрія попереду
Обовязкова вакцінація.

М'арк 20.11.2021 20:42

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Да-а, антивакцинаторам удар нижче пояса.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:18.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©