Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Балачки в курилці (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Болталка (https://busovod.ua/showthread.php?t=3711)

василь 07.02.2009 20:43

ще буде трохи холодно, рановато!

Vasek 07.02.2009 20:50

у нас по прогнозам ещё в конце февраля минус и дожди = гололёд, так шо почекаемо ;)

Беза 08.02.2009 10:04

Віталік, В марте обязательно будет снег

Беза 09.02.2009 19:13

Nazar, Ты нам зубы расходом не заговаривай - народ интересуется ответом на поставленный вопрос

abez 09.02.2009 20:58

Nazar, темы про расход в соотв. тему плиз, этотпост грохни.
А свадьбу давай ! Я приеду :)

Nazar 09.02.2009 22:27

Беза,
Цитата:

Nazar, Ты нам зубы расходом не заговаривай - народ интересуется ответом на поставленный вопрос
І яке питання, а то я щось не зрозумів?:)

Беза 09.02.2009 22:37

Nazar, Как ты тактично сьезжаешь, но наливать придется.Хоть невесту покажи

Nazar 09.02.2009 22:47

Блін з чого ти це взяв?:)
Мушу вас розчарувати, не знаю звітки взялась така інфа, але це не правдиво, до цього діло не дійшло. :)

Є така історія, колись я з своїми друзями(взагальному 8 чоловік) забились хто перший вжениться той виставляє решті поляну і по ящику класного коняка(словом не було, що робити), вот тепер всі халявлять і чекають, ніхто не хоче проставитись, а слово є слово.

Цитата:

но наливать придется
Це само собою, коли прийде час. :)

Беза 10.02.2009 12:19

Цитата:

Допис від abez (Допис 28832)
Nazar, темы про расход в соотв. тему плиз, этотпост грохни.
А свадьбу давай ! Я приеду :)

Назар , ну ладно бы я один стратил, так Абез тоже об этом пишет

Nazar 10.02.2009 18:11

Цитата:

Назар , ну ладно бы я один стратил, так Абез тоже об этом пишет
Ладно проїхали.:)

Luxxx 11.02.2009 19:25

Не стоят Карпаты того бабла которое там просят. Сервиса минимум, цены космос. За такие денги можно за бугром нормально отдохнуть. Никто в спину плевать и говорит шо "москаль" не будет.

SUVOROV 11.02.2009 20:08

Цитата:

Допис від Luxxx (Допис 28956)
говорит шо "москаль"

Я был там, ничего подобного не слышал и близко, а если услышу пошлю нах... Это моя Родина-жопа! А что там западней, или восточней, мне даже не интересно! Люди которые пытаются сделать проблему языка-есть тупорылое быдло!!! А Карпаты стоят бабла по любому!!! Тем более интересней их посмотреть, потому что МЫ здесь живем! У нас БУСЫ!!! Поэтому, обьехать все Карпаты, нам может стоить, только соляра, и хавка!!! А посмотреть эту красоту, стоит по любому!!! (ИМХО)

alexusaty 11.02.2009 20:13

Цитата:

Допис від bezkrishi (Допис 28957)
, Я хоть и Крымский

А откуда ты? Я тоже Крымский. Из Керчи, сейчас живу в Севастополе. Интересно встретить земляка.

Nazar 11.02.2009 20:17

Цитата:

Сообщение от Luxxx
говорит шо "москаль"
Цікаво тобі так говорили, чи так по наслишки, вот віддихали познайомились з дівчатами з Одеси та Дніпропетровська, гарні люди і ніхто не казав, що їм тут говорять "москаль". Моя думка жити в країні і не бачити її просторів це зле, я вже країну обїздив майже усю, вот тепер збираюсь за кордон.

Доречі коли в Криму був цього року то вот нас "хохлами" рискнули обізвати, і за таке по морді чувак дістав, але шо тепер мені в Крим не їхати чи шо.

SUVOROV 11.02.2009 20:27

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 28966)
Доречі коли в Криму був цього року то вот нас "хохлами" рискнули обізвати,

В Крыму сталкивался с тем, что Россияне нас очень сильно не любят! Ну есть у них мнение, что Крым их! Пошли нах... Ездите на Балтийские моря! БЕЗКРЫШИ!!! Думаю ты не обиделся! К Россиянам отношусь положительно, просто не раз, в Крыму слышал не хорошие отзывы об нашей Хохляндии!!!

Nazar 11.02.2009 20:39

Я взагалі не розумію того обзивати один одного, в одній країні живем, а то понаслуховуються і давай обзивати, в мене знайомий з Києва мав приїхати у Львів звонив питався чи його не побють у Львові як він російською буде говорити, а то йому там понарозказували, що тут за таке всіх бють, вот так.

SUVOROV 11.02.2009 20:54

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 28972)
а то йому там понарозказували

Полтора года назад, были в Виннице, потом в Хмельницком, общались с людьми на базарах, при этом шутили, торговались с ними! Из их украинского языка (честно!!!) я понимал не все!!! Но все было клево, в чем то даже интересно, никакой неприязни я не видел и близко!!!

Nazar 13.02.2009 21:05

Сьогодні катався в мєнтовській машині :), якось стрьомно, їдеш а народ весь на тебе дивиться як на бидло, жах!!!

Беза 14.02.2009 22:58

Абез, предлагаю при регистрации сделать обязательное поле для заполнения - страна,город
Nazar,
Ты нас огорчаешь( все друзья мне кенты, а менты мне не кенты), надеюсь тебя не повязали?

Nazar 15.02.2009 13:32

Цитата:

Nazar,
Ты нас огорчаешь( все друзья мне кенты, а менты мне не кенты), надеюсь тебя не повязали?
Та які кєнти, напевно тобі трохи збрехав, що програмування не займаюсь, насправді займаюсь але не професійно, а так по замовленнях і вільний час, або на хату всю роботу привозять або забирають мене машиною і пізніше назад привозять, в цьому випадку робив компа одному з мєнтів він мене і возив.:)

Цитата:

Абез, предлагаю при регистрации сделать обязательное поле для заполнения - страна,город
Яка гарантія що всі будуть правду писати, а не "111" або "qwer" прості комбінації щоб тільки заповнити.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:56.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©