Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Где стоит ТРВ? (https://busovod.ua/showthread.php?t=20672)

Igor'OK 08.05.2019 17:48

Где стоит ТРВ?
 
У темі 1 долучень
Господа, прошу вашей помощи.
Кондер плохо работает и все подозрения у меня на ТРВ, вот только не могу понять где он расположен.
Снял вентилятор салона с рециркуляцией, за ними вижу как с подкапотного в салон идут 2 трубки на испаритель через (отметил на фото) - это ТРВ?

Devid 08.05.2019 17:51

Re: Где стоит ТРВ?
 
нет

Igor'OK 08.05.2019 18:06

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від Devid (Допис 449709)
нет

а где он находится?

Devid 08.05.2019 18:10

Re: Где стоит ТРВ?
 
в трубке.

vitos svp 08.05.2019 18:36

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від Igor'OK (Допис 449708)
Господа, прошу вашей помощи.
Кондер плохо работает и все подозрения у меня на ТРВ, вот только не могу понять где он расположен.
Снял вентилятор салона с рециркуляцией, за ними вижу как с подкапотного в салон идут 2 трубки на испаритель через (отметил на фото) - это ТРВ?

Він там відсутній!:meowth:
На Трафіках стоїть компресор змінної продуктивності!

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Допис від Devid (Допис 449711)
в трубке.

В трубці знаходиться не ТРВ, а редуктор з сіточкою!:meowth:

sergeyss9 08.05.2019 18:43

Re: Где стоит ТРВ?
 
У темі 1 долучень
Дивись малюнок , так буде зрозуміліше.
Долучення 58410

vitos svp 08.05.2019 19:08

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від Igor'OK (Допис 449708)
Господа, прошу вашей помощи.
Кондер плохо работает и все подозрения у меня на ТРВ, вот только не могу понять где он расположен.
Снял вентилятор салона с рециркуляцией, за ними вижу как с подкапотного в салон идут 2 трубки на испаритель через (отметил на фото) - это ТРВ?

Їхай до автокондиціонерщіків перевіряй всю систему, а не намагайся сам щось робити, якщо сам не кондиціонерщік!
Той хто тобі за ТРВ розповідав, посилай на ху-ху і шукай іншого майстера!

Igor'OK 08.05.2019 19:20

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 449719)
Їхай до автокондиціонерщіків перевіряй всю систему, а не намагайся сам щось робити, якщо сам не кондиціонерщік!
Той хто тобі за ТРВ розповідав, посилай на ху-ху і шукай іншого майстера!

Почему так уверен что это не трв?
мои наблюдения при работающем компрессоре
1.вход и выход с испарителя примерно одной температуры
2. давление контуре высокого давления - высокое (те компрессор качает), после испарителя - низкое, проверял нажимая на заправочные вентили.
3вход и выход с фильтра осушителя не отличаются по температуре

разница давлений до и после испарителя держится несколько минут после выключения компрессора

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 449714)
Дивись малюнок , так буде зрозуміліше.
Долучення 58410

Спасибо.
Я правильно понимаю что фреон испаряется на выходе из отверстия этого редуктора?

Добавлено через 6 минут
[QUOTE=vitos svp;449712]Він там відсутній!:meowth:
На Трафіках стоїть компресор змінної продуктивності!


Насколько я понял, то нет. компрессор либо качает либо не качает, иначе почему там эл. муфта?

Добавлено через 18 минут
Цитата:

Допис від sergeyss9 (Допис 449714)
Дивись малюнок , так буде зрозуміліше.
Долучення 58410

Подскажете номер этой детали?

vitos svp 08.05.2019 19:39

Re: Где стоит ТРВ?
 
[QUOTE=Igor'OK;449720]Почему так уверен что это не трв?
мои наблюдения при работающем компрессоре
1.вход и выход с испарителя примерно одной температуры
2. давление контуре высокого давления - высокое (те компрессор качает), после испарителя - низкое, проверял нажимая на заправочные вентили.
3вход и выход с фильтра осушителя не отличаются по температуре

разница давлений до и после испарителя держится несколько минут после выключения компрессора

Добавлено через 3 минуты


Спасибо.
Я правильно понимаю что фреон испаряется на выходе из отверстия этого редуктора?

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 449712)
Він там відсутній!:meowth:
На Трафіках стоїть компресор змінної продуктивності!


Насколько я понял, то нет. компрессор либо качает либо не качает, иначе почему там эл. муфта?

Добавлено через 18 минут


Подскажете номер этой детали?

Тому що принцип роботи ТРВ трошки інший! Це клапан, який закривається/відкривається! ТРВ-редуктор стоїть на задньому кондиціонері! Там в залежності від температури охолодженого повітря вентиль відкривається/закривається, це зроблено щоб не перемерз випаровувач!
Ел. муфта вкл/викл привід компресора, коли ти кнопку на панелі натискаєш!
А регулювання подачі фреона вже робить сам компресор в залежності від перепада тиску у магістралях. Вірніше він підтримує більш-менш постійний тиск перед редуктором, в незалежності від частоти обертання двигуна=частоті обертання ротора компресора, а також кількості підключених контурів!
Редуктор просто вприскує фреон у випаровувач, накшталт форсунки!

Добавлено через 13 минут
Цитата:

Допис від Igor'OK (Допис 449720)
...
Подскажете номер этой детали?

Повір! Він тобі і нахрен не потрібен!

igrok960 08.05.2019 19:55

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від Igor'OK (Допис 449708)
идут 2 трубки на испаритель через (отметил на фото) - это ТРВ?

Перед испарителем в этой трубке http://f25.ifotki.info/thumb/9595d30...7339997800.jpg http://f25.ifotki.info/thumb/4d7e324...7339997801.jpg
стоит трубка вентури, может быть забита сетка, как в моем случае.http://f25.ifotki.info/thumb/221eaed...7339997994.jpg
Всему причина этой грязи, разложившийся силикагель в колбе влагоотделителя, колбу сразу под замену.

vitos svp 08.05.2019 20:13

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від igrok960 (Допис 449727)
...http://f25.ifotki.info/thumb/221eaed...7339997994.jpg[/url]
Всему причина этой грязи, разложившийся силикагель в колбе влагоотделителя, колбу сразу под замену.

Ти той редуктор міняв чи просто промив?
В мене посипався конденсатор (не хрен було купувати дешеве кітайське контрафактне фуфло), треба міняти, та за одне перевірити і стан редуктора!

Igor'OK 08.05.2019 20:26

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від igrok960 (Допис 449727)
Перед испарителем в этой трубке http://f25.ifotki.info/thumb/9595d30...7339997800.jpg http://f25.ifotki.info/thumb/4d7e324...7339997801.jpg
стоит трубка вентури, может быть забита сетка, как в моем случае.http://f25.ifotki.info/thumb/221eaed...7339997994.jpg
Всему причина этой грязи, разложившийся силикагель в колбе влагоотделителя, колбу сразу под замену.

да, я понял что это и где находится. Номера этой детали у вас нет?

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 449725)
Повір! Він тобі і нахрен не потрібен!

И все таки откуда такая уверенность? Правда интересно, может я чего не доганяю.
По моим соображениям, после выкл компрессора на входе и выходе испарителя давление должно довольно быстро выровняться, в моем же случае разница давлений сохраняется довольно долго, такое впечатление что прохождению фреона что то мешает, как забитая эта сеточка

igrok960 08.05.2019 21:06

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 449728)
Ти той редуктор міняв чи просто промив?

Первый раз по неопытности промыл(промывочный фреон), но сетка снова быстро забилась.
Пришлось поменять колбу и трубку вентури + радиатор кондиционера.
Но проблемы не закончились :dash2: появился стук в компрессоре, в момент поднятия давления в системе, но он пока работает.
Главное чтоб стружку не погнал :)

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від Igor'OK (Допис 449729)
Номера этой детали у вас нет?

Номера нет, и на автомеханике не вижу в продаже.

vitos svp 09.05.2019 08:00

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від Igor'OK (Допис 449729)
И все таки откуда такая уверенность? Правда интересно, может я чего не доганяю.
По моим соображениям, после выкл компрессора на входе и выходе испарителя давление должно довольно быстро выровняться, в моем же случае разница давлений сохраняется довольно долго, такое впечатление что прохождению фреона что то мешает, как забитая эта сеточка

Ти що зовсім не розумієш процеси які відбуваються у кондиціонері?
Перед редуктором фреон знаходиться під високим тиском у рідкому стані, за редуктором тиск на порядок менший. Той редуктор звичайний отвір не великого діаметра, що і дозволяє утримувати тиск перед ним, при вприскуванні фреона в зону меншого тиску за отвором, фреон із рідкого стану переходить у газ, при такому переході відбувається його охолодження.
Тому при виключенні компресора потрібен час для вирівнювання тиску до/після редуктора, цей процес можно почути при заглушенному двигуні!
Навіть якщо сіточка забилася, промиєш і все! Там очко доволі велике, але менше ніж отвір редуктора! Це не паливний, чи воздушний фільтр!
Стан редуктора перевіряється по перепаду тиска і температурі, навіть розбирати не треба!
Бруду, там взятися нема звідки! Тільки як з бувших у використанні зч, навіть фільтри-осушувачи, бариги продають, і дехто їх купляє! Люміній така зараза, що окіслюється від вологи повітря, тому не варто купувати бувши у використанні кондесатори і випаровувачи, бо ви їх нормально не промиєте, а магістралі треба дуже добре промивати, навіть використовуючи хімію проти окислів алюмінію!
Всі нові кондиционерні з/ч повинні мати затички!

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Допис від igrok960 (Допис 449731)
...
трубку вентури
...

Називай ту пластмаску правильно - редуктор!!! (так як її назвав виробник у тех. нотах).:meowth::meowth::meowth:

Не вводь людей в оману!!! Один ТРВ назіває, другий вентурі, третій ще по своєму (я би назвав діафрагма наприклад)! А потім починаються непорозуміння!

Добавлено через 20 минут
Цитата:

Допис від igrok960 (Допис 449731)
Первый раз по неопытности промыл(промывочный фреон), но сетка снова быстро забилась.

Ти можеш писати докладно!!! І називати все як у книжці прописано, а не так бариги на базарі і в інтернеті!:oh:
Що таке промивочний фреон??? В мене промивали систему спіртом!
Промивали без демонтажа редуктора, чи зняли редуктор, промили вручну щіткою і потім продули повітряним компресором?

Igor'OK 09.05.2019 08:28

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 449744)
Ти що зовсім не розумієш процеси які відбуваються у кондиціонері?
Перед редуктором фреон знаходиться під високим тиском у рідкому стані, за редуктором тиск на порядок менший. Той редуктор звичайний отвір не великого діаметра, що і дозволяє утримувати тиск перед ним, при вприскуванні фреона в зону меншого тиску за отвором, фреон із рідкого стану переходить у газ, при такому переході відбувається його охолодження.
Тому при виключенні компресора потрібен час для вирівнювання тиску до/після редуктора, цей процес можно почути при заглушенному двигуні!
Навіть якщо сіточка забилася, промиєш і все! Там очко доволі велике, але менше ніж отвір редуктора! Це не паливний, чи воздушний фільтр!
Стан редуктора перевіряється по перепаду тиска і температурі, навіть розбирати не треба!

Ну ок, какая может быть причина того, о чем я писал выше:
1. при работающем компрессоре разница давлений до и после испарителя есть
2. разницы температур практически нет ?

Devid 09.05.2019 09:11

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 449744)
Що таке промивочний фреон??? В мене промивали систему спіртом!
Промивали без демонтажа редуктора, чи зняли редуктор, промили вручну щіткою і потім продули повітряним компресором?

R141b промывочный фреон.

Igor'OK 09.05.2019 14:16

Re: Где стоит ТРВ?
 
Вдруг кому пригодится, называется эта штуковина расширительный клапан http://avtoteploholod.zakupka.com/p/...1-0-3-0-09-95/

Василий Ш. 10.05.2019 07:19

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 449712)
:meowth:
На Трафіках стоїть компресор змінної продуктивності!:meowth:

Яким чином змінюється продуктивність компресора? Ато в мене так морозить що труби інієм або льодом покриваються :meowth::out:

Владимир30 10.05.2019 11:32

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від Василий Ш. (Допис 449803)
Яким чином змінюється продуктивність компресора? Ато в мене так морозить що труби інієм або льодом покриваються :meowth::out:

В компрессоре стоит клапан, он отвечает за производительность. Я вам предлогал выслать этот клапан, и вы бы решили этот вопрос. Но судя по всему вам это не нужно.

vitos svp 10.05.2019 11:40

Re: Где стоит ТРВ?
 
Цитата:

Допис від Василий Ш. (Допис 449803)
Яким чином змінюється продуктивність компресора? Ато в мене так морозить що труби інієм або льодом покриваються :meowth::out:

Механічно! В Ютубі навіть відео є, з принципом роботи!

Добавлено через 15 минут
Цитата:

Допис від Владимир30 (Допис 449811)
В компрессоре стоит клапан, он отвечает за производительность. Я вам предлогал выслать этот клапан, и вы бы решили этот вопрос. Но судя по всему вам это не нужно.

В Delphi V5 зміна продуктивності відбувається за рахунок зміни ходу поршнів.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:48.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©