Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Відпочинок (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Короновирус. Новая болячка (https://busovod.ua/showthread.php?t=21062)

wasya 11.02.2021 11:00

Re: Короновирус. Новая болячка
 
в мене теща десь місяць назад захворіла,живе з нами..пару днів не висока температура трималась,але дуже ослаблена була..кажу здайте аналізи на корону,а вона нє,то просто простуда..і через пару днів піщла на роботу знову..аж тепер чмо призналася,що тільки через місяць почав відновлюватись у неі смак і нюх :ireful2:..скоріше всього також цю заразу мала..ми(дружина,я і двоє дітей) з нею постійно контатували дома,і ніхто слава Богу не захворів...знав би раніше,що в неі вбив би,постійно наражала нас на небезпеку:devil:

вите4ек 11.02.2021 11:19

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Жена воспитатель, позвонили с поликлиники и сказали нужно прийти и сделать прививку от ковида (бесплатно) а она отказалась сказала сначала сдам кровь на анализ. Анализ показал что в организме присутствует этот самый ковид и нужно самоизолироватся. Нас в семье 5 человек, жена каждый день на работе в саде, уже прошло две недели пока все живы. Как оно все проявляется сто процентов точно никто не знает.

Romaha55 11.02.2021 13:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
я уже перехворів... три дні температури.... далі уже все нормально, просто ослаблений.. Через 10 днів здав аналізи і є антитіла..

vitos svp 11.02.2021 15:12

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 462837)
в мене теща десь місяць назад захворіла,живе з нами..пару днів не висока температура трималась,але дуже ослаблена була..кажу здайте аналізи на корону,а вона нє,то просто простуда..і через пару днів піщла на роботу знову..аж тепер чмо призналася,що тільки через місяць почав відновлюватись у неі смак і нюх :ireful2:..скоріше всього також цю заразу мала..ми(дружина,я і двоє дітей) з нею постійно контатували дома,і ніхто слава Богу не захворів...знав би раніше,що в неі вбив би,постійно наражала нас на небезпеку:devil:

Не переймайся Ковид не Спід!!!
Успішно лікується!
Всі перехворіємо, рано чи пізно!
Я разом з жінкою перехворів на початку грудня!
В мене висока температура трималась з середи і до суботи, потім з тиждень відходняк був, то 37,2, то 36,2.
Жінка з двостороннім запаленням легенів 19 днів в лікарні лікувалась, перешу половину розмовляти не могла, сразу кашляла!
Спилкувався напряму з завідувачкою відділення! На моє питання - в жінки ковідне запалення легенів?
Відповідь: В вашої жінки - вірусна пневмонія. Яка існувала, існує і нікуди не дінеться. Який вірус є причиною її виникнення, великого значення не має!!! Як її лікувати - медотики існують! Ліків для лікування вірусної пневмонії не існує! Організм сам повинен її подолати! Даємо різні підтримуючі ліки + антибіотики, щоб до вірусної пневмонії не добавились бактеріальна пневмонія і інші хвороби. Тоді організму дуже важко прийдеться.
Пневмонія лікується довго і нудно, в стаціонарі 21 день + 30...60 днів вдома!
І головне в лікуванні - не допустити кисневого голодування організму, всіх органів, тоді можуть бути різні ускладненння, в різних органах!
А з ковід просто роздутий піар - її слова! Каже в складі міському відділі здоровья в міськ раді, нема ні одного професійного лікаря! Що ти хочеш!

Добавлено через 10 минут
Цитата:

Допис від вите4ек (Допис 462840)
Жена воспитатель, позвонили с поликлиники и сказали нужно прийти и сделать прививку от ковида (бесплатно) ...

Все це бізнес! Бізнес на епідемії! Безкоштовна для виховательки, але не для виробника/аптеки/лікарні - всі гроші отримають!
Не знаю на скільки правда, але в СМІ озвучується інформація ніби то з медецинських джерел, що після хвороби, антітела в організмі знаходяться 2...3 місяці, після чого може відбутись наступне захворювання на ковід!
В мене тільки одне питання до тих, хто тих вакцин робить панацею - який час в організмі будуть присутні антітела? Теж два три місяці? Щоб не хворіти треба прививатись кожен квартал?
Оце бізнес на вакцинах буде прибутковим!

А як наступного сезону новий штамт з'явиться, нова епопея з наступною вакциною буде? А потім слідуюча!

Добавлено через 14 минут
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 462845)
я уже перехворів... три дні температури.... далі уже все нормально, просто ослаблений.. Через 10 днів здав аналізи і є антитіла..

всі перехворіємо! Головне щоб ковід не спричинив ускладнення хронічних хвороб!
Буде як вірусом Коха, всі люди є її носіями, а туберкульозом хворіють дуже мала частина людства!

Romaha55 12.02.2021 07:10

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Згідний на всі 100%. Дана вакцина як вакцина від грипу... Нині зробив, через тиждень сказали, що йде мутований штамт і ваша вакцина курить бамбук...

vitos svp 12.02.2021 15:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 462837)
в мене теща десь місяць назад захворіла,живе з нами..пару днів не висока температура трималась,але дуже ослаблена була..кажу здайте аналізи на корону,а вона нє,то просто простуда..і через пару днів піщла на роботу знову..аж тепер чмо призналася,що тільки через місяць почав відновлюватись у неі смак і нюх :ireful2:..скоріше всього також цю заразу мала..ми(дружина,я і двоє дітей) з нею постійно контатували дома,і ніхто слава Богу не захворів...знав би раніше,що в неі вбив би,постійно наражала нас на небезпеку:devil:

Радуйся! Значить перенесли ковід безсимтомно!

vobos 12.02.2021 16:59

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Добавлено через 45 секунд
Рецепт як вберегтися від "Карона" вірусу:
відключіть ТВ , включіть мізки і пропаде "Карона "....:D

Шкодник 12.02.2021 18:14

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vobos (Допис 462873)
Добавлено через 45 секунд
Рецепт як вберегтися від "Карона" вірусу:
відключіть ТВ , включіть мізки і пропаде "Карона "....:D

Це доки в лікарні ніхто не побував з рідних такі лозунги
Як пройдешь оті круги пекла то мізки по іншому включатся

Gennadij 12.02.2021 19:59

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vobos (Допис 462873)
Добавлено через 45 секунд
Рецепт як вберегтися від "Карона" вірусу:
відключіть ТВ , включіть мізки і пропаде "Карона "....:D

Піди скажи це у найблищу інфекційну лікарню у своєму місті пацієнтам, що там від корони лікуються. Може вони встануть та підуть по домівках!? До речі, мізки у деяких з них дійсно відключені, чудять, як у дурці. Мабудь кисневе голодування мозку, через часткове враження легенів. Або вірус так діє на мозок. Сам там провів три тижні, мабудь ТВ не відключів вчасно, як ти радиш, інакше не пішло б на ліки більше 50 000.

vitos svp 12.02.2021 20:54

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Gennadij (Допис 462876)
... інакше не пішло б на ліки більше 50 000.

Ну так на ковіді - бізнес і тільки бізнес!:oh:

wasya 12.02.2021 23:07

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 462848)
А як наступного сезону новий штамт з'явиться, нова епопея з наступною вакциною буде? А потім слідуюча!

в дружини,сестра,дуже класний лікар-терапевт,зав відділенням,повністю ій довіряю,то казала що не буде колоти вакцину,бо не вірить ій,каже якщо за десятки років не можуть знайти вакцину, по моєму ,від гепатиту казала,а цей той самий вірус РНК,то як тут знайшли за декілька місяців?...

mehanik 13.02.2021 07:00

Re: Короновирус. Новая болячка
 
На роботі знайомий охоронец, 64 роки, помер місяц тому. Підтверджена корона у нього та у його жінки. Жінка одужала.

Шкодник 13.02.2021 10:18

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від wasya (Допис 462881)
в дружини,сестра,дуже класний лікар-терапевт,зав відділенням,повністю ій довіряю,то казала що не буде колоти вакцину,бо не вірить ій,каже якщо за десятки років не можуть знайти вакцину, по моєму ,від гепатиту казала,а цей той самий вірус РНК,то як тут знайшли за декілька місяців?...

Як на мене то противникі вакцин,масок та іншого повинні спочатку написати заяву-
По тіпу в випадку хвороби в лікарню не класти, місце не займаю ,лікуюсь сам в дома бо в це все не вірю а там як повезе
Так буде чесніше по відношенню до інших .

vitos svp 13.02.2021 10:26

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від mehanik (Допис 462882)
На роботі знайомий охоронец, 64 роки, помер місяц тому. Підтверджена корона у нього та у його жінки. Жінка одужала.

Помер від чого?

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 462886)
Як на мене то противникі вакцин,масок та іншого повинні спочатку написати заяву-
По тіпу в випадку хвороби в лікарню не класти, місце не займаю ,лікуюсь сам в дома бо в це все не вірю а там як повезе
Так буде чесніше по відношенню до інших .

Може бути чесніше визнати, що намордники, локдауни і вся інша херня до сраки! На захворюваність на ковід ніяк не впливають!
Головні розсадники зарази - приймальні відділення лікарень і лікарів, рентгенкабінети!
Після чого нема довіри нашим "ЗЕмед":duren:спеціалістам і до вакцини, яку вони намагаються нав'язати!
Томіфлю нагадати!

Добавлено через 27 минут
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 462886)
...в лікарню не класти, місце не займаю ,лікуюсь сам в дома бо в це все не вірю а там як повезе
Так буде чесніше по відношенню до інших .

Наша недовлада тими ЗЕдаунами, намордниками і іншими обмеженнями лише створює видимість діяльності, а не реальну боротьбу з хворобою, замість того щоб створити центри по лікуванню епідеміологічних хвороб - старі казарми, спортзали, школи, бази відпочинку, санаторії в кожному районі, обладнавши централізованими системами кисневого дихання біля кожного ліжка!!!
Лікування в умовах лікарні і домашнім відрізняється тільки кисневими масками! Реанімаційні процедури потрібні дуже малій кількості хворих на ковід, і то у випадку коли звертаються запізно.
В мене тітка 1954 р.н., два тиждні ходила до сімейного "недолікаря", яка їй лікувала хер зна що, поки не подзвонила до моєї жінки, що їй становиться гірше!
Моя поїхала до неї, викликала "швидку", разом з лікарем швидкої, дзвонили до тої "недолікарки", вкрили "х..ями", жінка пообіцяла підключити Прокуратуру, якщо та курва не оформить направлення в лікарню, бо без нього "швидка" не може її відвезти до стаціонару. Тепер десятий день дихає киснем, поправляється, слава богу обійшлось без ускладнень, в понеділок-вівторок повинні виписати!
Так що все лікується, тільки треба це робити як слід, а не для піару!

Шкодник 13.02.2021 11:43

Re: Короновирус. Новая болячка
 
До сраки то занадто категорично..
По перше набагато менше літом було піщевих отравленій
Ібо народ нарешті почав мити руки
По друге в такий час у нас вже була жопа с грипом
Так що маскі та антісептікі свое дають,а 100 відсотків ніхто і не обіцяв

Локдауни б спрацювали аби не імпотенція влади
Звісно закривати парки та пляжі при робочому єпіцентру дібілізм
Можливо якщоб закрили все але на менший термін булоб діево
А так толку такі з них не було ніякого на жаль
Тількі добили малий та середній бізнес

vitos svp 13.02.2021 14:47

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 462891)
...
Локдауни б спрацювали аби не імпотенція влади
...

Економіка не концерт кварталу! Можу виступати, а можу не виступати! Потім два рази концерт дам!
Зупинити легко, хрен потім запустиш! Навіть генделик "Вельвет"працюючи забезпечує замовляння іншим підприємствам!
В Україні не настільки добра економічна ситуація, щоб вводити ЗЕдауни:beeee:, за прикладом розвинутих країн!

М'арк 28.02.2021 13:46

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Коли закінчаться гроші на неї.

vitos svp 01.03.2021 07:45

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 463264)
Коли закінчаться гроші на неї.

Вигадають наступну епідемію!

Romaha55 01.03.2021 08:03

Re: Короновирус. Новая болячка
 
це один із засобів тримати контроль над людьми... коли захотіли статистику підняли, і всіх додому..

vitos svp 01.03.2021 09:32

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 463278)
це один із засобів тримати контроль над людьми... коли захотіли статистику підняли, і всіх додому..

Головне людям в голову вдовбати, що всі їхні хвороби від корони, а не з інших джерел, чи від набраних років!
Цирроз він не від алкоголізму, а від корони, чи волосся на голові почало випадати, не він нової кітайської фарби, а від тогорічної корони!
Так?
Зараз всі свої хронічні хвороби списують на корону! А ви коли останній раз аналізи здавали, в до коронний період?
Колись профосмотр був кожного року!

Здорових людей не буває, існують недообстежені!!!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:05.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©