Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Відпочинок (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Короновирус. Новая болячка (https://busovod.ua/showthread.php?t=21062)

vitos svp 12.11.2021 22:44

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від sergey2012 (Допис 466101)
А вони шо правду кажуть , в одного кров як холодець , в другого легені згоріли , так записали

Скоріш за все вважали що після вакцинації їм той кітайський грипп до одного місця і за лікуванням звернулись запізно.
В мене тітка в січні 2020 бухикала два-три тиждні, причому казала що просто бронхіт і їй лікарка прописала ліки, не хотіла турбувати. та коли стало зовсім зле подзвонила мені, я був у відрядженні, відправив жінку, яка вже лікувалась і знала, що до чого! Приїхала подивилась на ліки і спитала, вас лікарка від чого лікує, від бронхіта чи геммороя?
Викликала швидку, подзвонила тій недолікарки, настращала скаогою до прокуратури, бо та не хотіла направляти в лікарню, хоча по симптомах явний ковід! Відправила до лікарні, навчила чк треба себе вести і як лікуватись. Слава богу за два тиждні тітка вилікувалась!

А сестра - її дочка, вперлась і не пішла до лікарні, коли я її туди матюками гнав, зараз має ускладнення на серце!

Колян БУ-БУ 15.11.2021 00:22

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466102)
просто бронхіт

Во-во, просто бронхит.. я таких человек 10 знаю, ходят бухикают. Причём наверное половина из них, не верят в прививку, в медицину и т.д. А верят в свой иммунитет, калину с мёдом и самогон. На самом же деле на 10 тыс населения, за неделю 2-3 человека умирает значимых(ну таких о которых разговаривают, начальники, шишки) а простой люд думаю мрёт пачками..
Здоровья всем!

vitos svp 15.11.2021 07:51

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466126)
Во-во, просто бронхит.. я таких человек 10 знаю, ходят бухикают. Причём наверное половина из них, не верят в прививку, в медицину и т.д. А верят в свой иммунитет, калину с мёдом и самогон. На самом же деле на 10 тыс населения, за неделю 2-3 человека умирает значимых(ну таких о которых разговаривают, начальники, шишки) а простой люд думаю мрёт пачками..
Здоровья всем!

Ти не уважно прочитав моє повідомлення з словами завідувачки інфекційного відділення!

Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466092)
...Методика лікування вірусних пневмоній відома і не секретна. Ліків від вірусної пневмонії не існує, організм повинен її подолати сам!
Я питаю: а накой я тоді купляю кучу антибіотиків і іншого? Вона відповідає. Пневмоній буває декілька видів, і щоб до вірусної, не добавилась ще наприклад бактеріальна ми вколюємо превентивно препарати які повинні не дати їй виникнути, ще даємо інші препарати які допомагають організму подолати вірусну пневмонію.
...

Превентивно і вакцінація відбувається, але вона не захищає, все залежить від імунітету конкретної людини і її хронічних хвороб.

Колян БУ-БУ 15.11.2021 19:02

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Я, вас очень внимательно прочёл, и согласен с каждым словом заведующей, вот кроме этого-
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466131)
Превентивно і вакцінація відбувається, але вона не захищає, все залежить від імунітету конкретної людини і її хронічних хвороб.

Из этих слов вытекает, что вакцинация не нужна абсолютно! А это не правильно, т.к именно прививка "научит" организм бороться с вирусом, конечно иммунитет играет главенствующую роль в этой борьбе, но у всех он разный. У кого мощный, тому та прививка возможно и не нужна, но тому у кого он ослаблен прививка- это шанс переболеть с минимальными последствиями.

vitos svp 15.11.2021 19:59

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466141)
... Из этих слов вытекает, что вакцинация не нужна абсолютно!
...

Де я таке писав!
Проблема в тому що вакцини не сможуть стримати епідемію, і треба вчитись яким чином ефективно допомогати організму подолати вірус, а не розраховувати що всіх вколемо і епідемії не буде!
Приклад Ізраіль де майже всіх вкололи, а люди хворіють все одно і вмирають!
Даш відповідь чому цю вакцинацію не визнають обов'язковою?

М'арк 15.11.2021 20:18

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466143)
вакцини не сможуть стримати епідемію

Cерйозно ???
А що стримувало епідемії?

Шкодник 16.11.2021 08:50

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 466144)
Cерйозно ???
А що стримувало епідемії?

Свята вода мабудь

Десь проскочило про Сінгапур, ті хто невакцинувався оплачуе послуги лікування за свій рахунок
Як на мене гарне рішення, хоч приватні зароблять

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466126)
Во-во, просто бронхит.. я таких человек 10 знаю, ходят бухикают. Причём наверное половина из них, не верят в прививку, в медицину и т.д. А верят в свой иммунитет, калину с мёдом и самогон. На самом же деле на 10 тыс населения, за неделю 2-3 человека умирает значимых(ну таких о которых разговаривают, начальники, шишки) а простой люд думаю мрёт пачками..
Здоровья всем!

Є зараз таке, чи воно бронхіт чи хз але плр нічого не показуе а люди тижднями бухикають

vitos svp 16.11.2021 10:58

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 466144)
Cерйозно ???
А що стримувало епідемії?

За яку конкретно епідемію ти питаєш?

Дай відповідь чому вакцинування проти Ковід не роблять обов'язковим, а намагаються проводити з порушенням прав і свобод громадян?
Це я в тебе питаю як людина вакцинована!

Добавлено через 37 секунд
Цитата:

Допис від М'арк (Допис 466144)
Cерйозно ???
А що стримувало епідемії?

Деякі банальна гігієна!

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 466155)
...
Десь проскочило про Сінгапур, ті хто невакцинувався оплачуе послуги лікування за свій рахунок
Як на мене гарне рішення, хоч приватні зароблять

В Україні не так? В нас послуги лікування безкоштовні?
В тебе хтось, не дай боже, хворів?
Мене якась зараза на рибалці вкусила літом, два тиждні набрях не сходив, пішов в травматологію - не загрожує життю, йдіть до хірурга, той тільки через сімейного, з напрвленням ще спробуй талончик отримати.
Жінка вистояла, отримала талончик, прийшов до хірурга - той, а хрен його що то таке, ідіть до дермантолога.
Я - доктор, а може треба розрізати, може там якись діверсант сидить?
Той - це треба в лікарню лягати!
Я -дохтор мені треба термінова допомога!!!
Той - що це за хворі такі пішли, що командують, що треба робити!
Добре каже - 500 грн. і 10 хв. вашого часу! Прямов в поліклиниці, розрізав, почистили, ранку забінтували! Я на перев'язку наступного дня ы не ходив, бо бінтова намотка спала ввечері сама і рана з ранку вже засохла була.

М'арк 16.11.2021 16:22

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466163)
За яку конкретно епідемію ти питаєш?


Будь-яку. Тиф, чума, кір, грип ...
Бо ніяка гігієна жодної епідемії не спинила. І, допоки людство не почало вакцинуватись, від них гинули десятки, сотні тисяч, часом навіть мільйони людей. Да, по великому рахунку, вакцини вбивають імунітет, але наш імунітет вбивали ще при народженні (а інколи і до нього). Знаєш, як здобувався той, оспівуваний вами, імунітет до появи пеніциліну і вакцин ? Природним відбором. П'ять померло, один вижив, от в нього сильний імунітет. Думаю, ще чув розповіді бабусь про десятки народжених дітей, з яких виживали одиниці - от то воно, і було це менше ста років тому. Хотів би бути одним з тих п'яти? Чи, все таки, краще прибити імунітет, але вижити? Так от : при народженні за тебе цей вибір зробили. І ти живий і тут пишеш. Зараз вибір треба зробити самому.
Конкретно до тебе я звертаюсь образно, просто як до автора поста, бо це зверення стосується кожного з нас.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466163)
чому вакцинування проти Ковід не роблять обов'язковим

Бо тоді візг про порушення прав і свобод буде чутно аж в Арктиці.
До речі, на рівні європейского о.б.с. вже йде мова про обов'язкову вакцинацію , а диму без вогню не буває ...

Колян БУ-БУ 16.11.2021 16:47

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Вчера Зеленский пообещал по 1000грн каждому кто дважды вакцинирован, деньги через "Дия" и в том же выступлении сказал, что привитых всего 30%,

olexa 16.11.2021 17:10

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Звідки ЗЕ..***взяв 30%, коли їх до 20% не дотягує? Та й та 1000 на балагани, цирк та ін. непотріб. І ще й невідомо, як, коли будуть роздавати.

Шкодник 16.11.2021 17:49

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466163)
За яку конкретно епідемію ти питаєш?

Дай відповідь чому вакцинування проти Ковід не роблять обов'язковим, а намагаються проводити з порушенням прав і свобод громадян?
Це я в тебе питаю як людина вакцинована!

Добавлено через 37 секунд

Деякі банальна гігієна!

Добавлено через 1 минуту

В Україні не так? В нас послуги лікування безкоштовні?
В тебе хтось, не дай боже, хворів?
Мене якась зараза на рибалці вкусила літом, два тиждні набрях не сходив, пішов в травматологію - не загрожує життю, йдіть до хірурга, той тільки через сімейного, з напрвленням ще спробуй талончик отримати.
Жінка вистояла, отримала талончик, прийшов до хірурга - той, а хрен його що то таке, ідіть до дермантолога.
Я - доктор, а може треба розрізати, може там якись діверсант сидить?
Той - це треба в лікарню лягати!
Я -дохтор мені треба термінова допомога!!!
Той - що це за хворі такі пішли, що командують, що треба робити!
Добре каже - 500 грн. і 10 хв. вашого часу! Прямов в поліклиниці, розрізав, почистили, ранку забінтували! Я на перев'язку наступного дня ы не ходив, бо бінтова намотка спала ввечері сама і рана з ранку вже засохла була.

Це госструктури вірно? Звісно і ліки купляешь і дякую суешь, якщо маешь бажання,але-сходи в приватні, там рівень трохи інший
Тебе оглядати на шаріка ніхто не буде
Про лікування або госпіталізацію можешь погуглити прайс від ковід

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від Колян БУ-БУ (Допис 466174)
Вчера Зеленский пообещал по 1000грн каждому кто дважды вакцинирован, деньги через "Дия" и в том же выступлении сказал, что привитых всего 30%,

Ну до введення червоних зон було щось біля 25 вроде
От трохи кіпішнули народ
На вихідних родичку возив, доволі цівільно
Запис через хелсі, вибрали трц поближче ,час
Ні черг ні кіпішу

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Допис від olexa (Допис 466176)
Звідки ЗЕ..***взяв 30%, коли їх до 20% не дотягує? Та й та 1000 на балагани, цирк та ін. непотріб. І ще й невідомо, як, коли будуть роздавати.

В грудні через дію вроде як
Знову дію покладуть ))
Михалич так в тому ідея, щоб на квартал люди білетікі купляли за оті гроші

М'арк 16.11.2021 18:28

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 466176)
Та й та 1000 на балагани, цирк та ін. непотріб

Цитата:

"Кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати одну тисячу гривень - швидко і зручно, тобто, через додаток "Дія". За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або у фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр або купити квитки для мандрівок всередині країни, на внутрішні авіа- та залізничні перевезення", - сказав Зеленський
Для тих, кому реально ти тисяча потрібна, то хіба на транспорт зможуть потратити. Довбограї кавеенські :duren: На продукти/ліки дали б ...

Rulik 16.11.2021 21:24

Re: Короновирус. Новая болячка
 
були адепти :beeee: команди, Вам смішно ?, скину мою 1т . грн. Вам на потіхи!
дружина вжалила другу файзаре, не може прийти до справ, хоча дуже сильна жінка(

vitos svp 18.11.2021 12:09

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Для тих хто прищепився і ще планує зачати дитину, рекомендую зробити спермограму!

М'арк 18.11.2021 15:04

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466208)
Для тих хто прищепився і ще планує зачати дитину, рекомендую зробити спермограму!

... Правда, це щось вам дасть лише у випадку, якшо в її зробили ше й до вакцинації.

vitos svp 19.11.2021 09:08

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Ну мені вона вже до одного місця! Маю і дочку, і сина!
Але ще і онуків хочеться здорових.
Чому написав. В знайомих дочка в Київі живе з хлопцем, одружуватись не поспішають. Так той клоун , чи то за гроші, чи то з інших якихось причин є донором сперми! Так чергову дозу після вакцинації не прийняли - живчики не рухаються!
Сказали треба чекати, може з часом відновиться!

В мого кума аналогічна проблема, правда після свинки якою перехворів в дитинстві! Дитину не можуть ніяк зачати, бо живчики не рухаються. Що тільки не робили, як тільки не оплодотворялись. Грошей сплатив по інститутах різних! Я вже кумі казав візьміть живчиків від рідного брата і в пробірці оплодотворіть і підсадить, як з кумовими не получається.

М'арк 19.11.2021 19:15

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 466245)
... є донором сперми! ...

Такі історії передаються з уст в уста антивакцинаторами, як скандинавські саги :D
Міняється тільки місце проживання "донора" , але воно завжди чимдалі від оповідачів/слухачів. Коли мені це розказували, то спермороздатчик "жив" в Миколаївській області :lol:

Да, і це, обов'язково, будуть або знайомі знайомих, або рідний брат чоловікової сестри двоюрідного племінника того діда, що з війни не прийшов

Шкодник 20.11.2021 11:26

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Австрія попереду
Обовязкова вакцінація.

М'арк 20.11.2021 20:42

Re: Короновирус. Новая болячка
 
Да-а, антивакцинаторам удар нижче пояса.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:02.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©