Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Тюнінг стайлінг та допрацювання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=135)
-   -   Газові амортизатори, упори на капот головастика (https://busovod.ua/showthread.php?t=19235)

MasikS 12.04.2017 20:35

Газові амортизатори, упори на капот головастика
 
Задумався над цим питанням. Набагато зручніше в загляданні під капот.
Хтось має досвід установки, які можна примінити упори? Поділіться досвідом.

АнатолийК 12.04.2017 20:42

Re: Газові амортизатори, опори на капот головастика
 
[quote="MasikS;408015"]Набагато зручніше[/quote
Чого тебе туди тягне?

MasikS 12.04.2017 20:46

Re: Газові амортизатори, опори на капот головастика
 
[QUOTE=АнатолийК;408016]
Цитата:

Допис від MasikS (Допис 408015)
Набагато зручніше[/quote
Чого тебе туди тягне?

Тому, що я водій, а не наїздник. :)

АнатолийК 12.04.2017 23:53

Re: Газові амортизатори, опори на капот головастика
 
Цитата:

Допис від MasikS (Допис 408018)
я водій

А... Зрозумів.

PavelV 13.04.2017 10:50

Re: Газові амортизатори, опори на капот головастика
 
MasikS, я в жигуль колхозив меблеві упори з ЛеруаМерлен... взяв самі сильні що там були, приміряв і на саморізи прикрутив... плюс в тому що вони коротші упорів приміром з ляди якого хетчбека/універсала, і збоку "крадуть" менше місця...
по факту установки - самі не відкривають капот, а внизу навпаки притискають, а як трохи підняти рукою - моцно тримають в відкритому стані...хоча якщо проти сильного вітру може й захлопнути...
https://a.d-cd.net/586eaf6s-480.jpg

Вик123 13.04.2017 11:25

Re: Газові амортизатори, упори на капот головастика
 
Короткі газові упори стоять на Калині, на багажнику.

PavelV 13.04.2017 12:17

Re: Газові амортизатори, упори на капот головастика
 
тут ще інший аспект... меблеві по 20 з чимось грн, себто пара 50-60грн...
а автомобільні навіть з тазіка сотні 2-3...
особисто я показав перевіреий "на собі" варіант...хіба різниця ваги капотів жугуля і головастика я хз...

DRB 13.04.2017 13:10

Re: Газові амортизатори, упори на капот головастика
 
Цитата:

Допис від PavelV (Допис 408061)
тут ще інший аспект... меблеві по 20 з чимось грн, себто пара 50-60грн...
а автомобільні навіть з тазіка сотні 2-3...
особисто я показав перевіреий "на собі" варіант...хіба різниця ваги капотів жугуля і головастика я хз...

я думаю що різниця якщо є то в умовах експлуатації (меблевим може бути страшний і дощ і мороз і т.д..

MasikS 13.04.2017 13:15

Re: Газові амортизатори, упори на капот головастика
 
Думаю в цій справі, головне, правильно визначити довжину упорів, згідно можливості розміщення кріплення на крилі та капоті. А вже знайти необхідну довжину не складно діапазон широкий, продається.

PavelV 13.04.2017 14:32

Re: Газові амортизатори, упори на капот головастика
 
не так довжину, як місця кріплення... упори іншої довжини просто зміщуються в ту чи іншу сторону...ну і "вантажопідємність"...себто в виборі важливі два параметри - вантажопідємність і форма площадок кріплення (щоб потім при установці не обрізати/вигинати особливо)...а далі вже як будуть на руках упори довго й нудно притуляти, рулетками виміряти...з відкритим кампотом,прикриваючи капот і заглядуючи... а потім вже сверлити-прикручувати.... по факту треба знайти дві точки - на капоті і в підкапотці так щоб між цими точками при відкритому капоті була відстань рівна довжині видвинутого упора, а при закритому - трохи більше довжини всунутого
ну і при закритому капоті їм було коли сховатись...

Беза 13.04.2017 20:00

Re: Газові амортизатори, упори на капот головастика
 
Делали как-то ляду на погреб, довольно таки тяжелую, притулили туда от 21112. Надо сказать что ляду аж выбрасывает, а при закрытии надо приложить усилие что бы сдернуть с верхнего положения. Это я к тому, что при не правильном выборе можно согнуть капот , прежде чем закрыть.

rezident 13.04.2017 20:43

Re: Газові амортизатори, упори на капот головастика
 
пример и обсуждение не реклама
http://www.kadett.in.ua/forum/index.php?topic=1244.0

vtx7 27.05.2018 22:21

Re: Газові амортизатори, опори на капот головастика
 
[QUOTE=MasikS;408018]
Цитата:

Допис від АнатолийК (Допис 408016)
Тому, що я водій, а не наїздник. :)

Лично вас не знаю. Не в ваш адрес пишу. Но эта фраза улыбнула)))
Не стоит путать Водителя и Слесаря!
Пример на знакомых мне людях. Стоит взрослый мужик и гнобит моего пацана водителя. Мол он водитель! У него 30лет стажа и он крутой слесарь. А пацан голову опустил и слушает этот бред. Только прикол в том что пацан за свои 8 стажа на Атего всю Украину в доль и поперёк прошёл! А этот клоун в ЖЕКЕ на литучке на своём раёне весь стаж имеет. :D
Кому такой водитель нужен.
Занимаемся грузоперевозками. По специфике нужно общаться много с водителями.
НИКОГДА не возьму на роботу того кто орёт что он водитель. Потому что может перебрать машину. 70% это аля тот-же водитель литучки на одном раёне. А опыт ремонта авто приходит с возростом.
Чтоб не было лишних слов! У меня специальность Слесарь Ремонтник Инструментальщик с умением ремонтировать двигателя авто. Это я к тому что против слесарей ничего не имею.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:37.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©