Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Підвіска,трансмісія,гальма,рульове керування (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Тормоза-супорта. (https://busovod.ua/showthread.php?t=11613)

Віктор 16.09.2013 07:51

Re: Тормоза-супорта.
 
Я знімав колесо і пробував затягувати/відпускати ручник, тросик назад відходить, а от кронштейн на супорті не вертається місце на 2-3 мм.

Добавлено через 5 минут
і навіть після того, як рукою відводжу на місце, диск всеодно зажатий.

Horton 16.09.2013 17:51

Re: Тормоза-супорта.
 
Цитата:

Допис від Віктор (Допис 184812)
пробував затягувати/відпускати ручник, тросик назад відходить, а от кронштейн на супорті не вертається місце на 2-3 мм

Разработай Вэ-дешкой кронштейн и будет тебе счастье.

olexa 16.09.2013 19:55

Re: Тормоза-супорта.
 
Сьогодні, на крутій гірці сильніше, ніж звичайно, затягнув ручника, а коли знімав - шось десь хруснуло і з"явився холостий хід у ручки. Від підлоги до першого клацання десь см 5-7, далі два клаца і машина загальмована. Шо то може бути, куди дивитись і як від цього позбавитись?

Horton 16.09.2013 19:58

Re: Тормоза-супорта.
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 184920)
Шо то може бути, куди дивитись і як від цього позбавитись?

Может тросик надорвался оттого и хрустнуло?:maybe:

olexa 16.09.2013 20:01

Re: Тормоза-супорта.
 
Х/з шо там надірвалось уже темно на яму лізти, завтра буду на розборці там і подивлюсь. Але ж гальмує так само, без зайвих зусиль. Ніяких там кронштейнів чи якихось направляючих, підтримки троса ручника нема знизу?

kvanton 16.09.2013 22:26

Re: Тормоза-супорта.
 
Может на одной стороне хрустнул кронштейн, или тросик как то закусило, что его назад не откидует, вот и появился свободный ход на ручнике.

Віктор 22.09.2013 08:17

Re: Тормоза-супорта.
 
Проблема була в тросику лівого колеса. Спочатку було пару мм, а вчора як зняв, так він взагалі не відходить після зняття з ручника. Залишилось купити тросик і замінити, відпрацював він своє:yes3:

SUVOROV 22.09.2013 13:23

Re: Тормоза-супорта.
 
С момента покупки буса, у меня не работает "ручник" слева...(слева механизм убитый, его не восстановишь) Сразу думал сделать, искал исправный суппорт, а потом подумал, а зачем??? Если я его ставлю на ручник, и его с места не сдвинешь? Мне хватает одного правого колеса, уже очень давно...:ah:

olexa 22.09.2013 15:40

Re: Тормоза-супорта.
 
Я виправив свою болячку на СТО! Уррра! Щасливий - нічого не зламалось. Як пояснив майстер, коли міняли задні тормозні колодки, не до кінця "завели" механізм ручника, а він там якось завязаний з АБС, ЕСП механізмами, так от я, користуючись ним щодня, - не напрягав його ніколи, так один-два клацання і машина тримається, для чого більше? А тут на великому схилі потягнув сильніше і він, просто, сів на своє місце, от і все. Підтягнули трос і знову все, як було!

kvanton 22.09.2013 15:47

Re: Тормоза-супорта.
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 185976)
А тут на великому схилі потягнув сильніше і він, просто, сів на своє місце, от і все. Підтягнили трос і знову все, як було!

О как ещё бывает.

HAMANN 22.09.2013 18:31

Re: Тормоза-супорта.
 
Цитата:

Допис від olexa (Допис 185976)
Я виправив свою болячку на СТО! Уррра! Щасливий - нічого не зламалось. Як пояснив майстер, коли міняли задні тормозні колодки, не до кінця "завели" механізм ручника, а він там якось завязаний з АБС, ЕСП механізмами, так от я, користуючись ним щодня, - не напрягав його ніколи, так один-два клацання і машина тримається, для чого більше? А тут на великому схилі потягнув сильніше і він, просто, сів на своє місце, от і все. Підтягнули трос і знову все, як було!

Извини конечно, но это какая-то хрень. Видимо мастера не знали что ответить и решили умняка слепить. Куда не довел? Причем тут АБС? Там обыкновенная трещетка в цилиндре. Сколько я аналогичных перебрал и никогда никаких недовводов даже не замечал. Просто при замене вжимается цилиндр с прокрутом до необходимого зазора новых колодок. И все. Если меняешь новые колодки это не значит что цилиндр необходимо вталкивать до самого конца. Трос могли недоодеть на лапку, но это тоже надо постараться. Не обольшайся. Присматривайся к ручнику. Возможно он просто подкис. И в какой-то момент эти окислы сорвало и лапка снова заработала.

olexa 22.09.2013 23:26

Re: Тормоза-супорта.
 
HAMANN, я ж Писав, шо щось хруснуло і з"явився пустий хід ручки ручника 5-7 см. Сам дивився на СТО як перевіряли і регулювали, нічого не знайшли, криміналу, підтягнули натяг і все. Зараз працює, як і до того.

HAMANN 23.09.2013 21:40

Re: Тормоза-супорта.
 
Писав, шо щось хруснуло і з"явився пустий хід ручки ручника 5-7 см. Сам дивився на СТО як перевіряли і регулювали, нічого не знайшли, криміналу, підтягнули натяг і все. Зараз працює, як і до того.

Ну тогда однозначно я склоняюсь или к срыву закисания механизма или тросика.

Vbhjy_13 23.07.2014 09:55

Re: Тормоза-супорта.
 
Сменил масло, фильтра и решил смазать направляющие задних супортов и тут увидел что пыльнику пришел пушной зверек. http://s09.radikal.ru/i182/1407/c3/68ac33d17962t.jpg
Был куплен ремкомплект AUTOFREN D4656-2шт. Заменил с обеех сторон.
Прокачал тормоза и .... Падает педалька, понемногу но падает, но не до конца, чуть ниже середины. АБС работает, тормоза устраивают.
P/S/ Так что :+1: к тому что так оно и надо, наверное.
Для страховки заеду к знакомым на Митсубиси сервис, пущай своей адской машиной прокачают, посмотрим что измениться.

ruslankarpaty 09.08.2014 06:21

Re: Тормоза-супорта.
 
У темі 1 долучень
Доброго дня,
подскажите кто менял в суппорте ремкомплект,
вылечит его замена, течь тормозной жидкости из-под штока "ручника"?
http://auto-mechanic.prom.ua/p191640...-supporta.html
т.к. у меня начало подтекать :maybe:

ВОЛЬДЕМАР 09.08.2014 10:02

Re: Тормоза-супорта.
 
ruslankarpaty, я міняв на всіх супортах, правда в мене нічого не протікало. Просто були порвані пильники. Зараз нормально, все працує.

Vbhjy_13 11.08.2014 06:25

Re: Тормоза-супорта.
 
ruslankarpaty, товарищу меняли ремкомплект именно по причине течи со штока. После замены все ок. Правда на штоке были легкие шероховатости и мини раковинки в районе прилегания резинки, полирнули и все добре...

Эдуард 11.08.2014 12:22

Re: Тормоза-супорта.
 
У кого была такая фигня? После того как перегрел тормоза (что то с тросиками или механизмом ручника на колесах, т.е. поставил на ручник, потом снял, появился свободный ход ручника, я не обратил внимания, что ручник так легко упал, ну а потом когда остановился увидел дым.... понятно, принудительно молотком опустил механизмы и сейчас пока не пользуюсь ручником) ... так вот появилось дребезжание, что с лева, что с права, мне один сказал, что с направляющих стекла высокотемпературная смазка и они стали дребезжать???? Это как бы понятно, но она ведь жаростойкая (???) или там была такая температура, что вытекла бы любая смазка? И вобще у кого нибудь дребезжали направляйки? Лично у меня это появилось после перегрева.

ВОЛЬДЕМАР 11.08.2014 14:19

Re: Тормоза-супорта.
 
Після перегріву , можуть самі диски деформуватися, і від того йде тряска. А то що не відходить ричаг стояночного гальма, то вже тросикам прийшла чорна волохата.

Эдуард 11.08.2014 21:46

Re: Тормоза-супорта.
 
ВОЛЬДЕМАР, ))) да, по тросикам я то же думаю, что им каюк. А диски по моему в поряде, та и звук звонкий и когда бьёшь ногой по колесу, то этот звон слышен


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:35.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©