Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Бортові журнали (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=131)
-   -   груз-пасажирчик )) (https://busovod.ua/showthread.php?t=14454)

Ruks 19.08.2014 18:13

груз-пасажирчик ))
 
У темі 7 долучень
Нарешті дойшли руки до клавіатури і вирішив показати всім, що вийшло із особистого знайомства зі Степаном (ака Степан). Машинка в мене з 2005 року, бралась як "тачка" для вантажних перевезень )). Але йшли роки, профіль роботи змінювався, а сім’я збільшувалась. Коли зайшла мова про покупку (і безсоні ночі на автосайтах) авто для сім’ї, ми з дружиною подумали, а чому б не зробити з грузового - пасажирсько-сімейного буса? І, знову ж таки після безсоних ночей на автосайтах, телефонних розмов з канторками типу "аля-Бердичів" (нікого не хочу образити, просто мої вимоги для всіх були зависокі) я випадково потрапив на цей форум і... зовсім випадково побачив салон, який пропонував Степан. А далі все як хорошому фільмі :D. Результат можете оцінити самі.

dmishanya 19.08.2014 18:17

Re: груз-пасажирчик ))
 
Молодец! Оперативно! А почему пластик стоек прикручен? и вопрос второй для крепления жабр задник что для самих стёкол и фиксаторов под филёнками гайки нашлись??? для среднего стекла знаю что они и так на видном месте, а вот для задка всё вродь спрятано внутри стоек!

Ruks 19.08.2014 18:21

Re: груз-пасажирчик ))
 
А також хочу висловити подяку "dmishanya" за гайки та крепежі, "abez" за чарівні )))) рамки (на момент написання вони вже прикручені, хоча на фото ще ні)

Добавлено через 12 минут
dmishanya,оперативно, це голосно сказано, я вже майже тиждень катаюсь )) На рахунок пластику, як сказав Степан, машина трохи не стандартна )), і під всі кріплення місця не було, щодо вікон, то вийшла халтура, замість болтів поставили саморізи (дали гарантію, що не впаде ), десь перероблю і мітчиком наріжу різьбу.) Хоча з ручками тримачами з отворами вгадали, на тильній стороні були приварені гайки.

TECHNIK 200 19.08.2014 18:51

Re: груз-пасажирчик ))
 
Здорово! Получился отличный пассажирский микроавтобус, и диски классные! Ему бы ещё уши побольше.

alexusaty 19.08.2014 21:33

Re: груз-пасажирчик ))
 
Ruks, молодец, здорово поработал. Главное с душой. Поздравляю с переоборудованием.
Господи, когда у меня руки дойдут смонтировать потолок, купленный еще год назад???

dmishanya 20.08.2014 08:26

Re: груз-пасажирчик ))
 
Цитата:

Допис від alexusaty (Допис 263197)
Господи, когда у меня руки дойдут смонтировать потолок, купленный еще год назад???

Ага та же картина!:+1:

Ruks 20.08.2014 10:16

Re: груз-пасажирчик ))
 
Ребята, всем спасибо за теплый прием, Старался как мог ))

TECHNIK 200, над ушами тоже задумался, нуно только денежку подкопить.

dmishanya 20.08.2014 10:18

Re: груз-пасажирчик ))
 
Ruks, на мой вопрос так и не ответил!:ah: https://busovod.ua/showpost.php?p=263166&postcount=2

Ruks 20.08.2014 10:35

Re: груз-пасажирчик ))
 
dmishanya,
Цитата:

Допис від Ruks (Допис 263168)
А також хочу висловити подяку "dmishanya" за гайки та крепежі, "abez" за чарівні )))) рамки (на момент написання вони вже прикручені, хоча на фото ще ні)

Добавлено через 12 минут
dmishanya,оперативно, це голосно сказано, я вже майже тиждень катаюсь )) На рахунок пластику, як сказав Степан, машина трохи не стандартна )), і під всі кріплення місця не було, щодо вікон, то вийшла халтура, замість болтів поставили саморізи (дали гарантію, що не впаде ), десь перероблю і мітчиком наріжу різьбу.) Хоча з ручками тримачами з отворами вгадали, на тильній стороні були приварені гайки.

Я тут пробував відповісти;) Як сказав Степан на стойках товста бляха і можна різьбу пряму в ній нарізати. Моїмм помічникам було троха ліньки ))

dmishanya 20.08.2014 10:51

Re: груз-пасажирчик ))
 
А под задние ремни нашол гайки родные на стойках или клепал? Я у себя нашол!

Ruks 20.08.2014 12:11

Re: груз-пасажирчик ))
 
Цитата:

Допис від dmishanya (Допис 263246)
А под задние ремни нашол гайки родные на стойках или клепал? Я у себя нашол!

Тоже нашел )) и под ручки нашлись гайки))

ALEKSANDR-1 21.08.2014 14:35

Re: груз-пасажирчик ))
 
Добрый день Ruks!если не секрет, во сколько обошёлся салон? давно о таком мечтаю но не могу найти.спасибо за ответ.

Dvakyma 21.08.2014 14:38

Re: груз-пасажирчик ))
 
ALEKSANDR-1, у Степана спроси.

Ruks 21.08.2014 14:45

Re: груз-пасажирчик ))
 
Цитата:

Допис від ALEKSANDR-1 (Допис 263431)
Добрый день Ruks!если не секрет, во сколько обошёлся салон? давно о таком мечтаю но не могу найти.спасибо за ответ.

Добрый день. Ответил в личку :)

dmishanya 21.08.2014 14:49

Re: груз-пасажирчик ))
 
ALEKSANDR-1, если что, есть карты и потолок точно такие! https://busovod.ua/showpost.php?p=236365&postcount=17

Ruks 21.08.2014 14:55

Re: груз-пасажирчик ))
 
ALEKSANDR-1,есть такая поговорка: кто ищет тот всегда найдет )). Свяжитесь с Степаном, он поможет.

Ruks 07.09.2014 19:28

Re: груз-пасажирчик ))
 
У темі 13 долучень
І знову всім привіт, нарешті дойшли руки поділитися своїм варіантом підсвітки салону. Напевно багато хто стикався (як і я :) ) з тим, що штатні лами підсвітки салону виходять з ладу і настає питання що робити, адже оригінальні не дешеві, та й світла "жеруть" багато ))). Кілька годин роздумів і знайомство з монтажниками лед вітрин, наштовхнуло мене на таку штуку (викладаю фото, думаю там все буде видно без опису):
По фото: червоний "+" конденсатор С4 випаяв на всяк пожарний ))
Мало не забув )) фото робилось без спалаху. А саме головне, в кінцевому результаті дружина сказала, що "нащо нам та легковушка ;)"

dmishanya 07.09.2014 21:09

Re: груз-пасажирчик ))
 
Привет! Я лампы в своё время прикупил новые! Твоя идея очень хороша! Работает всё так же как и при лампах? Просто заменил их на вот такие вот ленты? и удалил в схеме кондиционер? Да и что за прибор, что он фиксировал! Я не шарю в этом!

Ruks 07.09.2014 21:26

Re: груз-пасажирчик ))
 
Цитата:

Допис від dmishanya (Допис 266330)
Привет! Я лампы в своё время прикупил новые! Твоя идея очень хороша! Работает всё так же как и при лампах? Просто заменил их на вот такие вот ленты? и удалил в схеме кондиционер? Да и что за прибор, что он фиксировал! Я не шарю в этом!

Спасибо :ah:. Да, в работе изменений нет, все как при лампах. Заменил с небольшой доработкой: удалил конденсатор С4 и предохранитель фото5, разрезав дорожку в цепи фото3. А прибор показывает потребление одного светильника - 100мА при напряжении 12В. Если посчитать, то при открытых дверях энергопотребление подсветки 250мА (спереди только 2 ленты), можно даже и забыть закрыть дверь ;)

alexusaty 07.09.2014 22:20

Re: груз-пасажирчик ))
 
Цитата:

Допис від dmishanya (Допис 266330)
удалил в схеме кондиционер?

КОНДЕНСАТОР!

Цитата:

Допис від dmishanya (Допис 266330)
и что за прибор, что он фиксировал!

та то обычный стабилизированный блок питания. Слева ток, справа напряжение показывает. С таким потреблением можно эту лампу и не выключать никогда. Чтобы разрядить акум в машине она пару лет должна светить без подзарядки.


Ruks, решение хорошее, легкоисполнимое и недорогое. Но я бы не поленился, вытравил плату и нафигачил бы туда светодиодов 5050 штук 30-40! Вот это была бы подсветка!


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:37.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©