Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Загальні технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Електропривід на бокові зсувні двері Traffic. (https://busovod.ua/showthread.php?t=20573)

Gazda 22.02.2019 09:42

Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
Хлопці, усім привіт.
Хочу поставити електропривід на бокові двері, подібної теми не знайшов, може хто має досвід встановлення такого приводу, цікавить все як плюси так мінуси використання такої системи.

MasikS 22.02.2019 10:26

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
Мінус в тому, що треба чіпляти велику табличку, що двері зачиняються та відчиняються самі. Відразу вкрутять мозги.))

x_mad 22.02.2019 10:45

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
https://www.drive2.ru/l/3238466/

Darts-Trafik 22.02.2019 13:31

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
При такому механізмі,зсувні двері,до кіньця не відкриваються! Шо создає певні незручності при посадці на третій ряд! Бачив сам. Як на мене,то зовсім не фонтан! І у мене є сумніви,що до повного,і щільного закривання самоЇ дверки. Думаю двері мають бути ідеально відрегульовані,рівні рейки,як би не виникло ефекту не дотяжки і не задувало з ущільнювача!

Беза 22.02.2019 19:44

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
Цитата:

Допис від Darts-Trafik (Допис 446819)
І у мене є сумніви,що до повного,і щільного закривання самоЇ дверки.

Все время хотел себе подъемные ворота в гараж, но жаба давила 4 кати евро тратить и решил сделать сам, насмотрелся видео в ютубе, начал материал собирать, потом плюнул и купил себе заводские ворота, это я к тому что в описании присутствуют слова - что-то там пришлось сделать из водопроводной трубы, дальше и читать не стал.
А еще, давно, когда здесь были одни хенде, кто-то выкладывал видео об установке этого механизма на сдвижку, причем все работало комфортно, с дотяжкой и полным открыванием двери.

Шкодник 22.02.2019 19:46

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
Я тож такое хотел ставить, даже обсуждение есть на форуме
Потом увидел на спринтере это.. и передумал

Piric 22.02.2019 19:49

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
В Николаеве на многих маршрутках ( в основном спринтерах ) стоят, работают хорошо да и прикрывают с виду плотненько.

Чижик 22.02.2019 20:13

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
Цитата:

Допис від Piric (Допис 446840)
В Николаеве на многих маршрутках ( в основном спринтерах ) стоят, работают хорошо да и прикрывают с виду плотненько.

На маршрутку, пофіг!
А от на сімейне авто, таке жахіття ставити? То печаль. Як тре нелюбити коника...

Bircha 22.02.2019 20:15

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
Не только в Николаеве, в Кривбассе тоже полно в основном на переделаных спринтерах и фольцах потому что других переделок нет

Gazda 23.02.2019 07:24

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
Мене більше шляк трафляє коли починають дверима совати і закрити не можуть, ще й питають чи закрив чи ні...:out:
Їду на роботу то якось не пасує сусідів не підібрати, та й внуки підростают, закрив приводом і вже не відкриють самі.
Ще не бачив на живо як притягуєтся дверка, перід там все просто бо направляючі і ролики інакше не спрацюють а от чи не будуть двері на задньому середньому ролику рухатись бо ж замок закриватись не буде?

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Допис від Шкодник (Допис 446839)
Я тож такое хотел ставить, даже обсуждение есть на форуме
Потом увидел на спринтере это.. и передумал

А тицьни де то обговорювали бо пошук нічого не дає.

Freedom 23.02.2019 08:24

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
в мене така забавка на пежо 807 стояла, дверка гарно закривалась плотно стає..., всіх кого підвозив дивувались чудо дверкам,...

Dimonmoz 23.02.2019 08:43

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
ЕСТЬ два вида электроприводов сдвижной двери. Самый надежный и ремонтнопригодный считается реечный. Это именно такой, который ставят в маршрутках. У него весь механизм снаружи, и рейка и мотор (либо сдвоенный мотор), только крышечкой накрывают эти моторы. И есть тросовый привод. Такой ставят на мультиваны, пежо 807 и другие бизнес-класса модели. Но в нем весь механизм прячется внутри, и очень сложно для первичной настройки и регулировки. У нас практически никто не занимается установкой тросовых приводов. Изучал тему, когда хотел себе установить. Если найдете толкового мастера, который установит тросовый привод - ставьте смело. Ничего не видно, дверь открывается до конца.

Чижик 23.02.2019 09:22

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
Цитата:

Допис від Freedom (Допис 446855)
в мене така забавка на пежо 807 стояла, дверка гарно закривалась плотно стає..., всіх кого підвозив дивувались чудо дверкам,...

Не плутай заводські, і доставні.
Є різниця.

grigory20112 07.09.2021 07:38

Re: Електропривід на бокові зсувні двері Traffic.
 
[QUOTE=Gazda;446853]Мене більше шляк трафляє коли починають дверима совати і закрити не можуть, ще й питають чи закрив чи ні...:out:
Їду на роботу то якось не пасує сусідів не підібрати, та й внуки підростают, закрив приводом і вже не відкриють самі.
Ще не бачив на живо як притягуєтся дверка, перід там все просто бо направляючі і ролики інакше не спрацюють а от чи не будуть двері на задньому середньому ролику рухатись бо ж замок закриватись не буде?

Вітаю. На жаль так і не знайшов чим закінчилася історія зі встановленням електроприводу здвижних дверей. Теж є думка ставити електропривід на здвижну дверку, а то інколи як візьмеш попутчиків й він дресирується закривати двері, приходиться самому виходити й зачиняти, а то не дозакриють, то як гупнуть наче в радянському холодильнику.
Якщо Ви встановлювали, то поділіться досвідом. Який механізм брали одно-, чи двомоторний, встановлювали самі чи на СТО, як з доступом на задній ряд сидінь, як прикриваються щільно чи є зазор... В що став електропривід та встановлення...???


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:39.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©