Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців (https://busovod.ua/showthread.php?t=13000)

Oleksandr76 31.12.2013 10:18

Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Доброго часу, панове!

Подивився і наче не знайшов тему. Якщо помиляюся, то прошу перенести мою тему у відповідну.

Маю намір займатися перевезенням пасажирів. На перший рік-два планую почати з бусів категрії "В", щоб не наймати водіїв поки не прикатаю маршрут. Конкуренція велика. Вже ходять 10-12 рейсів автобусами від 18 до 40 місць.

Є кілька цікавих напрямків. На добу планується пробіг від 400 до 700 км. З них по трасі від 300 до 600. На тиждень 5 днів робочих. Тобто досить велике навантаження.

Розглядаю варіанти:
1) Opel, Renault, Nissan - Vivaro/Trafic/Primastar
або
2) Citroen, Peugeot, Fiat - Jumpy/Expert/Scudo Маю певні сумніви щодо цього переліку. Здається в планованому режимі буду мати багато клопоту по обслуговуванню.

Питання в наступному.
Який з варіантів, на вашу думку, більш підходить до описаного режиму роботи?

Двигуни, як я розумію, однакові. А як з приводу ходової? Який бусик більш "ніжний", тобто чутливий до наших доріг?

В якому з варіантів пасажирам буде більш комфортно їхати?

Прошу долучатися як знавців з технічного боку, так і людей з пасажирським досвідом :)

PS Всіх з Новим Роком! ) Рік Коня - робочий рік! ))

Чижик 31.12.2013 10:21

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Допис від Oleksandr76 (Допис 210787)
1) Opel, Renault, Nissan - Vivaro/Trafic/Primastar

Салон шире и больше. Особенно в дилинной базе выходит большой багажник.


Цитата:

Допис від Oleksandr76 (Допис 210787)
2) Citroen, Peugeot, Fiat - Jumpy/Expert/Scudo Маю певні сумніви щодо цього переліку. Здається в планованому режимі буду мати багато клопоту по обслуговуванню.

Салон меньше.
Про проблемам. Если авто до 2007-го? То проблем не будет. Если с 2007-го, могут быть. Особенно с кузовом у длинной базы.

Dvakyma 31.12.2013 10:22

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Допис від Oleksandr76 (Допис 210787)
Opel, Renault, Nissan - Vivaro/Trafic/Primastar

это все одно и то же ходовая и двигателя только морда и панель другая

Oleksandr76 31.12.2013 10:31

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Хм... Десь зустрічав думку, що Рено більш підходящий для перевезення вантажів ніж його брати. Щось там в ходовій краще. Мабуть я сплутав щось. За останній час багато дивився тем.

Чижик 31.12.2013 10:45

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Допис від Oleksandr76 (Допис 210792)
Хм... Десь зустрічав думку, що Рено більш підходящий для перевезення вантажів ніж його брати. Щось там в ходовій краще. Мабуть я сплутав щось. За останній час багато дивився тем.

Виваро Трафик, Приматар - всё одно и тоже! Кроме шильдиков и стереосистем.

Ghost32taxi 31.12.2013 11:00

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Чижик, а если рассмотреть спринтер средний или короткий, что скажешь?

Oleksandr76 31.12.2013 11:27

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Панове, здається, мої задуми не реальні.

Запрет на переоборудование микроавтобусов в Украине

В Украине хотят ввести акцизный сбор за переоборудование грузовых авто.

Dvakyma 31.12.2013 11:32

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Oleksandr76, купи переоборудованый с документами

Oleksandr76 31.12.2013 11:43

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Допис від Dvakyma (Допис 210806)
купи переоборудованый с документами

Так переобладнаний все одно на маршрут не поставлять. Якщо я правильно розумію логіку Мінтрасу. Максимум - це в режимі таксі. Але тоді перевезення по маршруту за графіком пункт А - пункт Б має проблеми. Переважно неофіційного характеру збоку існуючих перевізників, які оформили доки саме на міжміські перевезення.

Може хтось має досвід?

1PIRAT1 31.12.2013 11:49

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
А может присмотреть Рено Мастер? У нас одна фирма их ганяет еще с 1997 года на маршрутах.

Вик123 31.12.2013 12:11

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Допис від Oleksandr76 (Допис 210812)
Може хтось має досвід?

Опыта такого не имею, но в последнее время заметил на дорогах появление Трафиков-Вивариков и Течиков с вывесками маршруток...по-моему ты на правильном пути.

Чижик 31.12.2013 12:32

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Oleksandr76, ставить на маршрут авто данного типа не вижу смысла.

dmishanya 31.12.2013 12:38

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Маловат будет! Нужен спринт типа 17мест или более!!!

1PIRAT1 31.12.2013 13:24

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Трафик-авто для себя любимого, для маршрута не очень.

ddaudio 31.12.2013 13:38

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Для маршрута спринтер рулить!
Спринтер - це пахарь. Як для грузів, так для пасс. перевезень
312 - дешевий в обслуговуванні, неприхотливий до солярки, але важко найти в гарному стані.
311 - відносно дорогий в обслуговуванні, тракторець
313, 316 - дорожчі в обслуговуванні, прихотлитвіші до солярки
Але не дорожчі чим до прикладу Трафік (Трафік не є дешевий в обслуговуванні).
В мене зараз спринтер, був трафик. Зараз батька трафик. Трафік дійсно краще для себе

1PIRAT1 31.12.2013 14:43

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
:+1: Взял Трафик для работы самому, а для водителя под развозку Спирнтер 312 низкий длинный.

ruslankarpaty 31.12.2013 21:44

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Допис від ddaudio (Допис 210841)
Для маршрута спринтер рулить!

:+1:

kvanton 02.01.2014 10:09

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Маю намір займатися перевезенням пасажирів. На перший рік-два планую почати з бусів категрії "В", щоб не наймати водіїв поки не прикатаю маршрут. Конкуренція велика. Вже ходять 10-12 рейсів автобусами від 18 до 40 місць.
Привет))) Александр, В первую очередь, У тебя должна быть "крыша", без которой в наше время ты ни кто. Те же водилы маршруток сдадут тебя с потрахами. Должна быть лицензия на перевозку, а что бы её получить, должен быть договор с каким то предприятием, где есть врач, механик, ремонтная база. Ты же собираешься перевозить людей, а это связано с безопасностью. Мне тут грузы перевозить, и то гайки заворачивают. Так что если эти вопросы не решишь, то и смысла нет брать буса. Ну конечно если ты :krutoy: и всех можешь:chopwood:.:D

Oleksandr76 02.01.2014 11:05

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Допис від kvanton (Допис 211204)
Должна быть лицензия на перевозку

Ну це все ясно ) З ліцензією якраз простіше. А от отримати маршрут по міжмісту, то вже проблематичніше. Стосовно інших, перерахованих вимог, то є у нас автопарки з якими укладаються угоди на всі ці функції виконуються. Клієнтам вони раді )

Але в будь-якому варіанті спочатку треба транспорт. Як мені пояснили, то без транспорту не отримаєш на ліцензію, ні маршрут. Хоча маршрут отримувати для 7-8 місць - це нонсенс звісно. Але автобус більший я не витягну зараз ніяк.

Тому планую отримати ліцензію спочатку. А там або стати під перевізника у якого є міжміський маршрут, або перевозити в режимі таксі )) Тобто без офіційного графіка. Але тут є свої проблеми і переважно неофіційного характеру...

Кисинтин 02.01.2014 12:27

Re: Бус для перевезення пасажирів. Треба думка знавців
 
Цитата:

Допис від Oleksandr76 (Допис 211210)
Але автобус більший я не витягну зараз ніяк.

Камрад! Если у тебя в кармане нет денег хотя бы на один НОВЫЙ автобус, то даже думать в этом направлении забудь. Это я те говорю как перевозчик с 14 летним стажем. Правда я в другой стране и пассажиров почти не вожу, но "варюсь" в этой кухне. Вот в какую сторону надо смотреть http://www.trucklist.ru/media/teper-...=&utm_content=
ибо цена на соляру тебя "съест".

Добавлено через 11 минут
Цитата:

Допис від Oleksandr76 (Допис 211210)
А от отримати маршрут по міжмісту, то вже проблематичніше

У нас очень выгодно направление Ростов-Мариуполь. И мэр Мариуполя поставил на маршрут несколько хороших, свежих ИВЕК(дело было несколько лет назад). Сгорели все, в одну ночь, прямо на стоянке в Мариуполе. С тех пор никто никуда не едет... Вот в этом направлении можно рискнуть поработать на маленькой машинке, но только в "чёрную", со всеми вытекающими...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:35.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©