Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Технічні питання (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Кондиционер, общие вопросы. (https://busovod.ua/showthread.php?t=18362)

Владимир30 11.08.2019 06:48

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Цитата:

Допис від Беза (Допис 452698)
Владимир 30 точно скажет

Я не считал, но по моим прикидам около 5kW. Если не вдаваться в расчеты.

Gromik 14.08.2019 16:24

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Вследствие ремонта двигателя, был демонтаж компрессора и радиатора и соответственно выпущен фреон.
Вопрос, можно ли уже до весны не заправлять систему или это чем то вредно и могут быть последствия?

Владимир30 14.08.2019 17:56

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Цитата:

Допис від Gromik (Допис 452827)
Вследствие ремонта двигателя, был демонтаж компрессора и радиатора и соответственно выпущен фреон.
Вопрос, можно ли уже до весны не заправлять систему или это чем то вредно и могут быть последствия?

Можно, страшного ни чего не произойдет. Но я бы рекомендовал заправить сейчас, потому что, если не дай Бог, какойто косяк, до следующего сезона вы его решите. Ну а там как хотите.

Юркеш 11.02.2020 19:55

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Всем доброго времени суток!! в переди лето .и задумался я о кондиционере в машинку .у меня базовая версия типичный 2.0 М9R .без кондея и хотелось бы как то доп опцию зделать .
Я правильно ли понимаю Нужен компрессор.ремень.радиатор.+управления и мелочовки всякой. Так как по отдельности конструктор покупать в разных точках Украины нет желания .
Есть ли готовый комплект на 2.0 и какова цена этого комплекта .заняться планирую весной . В бюджет 20к я ВЛЕЗУ??

sergeyss9 11.02.2020 20:35

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Цитата:

Допис від Юркеш (Допис 456893)
Всем доброго времени суток!! в переди лето .и задумался я о кондиционере в машинку .у меня базовая версия типичный 2.0 М9R .без кондея и хотелось бы как то доп опцию зделать .
Я правильно ли понимаю Нужен компрессор.ремень.радиатор.+управления и мелочовки всякой. Так как по отдельности конструктор покупать в разных точках Украины нет желания .
Есть ли готовый комплект на 2.0 и какова цена этого комплекта .заняться планирую весной . В бюджет 20к я ВЛЕЗУ??

Радіатор краще зразу новий ,остальне можна і б.у .Ну і ше кліпом в мозгах кондєй добавити.

Юркеш 11.02.2020 21:38

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
я согласен новый но если нет в комплекте все .может кто ставил напишет весь список что надо если не найду комплект то буду собирать по кусочкам

sobol 11.02.2020 22:37

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Я собі ставив минулого року. Але в мене двигун 1,9. Комплект мені став у 500 у.о. в комплекті був кронштейн компресора, болти (вони специфічні), сам компресор, трубки з вологовідділювачем, корпус пічки салону з випаровувачем і панеллю керування, далі радіатор (його і поставив), шланг гпр (насос переноситься догори). Додатково купляв ремінь (кількість ручейків перевірити на всіх шківах), натяжний ролик, насос гпр ( в мене шків був не тим боком пресований, не було осі). І далі реле. Компресор перед встановленням возив на профілактику, заміну гумок. Ну і основне- наявність проводки. В мене вона була.

Юркеш 12.02.2020 16:10

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
а с проводов у меня нет во и еще +провода. спасибо!!!! буду искать комплект

sergey2012 12.02.2020 16:40

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Звони в Ізяслові , Валентину . Він пригоняе машини у зборі , в нього все є

sobol 12.02.2020 18:04

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Цитата:

Допис від Юркеш (Допис 456917)
а с проводов у меня нет во и еще +провода. спасибо!!!! буду искать комплект

в мене проводка була, там дві фішки специфічні: одна на три контакти (компресор), друга на два (датчик на радіаторі). в мене вони були привязані до проводки генератора. глянь, може є. далі вони йдуть в блок запобіжників під розширювальним бачком, там вставляється реле. якщо нема двох лишніх фішок в районі генератора, то треба брати ще й проводку

Юркеш 14.02.2020 09:34

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Цитата:

Допис від sobol (Допис 456919)
в мене проводка була, там дві фішки специфічні: одна на три контакти (компресор), друга на два (датчик на радіаторі). в мене вони були привязані до проводки генератора. глянь, може є. далі вони йдуть в блок запобіжників під розширювальним бачком, там вставляється реле. якщо нема двох лишніх фішок в районі генератора, то треба брати ще й проводку

нет я смотрел нет этих фишек (((((

Добавлено через 45 секунд
Цитата:

Допис від sergey2012 (Допис 456918)
Звони в Ізяслові , Валентину . Він пригоняе машини у зборі , в нього все є

Тел можно в Личку.пожалуста

Василий Ш. 14.02.2020 14:45

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
На олх 450-550 за комплект

Василий Ш. 30.07.2020 15:34

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Всім привіт. Два питання, які думки:
1. На холостих обертах температура 5-7, в русі 9-11... Чому так ? Тиск стабільно 15 і 2 бар.
2. В наших авто, трубка вентурі має бути зеленого кольору. Цікавить таблиця чи дані по кольорах і їх параметрах. Для чого? Знаю що стоїть не зелена, от і думаю можливо стоїть з меншим отвором і фреону не вистачає на весь випарник? Тому що трубка на виході не потіє, а суха...

Владимир30 31.07.2020 06:02

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Давление не може не меняться, при движении, оно в любом случае растет, иначе быдь не может. Может быть фреона чуть больше чем нужно. Если давление не меняется то и температура не измениться, у них прямая зависимость. В движении вы можете посмотреть точное давление на нагнитании, клипом и ситуация проясниться.

TANECHKA 03.08.2020 11:57

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Доброго всім дня! Порадьте ,будь ласка,де встановити холодильне обладнання( +25/-25) на термобудку Рено Трафік. Дякую

Василий Ш. 22.06.2021 13:32

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Всім привіт! Підкажіть, яка має бути допустима температура на трубці обратки після випарника? Щоб не було обмерзання самого випарника…

vitos svp 22.06.2021 14:06

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Цитата:

Допис від Василий Ш. (Допис 464801)
Всім привіт! Підкажіть, яка має бути допустима температура на трубці обратки після випарника? Щоб не було обмерзання самого випарника…

Там що обмеження по температурі, а не по тиску?

Василий Ш. 22.06.2021 14:37

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
Цитата:

Допис від vitos svp (Допис 464803)
Там що обмеження по температурі, а не по тиску?

Ну… в ідеалі, звісно що ні.
Але, наприклад система з невідомою кількістю фреону, і трішки не хватає
От думаю може можна дозаправити по «хвосту» і звичайно по тиску…

Владимир30 22.06.2021 16:44

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
На монометре все написано. На края, есть таблица в свободном доступе.

Василий Ш. 22.06.2021 17:51

Re: Кондиционер, общие вопросы.
 
У темі 1 долучень
Типу при ~+30 на вулиці, в системі повинно бути 6.63 bar?


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:42.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©