Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Балачки в курилці (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Кто что может сказать хорошего или плохого об: Виваро-Трафик и Мерс Вито? (https://busovod.ua/showthread.php?t=8751)

DenVivaro 17.02.2014 22:35

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Опель Виваро, Рено Трафик, Мерс Вито?
 
Цитата:

Допис від SkyNET (Допис 225047)
но я на 639м Long не испытываю дискомфорта по мягкости после толкового переднеприводного седана D-класса конца 90х, плывущего по трассе на многорычажке аки крейсер по волнам))) Да, бус реально жестче и агрессивнее повадками и более точен в управлении, но это не та жесткость, ради которой хочется спрыгнуть на более мягкий автомобиль;

да, думаю что правы, забыл просто указать что у него оба Вито короткие. Длинный покомфортнее будет однозначно

vitluts 19.02.2014 03:55

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Опель Виваро, Рено Трафик, Мерс Вито?
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 224506)
Тоді треба 110 з простим 2,3 ТДІ, був у мене такий з повним фаршем грузпасс оригінальний. Так він, хіба що мазут не куштував, а так їв все підряд.

Порадившись з дружиною, зваживши всі за і проти, на даний момент, поки не готові потратити всі 15к на авто.
Та і на фоні подій в країні не хочеть годувати банду, так як за розмитнення прийдеться чимало заплатити, курс зараз теж пристойний. Сумму зменшили до 7-12к.
Тому розглядаю 638 але як на мене страшно вони старі вже...
Як альтернативу Берлінго, Добло 06-08 або Скудо/Джампі 2007-08 року.
Наткнувся на інфо(так як шукаю перше авто не знайомий з тонкощами), що в бензиновому авто легше і дешевше відремонтувати, обслужити паливну сиситему, а в парі з газом може бути і економніше дизеля, ну а далі всю випливаючі + і - бензинового двигуна.
Що порадите ?

olexa 19.02.2014 07:18

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Опель Виваро, Рено Трафик, Мерс Вито?
 
Цитата:

Допис від vitluts (Допис 225507)
Скудо/Джампі 2007-08 року.

Більш правильно, але до 2006 року, і дешевше, і простіше, і надійніше. Останні чомусь дуже не хвалять, хоча я й не мав такого, проте бачив на СТО багато заклопотаних власників з гарячим бажанням продати.

Freedom 19.02.2014 07:31

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Опель Виваро, Рено Трафик, Мерс Вито?
 
vitluts, не знаю чого ти не розглядаєш варіант скудобратії 2004-2006, а дивешся на вічно гниючого мерса 638? берлінго і партнер не того класу машини, хюпіки... Скудо/Джампі 2007-08 року те ж надивився на них .... така собі машина особливо грузовички дубові, кузов тріскає, от якби оригінал пас панорама або преміум, то це машина.....
ще раз пишу передивись авторіа на скудобратію(експерт/джампі)2004/2006 оригінал пас не пожалієш, ... в мене знайомий шукали йому віваро, но непопадався достойний апарат, а знайшли оригінал пас пежо експерта 2005 салон велюр пасаж панель і багато комплектація в кольрі ціна 10300... машиною довольний

Karbofos 19.02.2014 07:55

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Опель Виваро, Рено Трафик, Мерс Вито?
 
vitluts,
Цитата:

Допис від vitluts (Допис 225507)
Що порадите ?

с таким подходом -купуй лайноса. если же серьезно, многие недооценивают свою интуицию. а она может заменить опыт.
1 критерий -нравится конкретный авто или нет? если душа не на месте -не бери. какие бы аргументы "за" не приводил разум. и наоборот -бывает авто зачуханое, грязное, к продаже не готовилось, а душа говорит - "бери". сядешь в кресло водителя и вылазить не хочется.
ну в общем я так выбираю. впоследствии мои авто служат мне верно и долго.

в общем поезжай на авторынок, посиди, проедься в разных авто, задница подскажет что брать!

vitluts 19.02.2014 11:06

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Опель Виваро, Рено Трафик, Мерс Вито?
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 225511)
заклопотаних власників з гарячим бажанням продати.

Тому і не дуже склоняюсь до цього варіанту....

А до 2006 року не подобається його вид, відверто як обрубок...

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 225513)
ас пежо експерта 2005 салон велюр пасаж

ради інтересу подивить треба.


Цитата:

Допис від Freedom (Допис 225513)
а дивешся на вічно гниючого мерса 638

але то є мерс, знайомий ганяє різні авто, то каже що стільки, скільки пережило Віто 638 ще не пержила в нього жодна машина )

olexa 19.02.2014 12:26

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Опель Виваро, Рено Трафик, Мерс Вито?
 
Цитата:

Допис від vitluts (Допис 225526)
до 2006 року не подобається його вид

Цитата:

Допис від vitluts (Допис 225526)
стільки, скільки пережило Віто 638

Ось, що значить - різні смаки! Але ці авто(обидва) виконані у стилі класичного лаконізму - мінімум ліній і максимум функціональності! Мені Скудо до 2004 року ще більше подобається саме за лаконізм - нічого зайвого, тільки саме необхідне. Ну, це моя особиста думка(МОД).

DenVivaro 19.02.2014 20:25

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Виваро-Трафик и Мерс Вито?
 
vitluts, Вы хотите всё сразу и дешево, так не бывает:)
скудобратия 2004-2006 - самое лучшее при этой сумме. Возможно легкий тюнинг (красивые диски, накладки и т.д.) изменит впечатление об этой машине
По Вито и Трафикам будет очень тяжело подобрать хороший вариант, но попытаться можно

nvv80 19.02.2014 20:41

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Виваро-Трафик и Мерс Вито?
 
я раньше тоже балдел от Віто 638, пока не купил Трафика, скудобратия предыдущего ряда по дизайну вообще не нравятся.

рэкордз 19.02.2014 21:27

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Виваро-Трафик и Мерс Вито?
 
Нравится, не нравится. Да самый лучший автомобиль все равно тот, который стоит в гараже. И не важно, мэрс это или запорожец.

nvv80 19.02.2014 21:28

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Виваро-Трафик и Мерс Вито?
 
А если их 2 стоит, все равно надо выбирать.

рэкордз 19.02.2014 21:31

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Виваро-Трафик и Мерс Вито?
 
Если завел любовницу, это еще не значит что перестал любить жену
:)

magnum m 19.02.2014 21:39

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Опель Виваро, Рено Трафик, Мерс Вито?
 
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 225513)
а дивешся на вічно гниючого мерса

Вито хороший бусик по всем параметрам ходовая двигатель обслуживание надежные но его минус что годы берут свое и кузов его очень слабое место ржавеет по черному если хочешь каждый год подкрашивать и следить за ржухой бери
я через него (Вито) прошел теперь я на Трафе---и не жалею

olexa 20.02.2014 14:16

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Виваро-Трафик и Мерс Вито?
 
Цитата:

Допис від рэкордз (Допис 225745)
самый лучший автомобиль все равно тот, который стоит в гараже

Та ні, нівжисть!!!:no: Найкращий - це той, шо тебе возить!!!:meowth:

Сергей Жук 30.03.2014 20:13

Re: Кто что может сказать хорошего или плохого об: Виваро-Трафик и Мерс Вито?
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 225902)
Та ні, нівжисть!!!:no: Найкращий - це той, шо тебе возить!!!:meowth:

а я вот почему то свой сарайчик недолюбливаю.Хоть и возит,и не ломается почти.Ходовка только,нно с учётом дорог-в пределах разумного.До этого был Т3,трактор тот еще,все свободное время проводил с ним или под ним,денег сосал намеренно.Но был экономичный,мягенький шо лимузин.Старый добрый Булли:)Вот его я любил.Почему так-сам понять не могу.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:57.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©