Автоклуб БУСОВОД

Автоклуб БУСОВОД (https://busovod.ua/index.php)
-   Балачки в курилці (https://busovod.ua/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Переоформлення авто (https://busovod.ua/showthread.php?t=7204)

Nazar 08.02.2010 15:31

Переоформлення авто
 
Цікавить така ситуація, продається машина власник якої помер, жінка хоче продати, а так як машина оформлення на її чоловіка, питання як це все провернути???
Знайомий казав потрібно переоформляти спочатку на жінку, а пізніше аж на мене, але тоді дурдом влітаю в 2 оформлення.
Хтось знає як правильно все зробити???:(

SUVOROV 08.02.2010 16:05

Nazar, Что, шара какая то? Что хоть за машина?

Степан 08.02.2010 16:29

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 56765)
Хтось знає як правильно все зробити???

Тільки таким чином, як тобі казали. Спочатку жінка оформляє на себе, як спадок, а потім робить все, що їй заманеться. Ти ж можеш пізніше оформити довіреність, а не переписувати.

Nazar 08.02.2010 17:00

Цитата:

Допис від SUVOROV (Допис 56766)
Nazar, Что, шара какая то? Что хоть за машина?

Та нічого серйозного, ланос. я тепер працюю у Львові, а бус зараз треба в Стрию, там і будови і бізнес, вот я і пішоход виходжу, а машину треба, вот і шукаю, буса не треба, щось легкове піде.
Думаю взагалі нафіг зараз ще одне гімно купляти, є жигуль може то на ньому до осіні поїздити, вот ніяк не рішу, що робити.

Чижик 08.02.2010 18:19

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 56771)
Та нічого серйозного, ланос. я тепер працюю у Львові, а бус зараз треба в Стрию, там і будови і бізнес, вот я і пішоход виходжу, а машину треба, вот і шукаю, буса не треба, щось легкове піде.
Думаю взагалі нафіг зараз ще одне гімно купляти, є жигуль може то на ньому до осіні поїздити, вот ніяк не рішу, що робити.

Назар. Як маєш ЖИГУ? То маслай на ній.
Бо та процедура успадкування авта затягнутись може і на пів року.:confused:
І не ясно? А не зявиться часом який ще спадкоємець...:o

Игорь 08.02.2010 19:34

Продати машину може власник або по дорученню.Після смерті власника,продавати машину по дорученні не можна.Такий договір куплі-продажу буде недійсним.

Чижик 08.02.2010 19:41

Цитата:

Допис від Игорь (Допис 56783)
Продати машину може власник або по дорученню.Після смерті власника,продавати машину по дорученні не можна.Такий договір куплі-продажу буде недійсним.

Про шо і мова. Спочатку хтось має успадкувати! А вже потім продавати.

Назар. А там часом ти не є родичем? :(

Nazar 08.02.2010 20:07

Ні там не є родичем, суть того, що підвернулась просто така.
Ще вот цікаво я про жигуль не думав раніше, якщо чесно то і забув, шукав вже 2 місяці машину, а вчора батько каже нафіг того ланоса брати ще одне гімно і ще два рази переоформляти, бери жигуль ітак в гаражі стоїть і їздь покишо, але там така сама ситуація, його також треба переоформити але тут вже є родичем :), вот не знаю, і привик вже до комфорту, і даром гроші викидати не хочеться.

abez 08.02.2010 20:15

Nazar, я на девятке ездил и ничего !
Перекантуешься, там жизнь покажет.

alexusaty 08.02.2010 20:39

Nazar, если не было завещания от умершего или машины в завещании не было, то по-любому жена должна подать на наследство и ждать полгода. После этого она вступит в наследство и может распоряжаться той машиной. Переоформлять ей машину на себя не обязательно - в смысле ставить на учет. Достаточно вступить в наследство - получить имущественные права на машину и тогда можно снять ее с учета и продать. То есть двух переоформлений не будет. А до вступления в наследство машина будет стоять на приколе если только в техпаспорт никто не вписан на право управления.
По Жигулям - ты можешь машину не переоформлять а просто сделать доверенность или временный техпаспорт или вписать себя в техпаспорт. Самое простое конечно доверенность.
ИМХО Ланос конечно нельзя считать иномаркой, но все же покомфортней Жигуля будет и порезвей. Хотя какая модель жигулей, классика? Если да - не забывай и про возраст и про расход. С девяткой разницы наверное почти нет....

Nazar 08.02.2010 21:24

Жигуль старенький, кузов там треба підробити, крило зігнило, а вот мотор там файний, росточений коників побільше чим стандартно і після капіталки, на момент коли поставили в гараж це було 2 роки тому їла 7.5-8 літрів. + стоїть газовий балон, в наявності всі нові колеса як зимові так і літні, ходова перебрана повністю.
Думаю таки послухаю старших :), сяду на неї, дуп повозити вистачить, а для товару бус є.

Никола 08.02.2010 22:31

Э пацаны про ланос вы плохо не говорите!!! я на онном немного покатался,я брал новый 1.6л в полном заряде 107 лс не машина а зверь и очень мягкая! до нее были семерка,восьмерка и новая десятка, то эти в долю непадают!

Беза 08.02.2010 22:42

Согласен полностью,машина не убиваемая, но тесновата

alexusaty 08.02.2010 23:22

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 56812)
Жигуль старенький

Ну тогда вобщем как знаешь. Если есть деньги я взял бы ланоса - ибо старенький жигуль есть старенький жигуль. Все равно, как бы ни был перебран, будет сыпаться что-то то там то сям.

abez 09.02.2010 06:12

Ланосу нармуль машина, если не брать в расчет аппетит!

SUVOROV 09.02.2010 09:35

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 56812)
крило зігнило,

Для Жигуля, думаю и скотч пойдет, особенно если в цвет подобрать!:)

Nazar 09.02.2010 10:20

Цитата:

Допис від SUVOROV (Допис 56883)
Для Жигуля, думаю и скотч пойдет, особенно если в цвет подобрать!

Не знаю, в мене таке ставлення до машини, що вона має гарно виглядати, а не корито склеїне скотчом і дротами скручене:).
Як на ній буду їздити, то полюбе прийдеться поміняти крила, підварити і помалювати в металік, я впринципі ще колись хотів таке зробити поки в гаражі стояла, ще полюбому я без музики не проживу, там вже і саб можна встановити і підсилювач, бабла також потяне. Та і сидіння треба буде поміняти, а то як їздити цілий день на рідних то пізніше не вигнеш спину.

Степан 09.02.2010 11:23

Назар, а ти, виявляється, балований.;):D

abez 09.02.2010 11:30

Цитата:

Допис від Nazar (Допис 56887)
що вона має гарно виглядати, а не корито склеїне скотчом і дротами скручене.

Я такой же.

Беза 09.02.2010 20:32

А по мне лишь бы ездила и чтоб подъемники, ГУ, акп и кондер были, а то что там на проволочке, так на максимальную скорость это не влияет


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:13.

vBulletin 3.8.11 ; Copyright © 2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
busovod_ua©