Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Посмотреть машину в Луцке (https://busovod.ua/showthread.php?t=19823)

x_mad 06.12.2017 10:54

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
- длинная база
Це важливий пункт. Всі дуже хочуть довгу базу. У мене коротка база і за майже 4 роки володіння бусом у мене не було жодного моменту, коли мені була потрібна довга база - завжди викручувався з короткою. Навіть дітяче ліжечко запхав (розкладене), коли в Болгарію їхав. З двома родинами теж їздив в Болгарію без проблем. Якщо планується саме сімейний бус (без довгих вантажів), то єдина перевага яка є у довгої бази, це трохи більша м’якість ходу по наших дорогах. Але я поставив пневму ззаду з цього приводу.

- Спереди два одинарных сидения
Це легко вирішується в індивідуальному порядку

- второй ряд два одинарных вращающихся
Особисто для мене це сумнівна штука. Ніколи не бачив в них потреби. Їхати задом наперед незручно. А якщо планується столик, то пообідати краще на природі, а не в машині. Бердичівські столики не переварюю взагалі
ДЛя двох родин можливо буде краще другий ряд в три місця чи диван

Якшо вирішиш дивитись на коротку базу, то дивись на такий салон https://www.olx.ua/obyavlenie/salon-...tml#2ea6395b63

vectra20 06.12.2017 11:46

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 424677)
- длинная база
Це важливий пункт. Всі дуже хочуть довгу базу. У мене коротка база і за майже 4 роки володіння бусом у мене не було жодного моменту, коли мені була потрібна довга база - завжди викручувався з короткою. Навіть дітяче ліжечко запхав (розкладене), коли в Болгарію їхав. З двома родинами теж їздив в Болгарію без проблем. Якщо планується саме сімейний бус (без довгих вантажів), то єдина перевага яка є у довгої бази, це трохи більша м’якість ходу по наших дорогах. Але я поставив пневму ззаду з цього приводу.

- Спереди два одинарных сидения
Це легко вирішується в індивідуальному порядку

- второй ряд два одинарных вращающихся
Особисто для мене це сумнівна штука. Ніколи не бачив в них потреби. Їхати задом наперед незручно. А якщо планується столик, то пообідати краще на природі, а не в машині. Бердичівські столики не переварюю взагалі
ДЛя двох родин можливо буде краще другий ряд в три місця чи диван

Якшо вирішиш дивитись на коротку базу, то дивись на такий салон https://www.olx.ua/obyavlenie/salon-...tml#2ea6395b63

100%
даже гипсокартон на короткой весело везётся
так шо єто всё относительно
тем , кто скажет что козлит - мешок песка и катит шо карабль

Вик123 06.12.2017 11:52

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від vectra20 (Допис 424681)
100%
даже гипсокартон на короткой весело везётся
так шо єто всё относительно
тем , кто скажет что козлит - мешок песка и катит шо карабль

Спочатку беруть довгу базу, а потім то салон взимку не нагрієш, то влітку не остудиш.

Darts-Trafik 06.12.2017 12:12

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
А от у мене довга база,вже 5 років,і жодного дня не було,шоб вона мені не була потрібна! З короткою базою би не вигріб! Шо зимою,шо літом! Шоби ви не говорили,а місця більше,тепло можна зробити,в салон витяжку на 12 v,для літа, кондюка хватає.

vectra20 06.12.2017 12:13

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
я це вирішував просто шторой
по стойкам середнім натягував тросик
і штора
получаеться розділяеш будку

x_mad 06.12.2017 13:08

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від Darts-Trafik (Допис 424683)
А от у мене довга база,вже 5 років,і жодного дня не було,шоб вона мені не була потрібна! З короткою базою би не вигріб! Шо зимою,шо літом! Шоби ви не говорили,а місця більше,тепло можна зробити,в салон витяжку на 12 v,для літа, кондюка хватає.

я там зробив акцент: "якшо планується сімейний бус". Якщо потрібен бус для роботи, то питань до довгої бази нема

SLAVASUL 07.12.2017 05:06

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від Poliroy (Допис 424656)
Не соглашусь с вами я ну очень конкретно знаю что я хочу.
- trafic или vivaro
- 2.0 дизель
- 2009+ год
- длинная база
- сзади распашонка
- Спереди два одинарных сидения
- второй ряд два одинарных вращающихся
- третий ряд диван трёх местный
- обязательно наличие кондиционера

Я понимаю что именно такую не найду но всетаки критерии поиска определены.

А авто хочу на все случаи жизни. Как основное. Бывает нужно двумя семьями ездить к родственикам . Вожу временами габаритные но не тяжолые грузы. Ну и путешествовать на нем в пределах Украины. Пробеги будут не большие думаю до 10т в год а там как Карта ляжет.

2009+ и все ниже перечисленное ценник начнётся с 11 тыс.
Салон, распашонка то все фигня, главное найти Машину не убитую,а это не просто. За 500уе в Бердычиве тебе сделают все как ты хочешь все будет крутится и цвет как захочешь. Чтобы было комфортно всем и зимой и летом нужен пассажир, а салон что там что там под себя нужно будет делать.
Что бы вы не делали в Бердычиве первым вопросом будет для себя или на продажу. Весь этот салон сделанный на продажу через год будете делать заново.

Romaha55 07.12.2017 08:50

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
на рахунок столика у бусі також не розділяю такої ідеї.. коли свій переробляв у пасажира то питання навіть не стояло про столик,то вже не бус а столова получається..де можна випити і закусити, а потім мити салон відкотлет))))у мене авто для сім"ї коротиш, ззаді зразу поставив диван, якщо десь далеко їду диван розклав малий спить як вдома, навіть сам два раза спав там))місця достатньо

shuma34 07.12.2017 09:01

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від Romaha55 (Допис 424723)
на рахунок столика у бусі також не розділяю такої ідеї.. коли свій переробляв у пасажира то питання навіть не стояло про столик,то вже не бус а столова получається..де можна випити і закусити, а потім мити салон відкотлет))))у мене авто для сім"ї коротиш, ззаді зразу поставив диван, якщо десь далеко їду диван розклав малий спить як вдома, навіть сам два раза спав там))місця достатньо

Кожному своє.
Комусь він треба, комусь ні.
Мені свого часу в дальніх поїздках, був потрібен. Але не бердичів варіант.
Зваяв таке.
https://a.d-cd.net/2331e58s-960.jpg
Столешня зйомна. При потребі перекочовувала в багажник.
Рамка столика зйомна. Кріпилась двома болтами М6 в отвори в водійській сідусі.
Зараз це щасстя валяється десь на горищі. Зараз вже не потрібно.

Romaha55 07.12.2017 09:12

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
ну це зовсім не бердичівський варіант)))

Piric 07.12.2017 14:05

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від SLAVASUL (Допис 424719)
2009+ и все ниже перечисленное ценник начнётся с 11 тыс.
Салон, распашонка то все фигня, главное найти Машину не убитую,а это не просто. За 500уе в Бердычиве тебе сделают все как ты хочешь все будет крутится и цвет как захочешь. Чтобы было комфортно всем и зимой и летом нужен пассажир, а салон что там что там под себя нужно будет делать.
Что бы вы не делали в Бердычиве первым вопросом будет для себя или на продажу. Весь этот салон сделанный на продажу через год будете делать заново.

500уе это на продажу или для себя ?

Romaha55 08.12.2017 07:08

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
думаю що за 500 то хіба на продаж.. я за свій у свій час (коли долар був по 8) заплатив 16000 грн.. так що думаю тепер за 500 уе для себе мало що получиться..

x_mad 08.12.2017 07:19

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
ну зараз долар виріс, а попит впав - має бути дешевше (ніж 2к). В іншому разі я б дивився на оригінальний салон

Вик123 08.12.2017 07:21

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від x_mad (Допис 424797)
ну зараз долар виріс, а попит впав

:meowth:

Romaha55 08.12.2017 09:05

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
попит впав але і ціни на матеріали піднялись.. звісно менше буде чим 2000 зеленими але напевне у 1000 треба готуватись

SLAVASUL 08.12.2017 09:41

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
На продажу сидения ставят по 15-20уе.+ перешить. Для себя где-то от 40 и до...

Romaha55 08.12.2017 10:03

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
ну так от і воно.. всьо у доларах.. так що ціни на переобладнання будуть тоже не мала...

Poliroy 08.12.2017 15:42

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Был я вчера на рынке в Луцке. Рынок конечно большой. Бусов очень много. Но пассажирских было реально штук 20. Цены там не дешовые. Из всего рынка было 3 достойных аппарата . Один не подошел по цене (не по карману мне) на другом смутил меня мотор. Цены 2008г, длинная база, пасажир, пробег 200+ , средняя цена на рынке 11,900. Из всех увиденных бусов только 2 человека продавали свое, все остальные перекупы. Ах да почти все с подкрасами. Как-то так ...:negative:

Добавлено через 1 минуту
А что там в Киеве есть что посмотреть ????

Беза 08.12.2017 16:48

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від Poliroy (Допис 424812)
Из всех увиденных бусов только 2 человека продавали свое, все остальные перекупы.

как определил?

Poliroy 08.12.2017 17:02

Re: Нужна помощь при выборе авто в Луцке
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 424816)
как определил?

Да там никто этого и не скрывает. Мол пригоним что хочешь и куда хочешь только деньги давай.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:19.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©