Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Право, фінанси,страхування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=74)
-   -   снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации (https://busovod.ua/showthread.php?t=13363)

ЕГОР 60 12.06.2014 18:47

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Николай, Все это уже отменили.

Віктор 12.06.2014 19:26

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від ЕГОР 60 (Допис 252591)
Сказали в районе 2000 гр

В цю суму все включено? Тобто ти їм 2тис, а вони тобі техпаспорт на пасажир?
хто в курсі чи можна робити доки на 8+1, а салон груз-пас, в плані ряд сидінь, два стікла і перегородка?

Віктор 03.07.2014 20:47

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Докуметни коштують 1900 грн і тиждень часу. Потім вранці відправив техпаспорт в Рівне, а ввечері отримав техпас. на пас.

dmishanya 03.07.2014 21:04

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
А не стремно было доки на машину вот так вот отправлять, где гарантия что новые доки легальные?

pylyp 03.07.2014 21:18

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Вот и я хочу с понедельника ехать делать переоборудование на пассажир. Только у нас это стоит 2400 грн.

Віктор 04.07.2014 07:27

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від dmishanya (Допис 256185)
А не стремно было

Доки мені робив чоловік в Рівному, в якого я купував авто. Він не перший рік ганяє буси і займається доками.Я не бачу сенсу впарювати липу і створювати собі проблеми і портити своє ім'я, тим паче що конкуренція в регіоні велика.

Цитата:

Допис від pylyp (Допис 256201)
это стоит 2400 грн

Думаю ціна залежить від жадності "рішал", а так оф. платежі повинні бути одинакові скрізь.

IesuiT 02.08.2014 15:48

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Народ, подскажите, документы сделал все, поехал в МРЭО, сдал все и... плучил ответ -: приняли на рассмотрение, через месяц приезжайте.
Немного опешил, я думал за день все сделаю.
У всех так или мне повезло?

Віктор 03.08.2014 07:21

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від IesuiT (Допис 260958)
я думал за день все сделаю.

А на що чекати місяць, техпаспорт чи дозвіл на переобладнання? В рівному я знаю, це принципова позиція МРЕВістів - не даєш нам заробити, чекати будиш довго:dash2:

Николай 03.08.2014 07:53

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від Віктор (Допис 261049)
А на що чекати місяць, техпаспорт чи дозвіл на переобладнання? В рівному я знаю, це принципова позиція МРЕВістів - не даєш нам заробити, чекати будиш довго:dash2:

У нас тоже самое с разрешением на переоборудование :+1:

Андрей Н-1 03.08.2014 07:58

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від Віктор (Допис 261049)
чекати будиш довго

Законна корупція. Платиш - швидко отримуєш дозвіл, а ні то ні по закону... Ми їх сволочей так самі привчили.

ВОЛЬДЕМАР 03.08.2014 09:59

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від Андрей Н-1 (Допис 261053)
Платиш - швидко отримуєш дозвіл,

Андрей Н-1, а Ти кудись квапишся? Місяць це не так вже і довго.

Андрей Н-1 03.08.2014 10:28

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від ВОЛЬДЕМАР (Допис 261066)
Андрей Н-1, а Ти кудись квапишся? Місяць це не так вже і довго

Не в тім справа квапишся чи ні. Я на облік ставив 5 років тому і не за дякую за 1 день був дозвіл. Якщо в людини є плани переобладнати і кудись ще влітку із сім"єю поїхати то місяць чекати певно не хочеться. Взагалі зробили би офіційно якась адекватна такса в касу і наприклад 2-3 дні чекаєш, не поспішаєш - відповідно на загальних підставах.

Николай 03.08.2014 10:33

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від Андрей Н-1 (Допис 261071)
. Взагалі зробили би офіційно якась адекватна такса в касу і наприклад 2-3 дні чекаєш, не поспішаєш - відповідно на загальних підставах.

Сомневаюсь что это как-то поможет, наши всегда найдут какую-нибудь причину для выклянчивания "на лапу"

Андрей Н-1 03.08.2014 10:49

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від Николай (Допис 261073)
выклянчивания "на лапу"

Да це від нашої неосвідомленості щодо оформлення т незнання деяких особливостей та процедур, тому що немає для автомобілістів відповідних сервісів. Наприклад я коли оформлював бус мої знайомі з контори при МРЕВ в якій угоди реєструють порахували мені суму і сказали де чекати експерта через 5 хвилин і через годину чекати дзвінка та підійти до вікна за доками. От тобі і неофіційний прискорений сервіс. При адекватному підході може заробляти офіційно МРЕВ.

IesuiT 03.08.2014 13:58

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Ну так намекнули бы как, блин. Мне не сильно спешно, но, чтоб закрыть вопрос, какую-то копейку дал.
Как унтерофицерская вдова, денег хотят и попросить боятся.

olexa 03.08.2014 15:10

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від IesuiT (Допис 261091)
не сильно спешно

А ти не питав чому чекати? Я завжди носа суну у всі процедурні питання. Мені також пропонували чекати і з таможні, і з ДАІ, і з податкової, і з військомати якісь повідомлення, довідки. А на пропозицію сходити до начальника МРЕВ і розузнати про такі затримки, миттєво реагували згодою прискорити всі питання за кілька годин. Правда це було вже більше трьох років тому. Але не думаю, що щось суттєво помінялось. Найпростіше, це зажадати від них письмового обгрунтування такого очікування, тоді все буде зрозумілим.

Николай 03.08.2014 20:01

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Парни, сам лично наблюдал как человека(судебный пристав, причем в форме) целый день мотузили и в итоге так ничего и не сделали))) Он там на всё МРЭо кричал, а они только посмеивались втихомолку. Спектакль был разыгран очень грамотно, придраться особо не к чему...

IesuiT 03.08.2014 20:26

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 261097)
А ти не питав чому чекати? Я завжди носа суну у всі процедурні питання. Мені також пропонували чекати і з таможні, і з ДАІ, і з податкової, і з військомати якісь повідомлення, довідки. А на пропозицію сходити до начальника МРЕВ і розузнати про такі затримки, миттєво реагували згодою прискорити всі питання за кілька годин. Правда це було вже більше трьох років тому. Але не думаю, що щось суттєво помінялось. Найпростіше, це зажадати від них письмового обгрунтування такого очікування, тоді все буде зрозумілим.

Да как-то протупил, я просто не ожидал, что будут какие-то сроки.
Ну и бусик еще не доделан - обивки нет и есть до чего доколупаться, аварийный выход, молоток=) - поэтому и не "бузил".=(

Андрей Н-1 04.08.2014 08:06

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
[QUOTE=IesuiT;261134]Да как-то протупил.
А в каком МРЕВе протупление случилось?

Sumrak 04.08.2014 08:24

Re: снова о переоборудовании, точнее о перерегистрации
 
Цитата:

Допис від IesuiT (Допис 260958)
Немного опешил, я думал за день все сделаю.

так и есть по закону - имеют право. Потомоу и срабатывает у всех ускоритель. такса косая грн.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Допис від IesuiT (Допис 261134)
обивки нет и есть до чего доколупаться

пофигу молоток и т.д !
2 показателя - сидения С РЕМНЯМИ обязательно (хотя бы перекинутые через спинку - для фото) - и стекла.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:31.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©